پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: پابلو آرمرو

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
59 پاسخ برای این موضوع

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
تایید میشه این خبر رو من هم دیدم که 2 میلیون امسال و 6 میلیون در ژوئن مجموعا 8 میلیون بسیار هم خوبه یعنی اگه بشه بهتر از این نمیشه

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
واااااااااااای !!!!!!!!!!!!!!!!!! اصلا باورم نمیشه . بهترین دفاع چپ ِ سری ِ آ به یوونتوس اومد با 8 میلیون ؟ ماروتا چطور تونست پوتزی رو راضی کنه ؟ من که تا این انتقال رسمی نشه باور نمی کنم . 8 میلیون فقط ؟ خدا کنه درست باشه و سال ِ بعد هم اودینزه بیشتر از 6 میلیون از یوونتوس نخواد چون مطمئنم که با 2 تا بازی تو چمپینز لیگ قیمتش بالای 20 میلیون میرسه . خدا رو شکر نفتچی ها امسال این بازیکن رو ندیدن . واقعا ماروتا هر لحظه داره کارنامه ی خودش رو درخشان تر می کنه . با اومدن ِ رابن دیگه ماروتا خودش رو به بت ِ من تبدیل می کنه .

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال
البته اگر اشتباه نکنم بارسا هم دنبالش بود که آلبا رو خریدن ، البته از نظر من محاله با 8 میل خریده باشنش !! تو PES هم با این قیمت نمیشه خرید ! :1: ولی به هر شکل اگر با دو برابر این قیمت هم بیاد یووه ، بهترین خرید فصل تا اینجا بوده .

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
دوستان عزیز،منبع این خبر رو میشه بگین،واقعا فوق العاده میشه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
برای من آرمرو از تاپ پلیرمون مهم تره ، چون ما بعد از زامبروتا اصلا دفاع چپ درست حسابی نداشتیم ، خرید آرمرو میتونه به این فاجعه 6 ساله پایان بده و بعد از مدتها صاحب یه دفاع چپ فوق العاده بشیم yes1 این روزها توهم زدن لذتش دو چندان شده ، اینکه آرمرو و فالکائو از بین دود ها میان بیرون ، پشتشون پرچم کلمبیا میدرخشه ، لباس یووه هم تنشونه :1: :lol:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
كمال 2هفته پيش درباره خريد فن پرسي كه گفتم ، تو گفتي اندكي صبر سحر نزديكه ! حالا اين سحر كي ميرسه؟‏!‏ :1: خريد آرمرو هم داره مثه قبليا طول ميكشه ! مدتي قبل صحبت از حضورش تو تست پزشكي تو آينده اي نزديك بود اما بازم معلوم نشد چرا همه چيز همش گير پيدا ميكنه :np:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ الان همه چیز تحت تاثیر دادگاهه ، مطمئنم بعد از 2 آگوست دوباره شاهد خبرهای خوب خواهیم بود چلسی که بی حساب کتاب خرج میکنه ، هنوز نتونسته هالک رو برای هافبک کنار و سزار دفاع راست مارسی رو بخره بالاخره هر انتقالی یه قرارداد داره که رو تک تک جزئیاتش باید به توافق برسن ، اینطور که مشخصه یوونتوس رو قیمت و نحوه پرداختش با اودینزه به توافق رسیده ولی خوب بازم یه سری چیزهای جزئی مونده که این انتقال رو عقب انداخته

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من هرچی میگردم گزینه مناسب تر در دسترس تر و بهتر از ارمرو اونم با یه قیمت مناسب و از همه مهمتر سازگار با اندیشه های کونته پیدا نمیکنم امیثوارم هر چی زودتر رسمی بشه انتقالش تا خیال طرفدارا هم راحت بشه

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
از اون جایی که ناپولی به دنبال جذب بالزارتی بود و فدریکو دست رد به سینه ی د لائورنتیس زد، ناپولی هم مشتری جدید آرمرو شده :1:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
ناپولی برای آرمرو میخواست حقوق 700 هزار یورویی بده ، یعنی 200 هزار تا از چیزی که الان میگیره بیشتر ولی حقوقی که یووه با آرمرو به توافق رسیده یک و نیم میلیون یوروئه ، این یعنی سه برابر حقوق فعلیش :1: شک نکنید دلائورنتیس نمیاد حقوقی بیشتر از ما به آرمرو بده ، سر همین در حد همین مشتری جدید میمونن :laughing:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

[img width=480 height=269]http://www.fifa.com/mm/photo/worldfootball/clubfootball/01/43/12/82/1431282_full-lnd.jpg[/img]

بهترین " ترکیب هجومی " سری آ از نگاه آماری در فصل گذشته (2012-2011) پابلو آرمرو و آنتونیو دی ناتاله بودند.

آرمرو فصلِ گذشته مجموعاً 10 پاسِ گل برای هم تیمی هاش در اودینزه فراهم کرد که از این 10 پاس گل ، 60 درصدش که میشه 6 تا ، به آنتونیو دی ناتاله رسید.

بهترین ترکیب هجومی در لالیگا رو دنیل آلوز و لیونل مسی با هم ساختن. آلوز از مجموع 11 پاس گلش در فصل گذشته ، 7 تا رو برای مسی فراهم کرد.

در لیگ برتر انگلیس هم بهترین ترکیب هجومی رو والکات و ون پرسی تشکیل دادن ، 6 پاس گل از مجموع 8 پاس گل والکات به ون پرسی رسید.

با قرار دادن آرمرو در کنار این 2 تا بازیکن به راحتی میشه به کیفیت فنیش پی برد.

+++ آرمرو فصل گذشته در مجموع 25 بازی برای اودینزه انجام داد که در 23 تاش در پستِ هافبک-دفاعی سمت چپ (در سیستم 2-5-3 گوئیدولین) بازی کرد. اصلاً نمیشه گفت که مدافع چپ ـه.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
یکی از مطبوعات اسپانیا هم خبر از توافق ارمرو داده با یووه

http://www.tuttojuve...dnotizia=104967

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
لورینی : ما دیگه مذاکره ای با یوونتوس بر سر ارمرو نداریم !! :fp: البته رد نکرده احتمال اومدنش رو و گفته در بازار نقل او انتقالات ممکنه اتقاقات عجیبی بیفته ! فکر کنم در علاقه یووه به ارمرو هم بزرگ نمایی شده ! :1:

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
میشه انقدر خبرهای اعصاب خورد کن ندی!!!؟

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
راس میگه آقا سینا! همش شما میای هر چی خبر منفیه از تو نت جم می کنی میدی به خورد بچه ها! بسه دیگه اینقده منفی گرایی! شد یه بار خبر شاد کننده بدی؟

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال

لورینی : ما دیگه مذاکره ای با یوونتوس بر سر ارمرو نداریم !! :fp:
البته رد نکرده احتمال اومدنش رو و گفته در بازار نقل او انتقالات ممکنه اتقاقات عجیبی بیفته !

فکر کنم در علاقه یووه به ارمرو هم بزرگ نمایی شده ! :1:

فرهاد جان سعی کن حتی اگه یه خبر بد هم میبینی که حتی منبعش هم معتبره بازم کمتر بذاریش

باور کن انرژی منفی دادن خیلی تاثیر گذاره من خیلی به این موضوع معتقدم :smile: :rose: :thumbs_up:

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
اصلا اگه فرهاد نبود الان آرمرو که هیچی،کاوانی و ائگائین و یووتیچ و فن پرسی و هرکسی که فک کنین خریده بودیم!!!

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
چرا اذیتش میکنید ؟ الان فرهاد نباشه نصف فروم رو هواست ------------به جان بچم قصدم دفاع از فرهاد بود قصد مسخره کردن نداشتم تو این موقعیت یووه، واقعا نباید انتظار خرید بازیکن رو داشته باشیم الان نصف تمرکز کل افراد باشگاه رو قضیه دادگاهه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
چرا همه دارید به فرهاد میپرید ، یکی داره زحمت میکشه اخبار رو ترجمه میکنه میزاره ، این کارش واقعا خیلی خوبه بهرحال خبر هم خوب هست هم بد ، این دیگه دست خودمونه که با یه خبر بد نا امید نشیم ، با یه خبر خوب امیدوار نشیم yes1

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
نه بابا منم همیشه پستاشو میخونم چون میدونم معمولا هم حاوی خبرای جدیده.الان باهاش شوخی میکنم :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی