پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کوادو آساموا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
454 پاسخ برای این موضوع

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

آخرین اخباری که از آساموا قبل از بازی با فیوره و علت نبودنش توی لیست بود،حکایت از خستگی ماهیچه ای این بازیکن بود.اگر درست یادم باشه توتو اسپرت این خبر رو کار کرده بود.

حالا این خبر چقدر واقعیت داشته باشه اطلاع دقیقی در دسترس نیست.

امیدوارم برای بازی تورینو توی لیست قرار بگیره تا این خبرها رنگ شایعه به خودش بگیره.

آسا زود برگرد که تیم با تو رویایی تر میشه.

با تشکر از satfootball عزیز

یک ماه استراحت باید داشته باشه...

زمانش یه کم بنفعمونه. چون لیگ هم دو هفته تعطیله و خیلی اذیت نمیکنیم.

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4156 ارسال

یک ماه استراحت باید داشته باشه...

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
آساموا: " مصدوم نیستم! برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم تلاش می کنم."

34185991885586317840.jpg

کوادو آساموا در مصاحبه ی جدید خود به گزارش های اخیر رسانه ها مبنی بر تشدید مصدومیتش واکنش نشان داد. او اصرار دارد که در حال حاضر در سلامت کامل به سر می برد و به طور منظم در تمرینات تیمی یوونتوس شرکت می کند.

آساموا در لیست بازیکنان دعوت شده برای دیدار یوونتوس و فیورنتینا حضور نداشت و گزارش های اخیر از مصدومیت یک ماهه او صحبت کرده بودند.

با این حال بازیکن غنایی بانوی پیر که در سال گذشته همواره با مصدومیت های متوالی دست و پنجه نرم کرده است اصرار دارد در حال حاضر در تلاش است تا در تمرینات به آمادگی کامل برسد تا بتواند به ترکیب اصلی تیم راه پیدا کند.

او در این باره به GhanaSoccernet گفت:

" من احساس بسیار خوبی دارم، همراه با هم تیمی هایم در تمرینات تیم شرکت کردم. در حال حاضر مصدوم نیستم ! در جلسه ی تمرینی دیگری با تیم شرکت کردم و همه چیز بسیار خوب پیش رفت."

آساموا در تلاش است تا خود را به مرز آمادگی برساند که بتواند در دیدار چهارشنبه شب بیانکونری در تورینو در چارچوب رقابت های کوپا ایتالیا آماده باشد.

zs96_09331954287134591688.jpg
:yes1:

• Bianconero Amore, juve's fan, Delle Alpi و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

گذاشتن سرکار معلوم نیست چه خبره

یه مدت هر ماه قرار بود برگرده هی امروز فردا می کردند بعد چند ماه گذشت خبری نبود

الان بعد این که برگشت اون یکی میگه مصدومه دوباره خودش میگه نیست الگری میگه هست و...

حیف این بازیکن به این خوبی خیلی به کارمون می اومد

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

آمیدو کامارات رییس باشگاه آسوکوا دیپورتیوو:

" روز جمعه به مسجد خواهیم رفت تا برای سلامتی او دسته جمعی دعا کنیم و از خداوند بخواهیم از هر نفرینی که کوادو به آن دچار شده است رهایی پیدا کند. روز یکشنبه نیز به همراه برادران مسیحی به کلیسا خواهیم رفت و برای او دعا خواهیم کرد. ما معتقدیم او به سحر و جادو دچار شده است. اما به قدرت مطلق خداوند اطمینان داریم."

Spoiler

• Bianconero Amore, juve's fan, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

آساموا :

• من احساس فوق العاده ای دارم ، من آقدر خوش شانس بوده ام که در چند ماه اخیر نه تنها خانواده ام بلکه هم تیمی هایم را نیز در کنارم داشته ام.بچه ها و تمام عوامل داخل رختکن  در اون دوره ی سخت بی نهایت به من کمک کردند.حتی در بدترین لحظاتم بعد از مصدومیت انها همواره با من بوده اند و این نعمت بسیار بزرگی است که من داشتم.
  • ما شروع خیلی خوبی نداشتیم اما بسیار خوب مسیر پیروزی را باز یافتیم.به عنوان یک تیم و هدف مشخصی در ذهن داریم که به ما انگیزه می دهد تا به پیروزی ادامه بدهیم و تا اخرین بازی فصل بجنگیم.
  • می دانیم که کار اسانی نخواهد بود ، اما این به خودمان بستگی دارد که از هم حمایت کنیم ، حتی کسانیکه در فصل جدید از راه رسیده اند ، در ابتدا ، بچه های تازه وارد کمی مشکل داشتند اما حالا همه می توانند ببینند چقدر خوب در تیم جا افتاده اند.
  • ما به تیم های دیگر کاری نداریم ، مهم ترین مسئله این است که خودمان فصل خوبی داشته باشیم.بازی روز یکشنبه با سمپ مشکل خواهد بود ، به خصوص بعد از پیروزی مهمشان در دربی جنوا ، اما  به هر حال و ما با تمرکز و قصد پیروزی و نمایش تمام توانایی مان به مصافشان خواهیم رفت.

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

i2duyvq9f7cbt29acu8o.jpg

آساموآ Vs اودینزه 

1 شوت | 2 دریبل | دو سانتر | 1 پاس کلیدی | 1 تکل | 1 قطع توپ | 95 درصد پاس صحیح !

الگری گفته آساموآ با این فرم میتونه هرنانز رو کاملا نیمکت نشین کنه ! 

یعنی گفته تا وقتی مجبور نباشیم به هرنانز بازی نمیدم خیالتون راحت :1:

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

آساموا در مصاحبه با اسکای :

دیبالا؟

"پائولو در حال حاضر دارد ثابت می کند که چه استعدادی دارد.من با توجه به آنچه که از او در دورانی که در پالرمو بود دیده بودم  ، غافلگیر نشدم.او ۲۲ ساله است و هنوز خیلی جوان بوده و کاملا توانایی دارد به یکی از بهترین بازیکنان جوان تبدیل شود. "

آساموا بخش عمده ی دو فصل گذشته ا به خاطر چندین سری مصدومیت زانو از دست داده بود ، اما حالا آماده ی بازگشت به میادین است...

"لحظات زیادی بود که از خودم می پرسیدم کی دوباره می توانم بازی کنم  ، چون ، هر وقت همه چیز خوب به نظر می رسید ، همیشه مشکلی بود که پیشرفت وضعیت بهبودیم را به تعویق می انداخت.اما در حال حاضر در وضعیت خوبی هستم ، در تمام طول هفته که به این بازی ختم می شد ، حس می کردم که اوضاع خوب است.مطمئنا این بستگی به نظر مربی دارد که چه کسی بازی را از ابتدا شروع کند ، اما می توانستم حس کنم که آماده ام.خیلی خوشحالم که توانستیم مثل ۹ مسابقه ی قبلی ، بازی بسیار مهمی را مقابل اودینزه پیروز شویم "

هافبک یا وینگ-بک؟

من از بازی کردن در هر دو پست بسیار لذت می برم.خیلی خوشحالم که به خط میانی بازگشته ام ، جایی که دوران حرفه ایم را در آن شروع کردم ، البته من در کناره ها هم به لطف چند سال اول حضورم در یووه احساس راحتی میکنم "

بازگشت به جمع مدعیان؟

"بعد از یک شروع سخت ، همه ی ما فهمیدیم که در چه مناطقی باید بهتر شویم و نیاز به تلاش داریم و حالا به استانداردهای بالایی که به آن خو کرده ایم بازگشتیم.ما اهداف خودمان را داریم و باید برای پیشرفت نقاط ضعفمان را پوشش دهیم  ، بهتر شوین و تا می توانیم بازی هایمان را با پیروزی به پایان ببریم. بعد از ان می توان دید که تا مجا پیش رفته ایم.  "

• mory, MaMpIeRo, VA}{ID و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

302d_screen_shot_1394-10-29_at_1.45.51_a

:worship: :8: :6:

• MaMpIeRo, El rey leon, VA}{ID و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

چقدر دیروز فوق العاده بود ، حرکات بدون توپش و تلاشش + پاس گلش که گیلاس روی کی بود یه جورایی . متاسفانه امروز از ناحیه ی ران دچار درد شده و تمرین نکرده ....

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

:2: :141:

مصدومیت نابودش کرد دیگه بعید درس بشه

اینم باید رایگان از دست بدیم :22:

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اساموا درست میشه .....زمان میبره ...یاد بازی های خوبش بخیر اورا قدمش نحس بود برا اساموا . 

• MaMpIeRo, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

لعنت ... لعنت ! 

تازه خوشحال بودم که آسامواه برگشته و اون وسط یه نفر دیگه رو داریم که میتونه دفاع حریف رو به هم بریزه ! 

مث اینکه طلسم شده !  :62: 

• eⁿzº, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

مثل اینکه مصدومیتش جدی نیست.فقط یه ضرب دیدگی بوده و ریکاوریش سریع انجام میشه.

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
صورتش خیلی گرد و نمکی هست ( : دوسش دارم . حالا دقیق یادم نیست قبل مصدومیتشم گرد بود یا ترکه ای ( :
اوج بازیش سالی بود که غنا هم تو جام جهانی بود ، اما حقیقت اینه که به این بازیکنا که دوتا بازی هستن و دو جلسه مصدوم نمیشه اعتماد کرد .
  • eⁿzº, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

خیلی کوجو رو دوسش دارم :1:

قبل مصدومیتم پر بود :1: کیفیت بازیشم واقعا" خوبه اگه مصدوم نشه :worship:

# فلوتی out :troll:

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

کلا آساموا یه زمانی بدردمون می خورد که سطح تیم از تیم الان پایین تر بود، وقتی هم بازیش پوگبا برچسب 100 میلیونی می خوره و یکی مثل دیبالا 80 تا، دیگه نمیشه دل به این هافبکای متوسط رو به بالا بست که نهایت قیمتش 10 تاست به زور

خلاصه کلام میشه روش تو نیمکت نشینی حساب باز کرد یا بازی های حذفی 

• mory, alireza.de710, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال
آسا داره خوب میشه.برگرده به فرم سابقش یه هافبک درجه یک بهمون اضافه میشه.جای ویدالو قشنگ میتونه پر کنه آسا آماده
  • alexdelpiero, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

I must be strong , life carries on
and although time might heal the pain , the world won't be the same

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

این فرم خوبی که میگین منظور همون زمانی بود که با کنته، تو بازی با بایرن ریبری چپ و راست قهوه ایش کرد دیگه!

dme48gukzvs8_t.jpg

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال
کلا یوونتوس تیم چرتیه.همه بازیکنا و کادر و کل تیم.
شما از خاطرات خوشتون از اینتر 2010 بفرمایید
  • alexdelpiero, El rey leon, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

I must be strong , life carries on
and although time might heal the pain , the world won't be the same

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی