پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پسران دهکده...The Village Boys

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
34 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
پیشنویس: گروه پسران دهکده پس از سه تاپیک که قصد قفل یا بستن آنها را دارند تصمیم گرفت یک تاپیک مشخص بزند و کار موسیقی خود برای یووه را همین جا ادامه بدهد.بنا بر این از مدیران محترم تقاضا می شود سه تاپیک یه دنیا یه یووه،شک تک برای یووه می خواند و آهنگ جدیدمه را حذف نموده و این تاپیک را به رسمیت برای گروه پسران دهکده بشناسند.با تشکر ;) گروه پسران دهکده یا The Village Boys با همکاری علی کهنبانی و سلمان حسین نژاد تشکیل شده است و به کار های موسیقی می پردازد. به زودی بیو گرافی این دو فرد و گروه را می نویسیم. ??? موفق و پیروز باشد و منتظر ادامه ی کار ما...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بيوگرافي شماره 1 علي كهنباني در 26/11/1370 مطابق با 15/2/1992 در تهران بدنيا اومد.13 روز بعد از تولد به چابهار منتقل شد و تا دو سال در چابهار ساكن بود.وي پس از دوسال با خانواده‌ي خود به تهران بازگشت و تا همين حالا ساكن شهرك غرب تهران است. وي از سال1383 شروع به ترانه سرايي نمود.البته وي هيچيك از اشعار خويش را به كسي نسپرد تا وقتي كه خود تصميم گرفت اشعار خويش را بخواند.در ابتدا وي تصميم گرفت با ساخت آهنگ هاي خويش كار كند اما چون هيچ سررشته اي در اين كار نداشت با يكي از دوستان خود يعني سلمان حسين نژاد همراه شد و شروع به كار نمود. اولين آلبوم وي تابستان 86 به بازار عرضه خواهد شد. او بسكتباليست در پست پاورفوروارد است و علاقه‌ي شديد به ايتاليا بزرگترين خصوصيت اوست.رياضيات وي نيز به گفته‌ي بعضي از دوستانش در سطح بالايي است.و در حال حاضر سردبير مجله‌ي رياضيات يكان مي باشد. در مورد او از سه نفر از نزديكترين دوستانش پرسيده شد و پاسخ اين بود: عصبي،قاطي،احساساتي،دل كوچيك،مهربون،باهوش و تا قسمتي پر رو و در عين حال باني نظم و صلح. بيوگرافي شماره  2 سلمان حسين نژاد در 3/1/1371 مطابق با 23/3/1992 در مشهد بدنيا اومد.مدت ها در مشهد بود و پس از چند سال به تهران اومد.و هم اكنون ساكن سعادت آباد تهران است. وي از سال 1382 شروع به آهنگسازي نموده و با ساختن آهنگ هاي الكترونيك و بيت هاي رپ براي خود كاري به پا كرد و از شهريور 85 تصميم گرفت با همكاري علي كهنباني آلبوم گروهي را عرضه نمايد. وي بسكتباليستي در پست گارد راس است و كوهنورد قابلي نيز هست.غول هندسه مي باشد و در مجله‌ي يكان بعنوان دبير هيئت تحريريه به كار مي پردازد. خودش را اينچنين معرفي مي كند:باحال،با عشق،عاشق موسيقي و جوگير. و دوستانش وي را اينچنين معرفي مي كنند: بامزه،خوش صحبت،رفيق باز،تحت جو،دل گنده. معرفي گروه: گروه The Village Boys  شهريور سال 85 به صورت غير رسمي تشكيل شد و اعضاي فعلي آن علي كهنباني و سلمان حسين نژاد مي باشند. اولين كار اين گروه دموي يه دنيا يه يووه بوده است و به زودي در آلبومي كه هنوز نام مشخصي ندارد آهنگ هاي خويش را عرضه مي كنند. در ميان آهنگ هاي اين گروه آهنگ يوونتوس(اوريجينال) كه براي كانون هواداران يوونتوس ساخته شده است به زودي توسط سايت اين باشگاه در اختيار مخاطبان آن قرار مي گيرد. شعر هاي اين گروه كار علي كهنباني است وآهنگ هاي آنها سلمان حسين نژاد مي سازد. اين گروه در پي گسترش مي باشد و به زودي با افراد بيشتري ادامه‌ي كار مي دهد. (پ.ن:شما مي توانيد براي همكاري با اين گروه با كاربر فرستنده‌ي اين پست ازطريق پيغام خصوصي ارتباط برقرار كنيد و همچنين با شركت در ميتينگ هاي يوونتوس در تهران با اعضاي اين گروه ملاقات حضوري داشته باشيد) آخرين اخبار در مورد آهنگ اوريجينال يوونتوس: 1.شعر اين آهنگ روز سه شنبه 17/11/85 آماده شد كه متن آن براي نگهداشتن مزه محفوظ ماند 2.آهنگ اين كار روز پنج شنبه 19/11/85 با همكاري كينگ سالامون و شك تك ساخته شد 3.اين آهنگ روز 26/11/85 يعني تولد علي كهنباني ضبط خواهد شد. 4.CD اين كار روز 4/12/85 تحويل حسين صالحي ادمينستور سايت يوونتوس داده خواهد شد و به زودي روي صفحه‌ي موسيقي سايت براي استفاده ي شما عزيزان آماده خواهد شد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بالاخره عضو سوم  گروه پسران دهكده به رسميت رسيد و به دو نفر قبلي پيوست. در حاليكه او داشت آهنگي قديمي رو مي خوند (تو يه ماشين) رفتم پيشش تا متن آهنگو يادش بيارم و صداشو از نزديك شنيدم و خوشم اومد و با موافقت سلمان ازش دعوت كردم به ما بپيونده و اون هم كه از خداش بود تا نخواد كار قديمي بخونه و مي خواست كار جديد بكنه خيلي زود پذيرفت.بهر حال مي تونيد اين كشف رو بزنيد به پاي كينگ سالامون خودمون.و حالا بيوگرافيش: بيوگرافي شماره 3 محمد اشكان در 25/6/71 مطابق با 16 سپتامبر 1992 در تهران به دنيا اومده و از همون اول تا حالا اينجا مونده. اشكان تازه شروع به كار خواندن نموده است و اولين كار خود را در گروه پسران دهكده خواهد گذراند. او عاشق شنيدن موسيقي و تقليد از بزرگان موسيقي است. بسكتباليست است و در هر پستي توانايي بازي را دارد. اخلاقيات وي از زبان دوستانش: پر رو، بي پروا، خوش صدا ، بامزه، تقليدكار حرفه اي ، جوگير. خبر تازه: قرار شد كار اوريجينال يووه بصورت دوصدائه توسط علي و اشكان اجرا بشه و دمو هم كه ريميكس شده بصورت سه صدائه با همراهي سلمان. در ضمن اگه بتونم ميتينگ بعدي اعضاي گروه رو ميارم تا باهاشون آشنا بشيد. باتشكر.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
سلام دوستان... از شما دعوت مي كنم براي تولد داداش بزرگه‌ي پسران دهكده-علي كهنباني-تشريف بياريد و يه شامي مهمون ما باشيد. اگه خواستيد بياييد چهارشنبه25/11/85 يه تماس با شماره‌ي 88560657 بگيريد از ساعت 18 تا 21 كه قرار بذارم پنجشنبه تو رستوران نادر ببينمتون. آدرس:تهران-ش.غرب-خ.سعادت آباد-پايين تر از م.كاج-رستوران نادر در پمن چون همون روز كار اوريجينال يووه ضبط مي شه با حضورتون مي تونيد از اولين افرادي باشيد كه اين كار رو مي شنوند.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
26/11/85 ضبط دو كار پسران دهكده كه هر دو براي يووه هستند ساعت 16:30 آغاز مي شود. به اميد ديدار با تشكر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا خيلي خيلي ازت ممنون هستيم اميدوارم بتوانيم محبت هاي شما را جبران كنيم تولد داداش هم مبارك باشه صميمانه مررسي

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
امیدوارم این جدیده از one world one juve بهتر باشه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
عزيزم اين كار خيلي بهتر از كار قبلي هست. چون اون يه دمو بود و قرار بود ببينم كار براي هواداري چجوري در مي آد(دست گرمي) اما حالا اين كار بهتر شده. اميدوارم سلمان بياد و در موردش توضيح بيشتر بده. ما كار رو تحويل حسين مي ديم. و احتمالش هست يه بار هم با حسين قرار بزاريم براي ضبط دوباره و با حضور اون ضبط كنيم.اينطوري بهتر مي شه. با تشكر و به اميد ديدار.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
با سلام 1.اين تاپيك به خواسته‌ي ماني از اين انجمن(صوتي تصويري) به انجمن كانون هواداران مي رود. 2.سلمان تصميم گرفته است كار را با حضور حسين صالحي دوباره ضبط كند. 3.به زودي مشخصات دو شخص جديد كه به اين گروه پيوسته اند در اختيار شما قرار خواهد گرفت. 4.به زودي طرح دعوت به همكاري اين گروه برگزار خواهد شد. با تشكر و به اميد ديدار.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
آقا ما شما رو تو ميتينگ اسفند مي بينيم. بياييد و با هم باشيم به رسم همدلي. منتظرتونيم. راستي يادتون نره شب ميتينگ يه گزارش كامل از ميتينگ تو دو قسمت فوروم مياد. بخونيدش. حتما حتما حتما.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
دوستان سلام تصميم گرفتم شعر هايي كه سرودم رو بذارم تو اين تاپيك تا ببينيد و لطف كنيد و در موردش نظر بديد. اگه ميشه نظراتتونو كامل در مورد هر شعر بنويسيد. راستش دوست دارم چه خوبه چه بده شما نظر واقعي تونو بهم بگيد تا بدونم. زياد حرف نزنم بهتره ودشونو بنويسم: ________________________ قايقي در مه مرد تنها،ساز كهنه،بوي نم،دلي شكسته قايق اين مردد تنها توي مه به گل نشسته توي مرداب،توي دريا،هرجايي كه عشقي باشه مقصد قايقه،اونجاست مقصد مرد تو قصه رو دل اين مرد تنها،از غم نبودن تو نقشي مثل زخم خنجر نقضي نو و تازه بسته گرچه از اين زمين و آسمون خيري نديده هرگز از پارو زدن نمي شه خسته آخه اون دلش رو به عشق تو بسته اون از عطر تو هميشه مست مسته گمشده تو بي كرانه هاي دريا تن اون سوخته ولي از سوز سرما مي رسه به يه جزيره مي ره با پاي پياده خستگيش،كاري نبوده اون مي ميره خيلي ساده حالا گم شده تو مه يدونه قايق تا ابد مي مونه تنها مرد عاشق ______________________ آخر بازي سنگر عشق من و تو جنسش از جنون و خاكه دل كوچيك من و تو از گناه و جرم پاكه سربازاي نفرت و خون همه توي يه نفربر دل عاشق من و تو مونده جا بيرون سنگر هر دو عاشق،هر دو مجنون من و تو شيرين و فرهاد دست سرد اين زمونه عشق ما رو داده بر باد تن خستم هرم آتيش سوختن تو دست زمونه عشق تو تا به هميشه توي قلب من مي مونه پيش شمعاي زمونه تن هر شاپركي مي شه خاكستر دست سرد قاتل عشق مي كنه گلا رو پرپر من و تو ما هر دو تا بي كس روي خط هاي موازي نرسيدن ، نرسيدن همينه آخر بازي __________________ ضد و نقيض يكي هي داد مي زنه حقوقتون تو خطره انگار نه انگار هدفش نقض حقوق بشره يكي انقدر سيره كه جا واسه خوردن نداره اون يكي چيزي نداره بخوره،در به دره يكي داره كارا رو بهم مي ريزه كر دنيا اين روزا ضد و نقيضه مي دونم يه روز يكي مياد قفلا رو وا كنه صلح واقعي رو توي دنيا مون به پا كنه يه روزي كه هر كسي خسته‌س از بايد نبايد شايد اين جمعه بياد مولاي عاشق ها ، شايد __________________________ اثبات توي زندون نگاهت رسيدم به شب يلدا تويي كه ازم گرفتي روشني صبح فردا گفتي با من نمي موني چون منم ابر خزوني گفتي كه تنها تو هستي ، لايق نامهربوني به تو ثابت مي كنم من زخمي روي تن دنيام چه با تو باشم چه بي تو مالك اميد فردام به تو ثابت مي كنم كه تو يه روزي كم مياري باز چشام بهت ميفته مي بينم چاره نداري دوباره مي گ ديدي كه تو نبودي رمز و رازم من بدون تو مي تونم دنيايي تازه بسازم به تو ثابت مي كنم بدون من سهمت سرابه عشقي كه توي وجودت رخنه كرده... فقط يه خوابه به تو ثابت مي كنم مرحمي روي زخم دنيام با تو باشم يا نباشم مالك اميد فردام ________________________________ لطف كنيد بي پرده و بدون رودربايستي نظرتون رو بگيد. با تشكر فراوان راستي شعر يووه اوريجينال رو هم نمي نويسم تا مزه ش نره. فقط حسين صالحي و مجيد صادقي شنيدنش...

King Salamon

King Salamon

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
آقا اینا همش با هم نوروز سال 87 آهنگاش حاظره................... ;D

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
سال 86 گفته بودی قبلا... نظرت راجع به شعر ها چیه؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اگه براي اينكه كار براي 12 فروردين تموم بشه و تحويل بشه هر چه زودتر بايد با هم همفكري كنيم و كار رو تموم كنيم. اگه هستين بسم الله... در ضمن يكي شماره‌ي مجيد صادقي رو براي من بفرسته...

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 ارسال
ازم خواستن نظر بدم: اون شعر مرد تنها خوبه اما آخراش دچار مشکل وزن می شه بعدم مصرع ها کوتاه تر می شن یه خورده ایراد داره اما چون ترانه است می شه ندیده گرفت ========================== آخر بازی هم قشنگه اما تا اون جایی که می گه عشق ما رو داده بر باداز اون جا به بعد رو انگار یه شعر دیگه رو نصفه کردی گذاشتی کنارش حس اون بیت قبلی رو نداره تا اون جا حرف جنگ و بی گناهی گوینده است اما بعدش انگار طرف یادش رفته این جا جنگه نه باغ عاشقی حتی اگه می خوای بگی مثلا تو جنگم عشقم رو فراموش نمی کنم(که به نظر من شعر رو خراب می کنه همون حس بالا رو ادامه بدی بهتره) مثلا بگی زیر این خاک زیر این خون روی آوار و یه دنیا مرده می سازیم دوباره خونه نمی شیم با این گلوله ها افسرده البته اینی که من گفتم فقط مثاله شما قشنگ ترش رو بگوولی اگه کوتاه باشه خیلی خوب می شه چون ترانه است ولطف ترانه به کوتاه بودن اما پر بار بودنه راستی نمی دونم چه جور آهنگی روش میذارید ولی فکر کنم پاپ باشه؟ تو کارای موسیقی دخالت نمی کنم اما این آهنگ اگه ریتمش تند نباشه چیز جالبی از آب در می یاد ======================= از همه قشنگ تر ساده تر همین ضد و نقیضه اگه بتونی چند بیت بهش اضافه کنی( قبل از اینکه بگی مولامون می یاد)به عنوان مناظره چیزه خیلی توپی می شه ترانه اثبات خوبه اما شما داری می گی از عشق اون طرف گذشتی بهتر نیست مصراع اولت گذشته باشه مثلا این جوری: توي زندون نگاهت یه روزی رسيدم به شب يلدا بعدش خوب ادامه پیدا می کنه اما من تو اون آخرش یه چیزو نفهیدم اگه این پا شدن دوباره گوینده مرحم رو تن دنیاست پس چرا اولش می گه من یه زخمم رو تن دنیا ؟ اگه منظورت اینه که شکست من مثل یه زخم بود واسه دنیا و حالا این که می تونم بی تو باشم مثل یه مرحه واسه اون زخم( بی رودرواسی) اصلا نرسوندی اینو برطرف کن خواننده باید با بندبند شعر همراه بشه و این طوری گیر می کنه آهان یادم رفت می خواستم بگم بهتر نیست جای اینکه این همه با بغض حرف بزنی و بگی سهم تو بدون من سرابه مثلا بگی سهم تو با کاری که می کنی(بی وفایی)هیچه به نظرم این جوری حسش بهتره آدم درک می کنه طرف بهش بی وفایی شده حالا هم شاکیه از نامردیه اون و می خواد دوباره پا شه اینو واسه این گفتم که عاشق نمی گه تو بدون من تو بدون من ....... چون خوبی طرفو می خوادو می گه با کارایی که می کنی به جایی نمی رسی حتی اگه بگی دوباره پشیمون می شی هم بهتره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بروبچ منتظر سورپرايز پسران دهكده باشيد...
اينم يه تيكه از سورپرايز:
يوونتوس قهرمانه
تا ابد تا هميشه
مثل يووه تو دنيا
عمرا پيدا نمي شه
سياه و سفيد رنگ ماس
تو دلامون عشق اون
JUVENTUS.ir
يه كانون پر از جنون

تقديم به همه‌ي يووه اي هاي يوونتوس دات آي آر...
عيدتون مبارك

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
و بالاخره اين كار به اتام خواهد رسيد... آهنگ اصلي و افتخاري گروه پسران دهكده با حضور چند دوست ديگر به زودي زود به اتمام خواهد رسيد. آهنگ سلاطين سياه و سفيد با متن :   يوونتوس قهرمانه تا ابد تا هميشه مثل يووه تو دنيا عمرا پيدا نمي شه سياه و سفيد رنگ ماست تو دلامون عشق اون يه دنيا و يه يووه يك فرياد از جنون واسه تيم مون شديم آس وپاس سياه و سفيد تنها عشق ماست بذار كنار همه دنيا رو با من بخون يووه بي همتاست به ياد اون گذشته ها يه دنيا يه يووه فقط مي خونم از شما يه عالمه ستاره مي گم تو وصفف تيم مون كه تو تموم عالم تيم قهرمان تورين هرگز رقيبي نداره يوونتوس قهرمانه تا ابد تا هميشه مثل يووه تو دنيا عمرا پيدا نمي شه سياه و سفيد رنگ ماست تو دلامون عشق اون يه دنيا و يه يووه يك فرياد از جنون به ما زدن تهمت ساختن و پاختن اين چيزا دوره از مرام مون تو مرام ما يووه اي ها فقط هست جوونمردي و عشق و جنون سلاطين وفا ما يووه اي هاييم تا آخرش هستيم تا پاي جون سياه و سفيد تو دل همه‌ي ماست كوچيك و بزرگ و پير و جوون   به زودي زود روي يك بيت ساخته شده اجرا خواهد شد و براي كانون هواداران يووه بعنوان يك كار هنري در همه جا خواهد ماند... منتظر بمانيد... (منتظر نظراتتون در مورد شعر هستم...همچنين خيلي دوست دارم اين تاپيك راه بيفته و ازم سوال و جواب كنيد تا يكم بيشتر با هم رفيق شيم)

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
علی جون باید رو شعرا بیشتر وقت بذاری . قشنگ شده اما تاپ تاپ نیست .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

علی جون باید رو شعرا بیشتر وقت بذاری . قشنگ شده اما تاپ تاپ نیست .

اين جاش ديگه دست عمو مجيد صادقي رو مي بوسه كه ويراستش كنه و تحويل ما بدتش...
يكي از اونايي كه گفتم بايد حضور داشته باشن...
من كي مي تونم شعر تاپ تاپ بگم.
من در سطح جوج هم نيستم.
چه برسه به تاپ...
من حرفمو مي زنم...
شعر هاي من شعر نيست...اگه به من بگن شاعر اونوقت آبروي بزرگاني مثل دكتر افشين ، بابك ، يغما و حتي مريم ميره...

dijam

dijam

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 49 ارسال
سلام... من نصف نیمه اومدم.. هر شب ساعت 2 بع بعد هستم .. قبلشم هستم ;D اگه این لینک یادم نره حتما سر میزنم.. معذرت که کم میام.. واقعا نمیشه شرایطش جور بشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی