پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

10- پــُل پوگبا - Il Polpo Paul

* * - - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2808 پاسخ برای این موضوع

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
نظرتو آقا سجاد راجب بالابردن برند يونايتد بشدت قبول دارم. و البته بازيكني به پر سر و صدايي پوگبا ك بشه خريدش الان تو بازار نيست. پس خريدنش كه از سر و صداش استفاده كنن وگرنه خود پوگبا اونقدرها مهم نيست.
ولي در مورد بهترين باكس دنيا و ... با نظر همه مخالفم :دي
Work rate پوگبا براي بازيكني در اين سطح بشدت پايينه منتها چون عملكرداي درخشان يه بازيكن فقط تو ذهنا ميمونه همگي يادمون رفته كه حداقل تا نيم فصل چقدر عذابمون داد و تو ليگ قهرمانان هم چندان برامون تعيين كننده نبود
بهترين بازيكناي دنيا تو سطحي ك ادعا ميشه پوگبا تو اونهاست جاييكه بازيكن به اصطلاح "بازي دربياره". مثالش رو ٢فصل پيش تو تيم خودمون داشتيم:پيرلو. از الان پوگبا عقب تر بازي ميكرد ولي دقيقه ٩٢ كافي بود يه ضربه آزاد گيرش بياد و جادو كنه يا ثانيه اي يه بازيكني بتونه تو خط حمله خودشو از دفا جدا كنه تا يه پاس گل بهش بده
قبلشم الكس رو داشتيم يا ندود يا زيدان يا باجو يا پلاتيني يا...
حرف آخر اينكه يادتون نره كه پوگبا تو ليگي بهترين پاسور ليگ شد كه ايگايين ركورد گلزني تاريخشو شكست. منتها تو اين فروم هركي از تيم بره ميشه پله هركي كه مياد تو تيم ميشه روزبه چشمي!!!
  • mory, alexdelpiero, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

تو سر ارزش های فنیش کی زد؟ 

فقط یه نگاهی به آمار بهترین هافبک های اروپا بندازیم 

http://worldsoccer.a...n-The-World.htm

تو بعضی سایت ها پوگبا هم جزء تاپ 10 هست

ولی بازیکنی که همه چیز داشته فقط و فقط به دلیل پول بیشتر میره تیمه ضعیفتر و معروف تر رو چرا باید یووه داشته باشه؟

ترکیبی از بهترین بازیکن های جهانو میخوای؟ برو سمت بایرن بارسلون رئال 

طرفداری از یووه یه چیزای فرای فوتبال که اخلاق و انسانیت سهم مهمی این انتخاب داره

دقیقا از بی اخلاقاش ویدال و پوگبا از تیم رفتن 

ویدال همچنان آمار استثنایی تو بایرن داره 

بدون اینکه مشکلی داشته باشه تیمو ترک میکنه و جالبیش اینجاست که بعد فینال 

بیایم غصه بخوریم چرا ماروتا نتونست نگهش داشته باشه؟ 

طرف خودش آدم نیست به ماروتا چیکار دارین

اون اگه بد بود اینهمه بازیکن شاخ رو نمیتونست دور هم جمع کنه 

حالا 4 تا اشتباه هم دارن به عنوان یک انسان

• Orphée, alexdelpiero, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

مورینیو2016-2017 : پوگبا بهترین هافبک دنیاست!

مورینیو 2015-2016 : هازارد بهتر از رونالدو!

و پارسال یکی از بدترین سال ها برای هازارد بود!

....

toys_jose-mourinho-pogba-is-best-midfiel

64KB

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

s.m.r.d.8

s.m.r.d.8

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 132 ارسال
کاری به نقل قول مو ندارم ولی بوسکتس😂😂😂
  • alexdelpiero, Sassan, Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

تا وقتی ویدال هست، پوگبا رو نمیشه بهترین هافبک باکس تو باکس دنیا دونست.  :1:  دوندگی و Work Rate ویدال رو هیچوقت پوگبا نداشته. درگیرانه بودن ویدال رو هم هیچوقت پوگبا نداشته. برای همین بهترین بازی های پوگبا وقتی بود که کسی مثل ویدال کنارش بازی می کرد و این ظعفش رو پوشش می داد. 

از رفتن پوگبا شاید یه ضرر بزرگ بینیم و ضربه خوریم، اما نه به اندازه ای که از رفتن ویدال ضرر کردیم و ضربه خوردیم. اگه یه روز مربی باشم، ویدال رو تو 24 ساعت شبانه روز به پوگبا ترجیح می دم  :1:  

• mory, Heypnotism, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

قبل از هر چیزی بگم که حالا که میبینم رفته نمیگم سطحش از امثال مودریچ کمتره... من قبل از اینکه قضیه ی رفتنش جدی بشه هم تو سایت طرفداری این نظرموگفتم (حال ندارم پیداش کنم عکس بذارم  :1: همونجا گفتم کروس رو هم بهش ترجیح میدم )

من هنوزم پوگبا رو در حد استعدادی میدونم که ممکنه بهترین هافبک دنیا بشه. هم فیزیک خوبی داره و هم تکنیک خوب.  ولی بهترین نیست فعلا..

فقط کفیه بازیای پارسال مودریچ رو ببینید. خیلی  بهتر و "مفید تر" از پوگبا بازی میکنه (کاری به کامل بودن هم ندارم) اکثر هوادارای تیمای دیگه هم فکر کنم همین نظرو داشته باشن (البته به جز منچستریا!)

همون ویدالی هم که رفت به نظرم از این سال آخر پوگبا موثر تر بود.

اگه مودریچ جوون تر بود دوست داشتم پوگبا رو با 30 میلیون بدیم به رئال و بیاریمش :1:

• mory, alexdelpiero, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
"دريايي به عمق ١ سانتي متر بودن هنر نيست، شده يه چاله آب كوچيك باش ولي عميق"
حكايت پوگبا هم همينه. اينكه همه كاري ميكنه حتي دروازباني هنر نيست. چون مطمئنا تو هيچ كدومش متبحر و حرفه اي نيست ك اگر باشي ابرانسانه.
هافبك يا بايد خوب پاس بده و موقعيت سازي كنه يا خوب توپ گيري كنه و حمله حريفو خنثي كنه. پارامترايي مث شوتزني، شم گلزني،ضربه آزاد زدن، دريبل زني و ... امتياز و ارزش اون بازيكنو بالاتر ميبره
حالا شما ميگيد بازيكني پيدا شده كه همه اينارو داره: هم ماكللس هم زيدان، هم ويراست هم ندود، هم گتوزوئه هم پيرلو!
جل الخالق!!
  • alexdelpiero, El rey leon, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
میخواید بگید شوت هاش عالی نیست؟
تکنیک اش فوق العاده نیست؟
یا فیزیک اش از بهترین های جهان نیست؟
تو دوئل های هوایی اکثرا پیروز نیست؟
به عنوان یه هافبک کم گل میزنه؟
یا پاس گل و کلیدی کم میده؟
یا اینکه از خلق موقعیت گل عاجزه؟
یا برای حفظ مالکیت توپ ضعف داره؟
شایدم خصوصیات دفاعیش به عنوان یه هافبک ضعیفه؟

دقیقا برعکس شما فکر میکنم که اگر جمیع این فاکتورها توی یه بازیکن جمع بشه ارزش اون بازیکن خیلی بالاتر از بازیکنی میشه که فقط توی یه زمینه تخصص داره.

فوتبال 11 نفره ست و تعداد بازیکنی که میتونی تو زمین بزاری محدود هست، نمیشه پیرلو رو بزاری و انتظار داشته باشی از جنگندگی خط هافبک ات کم نشه، نمیتونی گتوزو رو بزاری تو زمین و توقع داشته باشه خلاقیت کاهش پیدا نکنه اما میتونی پوگبا رو بزاری تو زمین و خیالت راحت باشه که همزمان هم خلاقیت رو تو زمین داری و هم از لحاظ فیزیکی دچار ضعف نمیشی.

زمانی که ماکلله تو خط هافبک ات باشه نمیتونی ازش انتظار داشته باشی بره خط دفاع حریف رو بهم بزنه یا گره از کار گلزنی تیم باز کنه، از پیرلو هم نمیتونی انتظار داشته باشی حضور فعال و موثر توی دفاع داشته باشه، اما آیا از پوگبا نمیشه هر دوی اینها رو توامان متوقع بود؟ که دقیقه ی 30 گل بسازه و دقیقه ی 31 از همون گل دفاع موثری بکنه؟

یه مثال ساده میزنم و تمام، یه زمانی بود میخواستیم تماس تلفنی برقرار کنیم، تلفن رو میزی بود، میخواستیم عکس بگیریم، دوربین عکاسی بود، میخواستیم فیلم ببینیم، تلویزیون و دستگاه پخش کننده، میخواستیم بیایم فروم، پی سی و لپ تاپ بود، واسه موزیک گوش دادن هم ضبط صوت و ... ، واسه بازی کردن کنسول و پی سی
اما حالا من با گوشیم ارتباطاتم رو برقرار میکنم، عکس هایی در حد نیازم میگیرم، فیلم ها رو همیشه با گوشی میبینم، فروم رو تا زمانی که کار با پنل مدیریت نداشته باشم با گوشی میام و موزیک هم گوش میدم و گهگاهی بازی هم میکنم باهاش، خب من اکثر کارهام رو با همین یدونه گوشی کوچیک که تو جیبم جا میشه انجام میدم. درسته گوشی برای هر کدوم از اینایی که گفتم یه امکان حرفه ای با کیفیت بالا به شمار نمیاد اما برای شخص بنده جای خیلی از لوازم الکترونیکی رو که خریدشون کلی هزینه برام داره رو جبران میکنه، در حد متوسطی عکس میگیره، با کیفیت قابل قبولی فیلم میبینم و بازی میکنم، موزیک رو هم باهاش گوش میدم و ...
در حالیکه اگر یه کنسول ایکس باکس داشتم درسته که بهترین بازیها رو باهاش انجام میدادم اما از عکس گرفتن و فیلم دیدن و ارتباط داشتن محروم بودم، دستگاه های تخصصی دیگه هم به همین منوال

پس زمانی که فقط سه هافبک میتونی تو تیمت داشته باشی یه هافبک multi role مثل پوگبا میتونه خیلی مفیدتر از یه جنگجوی صرف مثل گتوزو و یا یه بازیساز صرف مثل پیرلو باشه، برای اون دو جای خالی هم میتونی بر حسب نیاز یه هافبک متخصص بازیساز یا تکنیکی یا جنگنده و ... بزاری.

امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید
  • mory, alexdelpiero, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

^^

پوگبا یک هافبک چند بعدی ـه و از این لحاظ خیلی منحصر به فرده، اما لزوما به این معنی نیست که داشتن پوگبا تو ترکیب تیمت نتیجه بهتری از داشتن یکی مثل مودریچ یا ویدال میده؛ کاملا بستگی به این داره که کنار چه کسایی بازی میکنه و وظیفه اصلی ـش چیه.

• mory, alexdelpiero, Senmorta و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
^
ندود رو با زیدان براتون مقایسه میکنم.

ندود از حیث تواناییهای تهاجمی شاید پایینتر از زیدان بود اما مثل زیدان فقط فاکتور هجومی نداشت، دوندگی داشت، جنگنده تر بود و در مجموع نسبت به زیدان چند بعدی تر بود، کدومشون برای ما مفید تر بودن؟

البته نمیخوام با یه مثال این مسئله رو براتون اثبات کنم چون مثال نقض اش هم هست اما برای رسوندن منظورم مثال ندود و زیدان میتونه خیلی کمک کنه
  • alexdelpiero, 30aMak, Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

میخواید بگید شوت هاش عالی نیست؟
تکنیک اش فوق العاده نیست؟
یا فیزیک اش از بهترین های جهان نیست؟
تو دوئل های هوایی اکثرا پیروز نیست؟
به عنوان یه هافبک کم گل میزنه؟
یا پاس گل و کلیدی کم میده؟
یا اینکه از خلق موقعیت گل عاجزه؟
یا برای حفظ مالکیت توپ ضعف داره؟
شایدم خصوصیات دفاعیش به عنوان یه هافبک ضعیفه؟

دقیقا برعکس شما فکر میکنم که اگر جمیع این فاکتورها توی یه بازیکن جمع بشه ارزش اون بازیکن خیلی بالاتر از بازیکنی میشه که فقط توی یه زمینه تخصص داره.

فوتبال 11 نفره ست و تعداد بازیکنی که میتونی تو زمین بزاری محدود هست، نمیشه پیرلو رو بزاری و انتظار داشته باشی از جنگندگی خط هافبک ات کم نشه، نمیتونی گتوزو رو بزاری تو زمین و توقع داشته باشه خلاقیت کاهش پیدا نکنه اما میتونی پوگبا رو بزاری تو زمین و خیالت راحت باشه که همزمان هم خلاقیت رو تو زمین داری و هم از لحاظ فیزیکی دچار ضعف نمیشی.

زمانی که ماکلله تو خط هافبک ات باشه نمیتونی ازش انتظار داشته باشی بره خط دفاع حریف رو بهم بزنه یا گره از کار گلزنی تیم باز کنه، از پیرلو هم نمیتونی انتظار داشته باشی حضور فعال و موثر توی دفاع داشته باشه، اما آیا از پوگبا نمیشه هر دوی اینها رو توامان متوقع بود؟ که دقیقه ی 30 گل بسازه و دقیقه ی 31 از همون گل دفاع موثری بکنه؟

یه مثال ساده میزنم و تمام، یه زمانی بود میخواستیم تماس تلفنی برقرار کنیم، تلفن رو میزی بود، میخواستیم عکس بگیریم، دوربین عکاسی بود، میخواستیم فیلم ببینیم، تلویزیون و دستگاه پخش کننده، میخواستیم بیایم فروم، پی سی و لپ تاپ بود، واسه موزیک گوش دادن هم ضبط صوت و ... ، واسه بازی کردن کنسول و پی سی
اما حالا من با گوشیم ارتباطاتم رو برقرار میکنم، عکس هایی در حد نیازم میگیرم، فیلم ها رو همیشه با گوشی میبینم، فروم رو تا زمانی که کار با پنل مدیریت نداشته باشم با گوشی میام و موزیک هم گوش میدم و گهگاهی بازی هم میکنم باهاش، خب من اکثر کارهام رو با همین یدونه گوشی کوچیک که تو جیبم جا میشه انجام میدم. درسته گوشی برای هر کدوم از اینایی که گفتم یه امکان حرفه ای با کیفیت بالا به شمار نمیاد اما برای شخص بنده جای خیلی از لوازم الکترونیکی رو که خریدشون کلی هزینه برام داره رو جبران میکنه، در حد متوسطی عکس میگیره، با کیفیت قابل قبولی فیلم میبینم و بازی میکنم، موزیک رو هم باهاش گوش میدم و ...
در حالیکه اگر یه کنسول ایکس باکس داشتم درسته که بهترین بازیها رو باهاش انجام میدادم اما از عکس گرفتن و فیلم دیدن و ارتباط داشتن محروم بودم، دستگاه های تخصصی دیگه هم به همین منوال

پس زمانی که فقط سه هافبک میتونی تو تیمت داشته باشی یه هافبک multi role مثل پوگبا میتونه خیلی مفیدتر از یه جنگجوی صرف مثل گتوزو و یا یه بازیساز صرف مثل پیرلو باشه، برای اون دو جای خالی هم میتونی بر حسب نیاز یه هافبک متخصص بازیساز یا تکنیکی یا جنگنده و ... بزاری.

امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید

محمد همین خود تو نبودی که میگفتی با یک آساموای آماده میشه جای خالی پوگبا رو پر کرد؟

یا شایدم من بد متوجه شدم... قبول دارم که پوگبا هافبک خیلی خوبیه و جایگزینیش خیلی سخته ولی چیزی که باهاش موافق نیستم بزرگ کردن پوگباست. بنظرم زیادی داریم بزرگش میکنیم.

• mory, alexdelpiero, Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

^

اتفاقا همین چند وقت پیش گفتم، پستم هم صفحه ی آخر آسا هست، گفتم تا حد زیادی جاش رو پر کنه، آساموایی که نیم فصل آخر کونته میتونه تا حد زیادی جاش رو پر کنه و نه کاملا

اون آسا هم خوب شوت میزد،خوب میچنگید، خوب میدوید، خوب به دفاع حریف میزد، خوب دفاع میکرد و موقعیت میساخت، multi role بود مثل پوگبا اما یک لول پایینتر، اگر مصدوم نمیشد الان ممکن بود تا حدی پیشرفت کنه که هیچ نگرانی ای بابت فقدان پوگبا نداشته باشیم

و اینکه فرهاد عزیز پستی که نقل قول گرفتی اول اش چنتا سوال داره، جواب ها به این سوالات مشخص میکنه پوگبا بزرگ هست یا نه

• mory, alexdelpiero و Donnie از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

^

اتفاقا همین چند وقت پیش گفتم، پستم هم صفحه ی آخر آسا هست، گفتم تا حد زیادی جاش رو پر کنه، آساموایی که نیم فصل آخر کونته میتونه تا حد زیادی جاش رو پر کنه و نه کاملا

اون آسا هم خوب شوت میزد،خوب میچنگید، خوب میدوید، خوب به دفاع حریف میزد، خوب دفاع میکرد و موقعیت میساخت، multi role بود مثل پوگبا اما یک لول پایینتر، اگر مصدوم نمیشد الان ممکن بود تا حدی پیشرفت کنه که هیچ نگرانی ای بابت فقدان پوگبا نداشته باشیم

و اینکه فرهاد عزیز پستی که نقل قول گرفتی اول اش چنتا سوال داره، جواب ها به این سوالات مشخص میکنه پوگبا بزرگ هست یا نه

تک تک بخوام به سوالات جواب بدم حوصله سربر میشه :1: ولی برآیند جوابام خوب میشه، نه خیلی خوب. برآیند پوگبا برای من از ۱۰۰: ۵ ± ۷۵. بذار واضح تر بگم: بنظرم پوگبا هنوز ثبات نداره. بازیش بگیر نگیر داره. ثبات آخرین گامیه که پوگبا برای کامل شدن باید برداره. شاید بازیکن فوق العاده ای بشه که بتونه یک تنه بازی رو دربیاره شاید هم نشه. همین عدم اطمینانی که برآیند بازیاش به آدم میده رو دلیلی میدونم برای اینکه زیادی بزرگش نکنم. با همه این حرفا، چند سوال هست که جواباشونو میدونم: آیا پوگبا بازیکن بزرگیه؟ معلومه که هست. خیلی راحت بین ۵، و اگر طرفدارش باشم ۳ هافبک اول دنیاست. آیا از فروشش ناراحتم؟ بله، خیلی خوب میشد اگر میتونستیم نگهش داریم. آیا داشتن همچین بازیکنی برای هر تیمی غنیمته؟ صددرصد. آیا یووه از نداشتنش لطمه میخوره؟ نمیدونم. این سوالیه که در جوابش حتی نمیشه گفت گذر زمان مشخص میکنه. پوگبای ۱۵-۱۶ در نیم فصل اول ذره ای نزدیک به بازیکن اواخر فصل نبود. 

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

حالا که رفته بزارین از حرفی که ته دلم مونده بود بگم! 

این پوگبا توخیلی از بازی های حساس و مهم شروع میکرد به بازی نمایش و به این ترتیب تر میزد تو بازی

دیگه تا این حد شده بود که بونوچی آلگری بوفون قاطی میکردن

یعنی میشه بازیکن انقدر بی بته باشه؟ 

البته با توجه حرفایی که فرگوسن راجبش زده بود میشه گفت چند سال قبلترش یکی بود که قضیه رو فهمیده بود

کی دیدین همین هیگواین مانژوکیچ حرکت نمایشی کنن؟  یا همین پیانیچ  یا دلپیرو 

حالا من تو اوج استرس این شروع میکرد به نمایش خودش مثل مدل موهای حال به هم زنش 

بدونه هیچ غرض ورزی، ، نه تنها یه ستاره از تیم جدا نشد، بلکه یک نخاله کم شد

• pezhman, alexdelpiero, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

Raiola: 'Real Madrid wanted Pogba'
By Football Italia staff

“Zinedine Zidane wanted Paul Pogba at Real Madrid, but five or six other clubs were after him too,” revealed agent Mino Raiola.

Juventus eventually sold the midfielder for a world transfer record fee of €105m plus €5m bonuses to Manchester United – the club he had left four years earlier as a free agent.

“Zidane wanted him at Real Madrid, but five or six other clubs were after him too,” agent Raiola told Telefoot in France.

“Manchester United now are stronger thanks to Pogba, but Real Madrid are not.

“I never spoke to Pogba about the transfer market when he was taking part in Euro 2016, then he went on vacation because he was very disappointed by the Final.

“So I went to meet him in Miami to get him up to speed. He explained to us what he wanted. Manchester is his home.” howler.gif

The opportunity to work with Jose Mourinho was also a draw, although Raiola reveals this wasn’t enough before.

“Mourinho already wanted to bring him to Chelsea last summer, but it was not the right time.”

• mory, alexdelpiero, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

Pogba v Hull:

17% shot accuracy
10 failed passes
1 chance created
1 take on
0 tackles
0 crosses

:24:

• alexdelpiero, El rey leon, AliReZaZa و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6411 ارسال
  • LocationRasht

- آ.اس هم تایید کرده که یونایتد کمیسیون رایولا رو داده! آ.اس معمولاً در مورد اخبار مربوط به رئال خیلی معتبره (بوجبا مدتها و تا همین اواخر هم بهشون لینک میشد و خیلیا هم میگن بعد منچستر میره اونجا!). همچنین گفته که رایولا تو این مرکاتو 31 م درآمد داشته و همه رو هم یونایتد داده (بوجبا، زلاتان و مخیتاریان)..

- امروز توتواسپورت به مسائل جالبی اشاره کرده --» "خیانت بوجبا" :

./ بوجبا به هم تیمیاش گفته بود که قطعاً در یووه خواهد ماند! رفتنش دیبالا رو سورپرایز کرد و باعث شد بوفون به بوجبا طعنه بزنه..

./ تصمیم بوجبا در پیوستن به منچستر، باشگاه و کل تیم رو شوکه کرد! یووه تصمیم داشت با بالابردن حقوقش، قراردادشو تا یه سال دیگه تمدید کنه و برنامه ای برای خروجش نداشت!

- دیبالا عملاً با توتو مصاحبه کرده بوده قبلاً و گفته بود که بوجبا بهش گفته که قطعاً در یووه خواهد موند!

- همچنین دیبالا قبلاً با گاتزتا هم مصاحبه کرده بود و گفت که بوحبا در یووه خواهد موند و او (دیبالا) به موندنش باور داره! (بعد از صحبت با بوج)

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
من برام سواله، چطور منچستر میتونه جلوی رفتن دخیا رو بگیره، ناصر خلاف فروش متوئیدی رو کنسل کنه یا لوچسکیو جلوی خروج ویتسل رو بگیره و موارد زیاد دیگه ولی ما نتونیم مهمترین هافبکمون رو ملزم به پایبندی قراردادش کنیم؟؟

قرارداد رو چرا با بازیکن ها میبندیم؟ صرفا یه کاغذه که رقم حقوق بازیکن توش ثبت میشه؟

انگار یه مثلث عشقیه و پوگبا هم عشق مشترک یووه و یونایتد، این وسط هرکدوم بیشتر تلاش کرد به عشقش میرسه، اصلا هم عقدنامه ای که پوگبا با یووه امضا کرده اهمیت نداره، چقد روشنفکریم و چقد احترام به دیگران رو بر حق خودمون مقدم میدونیم واقعا، فکر کنم همسر ماروتا هم روزی از کچل بودن ایشون خسته شد خیلی راحت اجازه پیدا کنه بره دنبال عشق جدید اش.

البته احتمالا لیخت رو خیلی دوست دارن که اجازه ی خردجش رو ندادن و بعدش جریمه اش هم کردن، (هرچند به شدت از لیخت شاکی ام)

من توی پاراگراف آخر پستم تو تاپیک ارزیابی نقل و انتقالات هم گفتم، حرفهایی که تحویل ما میشه یه مشت چرت و پرت هست برای بیرون رفتن از زیر فشار هوادارا. توپ تو زمین پوگبا فرستاده شده و ذهن هوادار هم معطوف شده به خریدهای به ظاهر فوق العاده ی این فصل و اگر ناراحتی ای هم باشه از خود پوگبا هست، ماروتای مظلوم که تقصیری نداره.

پ.ن : پول فروش پوگبا هم ربطی به خرید ایگواین نداشت احتمالا
پ.ن 2 : شیفته ی صداقت ماروتا ام
  • mory, Numero Uno, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6411 ارسال
  • LocationRasht

جزئیات کاملتر از ک.واچاگو (توتواسپورت) و L'Equipe --» از دستشون ندید!

- توتو :

./ راه خروج بوجبا از یووه هموار نبود. آنیلی و ماروتا هیچ نیتی برای فروشش در این تابستون نداشتن.. یووه میخواست بوج رو تا 2017 نگه داره و احتمالاً با مبلغی بیشتری از اون چیزی که منچستر براش داد بفروش برسونه..

./ یووه از قبل برای تمدید و افزایش قابل توجه حقوق و تنظیم قراردادش برنامه ریزی کرده بود *..  ولی در طول 2 هفته، رایولا همه چیزو خراب کرد. او پشت پرده با منچستر مذاکره کرده بود..

./ بوجبا هیچوقت در طول و بعد از مذاکرات با یووه صحبت نکرد!! بوج حتی بخودش زحمت نداد با هم تیمیاش یا آلگری حتی صحبت کنه!!

./ رئال در طول مذاکرات یووه-منچستر پیشنهاد ملموسی برای بوجبا به یووه ارائه کرد. با وجود علاقۀ رئال، بوجبا بخاطر حقوق بالاتر منچستر، در پذیرفتن پیشنهادشون تردید نکرد!!

./ درست از وقتی که فهمید رئال حقوق کمتری از یونایتد میده، در پیوستن به منچستر تردیدی بر خود روا مداشت!!

./ رو این چندین بار تو مقاله ش تاکید کرده : پروژۀ یووه شامل حفظ بوج میشد، حداقل تا تابستون 2017...

- L'Equipe :

./ یووه از بوجبا خواست که قبل از اینکه وارد مذاکره با منچستر بشن، شخصاً درخواست خروج و دلایلشو توضیح بده و بوجبا اینکارو با زدن یک تلفن انجام داد!!

./ زمانی که انتقالش به منچستر قطعی شد، باخت در فینال یورو 16 دیگه برای بوج مهم نبود..

./ L'Equipe همچنین تا حدودی با توتو در این مورد موافقه : رایولا از ماه ژوئن (اواسط خرداد) داشت با منچسنر مذاکره و انتقالشو راست و ریس میکرد!

* احتمالاً واسه همینه که ماروتا میگه پول فروش بوج ربطی به ایگوآیین نداره.. حالا کاری با راست و دروغش ندارم ولی خب به احتمال 90 %، پایۀ حرفش اینه...

GoodLuck @paulpogba

ig9j4lyc722qojkjbs52.jpg

Man. United

Fenerbahçe

Feyenoord

Zorya

i#UELdraw

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

همین که میگه پروژه پوگپوچ تا تابستان 2017 بود این یعنی که 100% امروز فردا میرفت پس همون بهتر که زودتر رفت 

• Orphée, mory, pezhman و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی