پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

10- پــُل پوگبا - Il Polpo Paul

* * - - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2808 پاسخ برای این موضوع

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
به نظرم اگه قراره بیاد و می خوان بهش حقوق بالا بدن بهتره خیلی قرادادش بلند مدت نباشه! نهایتا ۳ سال! چون واقعا معلوم نیست الان در چه وضعی باشه. ممکنه ازش یک رابیوی دیگه دربیاد.
  • Orphée, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6060 ارسال
  • LocationKhorram Abad
تو نظر سنجی شرکت کنید و از دلایلتون هم بگید!

نظرسنجی قبلی هم نتیجش این شد! حالا هم ک دیبالا رفته...

آیا موافق معاوضه پوگبا و دیبالا هستید ؟

بله (9 رای [23.08%])

خیر (30 رای [76.92%])
  • Orphée, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3854 ارسال
  • LocationAhWaS
خب پوگبا درسته مثاحبه بدی داشت بعد رفتنش همینطور مثدومیت های هم که داره‌. اگه قبلش هیستوری از یوونتوسی بودن نداشت به هیچ وج راضی نبودم از برگشتنش ولی به خاطر سابقه و خاطراتی ک ازش تو ذهنم هست و از روزی ک رفت منچستر همیشه دوست داشتم برگرده و امیدوارم در صورتی بیاد که انچنان حقوق گزافی نگیره
  • Orphée, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

وقتی سه ماه پیش تو یوونتوز گفتم (اینجا + اینجا) رُشد بیش از اندازۀ درآمدهای تبلیغاتی یووه بدنبال اومدن رونالدو به دهن مدیرای یووه مزه کرده و پوگبا رو هم بهمین دلیل به SMS ترجیح میدن + آشناییش با اتمسفر یووه ، تو یوونتوز یکی بهم خندید ، البته پُستش فقط یه لایک بیشتر از من خورد و بچه های کوزوویی و رومانیایی به دادم رسیدن! :1:

و یقین بدونید خریدهایی که بحث مبالغ تقریباً غیرمتعارف در میانه ، بدون دخالت الکان ممکن نیست! حتی میگن کروبینی در مورد ولاهوویچ به آریوابنه گفته « یا الان میگیریمش ، یا کلاً از دستش میدیم! ». بعدم رفتن اوکی آنیلی و الکانو گرفتن...

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

ظاهراً حقوقش ۷.۵ میلیون خواهد بود + پاداشها. عملاً چیزی در حدود نصف حقوقش در منچستر! اُمیدوارم درست باشه... آخرین سالش در یووه که پُر حقوق ترین بازیکن یوونتوس بود هم ۴.۵ میلیون میگرفت.

با اینکه سیاهه ولی ~۵۳ میلیون فالوئر داره اینستا و میشه چند برابر این مبلغمو راحت از نظر تبلیغاتی درآورد...

عشق بازی های بازیکن های مختلف با یوونتوس بعد از لوکاتلی و ولاهوویچ ادامه پیدا میکنه و بازیکنها پیشنهادات با کیفیت تر و بالاتر تیمای دیگه رو بخاطر یووه رد میکنن... یوونتوس! :6:

• حامد, eⁿzº, GG.B1 و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

نزدیکتر از همیشه ست و حتی به بعضی از بازیکنان یوونتوس زنگ زده و گفته که داره برمیگرده "خونه" ... طی ساعات آینده ارتباطاتی با نزدیکان او و دی ماریا برقرار میشه برای بستن دو معامله!

این درحالیه که بوغبا قبلاً هم وقتی داشت میرفت منچستر و هم وقتی از منچستر اومد یووه ، از عبارت برگشت به "خونه" استفاده کرده بود...

- قال بوجبا در منچستر : انگار برگشتم خونه. همیشه یونایتد رو تو قلبم داشتم. حس میکنم قبلش تو تعطیلات بودم ، خوشحالم...

- قال بوجبا در یووه : مردم باید بدونن که هیچی تو یووه آسون نیس. فرهنگ کار در اینجا با بقیۀ جاها فرق میکنه. من تو منچستر بودم – مثه بودن تو تعطیلات بود . :fp:

- از کتاب الکس فرگوسن : اتوبیوگرافی من --» " بهترین بازیکن 18 ساله ای بود که تو زمان بودنم در منچستر دیدم. ولی ارزش شخصیت از استعداد بیشتره. جوری متکبرانه اطراف باشگاه قدم میزد که انگار صاحبشه. با گرمکن و عینک گوچی برای بازی تیم ذخیره ها با آلترینگام ظاهر شد، تو دسامبر، جریمه ش کردم و گرمکن رو هم به خورد کاغذبُر دادم. او شبیه اون گ* ـه تو Boyz II Men [گروه موسیقی] بود. بهتر بود باشگاه از شرش خلاص بشه. مردم میگن اینکه گذاشتم بره، بزرگترین اشتباهم در باشگاه بود، اشتباهه، بزرگترین اشتباهم خرید این **س متکبر بود! :1: "

- مصاحبۀ بوجبا با رپوبلیکا در 2013 : " هیچوقت برنمیگردم اونجا، وقتی تابستون پارسال رفتم، باشگاه با بی احترامی باهام رفتار کرد. یادم میاد سر الکس فرگوسن 3 هفته بعد از رفتنم به ایتالیا بهم زنگ میزد و فقط 25 دقیقه پشت تلفن میخندید. بدتر از اون پاول اسکولز، یکی از بُت های من، رو هم وادار به همین کار کرد. بهم القاب مختلف میچسبوند و در مورد اینکه به اندازۀ کافی برای بازی در باشگاه خوب نبودم میخندید. این همون موقعی بود که تصمیم گرفتم هیچوقت به منچستر یونایتد برنگردم، هیچ مقدار پولی تو دنیا هیچوقت نمیتونه منو وادار به بازگشت کنه... :fp: "

- " ترجیح میدم از فوتبال خداحافظی کنم تا اینکه به باشگاهی برم که حتی شانس بازی هم بهم نداد... "

P.S : بهرحال بازیکنان این دوره زمونه همینن. به شخصه همینکه کمک کنه دوباره بیوفتیم رو روال جام گرفتن و از نظر فنی چیزی کم نذاره ، سعی میکنم اون مصاحبه ش رو فراموش کنم...

• حامد, mory, eⁿzº و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 611 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan
بنظر پوگبا رایگان با این حقوق هایی که میگن حذب بشه با توجه به سنش و پستش خیلی هم بد نیست، الان تحربه زیادی داره دیگه بازیکن با تجربه محسوب میشه و با پولی که سیو میشه میتونیم بقیه مشکلات تیم رو حل کنیم، در ضمن اگر رو‌فرم باشه و مصدوم نشه زیاد که دیگه واقعا جذابیت جذبش خیلی زیاده هممون یادمونه هنو پوگبا هافبک غولیه. ولی خب حتی اگر این هم نباشه بازم میشه روش حساب کرد. از طرفی میشه در کنارش هافبک جوون گذاشت و رشد داد مثلا همین مک کنی از توش هافبک خوب و گلزنی در میاد اگر شکوفا بشه بسیار اینده خوبی داره. یا میرتی هم دوسش داشتم.
  • Orphée, Signora Omicidi, tecra و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

i#PP10

ftjutccxwaakrhw1_unlr.jpg

لااستامپا میگه پوگبا شمارۀ ۱۰ یووه رو خواهد پوشید و آگرستی هم به نقل از یک منبع قابل اتکاء گفته معاملۀ پوگبا نزدیکه...

این عکسو خیلی دوس دارم ، اگه فیلمهای دکتر استرنج یا حتی مارول رو دیده باشید ، حتی بیشتر هم از عکس لذت میبرید...

اُمیدوارم در پایان دور دوم حضورش در یوونتوس ، حداقل منتقلش کنیم به بخش ستارگان سابق ، وقتی بنزما داره در ۳۴ سالگی توپ طلا میگیره ، پوگبا در ۲۹ سالگی ، هنوزم فرصت داره.. :53:

• حامد, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1035 ارسال
  • LocationKurdistan

تو فاز هجومی و انتقال توپ به مهاجم مرکزی جای خالی یه بازیکن مث پوگبا تو ترکیب تیم احساس میشه

متاسفانه مصدومیتاش یه مقدار نگران کننده س، و اینکه بستگی به الگری داره که بتونه ازش بهترین بازی رو بگیره!
تو منچستر با حاشیه هاش و بازی کردن از سر شکم سیری به یک هافبک بی انگیزه تبدیل شده بود :1:
امیدوارم تو یووه به همون سطح قبلی برسه (2015) ، اگه در کنارش یه هافبک با کیفیت دیگه هم بیاد عالی میشه

ftjutccxwaakrhw1_unlr.jpg

این عکسو خیلی دوس دارم ، اگه فیلمهای دکتر استرنج یا حتی مارول رو دیده باشید ، حتی بیشتر هم از عکس لذت میبرید...

من نمیدونم چرا قبلا نسبت به مارول و دی سی گارد داشتم :1:
پارسال همه فیلمای مارول رو به ترتیب وقایع زمانی داستانی دیدم..Ant-Man رو بیشتر از بقیه فیلمای مارول دوست داشتم

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

the prodigal son returns

• Signora Omicidi, AliReZaZa, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال
یاد یار نامهربان! آید همی ...
  • حامد, Orphée, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

ماکرون با یه تماس ۵ ثانیه ای امباپه رو راضی به موندن کرد درحالیکه کروبینی منتظر Pogmentary پوگباست که مقصد بعدی رو بفهمه! یعنی اگه بوغبا توی این مستند بگه تیمم PSG هست ، قیافۀ مدیران یووه دیدن داره...

+ آگرستی چند روز پیش گفت تعجب نمیکنم اگه پوگبا #10 یوونتوس رو برداره...

• حامد, mory, Pinturicchio و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1035 ارسال
  • LocationKurdistan

کروبینی منتظر Pogmentary پوگباست که مقصد بعدی رو بفهمه! یعنی اگه بوغبا توی این مستند بگه تیمم PSG هست ، قیافۀ مدیران یووه دیدن داره...

دقیقه 1:08 از تریلر Pogmentary :1:

fub7lrxwiaaxxls_qf0.jpg

• Orphée, mory, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

پوگبا پروتاگونیست یوونتوس در زمین و خارج زمین خواهد بود. پروژۀ یوونتوس او رو قانع کرد که :

- پیشنهاد تمدید منچستر رو رد کنه ..

- پیشنهادات بالای سیتی و پاریس رو رد کنه ...

#کوریره

• saeed-nedved, El rey leon, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3854 ارسال
  • LocationAhWaS
زیدان داره سرمربی پی اس جی میشه ممکنه ای از دستمون بپره
  • Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 611 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan
دقیقا بزار بپره تا مدیران یکم بفهمن که این بشر به هیچی پایبند نیست، این اگه ایندفه هم یوو رو ضایع کنه خیلی واسه شخصیت تیم بد میشه، خرید پوگبا واقعا فقط از این نظر که تو سطح کیفیش نمیشه بازیکنی رایگان اورد ارزش داره، بنظرم بره پاریس مدیران رو ضایع کنه اینا میلینکویچ ساویچ رو بخرن خیلی جذابه
  • mory, Signora Omicidi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

زیدان داره سرمربی پی اس جی میشه ممکنه ای از دستمون بپره

دو منبع گفتن آزمایش پزشکی یوونتوسیِ اولیه ش رو هم مخفیانه انجام داده. این صحبتهای PSG هم بخاطر اون فریمهایی از تریلر جدید Pogmentary هست که مربوط میشه به لینکهاش پاریس...

screenshot_2022-06-10_1727412_izw4.jpg

شخصاً فکر میکنم میاد ...

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6060 ارسال
  • LocationKhorram Abad
اصلا از پوگبا خوشم نمیاد بخاطر رفتاری ک داشت الانم ک افت داشته و سنشم بالا رفته تنها دلیلی ک باعث میشه از جذبش راضی باشم اینه ک خط هافبکمون اوضاع خوبی نداره و حتی همین پوگبای افت کرده هم از همه هافبکهامون سرتره! ولی نمیدونم چرا اکثر بازگشت ها جواب نمیده! دو نمونه آخرش موراتا و آلگری!

این دست دست کردن مدیرا بالاخره ب ضررمون تموم میشه! این کروبینی مخصوصا خیلی بی بخاره!
  • Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3854 ارسال
  • LocationAhWaS

اصلا از پوگبا خوشم نمیاد بخاطر رفتاری ک داشت الانم ک افت داشته و سنشم بالا رفته تنها دلیلی ک باعث میشه از جذبش راضی باشم اینه ک خط هافبکمون اوضاع خوبی نداره و حتی همین پوگبای افت کرده هم از همه هافبکهامون سرتره! ولی نمیدونم چرا اکثر بازگشت ها جواب نمیده! دو نمونه آخرش موراتا و آلگری!

این دست دست کردن مدیرا بالاخره ب ضررمون تموم میشه! این کروبینی مخصوصا خیلی بی بخاره!

عارش شما تیم مدیریتی فروم تا کی میخاین دست از کینه شتری راجب الگری بردارین ؟
نه واقعا برگشت الگری بد بوده ؟ تیم بحران زده و بازیکنای بی کیفت تحویل گرفته و بهترین بازیکن جهانو مدیریت فروخت ب یونایتد عوضش براش مویزه کین جاش خریدن
چرا از هر فرصتی گیر میاد به الگری بدبخت فلک زده تیکه میندازین ؟؟

راجب پوگبا واقعا احساسات دوگانه ای دارم از مصدومیت و رفتارا و حقوق بالاش یه طرف از یه طرف کیفت بالاش و خاطرات خوب گذشتش یه طرف ادمو دچار سردرگمی میکنه
  • Orphée, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

مارکو دمیکلی ، ژورنالیست اسکای ۳ دلیل رو برای عدم ترس یوونتوس از ورود PSG و سایر تیمها ذکر کرده :

۱) پروژۀ یووه ۲) اتمسفر آشنا ۳) نقش کلیدی بعنوان آیکون یوونتوس

خود اسکای هم گفته از نظر یووه ، اگه پول برای پوگبا مهم بود ، تا الان پیشنهاد پاریس رو قبولیده بود...

• saeed-nedved, حامد, mory و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی