پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: اولین شکست یوونتوس کونته ؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
37 پاسخ برای این موضوع

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
بنظر من امسال چاله های بمراتب بیشتری برای یووه وجود داره نسبت به پارسال. البته پارسال هیچکی فکرش رو نمیکرد یووه بدون شکست باقی بمونه و به همین دلیل انگیزه انچنانی بری شکست دادنش وجود نداشت اما امسال هرتیمی به قول دوستان جدای از امتیازگرفتن از یووه بیشتر به این فکر میکنه که بتونه اسمش رو تاریخ ساز کنه و یووه شکست بده.چه تیمی که در کورس قهرمانی نیست و میانه جدول باشه و چه تیمی که سقوط کرده باشه میاد تا این رکورد رو به نام خودش ثبت کنه. حالا شما میگین شکست اما من میگم حتی تیمها میان تا از یووه مساوی بگیرند و خیلی سخیف تر اینکه به بوفون و این خط دفاعی گل بزنند. نمونش مصاحبه دسترو قبل بازی یووه و رم که گفته بود " اگه به بوفون گل بزنم ریش هایم را می تراشم ". تو این لیست تیمها بعضی از بازیها بسیار خطرناک میزنه چه به لحاظ خرافات :1: چه به لحاظ فنی. من بازی یووه و سمپدوریا رو بسیار خطرناک میدونم :1: و اصلا به این تیم احساس خوبی ندارم.درواقع انگیزه چیرو فرارا خیلی میتونه خطرناک باشه برا یووه حتی در ورزشگاه یوونتوس.امیدوارم اگه داریم برا قهرمانی میریم کارمون به روز آخر نکشه که اصلا احساس خوبی به بازی در زمین سمپدوریا ندارم بازی با اینتر رو هم من بسیار خطرناک میدونم.اینتر خط حمله فوق العاده خطرناکی داره و میتونه کاملا یووه رو غافلگیر کنه.ضمنا استراماچونی از تنها کسانی هست هنوز به کونته نباخته. همچنین بازی با ناپولی در سن پائولو هم شرایطش کاملا غیرکنترل و سخت هست اما من بعید میدونم امسال ناپولی بتونه با این سبک ش که یووه کاملا باهاش آشناست کاری از پیش ببره جلوی یووه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال
- راستش میخواستم بگم "عیار" ما توی بازی با ناپولی مشخص میشه که خنده م گرفت ! چون فصل پیش هر بازی که می گذشت میگفتیم بازی بعدی عیار تیم رو مشخص میکنه :nish: حتی به این فصل هم کشیده شد و بازی با چلسی ... دیگه فکر می کنم اینقدر که عیار یووه مشخص شده و نشون داده شده؛ عیار طلاهای کل بازارهای دنیا مشخص نشده :nish: ولی ناپولی تنها تیمی هست که موفق به شکست ما شده؛ و البته به همون اندازه ما هم نقره داغشون کردیم؛ ناپولی رو مهم ترین رقابت در نیم فصل می دونم و بعد از این، بازی با میلان عقده ای (!) و اینتر پر فراز و نشیب می تونند بازی های خطرناکی باشند. پیش بینی من این هست که رکورد میلان کاپلو رو میشکونیم !

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1914 ارسال
یووه هرگز نمی بازد آخه این چه سوالیه :victory2: :victory2: :victory2: :victory2:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آپدیت :

طولانی ترین شکست ناپذیری در اروپا :

104 بازی - استوا بوخارست رومانی
63 بازی - اف سی شریف مولداوی
62 بازی - سلتیک اسکاتلند
61 بازی - لوادیا استونی
60 بازی - سن گیلوس بلژیک
59 بازی - پیونیک ارمنستان
58 بازی - میلان ایتالیا، المپیاکوس یونان، اسکونتو ریوا لاتویا
56 بازی - بنفیکای پرتقال
55 بازی - شاختار دونسک اوکریان، پورتو پرتقال
53 بازی - پورتو پرتقال
52 بازی - آژاکس هلند
51 بازی - بری تاون ولز
49 بازی - آرسنال انگلیس، لوادیا استونی ، مالو سوئد.
48 بازی - بشیکتاش ترکیه - یوونتوس ایتالیا
47 بازی - دیمانو بوخارست رومانی
46 بازی - مکابی حیفا اسرائیل
45 بازی - پارتیزان صربستان

طولانی ترین شکست ناپذیری در لیگ های برتر اروپا :

62 بازی - سلتیک
58 بازی - میلان
56 بازی - بنفیکا
52 بازی - آژاکس
49 بازی - آرسنال
48 بازی - یوونتوس
38 بازی - رئال سوسیه داد
36 بازی - هامبورگ
32 بازی - نانتس (فرانسه)

تا الان 20 درصد از 32 شرکت کننده نتیجه اشون غلط بوده :1:

بازی بعدی هم خطرناکه، اینتر 5 بازی متوالی که پیروز شده و فرم خوبی داره.

ویرایش: از اتاق فرمان پیام اومد که بازی بعدی با اینتر نیست :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
چرا گزینه هیچوقت نداره؟تز نظر من هیچوت نمی بازیم می خوام به اون رای بدم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
یعنی درست 14 بازی فاصله داریم تا رکورد نباختن بین لیگ های معتبر اروپا . واقعا دور از دسترس نیست این اتفاق . اگه نیم فصل اول نبازیم و دو بازی نیم فصل دوم رو هم نبازیم به این رکورد می رسیم . بازی برگشت با اودینزه می تونه یه تاریخ رو برامون رقم بزنه .

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
شايد تنها هفته هايي كه بازيها سخت و پرفشار باشن يكم احتمال باخت رو زياد كنه ! من فكر نميكنم يوونتوس تو شرايط عادي به تيمي به اين سادگي ها ببازه ... yes1 بازي كه به نظرم فعلا از همه حساستره بازي با اينتره اينتر فصل قبل رفت و برگشت به يوونتوس باخته و الان كه شرايط خوبي داره فقط به انتقام فكر ميكنه ! ‏ پ.ن : البته غلط كرده :laughing:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
امیلیانو موندونیکو مربی سابق نوارا چند هفته پیش تو رای گفت منتظر باختن یووه تو بازی های بزرگ مقابل ناپولی و اینتر و ... نباشید به نظرم یووه در نهایت به یه تیم معمولی میبازه . بعید هم نیست .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
امشب با آرسنال مساوی میشیم :evilgrin:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
با اینکه بازی با ناپولی رو انتخاب کردم ولی اگر قرار باشه ببازیم ، احتمالا همونطوری که حسن به نقل از امیلیانو موندونیکو گفت :1: جلوی یه تیمی مثل بولونیا میبازیم ، این بازی هم چون قبل از دربی ایتالیاست و یه سری از بازیکن هامون هم نیستن میشه احتمال باخت رو هم متصور شد خصوصا اینکه بولونیا جلوی یووه خوب کار کرده قبلا با این حال خیلی تخیلی میشه که بولونیا بیاد تورین در یووه ارنا ما رو ببره و برگرده بره ، خیلی خوششون میشه اینطوری ! :1:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
خیلی زیاده عباس . اخه بدبختی میدونی چیه . قضیه میگن به مرگ بگو تا به تب راضی بشه طرفه . اگه به فکر رکورد زدن باشن باید نبازن . پس به مساوی هم راضی میشن . و در این شرایط مساوی دادن مارو میتونه به رقیبا نزدیک و نزدیکتر کنه . اگه با ذهنیت برد و قهرمانی تیم بازی کنه و مساوی کنه اشکالی نیست . ولی اگه با ذهنیت نباختن و رکورد زدن بازی کنه و مساوی کنه زیاد جالب نیست . ولی در هر صورت من فکر نمیکنم تا اخر نیم فصل ما ببازیم

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
به نظرم اولين شكست يووه تو سن سيرو مقابل ميلان با مربي جديدشونه!فصل قبلم با خوش شانسي و روي نبوغ و مهارت بوفون تو گرفتن ضربه مونتاري بهشون نباختيم!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
پژمان اصلا فکر نمی کنم یوونتوس تو این مدت به خاطر رکورد زدن پا به میدون گذاشته . این فکرشون این بود تا حالا بیشتر از اینا هم باخته بودن . این تیم برای برد میره که تونسته تا اینجا رکورد بزنه . فصل قبل از همون اول تو نظر سنجی میزدم بدون باخت ولی این فصل تو همین نیم فصل احتمالش رو زیاد میدونم

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من به این فکر نمیکنم که یووه به چه تیمی قراره ببازه؛مهم اینه که در چه برهه ای از زمان ببازه! باختن اتفاق ناخوشایندیه و زمانی تلخ تر میشه که تو کوران رقابت اتفاق بیفته.شکست به هر حال سراغ یووه خواهد اومد.دیر یا زود.اما امیدوارم موقعی [در سری آ] سراغ یوونتوس بیاد که در حاشیه ی امنیت کامل به سر ببریم.الان باختن،باعث میشه هنوز به امتیاز 30اُم نرسیده،دوباره صدای نفس ناپولی رو بشنویم و این میشه فشار مضاعف.هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی و این میتونه "یوونتوس اروپایی" رو اول از زانو دربیاره و بعد به سرعت مثل یه ویروس کشنده به "یوونتوس ایتالیایی" ضربه بزنه.ترجیح میدم بعد از ژانویه ببازیم.حالا مهم نیست به چه تیمی. و یه چیز دیگه.تیمی که (لااقل در ایتالیا) نزدیک به 13 ماهه که داره ترکتازی میکنه،قطعا و بی شک دچار یه غرور هست.غروری که منفی هست و بازیکن ها بهش دچار هستن.میبرن و میرن جلو و از پیروزی ها لذت میبرن.اما بالاخره یه روز میبازن.اما روزی که باختیم،عکس العمل روحی این بازیکنا چجوری خواهد بود؟ این هم خیلی مهمه.وا میدن یا میجنگن؟ اگر وا بدن که باز باید از نو ساخت.یوونتوس دو سال به بدترین شکل زمین خورد چون زود وا داد و نجنگید.اما این تیم اگر شکست خورد و قهرمان شد،باید بیش از پیش یوونتوس رو تحسین کرد. بی شک یکی از عوامل اصلی قهرمانی یوونتوس در فصل قبل،شکست میلان مقابل فیورنتینا بود.اگر اون شکست سراغ میلان نیومده بود و حتی اگر بعد از باخت،عکس العمل روحی مناسبی از خودش بروز میداد،الان یووه مدافع عنوان قهرمانی نبود.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
49 بازی بدون شکست در یک نگاه 1- Juventus-Napoli 2-2 2- Juventus-Parma 4-1 3- Siena-Juventus 0-1 4- Juventus-Bologna 1-1 5- Catania-Juventus 1-1 6- Juventus-Milan 2-0 7- Chievo-Juventus 0-0 8- Juventus-Genoa 2-2 9- Juventus-Fiorentina 2-1 10- Inter-Juventus 1-2 11- Juventus-Palermo 3-0 12- Lazio-Juventus 0-1 13- Napoli-Juventus 3-3 14- Juventus-Cesena 2-0 15- Roma-Juventus 1-1 16- Juventus-Novara 2-0 17- Udinese-Juventus 0-0 18- Lecce-Juventus 0-1 19- Juventus-Cagliari 1-1 20- Atalanta-Juventus 0-2 21- Juventus-Udinese 2-1 22- Juventus-Siena 0-0 23- Parma-Juventus 0-0 24- Juventus-Catania 3-1 25- Milan-Juventus 1-1 26- Juventus-Chievo 1-1 27- Bologna-Juventus 1-1 28- Genoa-Juventus 0-0 29- Fiorentina-Juventus 0-5 30- Juventus-Inter 2-0 31- Juventus-Napoli 3-0 32- Palermo-Juventus 0-2 33- Juventus-Lazio 2-1 34- Juventus-Roma 4-0 35- Cesena-Juventus 0-1 36- Novara-Juventus 0-4 37- Juventus-Lecce 1-1 38- Cagliari-Juventus 0-2 39- Juventus-Atalanta 3-1 40- Juventus-Parma 2-0 41- Udinese-Juventus 1-4 42- Genoa-Juventus 1-3 43- Juventus-Chievo 2-0 44- Fiorentina-Juventus 0-0 45- Juventus-Roma 4-1 46- Siena-Juventus 1-2 47- Juventus-Napoli 2-0 48- Catania-Juventus 0-1 49- Juventus-Bologna 2-1

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

امیلیانو موندونیکو مربی سابق نوارا چند هفته پیش تو رای گفت منتظر باختن یووه تو بازی های بزرگ مقابل ناپولی و اینتر و ... نباشید به نظرم یووه در نهایت به یه تیم معمولی میبازه .
بعید هم نیست .

دیشب به روی خودش هم نیاورد حتی :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
حیف که اسم اینتر رو آورده بود ، و الا پیش بینیش به اینکه به یه تیم معمولی میبازیم که کاملن درست بود :1:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
قفل و به انجمن "آرشیو نظرسنجی" منتقل میشه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی