پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

خرید اکانت

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
237 پاسخ برای این موضوع

smhr85

smhr85

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 9 ارسال
برای خرید اکانت باید چه کار کنم؟

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

برای خرید اکانت باید چه کار کنم؟

به من پیام بده (پیام خصوصی)

in the name of juve

in the name of juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 162 ارسال
پسر عمه ی من پارسال از دستگاه میکروباکس استفاده می کرد و تمام الجزیره ها رو باز می کرد قیمتش حدود 60 بود و هر چند ماه یک بار پروگرامش می کرد به نظرتون اینجوری ارزونتر تموم نمی شه برامون( البته تازگیها نمی دونم شرایطش چطوریه)

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1482 ارسال
این دستگاهها به دانگل معروفند و بسته به نوعشان هرکدام بعضی پکیجها رو باز میکنند. معایب عمده: نیاز به دیش جداگانه-عدم پایداری و ثبات و وجود قطعیهای کم و بیش-نداشتن پشتیبانی و نبودن هیچگونه پاسخگویی(هر وقت شرینگ قطع شود دقیقاً هیچ کس پاسخگو نیست) - تغییر گاه بگاه ماهواره ی فرستنده ی دیتا و نتیجتاً نیاز به تنظیم دیش مربوطه و آپدیت نرم افزاری و....

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

پسر عمه ی من پارسال از دستگاه میکروباکس استفاده می کرد و تمام الجزیره ها رو باز می کرد قیمتش حدود 60 بود و هر چند ماه یک بار پروگرامش می کرد به نظرتون اینجوری ارزونتر تموم نمی شه برامون( البته تازگیها نمی دونم شرایطش چطوریه)

به مورد خوبی اشاره کردی
اولا بگم که قیمتش حدود 60 تومان نمی شه چون دیش + ال ان بی و دیگر وسیله ها می ره بالا 100
حالا مورد بعد
میکرو باکس فیریز های داره که اعصابت رو خراب می کنه یک دقعه دم دروازه فیریز کزد چه حسی بهت دست می ده؟
تین در صورتی که سی سی کم باز کردن الجزیره ها براش اب خوردن است بدون هیچ فیریزی
من حرف از اسکای می زنم که قوی ترین کد گذاری رو داره با سی سی کم باز می شه
موضوع بعد عنوان سابق تاپیک بود یعنی با کمترین دردسر
میکروباکس زمانش مشخص نیست یعنی ممکن بعد از چند روز از کار بیفته
اما وقتی سی سی کم می خری اگه 6 ماه باشه 6 ماه رو بدون دردسر با بالاترین کیفیت استفاده می کنی

in the name of juve

in the name of juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 162 ارسال
خیلی جامع و عالی بود توضیحتون فقط ببخشید یه چیز دیگه اگه درست یادم باشه پارسال خیلی از بچه ها بازی ها رو از طریق کانال های ترک ست می دیدند منم همین چند روز پیش ترک ست رو وصل کردم می خواستم ببینم امسالم بازی هارو پخش می کنه؟

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

خیلی جامع و عالی بود توضیحتون فقط ببخشید یه چیز دیگه اگه درست یادم باشه پارسال خیلی از بچه ها بازی ها رو از طریق کانال های ترک ست می دیدند منم همین چند روز پیش ترک ست رو وصل کردم می خواستم ببینم امسالم بازی هارو پخش می کنه؟

تا الان 2 شبکه اعلام کردند قصد دارند لیگ های اسپانیا انگلیس و ایتالیا رو پوشش بدن
یعی زمانی که بازی های دیگه نباشه یا بازی یووه حساس باشه بازی یووه رو می زارن :3:
------------------------------------------------------------------
برای اینکه اسپم نشه
تعرفه اکانت ها
1 ماه 17 تومان
3 ماه 40 تومان
6 ماه 65 تومان
1 سال 120 تومان

smhr85

smhr85

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 9 ارسال
لطفا نظرتون رو در مورد star max 5000 بیان کنید . چه جور رسیوریه؟ یا اگه میشه یه رسیور خیلی خوب پیشنهاد کنید.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
خیلی خوبه یا اینو بگیر یا star max 5100

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
محمد یکی از بچه ها میگفت 5100 زیاد هنگ میکنه ولی 5000رو عَموم خریده خیلی راضیه ازش! تصاویر HD که ازش میگیره،استثنائیه! :rose:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

محمد یکی از بچه ها میگفت 5100 زیاد هنگ میکنه ولی 5000رو عَموم خریده خیلی راضیه ازش! تصاویر HD که ازش میگیره،استثنائیه! :rose:

من خودم 5000 دارم رفیقم 5100
هر دو فوق العاده هستن
به رفیقت بگو جدید ترین ورژن نرم افزاری که براش امده رو بریزه هیچ مشکلی نداره
تا حالا نشده 1 بار هنگ کنه روی سی سی کم هم که فوق العاده هستن

arosak

arosak

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
سلام .میخواستم بدونم اکانت های شما چند سرور هستند؟اخه من بعضی جاها میدیدم نوشته 4 سرور یا 6 سرور.در ضمن من یه 3 ماه میخوام

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اکانت ها 5 سرور هستند کیفیت سرور ها فوق العاده هستند

smhr85

smhr85

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 9 ارسال
من اینترنتم 256 هست از مخابرات گرفتم ترافیکش هم نا محدوده ولی سرعتش از 128 صبا نت هم پایینتره می تو نم با سی سی کم بدون فریز الجزیره یا اسکای رو تماشا کنم؟

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

من اینترنتم 256 هست از مخابرات گرفتم ترافیکش هم نا محدوده ولی سرعتش از 128 صبا نت هم پایینتره می تو نم با سی سی کم بدون فریز الجزیره یا اسکای رو تماشا کنم؟

الجزیره رو اره اما اسکای بستگی داره
از اینجا یک تست بگیر ببین پینگت چه طوره http://www.speedtest.net/
اگه پینگت زیر 150 بود می تونی اسکای ببینی

H.ES1897

H.ES1897

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 32 ارسال
میشه بگی باید از کدوم سرور تست گرفت ؟من پهنایی باند نتم 512 هست مثلا من از سرور های تهران و کرج که تست میگیرم پینگم 70 هست اما مثلا از سرور های امریکا 250 هست یه سرور بگید که مورد تایید باشه در ضمن فکر میکنم تو ایران با این وضع نت پیدا کردن پینگ زیر 150 یکم سخت باشه

smhr85

smhr85

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 9 ارسال
داداش طریقه تست گیریش چه جوریه؟

H.ES1897

H.ES1897

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 32 ارسال
وقتی سایتو باز کردی صبر کن تا سایت کاملا لود بشه بعد وقتی کلمه BEGIN TEST رو دیدی روش کلیک کن به همین سادگی ولی نمیونم از کدوم سرور تست بگیریم که مورد تایید باشه باید صبر کنی خودشون بیان بگن از کدوم سرور تست بگیری

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

داداش طریقه تست گیریش چه جوریه؟

فقط بزن رو begin

وقتی سایتو باز کردی صبر کن تا سایت کاملا لود بشه بعد وقتی کلمه BEGIN TEST رو دیدی روش کلیک کن به همین سادگی ولی نمیونم از کدوم سرور تست بگیریم که مورد تایید باشه باید صبر کنی خودشون بیان بگن از کدوم سرور تست بگیری

ما مبنا رو سرور های ایران قرار دادیم
شما می تونی هم الجزیره و هم اسکای رو داشته باشی

master_alex

master_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
سلام.برای استفاده از سیسیکم میشه با مودم wireless کار کرد؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی