پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

10- پــُل پوگبا - Il Polpo Paul

* * - - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2808 پاسخ برای این موضوع

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
هافبک فرانسوی یوونتوس تاکید کرد که اصلا به جدایی از این تیم فکر نمی‌کند. او می‌گوید که یوونتوس تمام فاکتورهای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را دارد.

در حالی که همه از پیوستن پوگبا به رئال مادرید سخن به میان می آوردند این بازیکن فرانسوی اعلام کرد که در یوونتوس می ماند. او گفت: تورینو برای من شهر بسیار آرامی است. من می خواهم با نهایت تمرکز برای یوونتوس به میدان بروم و به دیگر تیم ها فکر نکنم. می خواهم بهترین بازی‌های خود را برای یوونتوس به نمایش گذارم.

او درباره پیشنهاد رئال مادرید هم گفت: من روزهای خوبی را با یوونتوس پشت سر می‌گذارم. براین باورم که یوونتوس می تواند رویاهای من را برآورده کند. به عنوان یک بازیکن شرایط خوبی در یوونتوس دارم و اصلا این تیم را ترک نمی کنم. در یوونتوس هم با پاتریس اورا همبازی هستم و دوست دارم با او به تماشای فیلم بنشینم. خوشحالم که برای چنین تیم بزرگی بازی می کنم و به جدایی فکر نمی کنم.

هافبک فرانسوی یوونتوس براین باور است که تیمش می تواند روزهای بسیار خوبی را در فوتبال اروپا سپری کند. او گفت: در یوونتوس همه شرایط برای موفقیت فراهم است. می خواهیم بهترین نتایج را در لیگ قهرمانان اروپا به دست آوریم. شرایط برای موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا فراهم است.

او ادامه داد: چه چیزی برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کم داریم؟ یوونتوس تنها به یک چیز نیاز دارد و آن شانس است. الان تیم در بهترین شرایط خود است. امیدوارم که بازیکنان اصلی تیم آسیب نبینند چون به آسیب دیدگی یکی دو بازیکن شرایط تیم به هم خواهد ریخت.

آرشیو 4 بهمن

Alessandro Del Piero says he would not sell Paul Pogba if he were the one to make that decision at Juventus.

5days ago

• juve's fan, Principino, Mohammad-SS و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

البته زبان انگلیسی یاد گرفتن خیلی با اسپانیایی  :31:  فرق داره انگلیسی زبان بین المللی اما اسپانیایی :fp: :1: کسی همینجوری اسپانیایی یاد نمی گیره :1:

از الان خودتونو برای جداییش آماده کنید :fp:

برای من فقط مهمه با بالاترین قیمت بفروشن :1: که بتونیم بازیکنایی خوبی اضافه کنیم :pep: :fp:

• tecra, ace of glass, juvenista و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

البته زبان انگلیسی یاد گرفتن خیلی با اسپانیایی  :31:  فرق داره انگلیسی زبان بین المللی اما اسپانیایی :fp: :1: کسی همینجوری اسپانیایی یاد نمی گیره :1:

از الان خودتونو برای جداییش آماده کنید :fp:

برای من فقط مهمه با بالاترین قیمت بفروشن :1: که بتونیم بازیکنایی خوبی اضافه کنیم :pep: :fp:

البته تو دیار کفر یادگیری سایر زبان ها (بجز انگلیسی) مرسومه..و اینکه یادمه کنته هم یه مدت داشت انگلیسی میخوند همه میگفتن میخواد بره لیگ برتر مربی بشه..

پوگبا اگه از یوونتوس جدا بشه به بارسا یا رئال میره (مخصوصن رئال) ..هردوی این تیم ها هم تو پست پوگبا بازیکنای لازمه رو دارن و فعلن نیازی بهش ندارن..رئال کاملن از کروس راضیه و ایسکو رو هم داره. بارسا هم از راکیتیچ راضیه..

• Georgia , ace of glass, Prince of Turin و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

- قدرت تخیل بالایی دارند بعضی از دوستان !  :22:

اول اینکه شخصا یادم نمیاد کسی از پوگبا به عنوان یک بازیکن "با تعصب" یاد کرده باشه، حداقل خیلی محدود بوده عنوان کردن این صفت درباره پوگبا.

دوم اینکه هم یادم نمیاد پوگبا مصاحبه ای کرده باشه و گفته باشه دوست داره بره به یک باشگاه بزرگتر ! - مصاحبه های رایولا رو کلا مورد توجه قرار ندید.

سوم هم اینکه فکر نمی کنم کسی شک داشته باشه پوگبا امسال نه، سال دیگه و یا نهایتا دو سال دیگه از یووه میره، مگر اینکه اتفاقات عجیب و غریبی بیوفته.

• Juventus FC, MaMpIeRo, Georgia و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

- قدرت تخیل بالایی دارند بعضی از دوستان !  :22:

اول اینکه شخصا یادم نمیاد کسی از پوگبا به عنوان یک بازیکن "با تعصب" یاد کرده باشه، حداقل خیلی محدود بوده عنوان کردن این صفت درباره پوگبا.

دوم اینکه هم یادم نمیاد پوگبا مصاحبه ای کرده باشه و گفته باشه دوست داره بره به یک باشگاه بزرگتر ! - مصاحبه های رایولا رو کلا مورد توجه قرار ندید.

سوم هم اینکه فکر نمی کنم کسی شک داشته باشه پوگبا امسال نه، سال دیگه و یا نهایتا دو سال دیگه از یووه میره، مگر اینکه اتفاقات عجیب و غریبی بیوفته.

دقیقا اگه به رایولا بود که تا حالا بونوچی هم رفته بود به یه "تیم بزرگتر".

ی

• Juventus FC, Georgia , Camel Blue و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

امرسون به پوگبا نصیحت کرده و گفته اشتباهی رو که سال 2006 اون انجام داده رو تکرار نکنه.

گفته درسته که رئال باشکاه بزرگیه ولی یوونتوس هم داره به روزای خوبش برمیگرده.و اینکه هواداران رئال خیلی پر توقع اند و از هر بازیکن جدیدی انتظار ایجاد تفاوت توی بازی تیم رو دارن .مخصوصا اگر قیمتش 100 میلیون باشه.

این بنده خدا نمیدونه که بیشتر از خود پوگبا این رایولا است که مشتاقه این ترنسفر انجام بشه.

• GioVanni Agnelli, juve's fan, Juventus FC و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

منچسترحاضر شده 95 تا بده با دستمزدی برابر 10 میلیون!

http://www.itasportp...er-pogba-177432

هنوز تو حسرت از دس دادنشن

• Escanor, Georgia , ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
طرفداری یک نظر سنجی گذاشته بود تو فیسبوک-23 که از سری آ پوگبا و ایکاردی انتخاب شدن

1509794_879204668784346_1043069873695316

نظر سنجی درب و داغون و فاقد ارزشی بوده صرفا از چندتا بچه 10 12 ساله تو فیسبوک به عمل اومده
با درست و غلطیش کار ندارم
کلا با هیچی کار ندارم
روی صحبتم با اون عزیزیه که این کامنت رو گذاشته

امروز 16:14
پس اودگارد کو ؟؟

خدا همه معلولین رو شفا بده
  • Juventus FC, moha684, L'Avvocato و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
مدیر اتالانتا مصاحبه ای کرده (ایشون سابقه عنتری بودن داره)

+ما در آستانه جذب پاول پوگبا بودیم ولی خودش یوونتوس رو انتخاب کرد

+متاسفم برای هواداران و بیشتر باشگاه یوونتوس ولی باید بگم که باید پوگبا رو به فروش برسونن چون کاملا به نفعشونه

++++ رایولا کسی نیست که بازیکنی رو 10 سال توی باشگاهی نگه داره اون علاقه ای یه مهاجرت (ترانسفر) داره و حدس میزنم تابستون مقصد پوگبا مادرید باشه

+یوونتوس شانس خوبی برای جذب هنریخ میختاریان داره اما بنظرم یوونتوس به بازیکنانی مث کاوانی نیازمنده و البته لاوتزی و داویده زاپاکوستا اونا میتونن با فروش پوگبا این مبلغ رو تهیه کنن و توی اروپا موفق باشن

+زاپاکوستا شاگرد من بوده :|

_______
خوب شد اینا مدیر یووه نیستن وگرنه بوفونم میفروختن
اخه تو سرشی یا تهش ؟
  • juve's fan, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3752 ارسال

فعلا که باشگاه های ایتالیایی همشون عروسی گرفتن که با فروش پوگبا بتونن برای بازیکنان بدون مشتریشون رقم های نجومی از یووه طلب کنند ...

• juve's fan, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

حکایت نداری باشگاههای ایتایاییه دیگه....

اینها له له میزنن که یووه پوگبا بفروشه تا کسی برای خرید بازیکناشون بیاد جلو....

• juve's fan, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال

از بدترین اتفاقاتی که میتونه برای یه بازیکن بیفته اینه که مینو رایولا بشه ایجنتش . یعنی واقعا این بشر هوادار و تیم و بازیکن رو زجر میده . 

امروز رایولا با مارکا مصاحبه کرده و گفته که پاول 100 میلیون قیمت داره ؛ اگر رئال مادرید میخوادش میتونه به من زنگ بزنه . حالم به هم میخوره از این مصاحبه های تکراری ! امروز رایولا مصاحبه میکنه و میگه پگبا میتونه به رئال مادرید فروخته بشه ، فردا خود پگبا میگه من تو یووه خوشحالم و پس فردا هم عمو پاول مصاحبه میکنه میگه ما توانایی حفظ پگبا رو داریم ! تکلیف ما رو مشخص کنید خداوکیلی ...

امان از دل و مغز هوادار که بازیچه ی شعور پایین این رایولا شده . 

مصاحبه ی کاملش :

- رئال باشگاه خطرناکیه و میتونه با فشارش بازیکن رو بسوزونه ، اما موکل من آمادس و روی زندگی و شغلش تمرکز کرده . هیچی مانعی براش غیر قابل عبور نیست !

- قیمت موکلم حداقل 100 میلیونه ، ستاره ی نسل خودشه و هیچ جای دیگه همچین بازیکنی وجود نداره . بارسلونا هم خواهانشه !

- فقط 7 تا باشگاه میتونن بهش پیشنهاد بدن ، پگبا هم مثل زلاتان بازیکن پر دل و جراتیه !

- قبل از این که به یووه بیاد هم اونا خواهانش بودن ، اما اولش حاضر نشدن 10 میلیون بدن و بعد از فصل اول هم حاضر نشدن 30 میلیون بابتش پرداخت کنن . اگر میخوانش شماره تلفن منو دارن ! 

- زیدان و آنچلوتی خیلی هوادارشن ، اما تمرکز پاول روی یوونتوسه .

مرتیکه مسخره  :22:

• juve's fan, Juventus FC, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

تو میری ، آره میدونم

نمیگم که بمون پیشم !

ولی تا لحظه رفتن ، یه عالم عــاشقت میشـــم !

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

روزنامه The Star گزارش کرده مسئولین منچستریونایتد می خوان از خرید پل پوگبا انصراف بدن :1: ، پول خریدشو ( 80 میلیون پوند) رو به علاوه مبلغی به رئال بدن و گرت بیل رو به تیم اضافه کنن! 

+ البته این احتمال وجود داره که منچستر بیل رو بگیره، از اون ور رئال پوگبا رو به تیم اضافه کنه و از اون ور ماروتا آنلکاها، لرد بنتنرها و ... رو بگیره  :22:  :fp: 

• juve's fan, mory, Mohammad-SS و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
یکی از وبلاگ نویس های معروف ایتالیا یه مقاله جالب راجبه پوگبا نوشته به این تیتر

9845212ce738dd36364df32af7d1a4fd-56473-c

He loses 7/8 mln cost every game Since 1month later

پوگبا از وقتی لیبل 100 میلیونی رایولا روش خورد هر بازی 7 یا 8 میلیون افت قیمت داشته

این دقیقا و تماما تقصیر این ایجنت عوضی هستش
همونطور که محمد گفت ادمی ک گیر این شیاد بیفته معلوم نیس کارش به کجا میکشه
یاد کارتون میگ میگ میفتم همه آسمون و زمین دست به دست هم میداد تا اون پرنده خوشمزه به گرگ بیچاره نرسه !
ای پوگبای خوشمزه تو یووه بمون

Migmig#
A,fat,Freakman#
Someonewhoseecash#
Don'ttouchraviola#
  • Juventus FC, mory, Mohammad-SS و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

کاش این رایولا میمرد !  :22: 

• juve's fan, Mohammad-SS, Heypnotism و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

71312052046200342812.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

رایولا بالوتلی رو نابود کرد....حالا هم میخاد پوگبا رو خراب کنه....

• juve's fan, Mohammad-SS, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

^^^

بنده خدا شایعه های زیادی دور و ورش هم هست. هر کس دیگه ای هم می بود با این همه شایعه زمین گیر می شد. همین امروز The Daily Mirror و the Sky Blues برای بار هزارم نوشتن که منچستر سیتی می خواد برای پوگبا، یووتیچ + پول رو به یووه پیشنهاد بده تا جایگزین یایا توره توی تیم کنه  :Shaking: . اینجا هم نوشته رئال می خواد با 135 میلیون یورو پوگبا و فالکائو رو به مادرید ببره  :angry1: . فالکائویی که ما نیم نگاهش بهش داریم  :Shaking: 

• juve's fan, Juventus FC, Mohammad-SS و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

1331e0151ecf7560dbe427e097054b22-64839-c

ارسنال ابراز علاقه کرده به جذب پوگبا
بدین ترتیب بعد از
پاریس - ریال - بارسا - منچستر - من سیتی - چلسی
هفتمین تیم آرسنال هستش که از پوگبا به عنوان هدف ترانسفر یاد کرده

منبع : دیلی
  • Mohammad-SS, Escanor, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

ارسنال 100m داره بده!!

جالبه همه تیمها وضشون توپه جز ما ماروتا رو بازیکن ازاد حساب کرده و بازیکنهای جوون که هنوز زیاد پروبال نگرفتن

• Georgia , ace of glass, F A R SH A D J U V E و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

I love juve

I love juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 322 ارسال

منتظر يكي از بهترين بازي هاي پوگبا هستم در بازي با دورتمند 

• Georgia , ace of glass, F A R SH A D J U V E و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی