پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3890 پاسخ برای این موضوع

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

البته ک مدیرای یووه در مجموع تو نقل و انتقالات خوب کار میکنن ولی فوق العاده نبودن تو این امر! یادمون نره پارسال و سالهای قبلش تیم رو ناقص تحویل سرمربی میدادن... حالا اگه آلگری با تغییر سیستم باعث شد ضعف ناشی از نخریدن جانشین پوگبا ب چشم بیاد این هنر آلگریه ن مدیران... نقل و انتقالات یووه تو این چند ساله با چند خرید عالی شروع میشد (دیبالا.پیانیچ،آلوز و...) با ی فروش ناراحت کننده ادامه پیدا میکرد (ویدال،پوگبا و...) آخرشم ناامیده کننده تموم میشد(ناتوانی در خرید دراکسلر، ویتسل و...) امیدوارم این فصل دیگه اینطور نباشه...

یهو دیدین شیک و خامس رو خریدن و ساندرو رو فروختن و دیشیلیو رو کردن جانشینش!

پاسخ حرفت یه جملست

آلگری هم وظیفه اش که با این ساختار موفق بشه. ما الگری رو نجات دادیم تگ یه یورویی رو از روش برداشتیم. خودشم می دونه. حقوق خوبی هم می گیره بعد یووه. مدیرا هم می دونن. یووه تیمی مثه سیتی نیست که پپ بره پادشاهی کنه به شرط و شروطه مختلف. همین الان هممون می دونیم سیتی با این خریدا بازم هیچی نمی شه :D بازم تاکید می کنم ما آلگری رو از تهه چاه تا جایگاه بهترین برگردوندیم پس یه کار متقالبه و باید با همه چی کنار بیاد. 

مدیرا بهترین نقل و انتقالات چند سال اخیر اروپا رو داشتن و نمونش هم آلوزه! 

مهم بهتر شدن تیمه حالا ساندرو رو خواستن بفروشن بفروشن. البته گل هم تایید کرد ساندرو تمدید می کنه و البته ماروتا هم گفت هر کی خاوست بره بره مثه پوگبا

• GioVanni Agnelli, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

udl.png

دلم برای اونی که کنار رییس مینشست تنگ شده  :141:  :141:

• El rey leon, tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6363 ارسال
  • LocationRasht

بعد از میلان (2 بار)، رم، تاتنهام و رئال، فابیو پاراتیچی حالا یه پیشنهاد پرطمطراق از PSG رو هم رد کرده! پرز که رسماً میخواست حوزۀ فنی رئال رو حول پاراتیچی بنا کنه..

یادمه مدیرعامل سمپدوریا نه بخاطر قاپیدن ماروتا ازشون، بلکه بردن دست راستش از دستمون عصبانی شده بود..

رفتنش به اندازۀ رفتن همزمان توز، پیرلو و ویدال خسارت باره! فکر میکنم یکی از دلایلی که #1 شدن تو یه باشگاه دیگه واسش جذاب نیس اینه که از توی چشم بودن فراریه و همین فضای آرام یووه براش ایده آله.

• GioVanni Agnelli, Atomic Ant, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

تقریبا با تمام تیم های دنیا داریم تنش ایجاد میکنیم سر ترانسفر . این قضیه واسه کوتاه مدت یووه خوبه ولی بلند مدت به تیم ضربه میزنه ،
آخریش لاتزیو بوده به خاطر کیتا .
قبلا هم زیاد بوده . پاریس ، ناپل ، وولسبورگ ،الانم داره لاتزیو بهش اضافه میشه .

• mory, Pinturicchio, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^^^^^^^

تیمای ایتالیایی تو حالت عادیشم با ما تو تنشن پس تا می تونیم باید عصبیشون کینم

آلمان با ایتالیا فرق داره تو خارجم فقط با پاریس روابط حسنه نداریم اما کلا کسی نمی تونه از پاریس بازیکن بگیره. اونم رو اوج رو. مصاحبه ایجنت وراتی بخونید که آب پاکی ریخت

بهتره با تیم های متوسط ایتالیا روابطمون بهتر کنیم

بر طبق شواهد حسادت زیاده تو اون کشور

هر چقدرم بیشتر قهرمان بشیم این وضع بدترم می شه پس فعلا باید باهاش بسازیم. 

سر پاریس به نظرم ایکونه زیاده روی بود. 

• tecra, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

فکر می کنم تیم مدیریت از لحاظ نگرش فکری به یک حالت استیصال دچار شده، تیم به حدی رسیده که می تونه از لحاظ توان بازی با تیم های قدرتمند اروپا رو به رو بشه و خود نمایی کنه و در بعضی از موارد پیروز هم خارج بشه. تیم هایی هستند مثل بایرن مونیخ، رئال مادرید، بارسلونا که سه غول دنیای فوتبال معاصر هستند چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ کیفیت بازی. ولی از طرف دیگه تیم هایی هستند مثل پاریس، منچستریونایتد و سیتی، چلسی  که اگر چه از لحاظ کیفیت بازی در حد سه غول دیگه دنیای فوتبال نیستند ولی از لحاظ مالی به شدت قدرتمند هستند و در دسته ثروتمندترین باشگاه های جهان قرار می گیرند. یوونتوس اگربا کمی تبعیض بگیم بین این دو دسته از لحاظ کیفیت بازی قرار داره، قطعا از لحاظ مالی فعلا جایی بین این تیم ها نداره. بدون شک یوونتوس برای اینکه بتونه به جمع قدرت های مالی دنیا بپیونده نیاز به بهره وری بالایی به صورت چند سال متوالی داره که این بهره وری برای اینکه مثمرثمر واقع بشه نیاز به مانور اروپایی هست و این اعتبار با در فینال ها باختن به دست نمیاد، بلکه با جام بردن حاصل میشه. 

نکته این جاست که تیم های دست دوم می تونند با پول و کمی صبر خودشون را به سطحی برسونند که یوونتوس را از جایگاه دور کنند. این تیم ها بازیکنان هدف یوونتوس( که البته این بازیکنان معمولا چون کیفیت بالایی دارند مورد توجه همه تیم ها هستند) را با قیمت های یا حقوق بالا از یووه دور می کنند یا خریداری می کنند. این جا هست که مدیران مستاصل شده و در تله ای درست شده به اسم ندادن مالیات و شخصیت قهرمان و ... افتاده و بازیکنان با سن بالا را با قیمت هایی بالا دنبال می کنند یا به دنبال بازیکنان با سن بالا که در حال اتمام قرار داد هستند می افتند. حالت دوم کاملا قابل قبول هست چون بازیکنان رایگان هست و با قیمت ناچیزی تجربه و ... به تیم اضافه می کنه و در مواردی فوق العاده هم عمل می کنه( مثل دنی آلوز) ولی حالت اول اصلا نمی تونه قابل قبول باشه. هر چند در کوتاه مدت جواب بده ولی در بلند مدت اصلا کمک کننده نیست و منجر به افول قدرت تیمی هم خواهد شد.

نگاه ها در حالت اول به سمت ایگوایین میره که درست هم هست ولی درحال حاضر مدیران را نقد می کنم  نه گوانزالو را.  اگر این روند ادامه داشته باشه و امسال انزوزی و ... خریداری بشند و بازیکنانی جوان تر به خاطر اندکی تفاوت قیمت نادیده گرفته بشند مطمئا باید بود که تیم چند سال دیگه دچار یک افول شدید خواهد بود. وارد جزییات بحث فنی نمیشم ولی انزوزی و تولیسو خیلی فرقشون نیست در مجموع، یکی در دفاع قویتر و یکی در حمله بهتر عمل می کنه، ولی یکی 30 سال سن داره و یکی 22 سال، ضمن اینکه پیانیچ هم دفاع کردن بلد نبود و اصلا هافبک دفاعی نبود ولی در یووه در این حوزه پیشرفت کرد. 

مدیران باید همونطور که با تصمیمات هوشمندانه و اقدامات شجاعانه تیم فعلی را ساختن، تیمی را برای آینده بسازند که کیفیت بازیکنان نیمکت و زمین یکسان باشه چیزی که در رئال و بایرن کاملا مشهود هست. برای خارج شدن از این میانه دو گروه و نماندن در این گپ مثل اتلنتیکو و یا عقب ماندن از این دو گروه باید خرید های خیلی هوشمندانه ای انجام داد و بازیکنانی خرید که آینده تیم را تضمین کنند و به بازی گرفته بشند نه اینکه به نیمکت دوخته بشند و بعد از دو سال با کمی قیمت بهتر فروخته بشند.

امیدوارم امسال مثل خرید شیک و اقدام برای کاستا، شاهد خرید هایی باشیم که حداقل 5 یا 6 سال می تونند برای تیم بازی کنند و به دلیل جوان بودنشون انگیزه و امید را به تیم القا کنند، تیمی که به این دو فاکتو هم در حال حاضر خیلی نیاز داره.

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

چجوری میگه یک هیگواینه دیگه  در هافبک میخریم اما الان میگه دیگه 90 میلیون هزینه نمیکنیم غیر عاده و.............میگه بایرن قیمت داگلاس ر وبیاره پایین لامصب باز میخوای از دست بدیش بگیرتش دیگه

• Delle Alpi, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

در انتقال پل پوگبا از یوونتوس به منچستریونایتد می گفتند شما 27 میلیون یورو به جیب زده اید.

این رقم شاید درست نباشد اما یوونتوس معامله خوبی داشت. در سال 2015 ماروتا از ما خواست یک سال دیگر نیز صبر کنیم و کار ها را به شیوه درستشان انجام دادیم. یک سال بعد او از باشگاه رفت و همه راضی بودند.

تفکر مدیریت یوونتوس  را می بینید؟! خیلی چیزها و اتفاقاتی که تو باشگاه میفته دیگه بهتره برامون عادی باشه

یعنی 100 درصد میدونستند میره و شماره 10 را دادند بهش که تو این پیرهن طیق گفته خود بازیکن  تعطیلات برگزار بشه و با دادن 10 گرونتر بفروشن

تموم اون حرفا دروغ بود می زدند از موندن و اینها و درواقع 90 درصد حرفایی که می زنند دروغه سر ماجرای هیگواین هم دیدیم سر چند روز تمام حرفاشون را زیر سوال بردند

یعنی هیچ ارزشی باقی نمونده

• mory, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

دروغ هر ساله برای توجیح فروش ستارگان

مدیر یووه امروز هم تاکید کرد : بازیکنی را برخلاف میلش نگه نمی داریم

• mory, Pinturicchio, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz

دروغ هر ساله برای توجیح فروش ستارگان

مدیر یووه امروز هم تاکید کرد : بازیکنی را برخلاف میلش نگه نمی داریم

وقتی مدیرهای تیم میدونستن آلوز مشتری دست به نقد داره اومدن به جای اینکه یه چیزی گیرشون بیاد بازیکن آزاد اعلامش کردن من به عقلشون شک کردم
  • mory, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

ما اینقدر وضعمون خوبه که به منچستر سیتی بازیکن رایگان میدیم 

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

- خاویر ریبالتا، مدیر استعداد یابی باشگاه بعد از 5 سال فعالیت از مجموعه جدا شد و راهی منچستر یونایتد شد.

(لازم به ذکر نیست که طی این 5 سال چه استعدادهای خوبی رو کشف کرده)

• mory, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
دلمون برا دیدن بازی های قدیمی و لذتش تنگ شده از علی دایی خودمون گرفته تا ستاره های هر 5 لیگ اروپایی... الان همه ب فکر پولن... وحشتناک از همه چیز بدم میاد.. حتی خودم اصلا ب فکر پول در آوردن نیستم دنبال غیرت میگردم دنبال جوانمردی ب ما اینارو یاد دادن اینارو از تلویزیون دیدیم... الان همه دیوسن...

مدیر لعنتی میاد 90 تا میفروشه.. پولشو میگیره... موفقیت بدون پول براشون ارزش نداره

ما هر سال جای اسکودتو و بازی های اروپایی ب جای خوشحال شدن قبلش تو تابستوون قلبمون میشکنه.... واقعا الان کثیف شده هر چیزی کثیف شده...
از کارتون های بچه ها گرفته تا رفتاراهای آدمها....
دلم دیدن نفس کشیدنای الکس رو میخواد ببینم ارزش یعنی چی عشق یعنی چی...

مثل يه بچه ای هستیم که وقتی چیزی میخواد و اونو بهش نمیدن و اشکش در میاد برای گول زدنش یه چیز الکی میدن دستش سزش گرم شه

capture1_gp2v.jpg

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

توی این چند سالی که این مدیریت تیم رو تحویل گرفته تقریبا هر سال تیم رو با حرکات عجیب غریبی مثل خرید موراتا و هیگواین قوی تر از سال قبلش کرده...

ساندرو که سهله اگه فردا بیان کیلینی و بونوچی و بارتزالی رو هم با هم بفروشن شک کمی دارم که آخرش باعث میشه تیم در نهایت قوی تر بشه...

• tecra, L'Avvocato, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

- لوچانو موجی که هیچ ! اما از همینجا درود میفرستم به روان پاک السیو سِکو ، که بدون هیچ دغدغه و خسیس بازی کاروالیو امائوری 21 میلیون دیگو ریباس 25 میلیون و فلیپه ملو رو 20 میلیون خرید و پدر ما هواداران یووه رو نیاورد جلو چشممون !

بدون قسط بندی بدون حق فسخ بدون چک و چونه زدن! کارم نداشت بازیکن به درد میخوره یا نه ... فقط پول میداد و تقویت میکرد ...

وقتی اون زمان این پولها رو پرداخت میکرد مسلماً الان هم خیلی بیشتر در حد تیم قهرمان اروپا خرج میکرد...

در قیاس با ماروتا من به نداشتن همون سکو هم حسرت میخورم ...

- یادش بخیر استاد ماروتا بلافاصله فصل بعد از سکو با تیم انیلی اومد دیگو رو فروخت وولفسبورگ 15 میلیون و کوالیارلا رو خرید ؛ هیچ شکی تو خوبی کوا ندارم اما ما ی ترکوارتیستای فانتزی رو به خاطر سیستم 442 خطی مربی لجبازی مثل لوییجی دلنری از دست دادیم ، و از طرفی این اولین فروش بزرگ لرد کبیر عرصه مدیریت جوزپه ماروتا بود !

- خواهش میکنم این روزهای مزخرف ترانسفر رو خوب به یاد داشته باشید ! پس فردا که تیم ما تو مرحله حذفی یا حتی فینال به دست یکی ازون تیمای تا دندان مسلح اروپا حذف شد به بازیکن یا مربی بد و بیراه نگید ! یادتون باشه که تیمو داره چه ریختی میبنده ... فقط برید دنبال مدل بازیکن انتخاب کردن میلان که داره بهترینا رو سوا میکنه ، بازیکنایی که استعداد بالایی دارن و هنوز مثل امثال دنی الوز نه به باشگاهی وابسته شدن نه قهرمانی سیرشون کرده !

توقع زیادی از تیم مدیریت ندارم ، اگه ندارید یا نمیخواید خرج کنید هیچ دخلی نیست ...

اما  فقط اگه قراره بنجل بخرید ایتالیایی بخرید ... نیمکتو با ایتالیایی پر کنید ...

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

^^^والا من هر سال دارم می بینم که خیلیا میان مثل شما حرص می خورن و ناراضی ان از وضعیت و هر سال هم می بینم تیم عملکرد بهتری ارائه میده از سال قبلش!

خب معنی این اتفاقات چیه به نظر شما؟

به نظر من معنیش اینه که این ناراحتی ها اشتباه بوده ومثلا پارسال تیم مدیریت توی فروش پوگبا و خرید پیانیچ و هیگواین درست عملکرده و فروختن پوگبا کار درستی بوده!

الان هر اتفاقی که می افته عزیزان تشریف میارن اسامی رو ردیف می کنن:

پوگبا-موراتا-ویدال-توز-پیرلو(واقعا این دو مورد آخر رو نمی دونم مدیریت چه کار می خواسته بکنه باهاشون؟بگه حق ندارید بازنشسته بشید؟)-...

همین جور اسمارو می چینن تا می رسن به شاهکار های مدیریت قبلی و اونارو هم میندازن گردن ماروتا!(تاحالا چند بار دیدم که ماروتا رو به خاطر خریدن ملو سرزنش کردن!)

البته یک چیزی رو هم باید بگم...

بالاخره تیم مدیریت توی چند سال اشتباه نکرده و بهتر بخوام گفته باشم بعضی جاها گند زده!

بزرگترین مثالش هم آوردن هرنانز بود که جدا از اینکه مثل ایسلا و مارتینز و خیلیای دیگه هیچ نکته ی مثبتی به لحاظ فنی نداشت،شدیدا روی اعصاب هوادارا هم بود...

ولی درکل با همه ی این کارا تیم سال به سال داره داره بهتر نتیجه می گیره و اینو به هیچ وجه نمیشه کتمان کرد...

حالا شاید تیمی که می بندن دیگه دوست داشتنی نباشه(که برای خود من شخصا بازیکنی مثل دنی آلوز هر کاری هم برای تیم بکنه و این خزعبلاتی هم که اخیرا به دیبالا گفته بود رو نگه بازم دوست داشتنی نیست)که خب این بحثش جداست و گلایه هایی که از تیم مدیریت می شه هم اصلا در این مورد نیست(لا اقل تاجایی که من دارم می بینم!) 

• pezhman, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

^^^

چرا یک درصد این موفقیت ها رو به دانش کادر فنی ربط نمیدید ؟

- من کار به کیفیت اونایی که خریدن ندارم ، تو پستم هم گفتم .  وظیفه مدیر تیمی که میخواد قهرمان اروپا چیه ؟

اینکه بدون درنگ با پرداخت پول نقد بهترین بازیکنا رو خریداری کنه

یا

اینکه راه بیوفته این باشگاه اون باشگاه با گدابازی تیم ببنده و امثال شما اخرش با خلط مبحث موفقیت مربیانی مثل الگری و کونته در بازی گرفتن از بازیکنا رو از دید اونا ببینند و بیان کارشون رو توجیه کنند ! واقعاً هم که منطقی هست!

ابتداى نقل و انتقالات:
ماروتا: ما تيم خوبي داريم، هدفمون خفظ تيم كنونيه و گزينه هايي رو بررسي ميكنيم كه كيفيت ما رو بهبود بدن (بودجه نقل و انتقالات= ٣٧.٥ ميليون)

كمي بعد: كسي نميخواد بره ولي هركس بخواد بره ما جلوش رو نميگيريم
طى يك هفته اين جمله ١٢٥ بار توسط ماروتا تكرار ميشه

كمي بعد: دوتا از ستاره هاي اصلى فصل قبل جدا شدند

يووه دو ستاره رو به قيمت ١٢٠ ميليون فروخت
بودجه نقل و انتقالات = ٤٠.٠٠١٢٥ ميليون

ماروتا: ما بازيكنان ايتاليايى را ترجيح ميدهيم!

مدتي بعد: همه خوبها و ستاره هاي ايتاليايي به ميلان و رم و اينتر و ناپولي پيوستند

ماروتا: ما بازار رو به دقت بررسي ميكنيم تا جانشين هاى مناسب رو پيدا كنيم، شايد يه گيلاس رو كيك گذاشتيم

اخبار حاكي از اين است كه برناردسكي و كاستا و انزونزي و دنيلو و ماتيودى قصد جدايى دارند و يووه رو به بقيه گزينه ها ترجيح ميدهند

ماروتا به مدير فيوره: برناردسكى رو چند ميدى؟
دلاواله: ٤٠ تا
ماروتا ٠.٦٥ را در ٤٠ ضرب ميكند، و حالا ٢٦ ميليون پيشنهاد ميدهد
دلاواله: چقدر پررويي!! حالا كه اينجور شد قيمتش ٤٥ تاست!
ماروتا ٤٥ را در ٠.٦٥ ضرب كرده و عدد حاصل را روند كرده و ٣٠ ميليون پيشنهاد ميدهد!
دلاواله: اصن قيمتش شد ٦٠تا
ماروتا اين بار ٦٠ را ضرب در ٠.٧ كرده و  ٤٢ ميليون پيشنهاد ميدهد!
دلاواله: برو اقا تو خريدار نيستي!
ماروتا: رينكون رو هم ميدماا!
دلاواله: برو اقاااا

ماروتا با ٤٠ ميليون به مونيخ ميرود و يك ستاره ٥٠ ميليونى را به قيمت ٣٠ ميليون ميفروشد
مديران بايرن هم قول ميدهند يكى از نيمكت نشين هاى خود را به قيمت ٥٠ ميليون به يووه بدهند! اما نهايتا به قيمت ٤٠ تا به يه تيم ديگه ميدن!

ماروتا به اندلس رفته تا با مدير سويا مذاكره كند!
ماروتا: انزونزى رو چند؟
-٤٠تا ولي مشتري باشي ٣٥ تا ميدم، راستي ما به لمينا هم علاقه داريم
+ لمينا اينده تيم ماست، ٢٦ تا ميدم انزونزى رو بده
-نه! عدد رو گفتم بهت
+٣٠ تا راضيت ميكنه؟
-نه! ٢٥ به أضافه لمينا چطوره؟
+١٥ تا ميدم با لمينا
-نه ٣٠ تا با لمينا
+ ٣٠ تا رو قسطى طى ٨ سال ميدم با لمينا
-لمينا رو نخواستيم اصن، رقم فسخش ٤٠ تاست تمام

ماروتا به رايولا زنگ ميزند:
ماتيودى رو ميتونى بيارى يووه مينو جان؟
رايولا: اره به شرطى كه بذارى كين رو بفروشم
ماروتا: آكى

ماروتا رفته پاريس:
-ماتيودى رو چند؟
+نميفروشم
-حالا يه قيمت بده
+٤٠ تا
-زياااده حاجى، تو رو به ابوالفضل قسم كوتاه بيا
+من سنى ام!!! شيعه كه نيستم
-بفروشش ديگه
+٣٠ تا چطوره؟
-١٨ تا ميدم خير ببينى!
+نه ه ه ه ه ه! برووووو

ماروتا بازيكنهاى قرضى را با بديختي برميگردونه، ميره سراغ اتالانتا و ساسولو و امپولي و نيمكت نشين هاشون رو ميخره

ماروتا:
ما تيم خوبي داريم و از مكس انتظار قهرمانى در همه جام ها داريم

اینو ی جا دیدم حیفم اومد تو فروم نباشه ... حکایت قصه ماست ...

• mory, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
بعضی دوستان دلشون ب این خوشه ک هر وقت ستاره هامون رو فروختیم فصل بعدش بهتر نتیجه گرفتیم! دیگه نمیگن اگه ستاره هامون حفظ میشدن و در کنارش خرید جدید میکردیم الان آقای اروپا بودیم...
  • mory, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال

اصلا بحث موفقیت نیست که بعضی دوستان میگن تیم هرسال داره بهتر نتیجه میگیره پس مدیریت کارش درسته

مگه ما طرفدار شرکت تجاری شدیم که هرسال ببینیم نتیجه چی بوده و بخوایم طرفدارش بشیم ؟ اصلا مگه یکی از کسایی که الان طرفدار یوونتوس هستن بخاطر نتیجه بوده ؟ 

کم مونده بخوایم بگیم سود دهی تیم بالا بوده پس مدیریت کارش درسته ، این چیزا به من چه ربطی داره ؟

بحث اینه ما بوفونی رو دوست داریم که ۱۵ ۱۶ ساله داره واسه یوونتوس بازی میکنه ، همینطور ندود ، دلپیرو ، کامورانزی ، ترزگه و مارکیزیو ، کیلینی ، بنوچی ... اصلا بحث کیفیت اینا نیست ، والا من استورارو هم دوست دارم 

اگر قرار باشه شما یک بازیکنو دوست داشته باشی بعد سال بعدش فروش بره اصلا حس قشنگی نیست ، از شکست عشقی بدتره 

تنها حسرت من اینه کاش بوفون هم  سال ۲۰۰۶ رفته بود و بخاطر ۴ نفر که سود اقتصادی اصل و اصولشون هست نمونده بود ، قطعا اگر میرفت بارسا یا ریال یا هرجا دیگه ۱۰ برابر محبوبتر هم بود ، بوفون با کاناوارو و ... از اولم فرق داشت و کسی فکر نکنه اگر از تیم جدا شده بود الان محبوبیتش اینقدر نبود 

واضح بگم ، دیدن بازی های پوگبا و ویدال و ساندرو تو لباس تیم های دیگه قشنگ مثل دیدن فیلم س.. زنت با کسی دیگست 

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

^^^

چرا یک درصد این موفقیت ها رو به دانش کادر فنی ربط نمیدید ؟

- من کار به کیفیت اونایی که خریدن ندارم ، تو پستم هم گفتم .  وظیفه مدیر تیمی که میخواد قهرمان اروپا چیه ؟

اینکه بدون درنگ با پرداخت پول نقد بهترین بازیکنا رو خریداری کنه

یا

اینکه راه بیوفته این باشگاه اون باشگاه با گدابازی تیم ببنده و امثال شما اخرش با خلط مبحث موفقیت مربیانی مثل الگری و کونته در بازی گرفتن از بازیکنا رو از دید اونا ببینند و بیان کارشون رو توجیه کنند ! واقعاً هم که منطقی هست!

اینو ی جا دیدم حیفم اومد تو فروم نباشه ... حکایت قصه ماست ...

من ربطی بین پول خرج کردن و قهرمان شدن توی لیگ قهرمانان نمی بینم مخصوصا وقتی بارسلونای گواردیولا رو به عنوان یک مثال برای تیمی داریم که شاید با خرج کمتری نسبت به تیم الان ما دوره ی طولانی ای توی اروپا حکومت می کرد...

جالبه که منچستر سیتی هم که مدیریتش ظاهرا همون مدیریت ایده آل شماست کارشو همزمان با تیم مدیریت جدید ما شروع کرده و دیدیم که اتفاقی که برای منچستر سیتی افتاد این بوده که از وقتی مدیریتشون عوض شد یک پیشرفت ناگهانی داشتن و از یک تیم عادی لیگ برتر شدن مدعی لیگ ولی بعد از اون هرچی که گذشت چندان به قدرت و ابهتشون اضافه نشد و توی لیگ قهرمانان هم که هیچ موقع مدعی نبودن...

درحالیکه توی همین مدت تیم ما آروم آروم پیشرفت کرده و بالا اومده و الان توی ایتالیا رقیب نداره و توی لیگ قهرمانان هم تیم مقتدر و ترسناکی شده و حداقل دوساله که بهش به چشم مدعی نگاه میشه...

راجع به موفقیت تیم هم می گید کار مربی بوده!!!!!!!!!

خب این مربی انتخاب کردن کار کیه؟

با همین فرمون اگه همین ماروتا اون بازیکنایی که شما دوست دارین رو هم با همون روشی که ظاهرا دوست دارین(که فکر کنم خرج کردن زیاد باشه)دور هم جمع کنه شما می گین مدیریت افتضاح بوده و کاری نکرده و بازیکنا و مربی خوبمون بودن که تیمو قهرمان کردن

جدای از همه ی این بحث ها دوست عزیز مگه من نفعی از این کار می برم که بخوام بیام برای شما حقایق رو طور دیگه ای جلوه کنم که شما منو به این کار متهم می کنید(اونم بی دلیل!لطفا اگه دلیلی پشت این حرفتون هست توضیح بدید که کجای حرف من خلط مبحثه)؟

شما آزادید هر چه قدر که می خواید غر بزنید!من حقی ندارم که باهاش بخوام جلو شما رو بگیرم!صرفا دارم میگم اشتباه می کنید و فکر می کنم همونطور که شما حق دارید بیاید اینجا غر بزیند من هم حق گفتن این حق رو دارم! 

اصلا بحث موفقیت نیست که بعضی دوستان میگن تیم هرسال داره بهتر نتیجه میگیره پس مدیریت کارش درسته

مگه ما طرفدار شرکت تجاری شدیم که هرسال ببینیم نتیجه چی بوده و بخوایم طرفدارش بشیم ؟ اصلا مگه یکی از کسایی که الان طرفدار یوونتوس هستن بخاطر نتیجه بوده ؟ 

کم مونده بخوایم بگیم سود دهی تیم بالا بوده پس مدیریت کارش درسته ، این چیزا به من چه ربطی داره ؟

بحث اینه ما بوفونی رو دوست داریم که ۱۵ ۱۶ ساله داره واسه یوونتوس بازی میکنه ، همینطور ندود ، دلپیرو ، کامورانزی ، ترزگه و مارکیزیو ، کیلینی ، بنوچی ... اصلا بحث کیفیت اینا نیست ، والا من استورارو هم دوست دارم 

اگر قرار باشه شما یک بازیکنو دوست داشته باشی بعد سال بعدش فروش بره اصلا حس قشنگی نیست ، از شکست عشقی بدتره 

تنها حسرت من اینه کاش بوفون هم  سال ۲۰۰۶ رفته بود و بخاطر ۴ نفر که سود اقتصادی اصل و اصولشون هست نمونده بود ، قطعا اگر میرفت بارسا یا ریال یا هرجا دیگه ۱۰ برابر محبوبتر هم بود ، بوفون با کاناوارو و ... از اولم فرق داشت و کسی فکر نکنه اگر از تیم جدا شده بود الان محبوبیتش اینقدر نبود 

واضح بگم ، دیدن بازی های پوگبا و ویدال و ساندرو تو لباس تیم های دیگه قشنگ مثل دیدن فیلم س.. زنت با کسی دیگست 

والا من تاحالا هر گلایه ای بابت فروش اینا دیدم در این مورد بوده که تیم ضعیف شده!

آخر پست قبلم به این بعد از قضیه اشاره کردم اگه دقت کرده باشین...

بعضی دوستان دلشون ب این خوشه ک هر وقت ستاره هامون رو فروختیم فصل بعدش بهتر نتیجه گرفتیم! دیگه نمیگن اگه ستاره هامون حفظ میشدن و در کنارش خرید جدید میکردیم الان آقای اروپا بودیم...

ممکن بود همچین کاری و نشد؟

بعدشم این حرف همچین معنی ای رو می ده که اگه تیم مدیریت تونست توی دو یا سه فصل نقل و انتقالات تیم رو 100 برابر قوی تر کنه تیم مدیریت خوبیه وگرنه افتضاحه حتی اگه باعث پیشرفت تیم شده باشه

دیگه قضاوتش با خودت...

• mory, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی