Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

ترانسفر فوتبال جهان

- - - - -

• Please log in to reply
1330 replies to this topic

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1,914 posts

خبر رو بر عکس گفتی. روساتی دروازه بان ناپولی بوده که به ساسوئولو پیوسته. :wink2:

:Facepalm: آره الان متوجه شدم . :Facepalm: درس هم همینطوری می خونم :1:
Spoiler

ღSamiraღ

ღSamiraღ

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 584 posts
دیگو لوگانو (دیگو آلفردو لوگانو مورنو :alone: ) مدافع اروگوئه ای پاریسن ژرمن به باشگاه وست بروم پیوست .

تصویر

تو این سایته ، سمت راستش :sigh: چه قیافه با مزه ای داره مخصوصا اونجایی که نشسته رو زمین :hug:

http://www.wba.co.uk...ion-964585.aspx

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5,922 posts
طبق گفتنهDaily star &Daily mail گفته میشه سه شنبه قرارداد بل و رئال نهایی میشه و درست بعد از اون سراغ سوراز میرن رئالی ها و هفته بعد هم قرارداد اون رو نهایی میکنن :np: که Caught offside گفته قیمتی که رئال میخواد برای سوارز بده 40 میلیون پوند هست

قراره 120 میلیون بل به صورت 6 قصد پرداخت بشه و Sun هم گفته بازیکنان تاتنهام از بل خواستن روی پیراهنشون امضای یادگاری بکنه

همینطور امروز که تاتنهام تحقیر شد جلو موناکو بل حضور نداشته ( راست میگن من دیدم و نبودش :1: ) و البته انگار اردو رو هم ترک کرده

تیتر نشریات اسپانیایی

مارکا: بیل فاش کرد؛ او می خواهد به رئال برود

آ.س: بیل به موناکو نمی رود

صحبت های یک رئالی در مورد بل :

مارسلو: اگر گرت بیل بیاید، با آغوش باز از او استقبال می کنیم

محض شوخی : اگر رئال میخواست میتونست با پول بل این تیم رو درست بکنه

تصویر

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2,215 posts
  • LocationTehran

کاری به درستی یا اشتباه بودن درامد حال از معارفه ی مثلا کاکا یا گرت بل ندارم ولی مجله فوربس که یک مجله ی اقتصادی-تجاری آمریکایی هست درامد رئال رو 750 میلیون دلار دونسته و سود سالانه این باشگاه رو سالیانه 170 میلیون دلار دونسته

من که گفتم تمام اعداد ذهنیه!!الان که می بینم خیلی از اعدادی که گفتم زیاد بوده.فکر نکنم بلیط رونمایی بیشتراز 5 یورو باشه.قیمت لباس هم خیلی بالا گفتم.قیمت 100 دلار یا 70 یورو منطقی تره.(الان رفتم سایت رئال از همون 70 تا 80 یورو هست.ولی لباس ایسکو 95 تا!! زده.مثلا به خیال خودشون پولشو دربیارن :lol: )
تازه فکر کنم لباس ها تو آسیای شرقی با توجه به هزینه حمل ونقل کمتر(همگی تولید چین) و سطح درآمد کمترمردم با سود کمتری به فروش برسند.که تیم هایی مثل رئال و منچستر وبارسا اونجا طرفدارهای زیادی دارند.
هر چه قدر هم فوربس و ... معتبر باشند هیچ چیز به جز تراز مالی که دست خود باشگاه هست اعتبار نداره. همه میدونند بعضی باشگاه ها رقم قرار داد اسپانسرشون غیرواقعی ثبت میکنند!!!(سیتی و psg و.... و شایدهم رئال!!).از طرفی باشگاه میتونه درآمدهای غیر قانونی داشته باشه!هر چند برای رئال بعیده.ولی خرج غیر قانونی هیچم بعید نیست. :Facepalm: فکر نکنم داوری های به سود رئال و بارسا و انتخاب مارسلو و ... در تیم منتخب اروپا مجانیه مجانی باشه! :Facepalm: نمیخوام تهمت بزنم ولی حرفامو نه میشه اثبات کرد و نه انکار!! :nish:
-----------------------
واقعا اگر رئال این دوتا رو با 170 تا بگیره سرش کلاه رفته.دوتا پیشنهاد داشتم کلی ارزون تر.1-هادی نوروزی 60 میلیون یورو 2-غلامرضا رضایی 40 میلیون یورو .تازه در این پکیج استثنایی اگر دوتاشون باهم بخوان یه تخفیف تپل میدیم.هر دو روی هم 90 تا. :1: حقوقشون هم ناچیزه یکی ماهی 1.5میلیون اون یکی هم 1میلیون.البته میلیون یورو :2: :troll:

در رابطه با گیری که به رئال دادم! :Facepalm: :1: بحث حسادت نیست.چون من همیشه گفتم دوست دارم یووه ستاره بسازه یا به طور صحیح تر ستاره ها رو پرورش بده. مثل زیدان,دل پیرو و بوفون,ندود,داویدز و ...(جدیدا هم ویدال وپوگبا).
تازه برای من طرفدار رئال شدن کاری نداره :Facepalm: میتونم در عرض ایکی(2)ثانیه مثل خیلی ها تیممو عوض کنم!من که با یووه قرار داد ندارم! دارم!؟ :1:

ولی بازم مطمئنم که بیل و سوارز تو رئال جواب نمیدن.بیل من دربارش اغراق کردم.معمولی نیست.ولی ستاره هم نیست.سوارز هم با اینکه قبولش دارم همونطور که گفتم احتمالا تو تیمی جواب میده که محور تیم باشه.ولی تو رئال بیشتر هدف پاس ها کریس هست نه سوارز.
حالا آخر فصل معلوم میشه که اشتباه میکردم یا درست میگفتم.(البته اگر این جابه جایی ها صورت بگیره).ولی تاریخ نشون داده از بین کلی بازیکن که رئال به اسم ستاره میگیره تعداد اندکیشون جواب میدن مثل رونالدو 7,زیدان,کارلوس و .... وخیلی هاشون جواب نمیدن:هونتلار,روبن,کاسانو!!اوون,روبینیو,اشنایدر,کاکا!!و...

درجواب دوستانی که هم باز تاکید دارن رئال خرجشه از فروش لباس درمیاره!!! ارجاعشون میده به کاکا بهترین بازیکن جهان در زمان خودش با حقوق فوق العاده زیادشه!فکر نکنم لباس یه بازیکن نیمکت نشین خیلی فروش داشته باشه.رئال نه تنها پولی که به میلان داد در نیاورد حقوق کاکا هم به زور شاید بدست آورده باشه.کاکا با اومدن به رئال ومعروف تر شدن تنها به بالارفتن طرفدارهاش در توییتر و فیص بوک کمک کرد و درآمد شبکه های اجتماعی به شدت!! افزایش داد نه رئال!! :1:
اینم بگم که جدیدا بازیکن ها زرنگ شدن و تبلیغاتی که باشگاه از طریق بازیکن ها میکنه ,بیشتر سودشو برمی دارند.(مثل رونالدو7).پس بازم درآمد مستقیم از بازیکن کمتر میشه.

فکرنکنید آرسنال بی پوله و ونگر هم حسادت میکنه منتهی آرسنال مثل یووه خیلی بافکرتر خرج میکنه. yes1 .همین الانش استادیوم امارات لندن با هزینه حدودا 600 میلیون یورو از گرانترین ورزشگاه های دنیاست! فکر کنم فقط قاره آمریکا(آمریکا وکانادا)ورزشگاه های گرونتر از این باشند.فقط ورزشگاه دولتی ومبلی با هزینه عجیب بیش از1 بیلیون(میلیارد)!!! بالاتر از ورزشگاه آرسناله.درسته که مقداری از این هزینه از طریق وام بوده ولی همین پول یعنی 5 تا گرت بیل یا 5 تا ورزشگاه یووه یا دوتا ورزشگاه بایرن مونیخ یا 600 تا ورزشگاه کالیاری :1:.

------------
برای اینکه خیلی بی ربط به تاپیک نباشه,نقل و انتقالات اروپا کی تموم میشه؟ یکی از بازیکن هایی که خیلی منتظرم تکلیفش روشن بشه با اینکه بازیش خیلی رو اعصابه مسعوده!مسعود شجاعی. :2:
هیچ جا نزده که رفته مالاگا!بنده خدا امسال بی تیم نمونه :sad1:

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1,914 posts

چوزپه ایلیچ هافبک اسلوونیایی تیم پالرمو با قراردی 5 ساله به فیورنتینا پیوست.

تصویر

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 posts
  • Locationtehran
متاسفانه با یه خبر بد مواجه شدم دیروز... Diego Lugano یکی از مدافعین مورد علاقه ی من از پاری سن ژرمن به وست‌بروم ویچ پیوست .. :Facepalm:

=================================

پ.ن : انصافا چهره ی سینمایی یه توپی داره ... :nish:

تصویر

تصویر

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2,808 posts
  • Locationكرج

متاسفانه با یه خبر بد مواجه شدم دیروز... Diego Lugano یکی از مدافعین مورد علاقه ی من از پاری سن ژرمن به وست‌بروم ویچ پیوست .. :Facepalm:

=================================

پ.ن : انصافا چهره ی سینمایی یه توپی داره ... :nish:

تصویر

تصویر

البته لوگانو تو مالاگا بود فصل قبل!

فصل قبلش تو پي اس جي بود :wink2:

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 posts
  • Locationtehran

البته لوگانو تو مالاگا بود فصل قبل!

فصل قبلش تو پي اس جي بود :wink2:

اگه اشتباه نکنم به صورت قرضی تو مالاگا توپ میزد... :39:

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 posts
بارسلونا پیشنهادی 35 میلیون پوندی برای داوید لوئیز مدافع چلسی ارائه داد

ღSamiraღ

ღSamiraღ

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 584 posts
جروینیو بازیکن 26 ساله اهل کشور ساحل عاج بطور رسمی از آرسنال به رم رفت . جروینیو که از سال 2011 تا 2013 در آرسنال بازی می کرده در 45 بازی آرسنال به بازی رفته و تنها 9 گل به ثمر رسونده :np:

tiesto

tiesto

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 144 posts
لیساندرو لوپز به الغرافه پیوست... :62: :62: :Facepalm:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman
- رولاندو ، رسما به اینتر پیوست . ( به صورت قرضی از پورتو )

tiesto

tiesto

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 144 posts
لوکاس باریوس با امضای قرارداد 3 ساله با اسپارتاک مسکو به فوتبال اروپا بازگشت...قبلا که بازیکن خوبی بود...

tiesto

tiesto

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 144 posts
روبن اولیورا(بازیکن سابقمون) در آستانه پیوستن به آتالانتا...یاد گل 3 امتیازیش به کیه وو بخیر...

ღSamiraღ

ღSamiraღ

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 584 posts
بایرن مونیخ پیشنهاد 20 میلیون یورویی ارسنال مبنی بر به خدمت گرفتن گوستاوو رو قبول کرده و گوستاوو به زودی راهی لندن میشه . در صورت نهایی شدن این انتقال گوستاوو گران ترین خرید تاریخ ارسنالی ها و اولین خرید ارسن ونگر در این فصل میشه . :huhsmileyf: در مورد انتقال سوارز هم ،آرسنالی ها امروز پیشنهاد 50 میلیونی رو به لیورپول ارسال کردن . :np:

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 posts
پس ناپولی که میخاست گوستاوو را بخره پس چی شد؟

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 posts

در صورت نهایی شدن این انتقال گوستاوو گران ترین خرید تاریخ ارسنالی ها و اولین خرید ارسن ونگر در این فصل میشه . :huhsmileyf:
:np:

آندره آرشاوین 22 میلیون یورو اگه اشتباه نکرده باشم گرون ترین خرید تاریخ آرسناله.

آرسنال؟ 50 میلیون یورو؟ سوارز؟ شیب؟ بام؟ :oo:

ミ★ミ6Anahita6ミ★ミ

ミ★ミ6Anahita6ミ★ミ

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 90 posts
باشگاه تاتنهام قصد داره که در صورت فروش گرت بیل اریک لاملا رو از رم به خدمت بگیره . گفته میشه که قیمت پیشنهادی تاتنهام 40 میلیون یورو هست .

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1,914 posts
استیوارت داونینگ از لیورپول به وستهام رفت .

تصویر

شاماخ هم از آرسنال به کریستال پالاس رفت (بازیکن نمی خرن هیچ بازیکناشون رو هم می فروشن :Facepalm: ) الان هم منتظر سوارزی هستن که امروز پاریسن ژرمن بهش پیشنهاد داده :1:

گری مدل از سویا به کاردیف پیوست . :sigh:

بعد از لیورپول تاتنهام و اورتون هم به اریکسن پیشنهاد رسمی دادن . :np:

Spoiler

tiesto

tiesto

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 144 posts
ایجنت اریکسن گفته که یه باشگاه ایتالیایی بش پیشنهاد داده...ولی گفته ترجیح میدم اسمشو نبرم...خیلی خوبه اریکسن...ممکنه یووه باشه؟

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users