Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

یوونتوس 3-1 اتالانتا ( هفته سی و هشتم سری آ )

- - - - -

• Please log in to reply
296 replies to this topic

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,503 posts
ايشالا ميبريم

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,545 posts
خیلی مردِ این پادوین، میتونست به تیم سابقش گل بزنه ولی پاس داد به الکس

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5,922 posts
خاک تو سر عقل این اسکول های شبکه ictmai بکنه :)) بازی هارو همه نشون داد به جز بازی به این حساسی. :65: قراره بازی اینتر و لازیو رو هم نشون بده ولی یووه :39: تقصیر منه که به این شبکه امسال اعتماد کردم سال بعدی 100 درصد باید الجزیره رو داشته باشیم :P:

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran
امیدوارم تلویزیون احمق اهدای جام رو هم نشون بده

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran

خیلی مردِ این پادوین، میتونست به تیم سابقش گل بزنه ولی پاس داد به الکس

حرکتش نشون از کمبود اعتماد به نفسش بود یا شایدم میخواست یه حرکت مهدوی کیایی بزنه :1:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts
جانم الكس عشقي الكس...عشق

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran
عجب گل کلاسیکی زد الکس! :love: دلم براش تنگ میشه! :20: + سانسورای شبکه ورزش خیلی مبتدیانس! بعد گل شادی طرفدارای اتلتیکو رو نشون داد اونم وسط زمستون! :fp:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
بعید میدونم این بازی گل نخوریم . چند بار مدافع ها سوتی دادن :fp: :fp: حداقل خوبه 2 گل زدیم . عشق است الکس عالی زد

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 posts
با این گلی که الکس زد فقط امیدواررم سورپرایز تمدید قرارداد با الکس باشه هرچی دیگه باشه مثه ماتم میمونه برام

Juve_Alex

Juve_Alex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 posts
عشق است کاپیتان ... :x

tah_206207

tah_206207

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 45 posts
بچه ها از کدوم شبکه دارین بازی رو میبینین آخه من نتونستم کانال رایگان پیدا کنم که بازی رو نشون بده! کمک کنید

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran

بعید میدونم این بازی گل نخوریم . چند بار مدافع ها سوتی دادن :fp: :fp: حداقل خوبه 2 گل زدیم . عشق است الکس عالی زد

خدایی آخر فاز منفی ای!!! :))

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 posts
یه لینک بدید که مردیم! :(

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts

بچه ها از کدوم شبکه دارین بازی رو میبینین آخه من نتونستم کانال رایگان پیدا کنم که بازی رو نشون بده!
کمک کنید

دوست عزيز اگه گيرنده ديجيتال داره از شبكه ورزش بازي رو ببين

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
نیمه اول فوق العاده ای داشتیم . الکس واقعا خوب بازی میکرد. بعد مدتها می بینیم بوریلو هم راه افتاده ولی هنوز بازیکن نیست . حیف اون پاس که الکس براش فرستاد و با اختلاف بیرون زد . پیرلو مثل همیشه . مارونه و جاکرینی هم نشون دادن میشه بهشون اعتماد کرد . اینکه گفتم بعیده گل نخوریم سوتی های پشت سر هم مدافعینه که تحت فشار توپ رو تقدیم می کنن به حریف . نیمه دوم همینطور بازی کنیم می تونیم 2 3 تای دیگه بزنیم .

tah_206207

tah_206207

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 45 posts

دوست عزيز اگه گيرنده ديجيتال داره از شبكه ورزش بازي رو ببين

متاسفانه من گیرنده دیجیتال ندارم و فقط رسیور دارم نمیشه تو رسیور این شبکه رو گرفت؟
iclass 9696 xpvr هست!

master_alex

master_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 posts
فقط میشه گفت خاک بر سر انیلی و ماروتا. forza alex

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,921 posts
بعضی از بازیکن ها انگار اومده بودن بازی تدارکاتی انجام بدن :1: کلا خیلی بیخیال بازی میکردن :1: دنیس یه لحظه زد به دفاع کلا همه جا موندن بعدش هم توپ رو زد اسمون :1: این مارونه هم استعداد خوبی داره خوشم اومد از جنس بازیش فقط کم توی جریان بازی قرار میگیره همون مشکلی که قبلا مارکیزیو باهاش مواجه بود امیدوارم بیشتر بهش بازی برسه از گل الکس هم خوشحال شدم خیلی خوب بود کل ورزشگاه براش بلند شد ، الکان و لاپو هم توی ورزشگاه هستن..! عینک لاپو تهش بود :lol: خیلی دوستش دارم :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی

یه لینک بدید که مردیم! :(

http://www.sportlemo...2/v-408380.html
لینکش واقعا خوبه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
یووه خیلی راحت بازی کرد. دوتا گل خیلی قشنگ زدیم. مارونه روی حرکت خوب بوریلو و پشت پاش از زاویه بسته یه شوت خیلی قشنگ زد به کنج دروازه. و دل پیرو هم روی پاسکاری که با جاکرینی داشت از پشت محوطه یه شوت فنی نرم زد توی گل. بعد از گل دل پیرو همه، واقعا همه حتی دروازه بان اومدن دورش جمع شدن. فکر کنم دل پیرو هم یه جورایی بغض کرده بود، یه جوری شده بود قیافه اش :1: آتالانتا خطرناک نشون میده، یکی دو جا با خوش شانسی گل نخوردیم. دنیس یه تک به تک رو کوبید توی آسمون. طبیعی هم هست یه ذره بی نظمی چون بهرحال تیم همیشگی نیست. ولی یووه تنها بازی که نیمه اول گل نخورده و نیمه دوم گل خورد بازی بود که بوفون سوتی داد. هیچوقت دیگه ای نشده که نیمه اول گل نخوره، و نیمه دوم گل بخوره. + مارونه چقدر مسلط بازی می کنه ! درسته چیز خارق العاده ای انجام نداد، ولی خونسرد بازی می کنه انگار 10 ساله داره توی سری آ بازی می کنه، همیشه نگاه می کنه و سربالا بازی می کنه، با توپ راحت می چرخه و قشنگ هم می بینه بازیکن ها رو.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users