پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ترانسفر فوتبال جهان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1330 پاسخ برای این موضوع

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
آقا میگن چلسی یک بازیکن جوونه شیلیایی خرید اسمشو نمیدونم ازش مشخصات وعکسی هم ندارم اگه کسی ازش چیزی میدونه یا عکسی داره بذاره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

آقا میگن چلسی یک بازیکن جوونه شیلیایی خرید اسمشو نمیدونم ازش مشخصات وعکسی هم ندارم اگه کسی ازش چیزی میدونه یا عکسی داره بذاره

نزدیک ترین کسی که به این آدرس! پیدا کردم فرانکو دی سانتو هست که آرژانتینیه و توی شیلی بازی میکرده !
مهاجمه، 18 سالشه و 194 هم قدشه !
62 بازی کرد برای تیمش توی شیلی و 14 گل زده.
توی چلسی هم شماره ی 27 رو بهش دادن.

قرادادش هم 4 سالست.
تصویر

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
فصل نقل و انتقالات زمستاني بازيكنان فوتبال باشگاه‌هاي انگليس شاهد ركورد جديدي از حجم نقدينگي مبادله بود. موسسه اقتصادي و حقوقي "دلويت" با انتشار گزارشي تحليلي اعلام كرد كه در فصل نقل و انتقالات زمستاني در ماه ژانويه، ركورد جديدي از حجم مالي حاصل از خريد و فروش بازيكنان در باشگاه‌هاي انگليس حاصل شده است. بر اساس آمارهاي منتشر شده، در فاصله يك ماهه باز شدن بازار نيم فصل نقل و انتقال بازيكنان حرفه‌اي فوتبال انگليس، باشگاه‌هاي مختلف مجموعا ‪۱۵۰‬ ميليون پوند (‪ ۳۰۰‬ميليون دلار) براي خريد بازيكنان جديد هزينه كرده‌اند. اين ميزان هزينه براي خريد بازيكن جديد، دو و نيم برابر (‪ ۲۵۰‬درصد) مدت مشابه نقل و انتقالات در ژانويه سال ‪ ۲۰۰۷‬بوده است. بيشترين هزينه انجام شده براي خريد بازيكن توسط تيم چلسي با ‪ ۲۷‬ميليون پوند صورت گرفته كه از اين ميان ‪ ۱۵‬ميليون پوند براي خريد "نيكلاس آنلكا" مهاجم فرانسوي "بولتون واندررز" پرداخت شده است. پس از چلسي بيشترين خرج براي خريد بازيكنان جديد توسط ديگر تيم لندني "تاتنهام هاتسپرز" صورت گرفته است. بهبود چشمگير وضع تاتنهام در جدول ليگ برتر در مقايسه با سال‌هاي قبل موجب شده تا اين تيم براي راه‌يابي به رتبه‌هاي بالاي جدول اين ليگ و در نتيجه راه يابي به رقابت‌هاي اروپايي دست به خريد بازيكنان جديد و ترميم نقاط ضعف خود بكند. با پايان گرفتن مهلت مقرر در آخر ماه ژانويه، باشگاه‌هاي ليگ برتري در انگليس تا پايان رقابت‌هاي اين فصل در ماه مه مجاز به خريد بازيكن جديد نيستند. تابستان گذشته نيز فوتبال باشگاهي انگليس شاهد يك ركورد شكني در فصل اصلي نقل و انتقالات بازيكنان به ليگ‌هاي مختلف اين كشور بود. در تابستان سال ‪ ۲۰۰۷‬حجم مبادله مالي بازيكنان در باشگاه‌هاي انگليس به ‪ ۵۳۰‬ميليون پوند رسيد كه يك ركورد جديد در صنعت خريد و فروش بازيكن در انگليس محسوب مي‌شد. معمولا در انگليس به طور نسبي، ‪ ۴۰‬درصد از كل مبلغ مبادله شده براي بازيكنان حرفه‌اي به معاملات ليگ برتر و بقيه به دسته‌هاي پايين‌تر تعلق دارد.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
به نقل از روزنامه نويه زورخر سايتونگ، منچستر يونايتد به كريستانو رونالدو جهت عقد قراردادي جديد، پيشنهادي بالغ بر 94 ميليون فرانك سوئيس (44 ميليون پوند) داد. با ارائه اين پيشنهاد، اين تيم مي‌كوشد تا حضور ستاره پرتغالي را تا سال 2014 نزد خود‌ قطعي سازد. در صورت قبول اين پيشنهاد، رونالدو به عنوان گران قيمت‌ترين بازيكن شاغل در فوتبال انگليس درخواهد آمد. رونالدو ساليانه 7 ميليون پوند دستمزد خواهد داشت كه گفته شده، حقوق هفتگي وي بالغ بر 145 هزار پوند است. ركورد كسب دستمزد در اين ليگ اختصاص به جان تري،‌ مدافع تيم ملي انگليس و عضو تيم چلسي دارد كه حقوق هفتگي بالغ بر 135 هزار پوند دريافت كرده است. رونالدو از سال 2003 عضو تيم منچستر يونايتد است.

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال

"آلوس" ديگر نمي‌خواهد براي سويا بازي كند

دانيل آلوس" مدافع راست تيم سويا اسپانيا اعلام كرد ديگر نمي‌خواهد براي سويا به ميدان برود و قصد دارد به يك تيم بزرگ تر بپيوندد.
آلوس در سه فصل گذشته بازي‌هاي بسيار درخشاني براي سويا انجام داده و با اين تيم دو بار پياپي قهرمان جام يوفا شده است.
آلوز گفت: «سويا باشگاه بزرگي است ولي من قصد دارم براي يكي از تيم‌هاي بزرگ دنيا بازي كنم و قهرماني‌هاي بسياري را با آن بدست آوريم. دوست دارم در ليگ قهرمانان بازي كنم و براي بدست آوردن جام قهرماني اش بجنگم.»
وي ادامه داد: «بارسلونا؟ چرا كه نه. هر بازيكني دوست دارد در نوكمپ و براي بازي به ميدان برود و جزيي از تاريخ باشگاه شود آنها بهترين تيم دنيا هستند.»
آلوس تابستان گذشته تا آستانه‌ي بستن قرارداد با چلسي نيز پيش رفته بود ولي سران باشگاه اجازه ندادند وي ورزشگاه رامون سانچس، پيسخوان را ترك كند اما به نظر مي‌رسد جا به جايي وي در تابستان پيش رو شدني باشد.

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
حیف شد هانتلار هم داره میره چلسی . امسال هانتلار لیگ هلند رو ترکونده بود فکر کنم 37 گل زد واسه آژاکس

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
سلام دوستان من یه چند تا نقل و انتقال در سری آ صورت گرفته که من خودم نمیدونستم ! گفتم شما هم شاید ندونید ! D. Rozenhal مدافع اهل چک نیوکاسل و سابق لیون به لاتزیو پیوست . 28 سالش هم هست . S. Makinwa مهاجم لاتزیو که فصل نا موفقی رو هم پشت سر گذاشته به رجینا پیوست . همین  ;D با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
سلام دوستان من شنيدم كه مايكل اسين تا آخر هفته ميره اينتر ! راسته ؟! باتشكر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

سلام دوستان من
شنيدم كه مايكل اسين تا آخر هفته ميره اينتر !
راسته ؟!
باتشكر

من شنیدم تا قبل از آخر هفته لمپارد میره :D !

راستی آورام گرانت هم اخراج شد.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم ديشب از شبكه اسكاي ديدم مي گفت اين قضيه اينطوري لو رفته كه مورينيو به اسين گفته برو به انتر

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
نقل و انتقالاتی که تا این لحظه در ایتالیاانجام شده... ................................................................................. تاریخ نام ملیت از به قیمت 1/ 4/2008 کریس اشتاشگارد دانمارک رجینا ایتالیا روزنبورگ نروژ ____ روبرتو سوسا آرژانتین ناپولی ایتالیا ژیمناسیا ده لا پلاتا آرژانتین ____ فرانک فلشر سوییس گراسهوپر سوییس لچه ایتالیا _____ السندرو لاندولی ایتالیا کونکوردیا بازل نروژ پسکارا ایتالیا _____ کرستیانو زاکاردو ایتالیا پالرمو ایتالیا ولفسبورگ آلمان 8 میلیون یورو فلیپه ملو برزیل آلمریا اسپانیا فیورنتینا ایتالیا ______ 1/7/2008 میات مالیچ سوییس اس تی گالن سوییس باری ایتالیا _____ متیو فلامینی فرانسه آرسنال انگلیس آ ث میلان ایتالیا ______ اولوف ملبرگ سوید استون ویلا انگلیس یوونتوس ایتالیا _____ مک دونالد ماریگا کنیا هلسینبورگ سوید پارما ایتالیا _____ [ آلبین اکدال سوید بروما پویکارنا سوید یوونتوس ایتالیا 600 هزار یورو **

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
نقل و انتقالاتی که دیروز در اروپا صورت گرفت جرارد پیکه از منچستریونایتد به بارسلونا پیوست. آلوارز از روزاریو سنترال به اسپانیول مورنو از کروزیرو به شاختار دونتسک پیوست روبرتو گوتیرز از یونیورساد به تکوس پیوست.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
جیلاردینو هم رسما به فیورنتینا پیوست!اینم متنی که سایت این باشگاه در اخبارش گذاشته :

"Fiorentina would like to communicate that the club has signed Alberto Gilardino from AC Milan on a permanent basis.
"Gilardino will be unveiled to the press at 12.30 on Thursday at the Artemio Franchi stadium."

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
راگی مدافع تیم امپولی به تیم پالرمو پیوست. کسی میدونه کاکا میره از میلان یا نه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دکو رسما به چلسی پیوست.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
لمپارد ، اینتری شدنش قطعی شد!؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چند روز پیش کوریره دلو اسپورت نوشته بود،تا وقتی چلسی دکو رو نخره،اجازه رفتن به لمپارد رو نمیده. حالا چلسی خرید،احتمالا فردا پسفردا لمپارد میره اینتر.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بوبو ویری هم دوباره به آتالانتا برگامو برگشت تا پانزدهمین باشگاهش رو در طی 19 فصل انتخاب کنه !

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
مورینیو گفته لمپارد برنامۀ فصل بعدش هست و این فصل نمیارتش

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
لمپارد الان تو ایتالیا هستش و کلی محو زیبایی های ایتالیا شده و کلی از ایتالیا و فرهنگش تعریف کرده .

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی