پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 4-0 رم ( هفته سی و چهارم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
206 پاسخ برای این موضوع

msp6684

msp6684

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
اخ اخ که چه حالی میده قدرت مند بودن ودلم برا یووه گردن کلفت تنگ شده بودوبیچاره رمی ها پاس کاری میکردن که بیشتر گل نخورن یووه هم مدارا کرد که حریف تحقیر نشه.با این قدرت و یکم تقویت سال دیگه قهرمانی اروپا تو دستای یووه ست :blissysmile: :blissysmile: :blissysmile: :blissysmile: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
یه بازی 60 دقیقه ای بودش و دارو میتونس همون موقع بازی رو تموم کنه و من شخصا تنها دلیلم برا ادامه بازی الکس بود یه نکته جالب این بود تو این 30 دقیقه رم بیشتر داشت وقت بازی رو تلف میکرد و توپ رو میچرخوند نمیدونم امار دارید فکر کنم 50 50 بوده باشه تملک توپ دو بازی همه و حساس با تیمای ته جدولی داریم این دوتا رو ببریم گام بلندی رو به سوی اسکودتو ور داشتیم من شک ندارم میلان بازم امتیاز از دست میده حالا باید ما تمام توان خودمون رو بزاریم

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
رفتم تو سايت رم و نظراتشون رو خوندم اولا به تيمم افتخار كردم همه از قدرت بالاي يووه و مربي خوبش گفتن و واقعا حسرت كونته رو ميخورن و بعد هم دلم واسشون سوخت...ياد دوران سخت خودمون افتادم‏!‏ چقدر از دست انريكه عصباني هستن سر بازي ندادن به توتي‏!‏

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
[img width=480 height=288]http://www.corrieredellosport.it/images/46/C_3_Media_1465646_immagine_obig.jpg[/img]
:hmm:

دانلود گل ها
Arturo Vidal ‘ 4 http://www.mediafire...00k7mthta2vp2er
Arturo Vidal ‘ 7 http://www.sendspace.com/file/ppxese
Andrea Pirlo ‘ 28 http://www.mediafire...tg2b7grxsdpd7bx
Claudio Marchisio ‘ 52 http://www.mediafire...xo1xrnb6gfqbois

اگه با لینک دانلود مشکل داشتید لینک به جز گل دوم اینجا تیدیل کنید: http://dlmediafire.in/mediafire

h00m.h00m

h00m.h00m

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال
salam be hameye juventusihaye aziz. tabrik migam babate borde shirine 4.0 midoonam hame sakht montazere in bazi boodano hame ba ham khoshhalim vase in borde moghtaderane. omidvaram shekast na paziri va bordhaye juve tu in 5ta bazie akhar ham edame dashte bashe ta dele hameye tifoosiha shad beshe, albate hamchenin ghahremanie copa italia. faghat tanha ghame ma juventusiha alexe mahboobemoone ke...

h00m.h00m

h00m.h00m

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال
در ضمن جواب دوستمون که میگه هافبکها گل میزنن و برا مهاجمها موقعیت نمیسازن: مهاجمها حرکت میکنن و می دون تا واسه هافبکهای گلزن و شوت زنامون موقعیت میسازنو این ارزوی هر تیمیه. اگه به گلها و موقعیتهای یووه نگاه و دقت کرده باشین خیلی راحت این موضوع رو میشد فهمید. بازم تبریک

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
عجيبه... امشب مديرا‏(حسين-رضا‏)‏ تو فروم نه مصاحبه گزاشتن و نه آمار بازي...‏!‏‏!‏ تازه هميشه دقايقي بعد از تموم شدن بازي، تايپيك بازي بعدي يوونتوس رو ميزاشتن كه بازم نزاشتن‏!‏

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
نبود پست های رضا بدطور احساس میشه امشب. احتمالا مشکل داشته که نیومده و الا مثل همیشه صحبت های خوبش رو برامون می نوشت :rose:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خوب تبریک میگم امشب یوونتوسه قدرتمند رو احساس کردند این تیم با تجربه شده ، به بلوغ رسیده ، با 80 درصد توانمون ، رم رو نابود کردیم پازل یوونتوس یک مهاجم بزرگ و تموم کننده میخواد ، کسی که مدافعین حریف باهاش حرکت کنند باتشکر

OMID JUVENTUSI

OMID JUVENTUSI

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 168 ارسال
این برد شیرین رو به همه تبریک میگم خوب حال انریکه گرفته شد خیلی کری می خوند

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اوایل بازی رو ندیدم. بازی خیلی راحتی بود. به قول انریکه تو همون 10 دقیقه اول تمام شد. صبر و حوصله بازیکن های یووه وقتی صاحب توپ هستیم از نشانه های بلوغه این تیمه. اوایل بازی رو نمی دونم ولی در ادامه، من یادم نمیاد دیده بوفون واکنش نشون داده باشه. به قول بچه ها ازون بازی هایی بود که می تونست با کت شلوار بیاد توی بازی. این قدر گفتیم ویدال بد شوت می کنه، الان هرچی شوت می زنه داره گل میشه! دچلیه هافبک رو دوست دارم. استفانی که بعد ازینکه مدام روش خطا می کنند به رمی ها "4 تایی ها" نشون میده رو دوست دارم ( :1: ). دریبل های ریز مارکیزیو و خونسردی پیرلو هم دوست دارم ! چقدر دلم می خواست اون یکی شوت مارکیزیو هم گل می شد، گل خیلی قشنگی می شد انصافا ! پنالتی قطعا پنالتی بود، ولی کاش نمی گرفتند. بهش نیازی نداشتیم، همونطور با مظلومیت پیش می رفتم بهتر بود :1: * از دیشب تا الان اولین لحظه ای که تونستم بیام پای کامپیوتر اومدم که مصاحبه رو بزارم، ولی باز باید برم. سعی می کنم تا قبل از ظهر مصاحبه، آمار و نکات بازی رو بزارم.

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
فک کنم یووه خودشه خسته نکرد برای بازی چهارشنبه وگرنه اگه درست و حسابی هجوم میبردن خیلی بیشتر از اینا میزدن ، fffffffffffoooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrzzzzzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaaaaa jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - بلند پروازی یوونتوس نامحدود ه. - رویکرد ما در این بازی بسیار حائز اهمیت بود و در سطح یک باشگاه بزرگ، این بازیکن ها همچنان من رو شگفت زده می کنند. - ما می دونیم که قدم کوچکی به سمت جلو رفتیم، ولی هنوز 5 فینال مهم داریم که هیچکدوم ساده نیستند. - ما می دونستیم رم تیم خوبیه که می تونه هرکسی رو آزار بده، ولی اونا مجبور بودن جلوی یوونتوسی بازی کنن که تمرکز داشت، پر از اشتیاق بود و با دل و جرات بازی می کرد. - فکر می کنم بازی رو جوری بردیم که به جای سرزنش تیم بازنده، صرفا باید تیم برنده رو ستایش کرد. - ما نباید کاری به بقیه تیم ها داشته باشیم. ما الان در صدر هستیم و کنترل سرنوشتمون در دستان خودمونه. باید فقط به جلوی روی خودمون فکر کنیم. - ما با این پیروزی عملا سهمیه لیگ قهرمانان رو قطعی کردیم و این هدف مهمی بود. اما پروژه ی ما داره سریع تر از چیزی که فکر می کردیم پیش میره و می تونیم باهاش رویاپردازی کنیم. - و این رویا شامل فینال جام حذفی هم میشه. - (ازش می پرسن اگر قهرمان بشه باشگاه بهش جایزه یا افزایش حقوقی میده؟) این چیزا ها مسائل شخصی. من این باشگاه رو تحویل گرفتم و به من گفته شد به لیگ قهرمانان برسونمش. من ماموریتم رو انجام دادم و حالا دارم با بازیکن ها و هوادارا به دنبال یه رویا می رم. - ما باید هر روز از نظر تاکتیکی، فیزیکی و روانی رو به جلو باشیم و پیشرفت کنیم و این چیزی که من دائما به بازیکن هام گوشزد می کنم. - همین الان هم شما می تونید رشد این تیم در طول فصل رو مشاهده کنید. - من نمی تونم به اندازه کافی از بازیکن هام تشکر کنم، چون از لحظه اول به طور کامل در اختیار من و تاکتیک هام بودن. - (ازش می پرسند خوشحالی 33 بازی شکست نخوردی؟ ) خوشحالم ؟ البته ! عاشقشم ! - بولونیا هم از ما امتیاز گرفت و هم از میلان، پس همه چیز متعادل شد دوباره. - اینقدر در فوتبال بودم که یه چیزهایی رو درک کنم. وقتی شما بالاتر از همه باشید، شدت باد هم بیشتره. مهم اینه که قدرت شما از فشار که بهتون میاد بیشتر باشه. - توی این فصل بارها به من حمله شده و ازم انتقاد شده. ولی اگر توجه کنید هر بار که انتقاد ها زیاد شده ما 3-0 یا 4-0 برنده شدیم، پس مهم نیست ! + انریکه هم گفته یووه در سطح فوق العاده ای بازی می کنه و تفاوت دو تیم امشب خیلی زیاد بود. ما فقط می تونیم صدرنشین سری آ رو تحسین کنیم و بهشون بابت این پیروزی تبریک بگیم. انریکه همچنین از حرکت استفان انتقاد کرده و گفت در این سطح فوتبال خیلی زشته این حرکات، ولی یکی نیست بهش بگه این رو به کاپیتان تیمت بگو ؟ :1: آمار بازی : شوت به دروازه : 19 یووه - 4 رم شوت در چهارچوب : 9 یووه - 1 رم کرنر : 3 یووه - 4 رم آفساید : 4 یووه - 3 رم خطا : 12 یووه - 11 رم کارت زد : 1 یووه - 1 رم قرمز : 1 رم مالکیت توپ : 53 یووه - 47 رم پاس یووه : 554 پاس، 91 درصد صحیح پیرلو : 101 پاس، فقط 3 پاس اشتباه !! 18 توپ بلند، 15 تاش صحیح. مارکیزیو : 60 پاس، 87 درصد صحیح. ویدال : 32 پاس، 97 درصد صحیح. نکات: - رم قبلا از یووه یه بار 5-0 و 7-1 باخته، این سومین باخت سنگین رم به یووه بود. - این 50 همین باخت رم، در 79 بازی که در تورین کرده بود ! - این هشتمین پنالتی بود که رم به حریفانش میده، از لحاظ پنالتی دادن در صدره. - از زمان کاپلو، یووه هیچوقت 6 پیروزی متوالی نداشته. بعد از 7 سال این اتفاق دوباره افتاد. - یووه به رکورد 33 بازی شکست ناپذیری در یک فصل رسید. رکورد برناردی فیورنتینا در فصل 1955-1956 . - یووه با یک بازی از فصل پیش، الان 34 بازی نباخته. بالاتر از اون فیورنتینا و اینتر مانچینی که 33 بازی شکست ناپذیری داشتند. - سالی که کاپلو با میلان بدون باخت قهرمان شد، سری آ 18 تیمی بود و شامل 34 بازی می شد. یووه می تونه تنها تیمی باشه که در لیگ 20 تیمی بدون شکست می مونه.

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
حالا همه چیز برعکس شده! مصاحبه های کنته از موضع قدرته و اقتدار و مصاحبه میلانی ها از موضع ضعف! الان بزرگترین دشمن تیم غروره! فقط کافیه تا از روی غرور تمرکز کم بشه اونوقته که بد میشه ولی با این حساب یه رو حیه و انگیزه ای تو تیم هست که میتونه با این قضیه مبارزه کنه.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
درباره ی این بازی فقط یک کلمه میشه گفت عالی و یک بازی تمرینی خوب مخصوصا نیمه ی دوم که حالت بازی کلا تمرینی شده بود و البته یجورایی احساس میشد کنته نخواست رم رو بیش از این تحقیر کنه

rezai7

rezai7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 115 ارسال
میدونستم یووه اهل باخت نیست مطمئنم تا پایان فصل هم نمی بازند . زنده باد یونتوس کبیر زنده باد.........

rezai7

rezai7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 115 ارسال
دوستان من توی این سایت تازه عضو شدم اما از زمانی که زیدان توی یوونتوس بازی میکرد عضو خانواده بزرگ بیانکونری شدم و احساس غرور میکنم که طرفدار این تیمم (صرفاً جهت اطلاع)

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

حالا همه چیز برعکس شده!
مصاحبه های کنته از موضع قدرته و اقتدار و مصاحبه میلانی ها از موضع ضعف!
الان بزرگترین دشمن تیم غروره! فقط کافیه تا از روی غرور تمرکز کم بشه اونوقته که بد میشه ولی با این حساب یه رو حیه و انگیزه ای تو تیم هست که میتونه با این قضیه مبارزه کنه.

نکته جالبی که تو این مدت خیلی خودشون رو نشون میده اینه که در هیچ موقع از فصل غرور کاذب تیم رو فرا نگرفت . دچار افت شدیم ولی دلیلش غرور نبود . رم قبل از این بازی انگیزش از یوونتوس بیشتر بود ولی در جریان بازی همه چی فرق کرد .

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

رم قبل از این بازی انگیزش از یوونتوس بیشتر بود ولی در جریان بازی همه چی فرق کرد .

این هم دقیقا به تفاوت توانایی های کنته و انریکه بر میگرده!

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
آقا پاره و پوره... :1:

چی بگم دیگه گفتنیارم که بچه ها گفتن , البته قبل بازی پیش بینی میکردم با این وضعیتی که رم داره سوراخ سوراخش کنیم ولی دیگه نه اینجووووری... :lol:

اون پنالتی هم انصافا سخت گیرانه بود , چه برسه به کارت قرمزی که داد!

فقط یه موضوعی هست اونم اینکه بعد از پخش بازیه یووه_لاتزیو خیلی از بیننده ها نظرشون راجبه سری A عوض شد و تاثیر خودش رو روی شبکه 3 هم گذاشت (اشاره به پخش مستقیم 2 بازیه اینتر - فیورنتینا و یووه - رم ) , امید به اینکه این شبکه هم از بارسا TV بودن خارج بشه :Facepalm:

FORZA JUVE

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی