Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

ایتالیا - اسپانیا ( فینال یورو 2012 )

- - - - -

• Please log in to reply
256 replies to this topic

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 posts
فقط با معجزه همه چیز عوض خواهد شد. امیدوارم اون روی فوتبال را در نیمه دوم ببینیم و وضعیت عوض بشه . حتما خدا اون حرکت بی معنی اینیستا رو که رو زمین داشت ضرب میزد دیده و همه چیزو در نیمه دوم عوض کنه. و امیدوارم این نسل فوتبال اسپانیا هر چه زودتر عمرش تموم بشه . خسته شدیم دیگه ........... وحشتناکن ناکسا

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2,215 posts
  • LocationTehran
گل اول هم شانسی بود صاف رفت رو کلش :102: کاسه ماست هم داشت اول بازی گریه میکرد.فکرکنم ترسیده بود. :39:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,186 posts
  • Locationگرگان
یه چیز دیگه . اگه هم خدایی نکرده فرصت گلزنی پیش بیاد طبق عادت بعید میدونم تا جون ما رو بالا نیارن گل بزنن . مثل مونتولیوو که تو که حالا داری شوت میزنی خوب زحمت بکش تو زاویه بزن دیگه . چی میزنی وسط

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1,559 posts

فقط با معجزه همه چیز عوض خواهد شد. امیدوارم اون روی فوتبال را در نیمه دوم ببینیم و وضعیت عوض بشه . حتما خدا اون حرکت بی معنی اینیستا رو که رو زمین داشت ضرب میزد دیده و همه چیزو در نیمه دوم عوض کنه.
و امیدوارم این نسل فوتبال اسپانیا هر چه زودتر عمرش تموم بشه . خسته شدیم دیگه ........... وحشتناکن ناکسا

فکر کنم خدا هم طرفدار اسپانیاست

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 posts
خدای ایتالیایی ها هم بزرگه

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,883 posts
حرف منم همون حرف رضا و بصیر ئه! به نظر می رسه همون کاری که پرتغال با اسپانیا کرد، اسپانیا داره با ایتالیا می کنه! یه ایتالیایی که صاحب توپ میشه یهمو 5 تا اسپانیایی دور و برش ظاهر میشن :confused2: الان اعصابم خرابه ولی من از این دخترهای احمق توی اتاق تلویزیون خوابگاه که هیچی از فوتبال نمی فهمن و طبق روال شبکه 3 طرفدار اسپانیا شدن یه چیزایی دیدم که توی اوج عصبانیت باعث شد من بترکم از خنده:1: تکرار صحنه ی گل رو داره نشون می ده اون هم به صورت آهسته! بعد اینا جیغ میکشن و دست میزنن بعد از 3-4 ثانیه تازه می فهمن که تکرار بوده :lol: مورد دوم هم توی صحنه ای که بازیکن اسپانیا پشت هیجده بود داشت تک به تک می شد بارتزالی از پشت زدش و کارت گرفت، دختره با عصبانیت داد می زنه پنالتی :fp: :lol:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,653 posts
اشتباه کردیم و باختیم. مربیمون اشتباه کرد و بازکنا هم تکمیلش کردن. نمیدونم چرا جلوی این تیم حمله کردیم.واقعا چرا آخه اقای پراندلی؟ نیمه دوم قرار نیست هیچ معجزه ای بشه.ما از اسپانیا دو تا خوردیم نه ایرلند.همچی تموم شد. بوفون به کاسیاس باخت.پیرلو به ژاوی.مارکیزیو به اینیستا و.....ایتالیا به اشتباه مربیش

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,029 posts
دفاع وارفته ؛مارکیزیو گم شده باید دیناتاله به جاش بیاد :fp:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
دی ناتاله؟ً!؟! این تیم خسته اس،به فکر جور کردن پفک باشید

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1,559 posts

حرف منم همون حرف رضا و بصیر ئه!

به نظر می رسه همون کاری که پرتغال با اسپانیا کرد، اسپانیا داره با ایتالیا می کنه! یه ایتالیایی که صاحب توپ میشه یهمو 5 تا اسپانیایی دور و برش ظاهر میشن :confused2:

الان اعصابم خرابه ولی من از این دخترهای احمق توی اتاق تلویزیون خوابگاه که هیچی از فوتبال نمی فهمن و طبق روال شبکه 3 طرفدار اسپانیا شدن یه چیزایی دیدم که توی اوج عصبانیت باعث شد من بترکم از خنده:1:

تکرار صحنه ی گل رو داره نشون می ده اون هم به صورت آهسته! بعد اینا جیغ میکشن و دست میزنن بعد از 3-4 ثانیه تازه می فهمن که تکرار بوده :lol:

مورد دوم هم توی صحنه ای که بازیکن اسپانیا پشت هیجده بود داشت تک به تک می شد بارتزالی از پشت زدش و کارت گرفت، دختره با عصبانیت داد می زنه پنالتی :fp: :lol:

عزیز طرفدارای اسپانیا و بارسلونا 1 سریاشون اینجورین خدا بت صبر بده حزب بادن چقدر گرمه

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1,378 posts
میخوام بیام چندتا فحش رکیک بدم حیف قوانین نمیزاره آخه اون پراندلی شاسکول چرا اصلا آباته از اول بازی داد.؟حیوون نمیتونه یک توپ درست استپ کنه.این کیه دیگه؟ اشتباه کردیم.حتما بایستی از 2-5-3 استفاده میکردیم. به قول بصیر انگار همه جای زمین بازیکن های اسپانیا هستند. ما عملا جنگ میانه میدان به هافبک های اسپانیا بالختیم. با 3 هافبک نمیشه جلوی 6 هافبک اسپانیا گرفت.بایستی مثل بازی اول از 5 هافبک استفاده میکردیم. جدای از اون احساس میکنم بازیکنها خالی کردند و دیگه نای دویدن ندارن.مارکیزیو به شدت خستست و باید تعویض بشه. امیدوارم جیووینکو بجاش بیاد. مونتولیوو افتضاح منم موافق حرف رضا هستم.انگار بازیکن های ایتالیایی همیشه یک قدم عقب ترن و سرعت فردی ( نه سرعت تیمی ) بازیکن ها و تصمیم گیریهاشون بسیار کند هست. کاسیاس وحشتناک 2 ضرب گیر هست.میتونیم از ریباندها استفاده کنیم. فقط امیدوارم با شروع نیمه تعویض کنیم تا به تیم شوک وارد بشه

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1,559 posts
ایشالا 45 مین دیگه ما خوشحالیم من میرم تیمو هدایت کنم که ببریم

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts
وقتي دي ناتاله از 2 قدمي توپ رو 2بار نميتونه نه گل بزنه نه پاس سالم بده ديگه چه انتظاري داريد....؟‏!‏‏!‏ :102:

توهین به بازیکنان ممنوع !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts

دی ناتاله؟ً!؟!

پ نه پ جامپیرو بونیپرتی !

من فقط تو کف تعویض سوم هستم...آقای پراندلی،دمت گرم که ایتالیا رو بردی فینال...ولی جان مادرت هدفت رو از آوردن موتا بگو،هیچ سوال دیگه ای ندارم

لعنتی جووینکو رو برده تور :waiting:

خب تبریک میگم،10 نفره شدیم :sd: این هم تاوان ندونم به کاری مربی :sleep:

manashf

manashf

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,044 posts
وای مهرنوش اینجا هم دقیقا اینجوریه:دی،البته دوستای من عمدا اومدن منو اذیت کنن!هی میگن میخوای آب قند واست بیاریم؟+خدا کنه 2-0 ببازیم:‏‎:np

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
به گفته فاطمه کاشکی 2-0 ببازیم . همون داستان انگلیس داره با ما تکرار میشه. اون بازی انگلیس اوایل دو نیمه حمله کرد و ما سوار بازی بودیم . این بازی ما اوایل دو نیمه حمله کردیم و اونا سوار بازی شدن این آباته هم افتضاحه . کاشکی 3-5-2 بازی میکردیم . این پراندلی با خودش چی فکر کرده ؟ خیلی بد بازی می کنیم و هر لحظه بدتر میشیم . این دی ناتاله هم یکسره تو آفسایده . موتا سر جمع 2 دقیقه هم بازی نکرد .

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,457 posts
باختیم :laughing: :laughing: شانس با ما یار نبود و اسپانیا هم بهتر بود :laughing: :laughing:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,186 posts
  • Locationگرگان
در مورد دیناتاله فقط این یه کلمه رو میتونم بگم . عوضی دو تا گل رو نزد . دو تا فرصت قشنگ رو انقدر شل بازی دراورد که تو افساید موند . . در بقیه بازی هم اقا داره میبینه که تیم 10 نفره و خستست و اقایی که تازه اومده تو زحمت نمیکشه که کمک کنه و حداقل روی مدافع پرس کنه

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts
متاسفم كه انقدر راحت پست پاك ميكنيد بدون اينكه بدونيد اصلا چي هست داستان... واقعا اسپانيا داره تحقير ميكنه ايتاليا رو 2-0 عقب هستيم اسپانيايي ها پاسكاري ميكنن با هم و تماشاگراشون با پاسهايي كه ميدن عكس العمل نشون ميدن زجر آوره.... :sad1:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
یور وی بعدی با کونته انتقام میگیریم :wink2: یعنی تاسف هم برای این تیم بزرگه...پراندلی به من یکی ثابت کرد بازی با انگلیس و آلمان فقط تصادف بوده و بس...اینقدر حقیر؟ اینقدر بی برنامه؟ اینقدر احمقانه؟ میدونید از چی لحم میگیره؟ از کاسیاس...واقعا لیاقت این چیزایی رو که داره بهش میرسه نداره... حالا که داریم 3-0 میبازیم،خوشحالم که لااقل یه آشغال مثل بوسکتس گل نزد،یه آدم حسابی مثل تورس زد فقط امیدوارم پراندلی مثل علی دایی نباشه و هرچه سریعتر گورشو گم کنه! :111: :111: :111: :111:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users