پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3890 پاسخ برای این موضوع

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1486 ارسال

یعنی یه کورسوی امیدی نیست که آلگری رو شوت کنه بیرون؟ :17: بابای جونتولی هم که مدیر یووه بشه با آلگری آخرِ فصلِ بعد از همین الان معلومه. اگه می‌خواد نشون بده واقعاً مدیره باید به هر قیمتی که شده این جرثومه‌ی فساد رو پرت کنه بیرون؛ بدون تلف کردن یک فصلِ دیگه.

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6418 ارسال
  • LocationRasht

^^^

رافائله اوریه ما ، ژورنالیست آنتی یوونتوس :

« این فصل آخرین فصل آلگری در یوونتوس خواهد بود و گمان میکنم بعدش اسپالتی هم به جونتولی خواهد پیوست.... »

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1486 ارسال

^

یعنی حتماً باید این فصل رو هدر بدیم؟!!!!! پس این هم مدیر نیست :fp:

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21197 ارسال

- اینکه پیشینه ای یووه ای یووه آدم رو امیدوار میکنه، بخصوص اینکه در حوزه فعالیتش هم آدم موفقی به شمار میاد.

بی صبرانه منتظر عملکردش در بازار نقل و انتقالات هستم، بخصوص در قسمت فروش بازیکن های مازاد ...

• saeed-nedved, Orphée, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6054 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ترس اصلی منم از اینه بخواد با منطق ناپولی تو یووه کار کنه! اسپالتی؟ اومدن همین شخص کافیه تا پرونده جونتولی هم بسته بشه تو یووه!

از سرمربی‌هایی ک تا تیمشونو عوض میکنن میرن ی کامیون از بازیکنای سابقشونو بار میزنن میبرن تیم جدید، متنفرم! این میتونه در مورد مدیر هم صدق کنه! ب نظرم اینگونه افراد زیاد ب خودشون مطمئن نیستن و ترجیح میدن همچنان روی تصمیمات درست سابقشون مانور بدن! واقعیت اینه دنیای یووه خیلی بزرگتر از دنیای ناپولیه... ساری نتونست اینو درک کنه و حالا جای درستی قرار داره البته!

حالا البته برای پیش‌داوری زوده! من واقعا از جونتولی انتظار نداشتم بیاد آلگری رو اخراج کنه چون این ی تصمیم بزرگه ک همین اول کاری ریسک زیادی می‌تونست برای مدیر تازه‌وارد داشته باشه حالا اینکه از قبل از بالا تصمیم گرفتن آلگری بمونه هم بماند!

الان تنها چیزی ک برام مهمه عملکرد مثبت تو بازار نقل و انتقالاته و استفاده از پول بازیکنان مازاد برای خرید بازیکنان جدید مخصوصا این دو مورد زیر؛

زکریا + پلگرینی = میلینکوویچ
مک‌کنی = زانیولو/براردی

قرض یا فروش امثال آرتور، ساندرو، پیاتسا و میرتی...
نگه‌داشتن کیه‌زا و ولاهوویچ و اعتماد ب روولا...
گرفتن یک جایگزین مناسب در صورت خروج بونوچی

خرید امثال هولم و پاریزی و ... هم بستگی ب سلیقه شخصی خودش داره شاید بتونه با امثال همینا هنر خودشو ب رخ بکشه!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

به نظرم نگه داشتن سوله و ایلینگ جونیور به عنوان دو تا از وینگ هایی که آینده خوبی دارند باید از اولویت ها باشه. هر چی باشه ادامه پروژه نکس جن هست که باید بهش باور داشت و احترام گذاشت. 

از فروش کیزا تقریبا استقبال می کنم. هیچ وقت نظم تاکتیکی کیزا را دوست نداشتم. در کل بازیکن شلخته ای می دونم کیزا را و بعد از مصدومیت هم اصلا خوب نبوده. البته این در صورتی هست که یک جایگزین مناسب جذب بشه. زانیلو را از لحاظ تاکیتیکی بیشتر می پسندم ولی متاسفانه سابقه مصدومیت های زیادی داره. 

از خرید هولم هم استقبال می کنم می تونه پرونده دفاع راست با دو خرید نسبتا خوب ببنده. هولم از بازیکنان هست که وقتی تیم به حالت دفاعی بره می تونه برتری های خوبی بخاطر فیزیکش ایجاد کنه. 

در خط هافبک هیچ نیازی به خرید نیست. با اومدن روولا به اندازه کافی بازیکن داریم. میلینکوویچ ساویچ را با اینکه بازیکن خیلی خاصی نمی دونم ولی انکاراین حقیقت که قیمت 30 میلیون برای بازیکنی با این کیفیت در بازار کاملا فرصت نقل و انتقالاتی هست و باید استفاده کرد غیر ممکن هست. ولی با رفتن زکریا، مک کنی و آرتور و اومدن روولا فرصت بازی برای بارنچه آ کمتر و کمتر خواهد بود.  غیر قابل پیش بینی هست و مدیران باید بررسی کنند اگر پوگبا قرار هست همین پوگبای منچستر و فصل پیش باشه بهتر هست فروش بره در غیر این صورت بارنچه آ را باید قرض داد. با فروش لوکاتلی هم مشکلی ندارم، اگر بالای 30 پیشنهاد باشه حتی استقبال هم می کنم. 

از جونتلی انتظار صد در صد فسخ قرار داد ساندرو یا فروشش را دارم و پیدا کردن جایزیگن مناسب.

با فروش ولاهوویچ بالا 90 میلیون هیچ مشکلی نیست ولی فقط و فقط اگر با بازیکنان دست دوم جایگزین نشن. ترجیح میدم کل فصل با میلیک و کین سپری کنیم تا امثال جاناتان دیوید 175 سانتری به عنوان مهاجم.  البته بازیکن آتلانتا را می پسندم و می تونه گزینه خوبی باشه. 

همیچنین از رفتن بونوچی و روگانی به شدت استقبال می کنم. ولی نیاز به یک جایگزین مناسب هست. 

این ها انتظارات من از جونتلی هست. می دونم فیفا نیست و نمیشه انتظار داشت همه انتظارات خوب پیش بره. باید دید به عنوان یک طرفداری چقدر می تونه انتظارات غیر واقع بینانه من را برآورده کنه!!!!

مدیران سال پیش که افتضاح کار کردند. سال قبل هم قبل از شروع فصل گفتم. از نظر سنجی مشابه سال قبل بعد از بسته شدن پنجره استقبال میشه.  :thank:

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1388 ارسال
  • Locationقزوین

هر مدیری که یک ثانیه تو اخراج آلگری تاخیر بندازه، بویی از فوتبال نبرده.

حتی اگه هالند و امباپه رو مفت هم بیاره یووه تا وقتی آلگری رو ننداخته بیرون، هیچ حرکت مثبتی انجام نداده.

حالا می خواد هفت نسل یوونتوسی باشه یا نباشه.

adp.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21197 ارسال

- تقریبا میشه گفت که جدایی بونوچی، مک کنی، آرتور و زکریا از تیم قطعی هست. فاکتورهایی نظیر حقوق، سن، کیفیت و همسو نبودن با مربی در جدایی این ۴ نفر دخیل هست. تا اینجا مسئله ای نیست، بخصوص در بحث حقوق جدایی بونوچی و آرتور می‌تونه کاهش دستمزد چشمگیری رو در باشگاه لحاظ کنه ولی نکته ناامید کننده این هست که به قدری که اخبار جدایی این ۴ نفر زیاد هست، خبر خاصی در خصوص ساندرو و یا دیشیلیو شنیده نمیشه.

در حالی که اخبار فروش پلگرینی و کامبیازو زیاد هست.

پلگرینی و کامبیازو از لحاظ حقوق که بسیار کمتر از این دو نفر هستند، به لحاظ کیفیت هم قطعا اگر بالاتر نباشند، پایین تر نیستند، حداقل این هست که (بخصوص در مورد کامبیازو) اشتباهی ازشون سر بزنه میشه تجربه و این امیدواری هست که در آینده بشه با قیمت مناسب تری به فروش برن.

هنوز جونتلی اقدام رسمی و جدی نداشته، بهتره که در پایان فصل نقل و انتقالات عملکردش ارزیابی بشه ولی شخصا نمیتونم دلیل قانع کننده ای برای حفظ ساندرو در تیم پیدا کنم ...

• saeed-nedved, Orphée, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6054 ارسال
  • LocationKhorram Abad
الان اینکه جونتولی و مانا این چند بازیکن رو طرد کردن باعث نمیشه قیمتشون از چیزی هم ک بود کمتر بشه؟!

بعد ساندرو فقط بخاطر جناب آلگری نباید تو لیست باشه؟ هم حقوقش بالاست هم سنش. همچنین کیفیتش پایینه همه شرایط رو داره ک از تیم بره اما ... ده شیلیو اوضاعش فرق میکنه چون رباط زده و ماه‌ها از میادین ب دور هست کسی نمیخره و نمیشه هم فسخ کرد باهاش!

امیدوارم مدیریت بدونه داره چکار میکنه اما تا اینجا ک از ظواهر پیداست این حرکاتشون نتیجه مثبتی نداره!
  • saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 722 ارسال
  • Locationzahedan
بنظر من در طول تاریخ یوونتوس هر وقت مدیریت خوبی داشتیم تونستیم بهترین نتایج ممکن رو بگیریم وقتی اون ذهنیت برنده و جاه طلبی که با حضور خاندان انیلی و بخصوص سناتور که فردی بزرگ جاه طلب و تاثیر گذار توی ایتالیا که تونست دی ان ای یووه رو بوجود بیاره و تعریف کنه برای فوتبال ایتالیا که تاریخش و ذهنیت تیم رو بنظر من مدیون این شخص یووه ،ما بهترین بره های تاریخیمون نقطه قوتمون مدیریت قوی و بودن ادمای کار بلد بوده از دوره وکیل که نگاه کنیم بعدم مثل موجی ... واخرین دوره پر افتخار ایم هم اندره آ انیلی پس اینکه راه و روش سفت و سخت گرفتم به بازیکنا و انداختنشون از تیم بیرون شاید در نگاه اول بنظر برسه که ممکنه از قیمت بیوفتن یا باعث بشه دست بالا رو تیمهای مذاکره کننده داشته باشن ظعف مدیریت رو نشون بده ولی در نگاه وسیع تر نشون میده که یووه جای ورزش برای سلامتی نیشت چند جایی دیدم هوادارامون از مصاحبه چند روز قبل جونتولی گله میکردن که جوری حرف زده که همه برای فروشن و ضعفش رو نشون میده ولی من کاملا نگاهم بر عکسه و این نشوندهنده اینه که بازیکنی تلاش نکنه و برای تفریح یا اخترام به چند سال بازی و سابقه زیاد بخواد شل بگیره رو باید با تیپا انداخت بیرون یه بازیکن حرفه ای و تشنه موفقیت توی هر شرایطی میتونه خودش رو ثابت کنه کما اینکه دلپیرو تو دوره کاپلو فرار نکرد از نیمکت نشینی و توی یه ترکیب دفاعی خودش رو ثابت کرد حالا درسته مربی گاو و احمقی داریم ولی از نظر من بازیکن باید سازگار بشه با شرایط هر کسی که مربیه و بهانه خوبی نیست برا نق زدنای کیزا و ولاهوویچ یا بخوایم چون بونوچی برامون چند سال خوب داشته بیاریمش انواع و اقسام سوتی بده که سابقه داشته و پول مفت بگیره کیلینی تا روز اخر حضورش تو یوونتوس برای سلامتی بازی نمیکرد تاثیر گذار بود یه بازیکن وقتی اسطوره میشه که تا روز اخر قراردادش کاملا تو سطح امادگی باشه و در غیر اینصورت نباید تو تیمی مثل یووه بمونه نمونه بارز مدیریت قوی رو پرز ذاره تو رئال مادرید از کاسیاس و رونالدو بگیر تا بخصوص راموس که یه حورایی میخواست باج بگیره سالهای اخر بازیش از رئال ولی همشون رو به درب خروج هدایت کرد و میبینید که رئال تو این چند ساله چقدر مقتدر و خوب بوده من تموم امیدم به مدیریت درست و پیاده کردن ذهنیت برنده تو تیمه چون قدرت اصلی و دی ان ای ما از این طریق پیاده میشه نه با اومدن ستاره یا مربیه خیلی پر اوازه وقتی همه چی از اون بالا مثل ساعت و منظم پیش بره حتی یه احمق مثل الگری هم چند سال دبل میکنه و بهترین نتایج رو میگیره .چقدر زر زدم (:
  • saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 722 ارسال
  • Locationzahedan
قبل پیوستن جونتولی به یووه حالا کامل یادم نیست توس همون روزا یادمه داشتیم زکریا رو با ۱۳؛میلیون به وستهم میفروختیم و مانا یادمه یه خبر اومد که لندنه و شایعات پارتی رو هم داشتیم الان چنتا کانال رو چک کردم متوجه شدم دلیل توقف مذاکرات با وستهم جونتولی بوده و بعد اینکه زمام امور رو بدست گرفته درخواست ۳۰ میلیونی کرده برای زکریا و امروز خبر اومده با ۲۰ میل و یه سری حق از فروش اینده بازیکن توسط موناکو هم دخیله واقعا چنین جایی نشون میده وقتی کسی کار درست باشه و اینکاره میتونه خیلی خیلی خوب باشه ما داشتیم مک کنی رو به گالا یا اون یکی تیم ترکیه میفروختیم و کاملا مشخصه داشتیم مفت میفروختیم و من مطمئنم فروش اون رو هم جونتولی متوقف کرده چند وقت قبل میلان ازمون کامبیاسو رو قیمت رو پرسیده بود که خبر اومده بود ۲۵ میلیون ارزیابی شده توسط جونتولی و حتی سوله رو ۳۰ میلیون قیمت گزاری کرده و اینکه تو فروش بازیکنا به مشکل خوردیم یکی از دلایل اصلیش جونتولی هست که واضحا نمیخواد کسی بازیکن مارو مفت ببره شما به پلگرینی نگاه کنید قیمت پایه نود میلیونی ولاهوویچ و این داره حداقل به من ثابت میشه این ادم سرش تو معامله کلاه نمیره من خیلی نگران از دست دادن روولا و کامبیاسو بودم ولی الان کاملا برام مثل روز روشنه اکر هم بخوایم اینارو بفروشیم ادم درستی استخدام کردیم و قرار نیست کسی سرمون کلاه بزاره امروز خبر اوند فنر فرد رو ۱۵ میل خریده پس کاملا درست بود اونا دنبال مک کنی بودن ولی قیمت گذاری ۳۰ یا ۳۵ میلیونی باعث عقب نشینیشون شده اینا از برکات داشتن یه مدیر ورزشیه خوب داشتنه شخصا نگران این بودم تو قضیه لوکاکو ضرر کنیم ولی خب مشخصه اشتباه میکردم چون این یارو معامله رو میفهمه و مثل ماروتا حراج نمیکنه همه رو
  • saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

هنوز نقل و انتقالات تمام نشده و با همه این ها به نظرم تا پایان فصل نمیشه در مورد عملکرد تیم مدیریت نظر داد. چون نتایج و آمار ارقام هستند که حرف می زنند.

ولی تا اینجا کار با توجه به رفتار های قاطعانه ای که داشته، مثل کاری که با بونوچی کرد، فروش ذکریا با قیمت مناسب، احتمال گذاشتن کوستیچ توی لیست فروش، و تمدید قرارداد آرتور و قرض دادنش به فیورنتینا میشه نتیجه گرفت که ساری کاملا درست گفته و مدیر شجاعی هست و کار لازم را فارغ از حواشی و اتفاقات جانبی انجام میده. حالا باید صبور بود و دید تا آخر نقل و انتقالات چی کار می کنه، فروختن مک کنی، پلگرینی، میرتی، کوستیچ و خرید جاگزین مناسب برای من خیلی جذاب خواهد بود. 

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6418 ارسال
  • LocationRasht

تا اینجای مرکاتو...

نکات مثبت : حفظ برمر + ولاهوویچ + کیه زا ... ترکیبی مکفی برای سری آ! خروج زکریا و بونوچ و آرتور و کاهش تعداد بازیکنان اسکوآد ...

نکات منفی : نداشتن ذخیره برای جناح راست و تیموتی وه آ ، درحالیکه سمت چپ ترافیک داریم! قربانی کردن اقتصادی روولا (که باز اگه کیه زا/ولاهوویچ بمونن قابل هضمه) و مُعمای مککنی!

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 722 ارسال
  • Locationzahedan
جونتولی خوب تونست اوضاع رو کنترل کنه یادمه وقتی حکم یوونتوس رو دادن و قرار نبود تو هیچ مسابقه اروپایی شرکت کنیم تموم کارشناسا و خبرنگارهای ایتالیایی همشون گفتن یوونتوس مجبور به فروش بازیکنای تاثیر گزارش هست تا بتونه هم تو بازار بیاد هم ضررهارو جبران کنه اینکه اکثر هوادارا و کارشناسا یووه رو یکی از شانسهای قهرمانی میدونن بخاطر همین حفظ کردن بازیکنای تاثیر گزاره و تغییر کمه البته یکی از دلایل اینکه تونست اینکار رو راحت تر انجام بده بخاطر سرمایه گذاری مدیرای قبلی روی پروژه نکست جن بود درسته اشتباهات زیادی کردن مدیرای قبلی ولی خب نمیشه به کارای تاثیر گزارشون اشاره نکرد و بی انصافی همه چیو به اسم جونتولی زد ما بازیکنی جذب نکردیم غیر گونزالز که بتونیم دقیق تر تظر بدیم راجعبه عملکردش و باید تا تابستون اینده منتظر بمونیم تا بخوایم بهتر راجع بهش نظر بدیم نکات منفی میشه به ساندرو اشاره کرد چون وقتی شما بونوچی رو به درهای خروجی راهنمایی میکنی نگه داشتن ساندرو و بدتر فیکس بودنش همه چیو زیر سوال میبره البته این قسمت رو ببشتر از چشم الگری میبینم تا جونتولی یادمه یکی از دوستان تو فروم اشاره کرد جونتولی زمانی که مربی بیاره همسو با افکارش میشه بهتر عملکردش رو نشون بده و منم موافقم الگری فعلا برش بیشتری داره توی تصمیمات نگه داشتن بازیکن اینو میشه از نگه داشتن ساندرو و میرتی کاملا متوجه شد یکی از حرکات خوب جونتولی که واقعا قابل تقدیره و جاش خیلی وقت بود خالی بود توی مدیریت این بود که توی قیمت بازیکنا تخفیف نمیداد و ترجیح میداد بازیکن بمونه تا اینکه کسی بخواد مفت بخره از نظر بعضی ممکنه این گاهی حماقت تلقی بشه ولی در بلند مدت همه میدونن باید با پیشنهاد های خوب سراغ بازیکنای یووه بیان نمونش موضع سرسختش نسبت به معاوضه ولا و لوکاکو که هیچ وقت از چهل میلیون درخواستیش عقب نکشید و بنظر من یکی از دلایل اصلی منتفی شدن این انتقال بخاطر نرمش نشون ندادن جونتولی بود اگر مثل قضیه دلیخت میخواست عمل کنه و تخفیف بده این جابجایی صورت میگرفت معمای مک کنی هم کاملا مشخصه با 15 میل این بازیکن رو میشد به راحتی به تیمهای ترکیه فروخت ولی یووه 25الی 30 میخواست مویس کین هم مشتری زیاد داشت ولی ترجیحش به این بود که یا پول خوب بابتش بدن یا بمونه تصمیم بهتریه تا بهوایم مفت بدیمش موراتا رو برگردونیم که عملا موراتا رو دیگه نمیشه ازش پولی کسب کرد فقط یه حقوق بگیر بالا میاریم و تا اخر میمونه رو دست خودمون که برا نیمکت کار عقلانی نیست چنین ایده ای تنها نکته تاریک این تابستون فروش دو بازیکن به لاتزیو با قیمتای خیلی پایین بوده که خب اینکه بخوایم ولا یا کیزا و برمر رو قربانی کنیم یا روولایی که تضمین بازی میخواست همه نظرشون مشخصه در کل نمره 7 از 10 میدم به عملکرد مدیریت تو مدیریت اوضاع فقط کافیه نگاه کنید دو تیم میلانی با همه شرایط خوبشون مجبور به فروش ستاره شدن ولی ما تو بدترین شرایطمون هیچ کس رو نفروختیم
  • Orphée, eⁿzº, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6418 ارسال
  • LocationRasht

^^^

داداش ترکیه 15 میلیون واسه مککنی میداد؟ مطمئنی؟ گالاتاسرای که گُنده لاتشونه ، واسه ایکاردیش فقط حاضر شد 10 میلیون بده!!!

+ در مورد قیاس ساندرو-بونوچ هم موافقم. باید اُمید داشت که هویسن و گاتی جاشو تو ترکیب بگیرن. حقوقش 7 میلیونه اما کاراییش واقعاً در حد 300k پینسولیو هم نیست...

++ و اینکه یه خرید دیگه هم کردیم بجز وه آ ؛ لیوانو کومننسیا ، دفاع راست 19 سالۀ PSV! که میتونه دفاع وسط و هافبک دفاعی هم وایسه... مُفت هم اومد ، 1 میلیون + 2 میلیون پاداش! البته بیشتر تو نکست جن هست ولی مشخصاً بخاطر کمبود نفرات تو جناح راست ، به تیم اصلی هم میاد گاهی. کلاً جونتولی تخصصش اینجور خریدای گمنام هست ، بیاید اُمیدوار باشیم اینم مثه کیم یا کوآراتسخلیا یا حداقل نصف اونا جواب بده! :1:

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 722 ارسال
  • Locationzahedan
اره یادمه پرس و جو های صورت گرفته بود از مککنی که بعد با جذب فرد مشخص بود که اون پرس و جوها شایعه نبود چون همین حدودا فرد رو از منچستر خرید یکی از تیم هاشون وه ا توسط مانا جذب شد قبل اومدن جونتولی فکر نکنم دخالتی تو جذبش داشته باشه این بازیکن ایندهوون هم بیشتر برای نکست جن جذب شده که اگر چیزی تو چنته داشته باشه بیاریمش تیم یک پس عملا امسال تنها گونزالس رو میشه یکم جدی بحساب اورد که باید ببینیم چیکار میکنه تو سمپ
  • GioVanni Agnelli, Orphée, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6418 ارسال
  • LocationRasht

مدیریت بروکراتیک ، تجدید ساختارِ سازمان مالی باشگاه ، حل و فصل سریع مسائل غیر ورزشی (مصالحه) ، اکثر اوقات سکوت در مورد واگذاری احتمالی ،  خروج سریع از سوپرلیگ ...

بنظرم بوی فروش باشگاه میاد یا حداقل فروش بخشی از سهام...

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3762 ارسال
من با فروش باشگاه موافقم .
البته مهمه که به چه شخصی یا گروهی فروخته میشه ...
در پنج فصل اخیر اگر حتی بدون مدیر عامل و مدیران جزئ گذران امور می کردیم اینقدر خرابکاری به بار نمی آمد .
  • GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6418 ارسال
  • LocationRasht

مائوریتسیو ساری : « شوربختانه برای دیگران ، جونتولی دوباره یوونتوس رو به رِیل برمیگردونه. کارای مهمی خواهد کرد چون او جرأت و کیفیات مهمی داره... »

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 722 ارسال
  • Locationzahedan

ما معمولا زمانهایی موفق بودیم که مدیرامون خوب کار میکردن  تقریبا یه تیم مدیریت محوریم جونتولی مدیر بشدت خوبیه و اینکه یه یوونتوسیه تیر هم هست بیشتر تلاش میکنه برا موفقیت یووه ولی مشکل ما در حال حاضر از نظر من الکان و الگریه تقریبا از زمان استعفای انیلی وندود قدرت کامل رو الکان به الگری واگزار کرد و از روز اولی که این افت اومد تصمیمها با نظر مستقیمش بوده همه تقریبا یادمونه دوناروما تو مشتمون بود ولی ایشون ژسنی رو نگه داشت حالا کاری به سطح اون دونا هم ندارم دیشیلیو رو با مکافات انداختیم به لیون یا همین تابستون با بونوچی به اون شکل رفتار کردیم ولی ساندرو موند ماروتا اگر موفق شد اختیاراتش زیاد بود موجی و بقیه هم به همین صورت روز اول با خودش دلنری رو اورد و سعی کرد تیم رو با مربی و تحت افکار خودش بسازه اما برا جونتولی این قدرت فعلا وجود نداره همین تابستونم کاملا نقل اونتقالات حول افکار الگری بود تا جونتولی نمونش همین مصاحبه قبل بازی ساسولو که برا براردی نوشابه باز کرده بود که امیدوارم روز خوبش نباشه :fp: من تقریبا مطمئنم با جونتولی و مانا به مسیر درست بر میگردیم بشرطی که قدرت اینا بیشتر از الگری باشه وتنها راهش دخالت کمتر الکان و اخراج الگریه باید تموم اختیارات به جونتولی واگزار بشه شما ببین براش وه ا خریدن به مک کنی بازی میده از لوکاتلی میخواد امرسون بسازه میرتی رو میخواد توتی کنه این یارو حوضه اختیاراتش خیلی بالاست باید محدودش کنن که تنها راهش اخراجه

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی