پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-1 اتالانتا ( هفته سی و هشتم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
296 پاسخ برای این موضوع

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
شمع دل پیرو تو یوونتوس دیگه خاموش شد. خداحافظ کاپیتان

[img width=480 height=345]http://speakforsport.com/wp-content/uploads/2011/10/delpiero_166332s1.jpg[/img]

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اگه قرار بر سورپرايز كردن بود همين امروز اعلام ميكردن ! تا كل هوادارا از خوشحالي روي زمين نباشن ! من اميد ندارم ولي مطمئنم كه الكس رفتني نيست و براي همين اين اسكودتو برام تلخ نشده !

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال

اگه قرار بر سورپرايز كردن بود همين امروز اعلام ميكردن ! تا كل هوادارا از خوشحالي روي زمين نباشن !

من اميد ندارم ولي مطمئنم كه الكس رفتني نيست و براي همين اين اسكودتو برام تلخ نشده !

یعنی چی که امید نداری ولی رفتنی نیست؟مگه XXXXXXXXXXX به حرف ما ها گوش میده؟؟!!

مدیر: توهین نکنید.

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
بچه ها خدا وکیلی هیچ بازیکنی عمرن اینقدر محبوب نمیشه بدون شک محبوبترین بازیکن تاریخ فوتبال واقعن این اخرین بازی الکس تو سری a بود؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلن نمیتونم باور کنم

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
2تا چیز کوفت کرد این قهرمانی رو: 1.رفتن کاپیتان :cry2: 2.مصدومیت دقایق آخر کیلینی :62:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
كسي هم كه مصاحبه هارو ترجمه نكرده يكي از اين خبرنگارا برن آنيلي رو خفت كنن بگن درست جواب بده، هممون ميدونيم الكس بزرگه،همه ميدونيم تاريخ يوونتوسه.‏..بسه هرچي يه فصل تمام از زير جواب دادن فرار كردي و حرف بيخود زدي..بسه پيچوندن و داستان تعريف كردن... خواسته هوادارا اينه...تمديد قرار داد با الكس محبوب.. حالا اين كار رو ميكني يا نه.‏... :102:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اميد نيست ! يقينه ! يقين دارم كه الكس تو يووه ميمونه ! يعني پيشنهاد تمديد رو ميدن ولي اونوقت اين الكسه بايد تصميم بگيره كه جواب مثبت بده يا رد ! با اين صحنه هايي كه من ديدم ، من بودم يك لحظه تو اين تيم نمي موندم ولي دل الكس اونقدر بزرگ هستش كه به خاطر عشقش روي غرورش پا بذاره منتظر مي مونيم...

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال
باورم نمیشه ... :(
اصلا برام قابل هضم نیست... یه هیچ وجه !
چرا الکس باید بره ؟ :( چرا الان ؟؟؟
XXXXXXXXXXXX ؛ 2 سال منتظر امروز بودم که خوشحال باشم !! که داد بزنم !!
اما الان بغض داره خفم میکنه ...
خداحافظ الکس ...
خداحافظ یوونتوس .

مدیر : توهین نکنید.

pooya_ghame

pooya_ghame

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 60 ارسال
این اسکودتوی لعنتی ...
کاش آنیلی اینو میدونست

XXXXXXXXX انیلی که زهرمون کردی

مدیر : توهین نکنید.

mirvis

mirvis

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
شایعه در تورین:الکس می ماند

[table][tr][td][img height=16 width=16]http://sat.br.tc/images/statusicon/wol_error.gif[/img][/td][td]این تصویر تغییر اندازه داده شده است. برای مشاهده تصویر کامل روی این جایگاه کلیک کنید. تصویر اصلی دارای اندازه 673x400 می باشد.[/td][/tr][/table][img width=480 height=285]http://persian.juventusfc.ir/wp-content/uploads/Delpiero2.jpg[/img]

مجله ی giornale di poglia که رابطه ی خوبی خانواده ی انیلی دارد در مجله خود اعلام کرده که قراراداد الکس دلپیرو تمدید خواهد شد
این مجله مدئی شده که امروز بعد از جشن قهرمانی این خبر به صورت رسمی اعلام خواهد شد
باید دید این شایعه به حقیقت می پیوندد؟؟؟؟
مطمئنا این بهترین خبر پس از قهرمانی یووه برای هواداران خواهد بود

منبع: يوونتوس اف سي دات آي آر

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
الان رای داره با کونته مصاحبه می کنه ، کونته قیافش گرفتس انگار یه چیزی گلوش رو گرفته کلا با هرکی مصاحبه کردن اون گرفتگی رو می شه تو چهرشون دید :np: اصلا چهره ها قابل مقایسه با اون شب بازی با کالیاری نیست بیشتر محور صحبتها هم راجع به الکسه :np: صحنه های خداحافظی و دور افتخار و تعویض الکس رو حین صحبتها نشون می دن :hanghead: الان الکس اومد برای مصاحبه :hc: :hc: :sad53:

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
تسلیت الکس جان . . . . تبریک یوونتوس باورم نمی شه مدیران اینقدر سنگ دل باشند ... همیشه آنیلی رو دوست داشتم شدید ، ولی اگر الکس بره دیگه نمی تونم... تا الکس رو توی لباس تیم جدید نبینم باورم نخواهد شد رفته ... شاید آنیلی قول گرفته از الکس که بره ، تا بعد از دوران بازیگری پست مدیریتی بده بهش ...

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
انیلی از هواداران و کارکنان یوونتوس تشکر کرده و گفته الکس کاپیتان همیشگی ماست .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هرچی می خواید بگید بدون توهین و ناسزا. تا یه حدی حوصله می کنم ویرایش کنم. بعدش دیگه پاک میکنم.

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
این خل بازیه ووچینیچ بودا :laughing: همه رو خیس کرد :1:

[img width=480 height=285]http://cdn.tuttosport.com//images/92/C_3_Media_1478892_immagine_ts673_400.jpg[/img]

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
نمیدونم چرا نمیتونم خوشحال باشم شاید بخاطر اینه که الکس رو بیشتر از یووه دوست داشتم ! اصلا حس و حال درستی ندارم

master_alex

master_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
بالاخره سور برایز چی بود؟

Erfan-Tifusi

Erfan-Tifusi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 9 ارسال
یکی لینک بذاره خوب ....مُردیم

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال

هرچی می خواید بگید بدون توهین و ناسزا.

تا یه حدی حوصله می کنم ویرایش کنم. بعدش دیگه پاک میکنم.

شما یعنی خودت درونت پر از ناسزا به مدیران بی لیاقت نیست؟
داریم از توووو داغون میشیم
پ ن: هیچ پستی از من پاک نشده ها روشنگری کنم

amin_delpiero_juve

amin_delpiero_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال

ژ
من زارم مصاحبه الکس با اسکای رو میبینم.نمیدونم چی بش میگن هی سرشو میندازه پایین ... بغض تو گلوش از اینور دنیا هم قابل تشخیصه

آره ه ه ه دقيقا منم ديدم :20: :20: :20: :20:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی