پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یک عکس ، یک خاطره !

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
718 پاسخ برای این موضوع

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
برای بدست آوردن یک چیز باید چیز دیگری رو از دست بدی! همان طور که برای بدست آوردن تجربه در زندگی باید عمر گران مایه رو از دست بدی اون موقع که من و خیلی های دیگه که ندوید رو از دست بدیم عشق و علاقه شدیدی نسبت به اون ها بدست میاریم. ولی من این عشق و علاقه رو نمیخوام میخوام خود ندوید رو داشته باشم تا یاد گذشته ندوید میخوام دیدن بازی زنده ندوید رو داشته باشم نه بازی های گذشته و از قبل ضبط شده ندوید میخوام عشق ، شور و شوق ، علاقه ندوید ، و خیلی چیزهای دیگه ندوید رو به باشگاهش داشته باشم نه یاد این عشق و علاقه ندوید به باشگاهش رو من خود ندوید رو میخوام و نه چیز دیگه ... بغض بدجور گلوم رو گرفت  :cray:

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
اوه اوه چه خبره اینجا من وقتی زیدان از فوتبال خداحافظی کرد با اینکه طرفدارش نبودم دلم خیلی سوخت وقتی داشت از کنار جام رد میشد با اینکه طرفدار ایتالیا بودم حالم خیلی گرفته شد ولی وقتی که علی منصوریان از فوتبال خداحافظی کرد واقعا مثل خیلی های دیگه که اون روز اشک میریختند اشک میریختم واقعا درد ناک بود حالا به موقعی که ندود - و بعد هم الکس میخواند از فوتبال خداحافظی کنند فکر میکنم میریزم به هم مطمئنم که هیچ موقع هیچ بازیکنی جاشونو نمیگیره شاید بهتر از اینها هم بیاد یووه ولی ندود الکس اسطوره هاند البته از بوفون ترزگه کامو لگرو کیلینی هم باید اسم بیاریم ولی این چند نفر فعلا هستند

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
این فصل خیلی سخته ! هم پائولو مالدینی بزرگ میره کنار هم عمو پاول دوست داشتنی ! من از وقتی فوتبال یادم میاد مالدینی رو هم یادم میاد و واقعن رفتنش سخته ! یا الکس که اصلن دوست ندارم حرف از رفتنش بزنم ! گرچه دیر یا زود الکس هم بازنشسته میشه و میره تو آلبوم خاطرات ولی واقعن من نمی تونم این همه گل و خوش حالی رو فراموش کنم ! وقتی فکرشو می کنم که ترزگه یه روزی می خواد بره کنار خو به خود دپ میشم ! یا بوفون و ... . به قول بابک ما هم اسطوره ها رو درک کردیم و با شادیشون شادی کردیم ... .

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
اینو یادتوونه ؟؟؟ :juvefan: :juvefan:

[img width=480 height=293]http://www.picestoon.com/out.php/i50105_16.JPG[/img]

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
قاسم این چی بود اون بالا نوشتی...خودم اعصابم داغون بود تو هم گشتی اساسی توش بدترش کردی...آخه تو این موقعیت چرا باید ما رو یاد روزی بندازی که الکس ... آه...

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
با فکرو خیال فقط اعصاب خودمونو خرد می کنیم ! بذارین از این الکس آماده ای که الان داریم لذت ببریم ! از گل هایی که هنوز واسه مون نزده :Juveflag: :Juveflag: :Juveflag:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
ولی بهرحال یادآوری این واقعیت تلخ...آدم رو داغون میکنه...

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
نظرتون راجع به این عکس چیه:
چه مفهومی براتون داره:

[img width=480 height=320]http://f.imagehost.org/0699/Juve_43.jpg[/img]

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
اوج عظمت ... يوونتوس اما با زياده روي و بي پروايي... موجي همراه با خيانت و دورويي... كاپلو

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3766 ارسال
جاه طلب و بلند پرواز برای همیشه...

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
یادش بخیر ! من اون موقع چه کیفی می کردم این عکسا رو سیو می کردم ! در هر حال اینا دیگه تو یوونتوس هیچ سمتی ندارن ! فقط جیرائودو 2.5 یا 3.5 درصد از سهام باشگاه رو به نام خودش داره ! بته گا و موجی و گایی و استیونس که هیچی ، کاپلو و دار و دسته شم که تو تیم ملی انگلیس هستن !

(من باید اعتراف کنم که استیونس رو خیلی دوست داشتم ! یکی از معدود انگلیسی هایی بود که ازش خوشم میومد ! این عکسا مربوط به هفته ی نوزدهم و بازی رفت یوونتوس - رجینا تو فصل 05 - 06 هست ! یووه اون بازی رو با تک گل کاپیتان 1 - 0 برد)

[img width=480 height=320]http://www.picestoon.com/out.php/i51598_01.jpg[/img]

[img width=480 height=320]http://www.picestoon.com/out.php/i51599_09.jpg[/img]

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
چيكار داره ميكنه ؟

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
توی اون بازی از الکس به خاطر شکستن رکورد بونیپرتی بزرگ تجلیل شد ! استیونس هم که رییس باشگاه بود شخصن بازوبند کاپیتانی الکس رو توی اون بازی به بازو بست و الکس رو بغل کرد !

البته یه چیزی پیدا کردم که نشون میده استیونس بعد از سقوط به سری ب هم در کنار یوونتوس بود ! اما نمی دونم با چه سمتی !!!

[img width=480 height=320]http://www.picestoon.com/out.php/i51602_18.jpg[/img]

(بونیپرتی سمت راست دیوید وایساده ، استیونس هم سمت چپش ؛ ضمنن این که عکس مربوط به هفته ی دوم سری ب هست ؛ قبل از شروع بازی یوونتوس - ویچنتزا از دیوید تقدیر شد ؛ توی اون بازی هم دیوید و الکس برای یووه گل زدن)

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3766 ارسال
یک صحنه ای هست که هیچ وقت یادم نمیره و بدبختانه هیچ تصویری هم از اون ندارم و امیدوارم یکی از دوستان اگر در اختیار داشت بزاره تا همه حالش رو ببرند ... بازی یووه بود با بولونیا توی زمین بولونیا که شبکه 3 هم پخش مستقیم میکرد (فصلش رو دقیق یادم نیست اما احتمال میدم 2004-2003 یا 2004-2005 بوده باشه ) یووه 2 بر 0 عقب افتاده بود که در در دقایق پایانی با گلهای زامبروتا و کامورانزی بازی رو به تساوی کشوند ... حالا نکته جالبش کجاست...بعد از گل تساوی یووه که در وقتهای اضافه زده شد بته گا بلند شد میان تماشاگرا و در حالی که دستاش رو پشت گوشهاش گذاشته بود و اونها رو به سمت جلو اورده بود از ورزشگاه خارج شد (بدجوری تماشاگرهای بولونیا رو زرد مایل به قهوه ای کرد :دی: :دی: :دی:) :juvefan: :juvefan: :juvefan:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
منم تجلیل از ستاره های یووه تو سری ب رو یادمه البته از ندود و کامو هیچ تجلیلی نشد >:( اما در کل روزای به یاد ماندنی بود اتحاد همدلی وفاداری :drinks:

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال

یک صحنه ای هست که هیچ وقت یادم نمیره و بدبختانه هیچ تصویری هم از اون ندارم و امیدوارم یکی از دوستان اگر در اختیار داشت بزاره تا همه حالش رو ببرند ...
بازی یووه بود با بولونیا توی زمین بولونیا که شبکه 3 هم پخش مستقیم میکرد (فصلش رو دقیق یادم نیست اما احتمال میدم 2004-2003 یا 2004-2005 بوده باشه ) یووه 2 بر 0 عقب افتاده بود که در در دقایق پایانی با گلهای زامبروتا و کامورانزی بازی رو به تساوی کشوند ...
حالا نکته جالبش کجاست...بعد از گل تساوی یووه که در وقتهای اضافه زده شد بته گا بلند شد میان تماشاگرا و در حالی که دستاش رو پشت گوشهاش گذاشته بود و اونها رو به سمت جلو اورده بود از ورزشگاه خارج شد (بدجوری تماشاگرهای بولونیا رو زرد مایل به قهوه ای کرد :دی: :دی: :دی:) :juvefan: :juvefan: :juvefan:

این بازی رو دقیقا یادمه. چقدر حرص خوردم سر این بازی. اما وقتی کامو گل زد انگار دنیا رو بهم دادند. یادش بخیر

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
آره منم یادمه اون موقع بچه بودم ولی قشنگ یادمه!!!!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من بیشتر 2 گلی که کروز به یوو زد یادمه تا گل های یوو در این بازی :دی: ولی خیلی چسبید تونستیم به بازی برگردیم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
دوستان کسی در مورد این عکس چیز خاصی میدونه ؟؟

[img width=480 height=320]http://www.send.gigfa.com/uploads/1249212254.jpg[/img]

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
چیز خاص یعنی چی ؟؟؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی