پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کوادو آساموا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
454 پاسخ برای این موضوع

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4160 ارسال

بازیکن افریقایی را نباید خرید کاری که موجی هیچگاه انجام نداد.

• Signora Omicidi, Escanor, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

من متوجه نمیشم چرا دوستان حرف از جام ملت های آفریقا میزنن

مگه یه سال در میون نیست؟

خب آخریش 2015 بود که ساحل عاج قهرمان شد

بعدیش 2017 ئه

با برگشت آسا و با توجه به خرید ساندرو فکر کنم بالاخره بتونیم ازش تو پست تخصصیش استفاده کنیم و دلیل خرید ساندرو هم تا حدودی میتونست همین باشه

یادم نمیاد زمستون پارسال جام ملت ها بوده باشه  :39:

بهرحال آساموا قراره به خدیرا و استورارو در هافبک وسط کمک کنه. با این وضعیت بنظرم نیازی به خرید گوندوگان و دیگران نیست

• Signora Omicidi, Escanor, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

میشه 2016  :39:

• Signora Omicidi, Escanor, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال
آقا بیخیال
امسال جام ملت ها برگزار شد .ساحل عاج قهرمان شد.دوره بعدی ۲۰۱۷ ئه .
حداقل یه سرچ بکنید
  • Signora Omicidi, Escanor, F A R SH A D J U V E و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

I must be strong , life carries on
and although time might heal the pain , the world won't be the same

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

ليست سي ال اعلام شد و خبري از كينگ پادويين و آسامواه و روبينيو نيست :1: دروازه بان سوم اميل عاعودرو

چه بلایی سر آساموا اومده؟ امسالم اینطور که پیداست روش حساب نکردن. دفاع چپ جایگزین که خریدن، هافبک هم لمینا و هرنانس.  و کلن رو حضورش در هیچ پستی حساب باز نکردن انگار.. 

اهل مصدومیت هم نبود و قدرت بدنی بالایی داشت  :fp:  امسال خیلی تو هافبک بدرد میخورد..  :2:

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4160 ارسال

قطعااین بازیکن وضعیت سلامتی خوبی در حال نداشته و حتی به اینده او هم نباید خوشبین بود و بیخود مدیر یووه ساندرو برزیلی نخرید.

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
بعد كلن هيچ خبري هم نيست كه بگن آره هنوز مصدومه و تحت عمله و ارزوي موفقيت و اينا! مشكوكه كلن :22:
  • Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3854 ارسال
  • LocationAhWaS

من یه چیز رو نمیفهمم چرا  راجب مصدومیت کوارادو  صورت شفاف صحبت نمیشه؟

یادام پارسال گفتن دوماه نمیتونه بازی کنه و گفتیم اشکالی نداره اول فصله و بر حسب غذا غدر به اورا بازی میرسه و بعد دوماه بر میگرده

اینقدر طول کشید مصدومیتش که از لیست نهایی لیگ قهرمانان کنار رفت یادمه اخرین بازی فصل پیش تو سری ا بازی کرد و گفتیم اشکال نداره از اول این فصل دیگه صد در صد داریمش

الان هم که وضعیتش واقعا نا مشخصه

کسی اطلاع دقیق از میزان مصدومیتش داره ؟

• eⁿzº, alexdelpiero, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

نسیبه در مورد مصدومیت آسا من جز توتو یووه سه تا سایت با دو تا فروم دیگه پیگیری کردم ولی خبری از مصدومیت آسا نبود! ... حتی سایت اصلی یووه، خبر 20 دقیقه بازی کردن آسا رو بولد کرده! توی فروم ها هم همه از برگشتنش خوشحال بودن!!

KASA میخوام!!!! 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  happy%20crying%201.png

والا قرار بود این هفته برگرده به تمرینا ، من دیدم زودتر از موعد اومده و به دلیل مشکل فیزیکی زمین رو ترک کرده نگران نشدم خو :22: تولیست سی ال هم نذاشتنش حتما خبریه ، ایشالا برگرده تو سری ا نعمتیه ، تو دور حذفی لیگ قهرمانان هم می خوایمش  :8: 

• AAG, mory, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

آسا با اسکای مصاحبه کرده :

"مصدومیت ؟ برای من آن مدت بسیار سخت گذشت ، چون چنین اتفاقی هرگز در طول دوران بازی ام روی نداده بود.ماندن در خانه برای آن برهه ی طولای بسیار دشوار بود.خانواده و هم تیمی هایم در آن مدت کمک شایانی به من کردند و هر وقت مرا می دیدند حرفای خوبی به من  می زدند.چون ماندن خارج از تیم برای ماه ها آسان نیست.

اینتر؟ بازی در مقابل اینتر همواره مهم است ، ما همیشه برای پیروزی تلاش می کنیم ، چون هدف ما همین است.می دایم که در حال حاضر اینتر جایگاه بهتری نسبت به ما دارد ، اما ما تلاش می کنیم که کار خود را خوب انجام دهیم ، مثل همیشه بازی خودمان را به نمایش بگذاریم."

• juve's fan, mory, Principino و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال

کوادوو هم دوباره مصدوم شد و 20 روز نمیتونه بازی کنه .

• Bianconero Amore, Principino, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

269996_166167973522551_1513110404_n.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
دیشب سمت چپ زمین کاملا یه وزنه بود، هم پوگبا رو راه انداخت و هم خودش به شدت اون سمت رو فعالتر کرد.

واقعا این مصدومیت ها توی تیم ما دیگه خسته کننده شده، بازیکنی که مدت ها منتظر بودم تو زمین و اونهم به عنوان هافبک ببینمش حتی یه بازی هم دووم نیاورد.

این مصدومیت های دوباره ای که دقیقا در بدو بازگشت از یه مصدومیت قبلی بوجود میاد شدیدا عذاب آوره و نشون دهنده ی ضعف کادر پزشکی و بدنسازی آلگریه، مشکلی که توی میلان هم داشت و آینده ی امثال پاتو رو نابود کرد و مسیر پیشرفت استعدادی مثل الشراوی رو هم با مشکل مواجه کرد.ظاهرا قراره آسا ی عزیز هم تو این مسیر قرار بگیره

واقعا متاسف شدم از خبری که مهران گذاشت.گل بگیرن در کلینیک پزشکی باشگاه رو که خودشون مصدوم سازی میکنن
  • juve's fan, mory, Numero Uno و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

البته شخصا فک می کنم این مصدومیت آسا به مدت زمان زیادی که طولانی بازی نکرده هم مربوط باشه ، مثل همون مصدومیت اول فصل خدیرا ، کسی که یک ساله باز نکرده طبیعیه که اینطوری نمی تونه ۶۰-۷۰ دقیقه بازی کنه و مصدوم نشه ، بعد اتفاقا این آسایی که من دیدم تو باز با اتالانتا که از شرایط آرمانی خیلی به دور بود ، اما به هر حال ، بعد از بازی های ملی در دسترسه ، بهتره تو بازی هایی که جلوییم ( جلو بودن مفهموم غریبیه این فصل ) یا با تیم پریماورا تمرین کنه ، نه اینکه تو یه بازی جدی اونم ۶۰ دقیقه.

مصدومیت قبلی خدیرا و آسا هر دوشون مصدومیت زانو بود ، این مصدومیت های عضلانی ربطی نداشته به اونا خدا رو شکر + پریرا هم با ریسک بازی کرد که خب اونم مصدوم شد ، به نظرم بدترین مصدومیت این فصلمون همون مصدومیت پری بود.

• MaMpIeRo, alexdelpiero, L'Avvocato و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
آساموا هفته ی آینده به میادین باز خواهد گشت!

08796342775721269478.jpg

بر اساس گزارش ها کوادو آساموا هافبک غنایی یوونتوس هفته ی آینده به تمرینات یوونتوس اضافه خواهد شد.

این بازیکن که در دیدار یوونتوس با آتالانتا پس از یک مصدومیت طولانی مدت به میادین بازگشته بود دوباره با مشکل مصدومیت روبه رو شد.

آساموا از مصدومیتی که با نام کشیدگی عضله دو سر رانی توصیف شده است رنج می برد که نوعی از کشیدگی ران است. او برای برای رهایی از این مصدومیت به 20 روز استراحت نیاز داشت.

در ابتدا پیش بینی می شد او بتواند 21 نوامبر دوباره به میادین بازگردد، اما به دلیل پیچیدگی مصدومیتش  زمان ریکاوری بیش تر طول کشید. 

مکس آلگری در مصاحبه با خبرنگاران گفته بود که او در هفته ی آینده به میادین باز خواهد گشت.

دوران حرفه ای فوتبال آساموای 26 ساله در دو سال اخیر به دلیل مصدومیت های متوالی خوب پیش نرفته است. 

zs96_09331954287134591688.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال

خیلی خوشحالم که آسا دوباره برگشت، واقعا این پسر کارش خیلی درسته و توپ که دستش بیاد خیلی خوب میتونه یه موقعیت خطرناک ایجاد بکنه  

امیدوارم دیگه مصدوم نشه

......................

حالا این کلیپ رو ببینید

وقتی آسا تصمیم میگره که hello از  لاینل ریچی رو بخونه و در ادامه اون واکنش دوستان...

اونی که کنارش نشسته خیلی باحال بهش نگاه میکنه

http://s6.picofile.c...Iqk32Y.mp4.html

با تشکر از امیر L'Avvocato 

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

همه فکر می کردن که بعد از یک سال بازی نکردن چیزی از فوتبال یادش نمونده باشه ، اما عالی بود ، رو صحنه ی گل دوم همون ضربه ی سری رو زد که به سوپر ماریو رسید دیبالا به گل تبدیلش کرد. یکی دو تا تکل خوب هم داشت.

بونوچی هم تو اینستا بهش ولکام بک گفته بود :8:  تو یه قسمت بازی هم یه حرکت ترکیبی با ساندرو و دیبالا کرد که دیبالا شوت زد رفت بیرون ، نشون داد که داره واسه دیبالا دست می زنه ، خیلی تصویر زیبایی بود. :53:

• mory, MaMpIeRo, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
اون لحظه اولی که دیدمم آسامواه تو ترکیب اصلیه اندازه یه گل انرژی گرفتم.
ساندرو،آسامواه و پوگبا سمت چپ . کم کم تیم داره بالانس میشه.
خوش برگشتی رفیق :1:
  • Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

روز اول فصل 2012-2013 ... بازی اول فصل جلوی کیه وو و برد 2-0 ...

روز اولی که دیدمت با همون نگاه اول فهمیدم تو با بقیه فرق داری جواهر ... یه الماس سیاه ولی تراش خورده و درجه 1 حتی اگه 10 سالم توی گنجه تو انباری زیر تخت قایم شده باشه، بازم که بر داری بیاریش بیرون مثل قبل تو دستات برق میزنه ...

مثل همه ی روزایی که لحظه شماری می کردم توپ بیاد سمت چپ و هنرنمایی کنی با دریبل کردن و جا گذاشتن بازیکنای روبرویی خودت، الانم منتظرم و لحظه شماری میکنم برای وقتی که دوباره شماره 22 یووه رو هر روز قبل از بازی تو لاین آپ ثابت ببینم (و البته پریرا هم تو لاین آپ اولیه باشه :worship: :nish: )

تو با بقیه فرق داری چن جزو معدود کسایی هستی که "فوتبالو می فهمی!". دوس ِ ت داریم جواهر ...

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

امروز تولد ۲۷ سالگی آسای عزیزمونه :8:  تولدت مبارک امیدوارم تو دور حذفی لیگ قهرمانان بیای و بترکونی :6: :worship:

asamoah%20compleanno.jpg

• juve's fan, MaMpIeRo, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

66599780135794464497.jpg

رییس باشگاه آسوکوا دیپورتیوو (باشگاهی که آساموا فوتبالش رو در دوران نوجوانی شروع کرد) از همه ی هواداران آساموا خواسته تا اونو دعا کنند.  :hang: 

مثل اینکه دوباره همون مصدومیت قدیمی که باعث دوری یک ساله از میادین فوتبال شده بود عود کرده. ولی هنوز باشگاه بیانیه ای در این مورد صادر نکرده که چرا توی لیست بازیکنان حضور نداشته.

حرف های رییس باشگاه آسوکوا دیپورتیوو:

" اینکه استعدادی همانند آسامواه همیشه با مصدومیت درگیر باشد بسیار غم انگیز است. کوادو بازیکنی فوق العاده است و هرکسی این را خیلی خوب می داند. تیم باشگاهی او و تیم ملی کشورمان به وجود او نیاز دارند." 

" من از همه ی مسلمانان، مسیحیان و پیروان مذاهب دیگر در سرتاسر کشور می خواهم تا برای این پسر دعا کنند تا از این مصدومیت ها رهایی پیدا کند."

" این را بدین خاطر نمی گویم که او برای آسوکوا دیپورتیوو بازی کرده است. بلکه به خاطر این که  کوادو  سرمایه ی ملی کشورمان است و نباید بنشینیم و تنها نظاره گر باشیم."

Spoiler

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی