پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

حسن صالح آمیجیچ - ‏Brazzo

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
373 پاسخ برای این موضوع

nafisfigo

nafisfigo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 513 ارسال
)اره واقعا توپ بازی کرد
اخر بازی که بایرن برد سعی کردم فقط به خاطر حمید زیچ خوشحال باشم 8

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
اره منم کف کردم عجب پاس های جناهینی میدادخیلی قشنگ بازی کرد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21186 ارسال
انصافا عالی بازی کرد و پاسهایی که میداد در نوع خودش جالب بود امیدوارم تو یووه هم اینجوری بازی کنه هر چند مطمئن هستم بهتر هم بازی می کنه

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
آخ چه افتخاری نصیبش میشه اگه تو یووه بازی کنه حسن بهبت خوش آمد میگیم از ته دل

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21186 ارسال
برای یوون افتخاره ؟ بر عکس گفتیا . برای اون افتخاره که بیاد تو یوونتوس بای کنه

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 ارسال
درست گفته که

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من واقعا حسن ترکونده ، خيلي خوب بازي ميکنه انگار داره خودشو نشون ميده با تشکر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
كمال اسم تاپيك رو عوض كن و بذار ((صاليحميچيچ)) تلفظ درستش رو از تلويزيون آلمان شنفتم...

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
این مهمه که تو ایران چطور تلفظ بشه به تلفظ المانیش چیکار داری؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

این مهمه که تو ایران چطور تلفظ بشه
به تلفظ المانیش چیکار داری؟

خب آلماني هم كه نيست.
منظورم تلفظ درستشه.
مثلا اسم تاپيك از دچگليه به دچليه تغيير كرد چون ماني و من گفتيم اونجوري درسته براي همين اين هم درست بشه بهتره.
اگه تو نمي خواي خب باشه عوض نمي كنيم...

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
نه دچلیه با این فرق داشت این رو سالهاست که گزارشگران ایرانی همین تلفظ میکنند اگه اشتباه بود حتما این کار رو نمی کردند

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
به صفحات دو تا چهار همين تاپيك سر بزن و ببين اسم درست حسن چيه عزيزم... من قصد بدي ندارم اما درستش اونجوريه. اگه تو مي گي نيست قبول خب نيست...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21186 ارسال
بابا چیکار به اسمش دارین ؟ بازیش رو بچسبین . اگه اینجوری تو یووه بازی کنه یووه هیچ نیازی به کامو نداره تازا مارکو هم هست

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من لطفا به جاي بحث در مورد نام تاپيک در مورد خود بازيکن اگر چيزي ميدونيد بگيد من که توي اين دو بازي که جلوي رئال بازي کرد خيلي ازش خوشم اومد ، واقعا نشون داد که واقعا يک يووه اي شده با تشکر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
در ضمن نشون داد كه برخلاف اينكه همه مي گن پير شده بعلت با تجربه شدنش به صورت عجيبي عالي بازي مي كنه...

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
سالي حميدزيچ: بايرني هستيم، پس برنده مي شويم

ديدار فرداشب بايرن مونيخ با آ.ث .ميلان مي تواند آخرين بازي حسن سالي حميدزيچ در پيراهن بايرن مونيخ در ليگ قهرمانان اروپا باشد.

حميدزيچ كه سالهاست پيراهن بايرن را به تن دارد و در پايان فصل جاري راهي يوونتوس تورين مي شود، اميدوار است تيمش بعد از كسب تساوي دو بر دو در بازي رفت در برابر ميلان،‌ در آليانس آره نا به نتيجه ايي خوب براي صعود به مرحله نيمه نهايي اين جام برسد.
فردا شب بايرن در دور برگشت از مرحله يك چهارم ليگ قهرمانان اروپا به ديدار مقابل ميلان مي رود.

*آقاي حميدزيچ، نمي ترسيد بازي برگشت با ميلان در ورزشگاه آليانس آره نا، آخرين بازي شما در ليگ قهرمانان فصل جاري شود؟
نه. به اين موضوع اصلاً فكر نمي كنم.

*چه چيزي شما را اينقدر مطمئن مي سازد؟
از اعتماد به نفس خوبي برخوردارم. هرچند كه كار مقابل ميلاني ها سخت تر از بازي با رئالي هاست. ميلان قويتر از رئال مادريد است؛ البته نه درحمله، بلكه در دفاع بهتر است.

*بعد از تساوي 2 بر2 بازي رفت، بايرن مقابل ميلان بايد چه كار كند؟
اگر بتوانيم گل بزنيم، شرايط خيلي خوب مي شود.

*در ليگ قهرمانان اروپا امكان كسب چه مقامي براي بايرن مهياست؟
هرامكاني هست؛ البته اگر به مرحله نيمه نهايي برسيم.

*يك سال قبل در بازي كه در ميلان انجام داديد و بايرن 4 بر يك شكست خورد، شما روي نيمكت نشستيد. در بازي منجر به تساوي يك بر يك در ديدار رفت تا دقيقه 58 در زمين حضور داشتيد. از زمان بازي سال قبل تاكنون در بايرن چه تغييري بوجود آمده؟
بزرگترين تغييرصورت گرفته، مربي تيم است .

*با چه نتايجي؟
نسبت به آن زمان مقاوم تر شده ايم. مربي جديد خيلي چيزها را در تيم تغيير داده كه با اين تغييرات وضعيت من نيز بهتر شد. اوتمارهيتسفلد وقتي به تيم آمد، ‌مي دانست كه بايستي حس اعتماد به نفس را دو مرتبه به تيم بازگرداند.

*اما شما كه بازيكن محبوب فليكس ماگات بوديد؟
بايد از او بابت خيلي چيزها ممنون باشم؛ اما بدانيد كه در يك تيم هر بازيكني كه در فرم مطلوب باشد، بازي مي كند.

*يك سال قبل گفتيد بايرن فاقد استعداد شده، الان وضعيت چطور است؟
اين كمبود در گذشته وجود داشت؛ اما با حضور هيتسفلد دوباره استعداد به تيم بازگشته است. حالا با حضور وي در شرايطي هستيم كه ادعا كنيم بايرني هستيم و برنده شويم.

*اوليور كان اخيراً از شما به عنوان بازيكني كليدي و اصلي در تيم نام برد. در اين ارتباط وضعيت شما چه تغييري كرده است؟
خودم را در نقش بازيكني كليدي و رهبر در تيم مي بينم. حالا سي ساله شده ام و به قدر كافي تجربه دارم.

*از بين همبازي هايتان بهترين بازيكن از ديد شما چه كسي است؟
جيوواني البر. او هر وقت كه آماده بود، ما برنده شديم.

*از بين بازيكناني كه مقابل تان بازي كرده اند، كداميك بزرگترين رقيب بوده اند؟
زين الدين زيدان. او بازيكني استثنايي بود؛ اما واقعيت اين است كه من مقابل تمامي بزرگان بازي كرده ام.

*بهترين بازيكن مقابلتان چه كسي بود؟
هيچوقت دوئل هايي كه با روبرتو كارلوس داشتم، را فراموش نمي كنم. بازي مقابل وي به من ذوق و شوق مي داد.
*شما به تجارب زيادي رسيده ايد. از بين اين تجارب كداميك برايتان بيش ازهمه بحث انگيزتر است؟
بردي كه در فينال ليگ قهرمانان اروپا در سال 2001 بدست آورديم و بهتر ازهمه گلزني من در اين كلاس برتر فوتبال قاره بود.

*در هنگام نواختن ضربات پنالتي در پايان بازي نهايي با والنسيا، سنگيني خاصي در پايتان حس نكرديد؟
اصلاً. چون مطمئن بودم پنالتي ام گل مي شود.

*باخت بازي نهايي سال 1999 را چگونه تحمل كرديد؟
كار راحتي نبود. هر طوري بود سعي كردم اين واقعيت تلخ را بپذيرم.

*با دو مصدوميت پارگي رباط چگونه كنار آمديد؟
هر كاري لازم بود، انجام دادم تا دو مرتبه آماده شوم. نمي خواستم طوري تمرين كنم كه روزي درباره ام گفته شود بايستي كار بيشتري انجام مي دادم؛ خوشبختانه حالا زانوي ام گوش به فرمان من است.

*به نظر شما كداميك از تيم هاي بايرن بهترين بوده ؟
همان تيمي كه در سال 2001 قهرمان اروپا شد. اين تيم در سطح اروپا كاملا منحصر به فرد بود. آن موقع ما هفت، هشت مهاجم شاخص داشتيم كه در بينشان البر، يانكر، سرجيو، زيكلر، شول، ويزينگر و من بوديم.

*براي كسب موفقيتي بزرگ در ليگ قهرمانان چه خصوصياتي لازم است؟
قرعه مناسب، داشتن فرم مطلوب روزانه، داشتن دفاعي يكپارچه، يعني يك تيم خارق العاده، مثل همان تيمي كه در سال 2001 بود.

*اگر بهترين تيم بايرن را انتخاب كنيد،‌ كداميك در گزينش شما جاي دارند ؟ آيا خود شما در اين تيم هستيد؟
كان دردرون دروازه، درخط دفاعي چهاره نفره سانيول، لوسيو، لينكه و ليزارازو. درخط مياني سه نفره ون بومل، يرميس و افن برگ و درخط حمله سه نفره با كمي غلو خودم، البر و شول.

*به نظر شما بهترين پست بازي شما در بايرن تاكنون چه بوده ؟
خط مياني .

*آيا در شرايطي كه با بايرن وداع مي گوييد، هنوز آرزويي در بايرن داريد؟
بله دوست دارم يك عنوان قهرماني ديگر كسب كنم.

*در يوونتوس چه برنامه و اهدافي داريد؟
تلاش مي كنم به عنوان بازيكن به اين كمك كنم تا بار ديگر به جايگاه واقعي اش در فوتبال برسد.

*خوشحال مي شويد در اين تيم با تورستن فرينگس همبازي شويد؟
نمي دانم قضيه فرينگس با يووه به كجا مي انجامد؛ اما اگر او بيايد، اوضاع خوب مي شود.

*براي ديدار برگشت با ميلان چگونه آماده مي شويد؟
بازي با ميلان ديداري با شرايط خاص خويش است. زيرا در آينده باز هم مقابل اين تيم بازي خواهم كرد؛ اما حالا براي من و بايرن بحث حضور در نيمه نهايي مطرح است. با تمام قوا در زمين شركت مي كنم چون بازي پرخطري براي ميلاني ها خواهد بود

*هرگاه در زمين جنگ و دعوايي پيش آيد شما هم حضور داريد. از اين لحاظ چه جور بازيكني هستيد؟
اين اواخر سعي كرده ام بيشتر خودم را نگه دارم. از اين بابت وضعيتم بهترشده، فكر مي كنم از اين بابت پيشرفت كرده ام .

*فكر مي كنيد از حسن سالي حميدزيچ بازيكن ليگ قهرمانان اروپايي بايرن چه نكته ايي در خاطرات باقي بماند؟
اين نكته كه سالي حميدزيچ هميشه پر قدرت جنگيد و با تعصب بازي كرد.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
با تشكر از وحيد رضاي عزيز. امشب بازي ميلان و بايرن رو از دست نديد.به نظرم اون اگه امشب بازي كنه براي اينكه ثابت كنه آمادست تيم هاي ايتاليايي رقيب يووه رو از بين ببره فوق العاده باشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21186 ارسال
بد بختی من اینکه که فردا امتحان دارم اونم دفاعی .. اوووووووووووووووووووف می دونید که چه درس گندیه اما بخاطر یار یوونتوسی بایرن بیخی خی امتحان و میشینم نگاه می کنم . فقط امیدوارم پاس گلی یا گلی بزنه .

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
من خودم وقتی سالي حميدزيچ به یووه قرارداد بست خیلی روی این بازیکن حساب باز نمیکردم ولی وقتی بازیهای بایرن را نگاه کردم دیدم واقعا سالي حميدزيچ اماده است و به درد ما میخورد

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
من که چشم ازش اب نمیخوره خرید بی خودی بود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی