پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پالرمو 0-2 یوونتوس (هفته سی و یکم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
155 پاسخ برای این موضوع

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اینگار ما عادت داریم وقتی هنوز بازی جا نیفتاده گلها رو نزنیم تا وقتی کار گره خورد به بدبختی بیفتیم

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
استرس از سر و کله همه میریزه

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
باز هم همون قضیه از رو شکم سیری زدنه . نمیدونم چرا اینگار اینا نیمه اول و مخصوصا اوایلش رو جزو بازی نمیدونن

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
کاسرس و کوالیارلا چه جوری اون دو تا توپ رو گل نکردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تیم عالی بازی می کنه، فقط گل نمیزنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا یوونتوس نیمه حتی یک بار هم از سوی پالرمو زیر فشار نبود و برنامه های متنوعی رو برای گلزنی امتحان کرد ! به نظر من پالرمو هم از کناره ها اسیب پذیره و هم از عمق دفاع خیلی داغونه می می تونیم با چند تا پاس سالم به دروازه برسیم که چند بار هم رسیدیم اما باز هم ضربات نهایی رو دیدید که !

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
توپ و میدون دسته یووه بود ولی با پرس شدید پالرمو کاری از پیش نرفت بیشتر مواقع پالرمو با 8 یا 9 بازیکن درحال دفاع کردن بود و با پرسی که میکرد باعث میشد بیشتر موقعتها به جایی نرسه بهترین کار تو همچین مواقعی شوت زدن هست که ی چند باری پیرلو خوب انجام داد والبته پاس پشت مدافع ها هم جواب میده ! یووه با کمی دقت میتونه راحت صدر نشین بشه ولی فکر میکنم از اون بازیهاست که 0-0 میشه!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یووه نیمه اول رو طوفانی شروع کرد و چند موقعیت فوق العاده داشت که به قول گزارشگر الجزیره با تمام کنندگی تراژیک بازیکن های یووه ناموفق موند. مثلا کاسرس اون تک به تک رو واقعا نمی دونم چطوری گل نزد. بعد از اون شوک های اولیه پالرمو خیلی کشید عقب و باقی نیمه رو به طور کامل دفاع کرد. من بازی رو اینترنتی دیدم به دلیل قطعی زیاد تحلیل خیلی خاص روی ریزه کاری های بازی ندارم.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
نیمه اول بازی خوبی رو یوونتوسی ها پیاده کردن و خودشون رو تحمیل کردن به پالرمو. تو توپ تک به تک رو کوا و کاسرس بیرون زدن که واقعا قابل هضم نیست . مارکیزیو و ووچینیچ توپ 80 درصدی رو خراب کردن . بونوچی رو یکی دو صحنه خیلی خوب بود و نشون داد مدافع خوبیه . پالرمو هم که حرفی برای گفتن نداشت . بعیده که گل بخوریم و احتمالش هم زیاده مثل بازی با اینتر و ناپولی نیمه دوم گل بزنیم . بازیکن تعویضی هم که بدون شک کوا می تونه باشه بقیه همه خوب بودن .

juventusvictorious

juventusvictorious

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 120 ارسال
اگه الکس و ماتری رو بیاره بالا مطمئنم پالرمو گل بارون میشه.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
کوالی از زمین بیرون بکشید

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
بله بانوچی گزارشگر اجتماعی

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
نتایج خوب انتقاد رو میشه احساس کرد!

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
گلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل بونوچیییییییییییییییییی

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
کوالیارلا داره تک تک توپ ها رو از دست میده

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
حالا اگر ببريم ، به صدر بريم ، منتظر اينم خجالت زدگي تمام كساني كه به بونوچي و امائوري توهين مي كردم رو ببينم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نیمه دوم یووه همون بازی نیمه اول رو ادامه داد ولی این بار از موقعیت هاش استفاده کرد. خیلی توی این بازی بهتر از حریف بودیم. پیرلو فکر می کنم پاسکاری این بازیش هم رفت بالای 100 تا. ماتری به زمین اومد و با یه حفظ توپ خوب (انتظاری که از بوریلو میرفت!) و پاس به کوالیرلا خیالمون رو راحت کرد. آخرای بازی پالرمو جلو کشید و یکی دو صحنه خطرناک ایجاد کلی ولی خوشبختانه گل نشد و یووه برای پنجمین بازی متوالی گل نخورد. کلا از وقتی بازی های سخت یووه شروع شده، توی 4 بازی ما 12 گل زدیم و گل نخوردیم. رکورد جالبیه.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
یه صعود تمام یوونتوسی به صدر جدول داشتیم امشب، با گل آمائوری فیوره تونست میلان رو شکست بده تا ما امشب با یه برد و یه نمایش قاطع بتونیم به صدر جدول برسیم، با وجود تمام زجر و عذابهایی که از دست آمائوری کشیدیم ولی حالا میگم حقوق این نیم فصل که از یووه گرفت نوش جونش فقط به خاطر همین گل و دو امتیازی که برای یوونتوس به ارمغان اورد بدون شک ما شایسته این صدر نشینی هستیم و استحقاق قهرمانی رو هم داریم، درطول فصل واقعا نمایش ثابتی رو داشتیم و کمتر دچار افت و اخیز شدیم و بعلاوه در بین تیم های ایتالیایی بهترین نمایش وعملکرد رو داشتیم، آمار و ارقام گویای این مسئله هست. حالا سرنوشت قهرمانی تو دستای خودمونه و این بستگی به تیم خودمون داره که بتونه صدر جدول رو حفظ کنه، و یه نکته دیگه اینکه ما الان صدرنشینم و تا اینجای فصل فقط یه پنالتی برامون گرفته شده و وقتی به تعداد پنالتی هایی که برای رقببمون گرفته شده نگاه کنیم به عمق فاجعه پی می بریم. الکس در نزدیکی لمس هشتمین اسکودتو چقدر رویایی... و شاید آخرین اسکودتو...

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
تبریک امروز عالی بودیم.مخصوصا بونوچی که خدایی امروز نظیر نداشت.شده بود پیرلو واسه خودش. پاشه دقیقه اولشو دیدید؟؟؟ استثنایی بود بخدا.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
کونته : _ وقتی در صدر جدول قرار دارید بازی کردن برای شما راحت تره، من این شرایط رو همراه با باری در سری بی تجربه کردم، به هر حال من ترجیح میدم که همیشه پیشتاز باشیم، چون اینجوری همه چیز در دستان خودمونه. _ما از اشتباهات دو بازی اخیر میلان بخوبی استفاده کردیم، اما 7 هفته تا پایان باقی مونده و راه سختی در پیش رو داریم _میلان باشگاه بزرگیه اما در حال حاضر شرایط یه مقدار متفاوته، به هر حال ما باید تمرکز و روحیه جنگندگیمون رو تا پایان حفظ کنیم. _ ما اکنون تیم ابتدای فصل نیستیم و شخصیت تازه ای بدست اوردیم و به هشیاری رسیدیم، پس من به بازیکنام گفتم که" ما بستر خودمون رو درست کردیم؟ پس حالا وقتشه که توش استراحت کنیم ". (یه همچین چیزی تقریبا :1: ) _ با وجود اینکه ما باید در همون نیمه اول پیش می افتادیم اما از عملکرد تیم راضی هستم و از بازیکنام به خاطر اینکه تمرکزشون رو از دست ندادن تشکر میکنم. _رسیدن به صدر جدول در حالی که تاکنون شکست نخورده باشی یه موفقیت بزرگه. _پالرمو به ما این اجازه رو داد تا بازی رو در اختیار بگیریم، اونا با پنج نفر دفاع میکردن و فضای کمی بین مدافعانشون وجود داشت و این شرایط رو سخت کرده بود اما ما بخوبی تونستیم از سد دفاعشون عبور کنیم. _ در بین دو نیمه به بازیکنام گفتم که خیلی شتابزده عمل میکنن، من میدونستم که اونها میخوان هر چه سریعتر به گل برسن اما برای رسیدن به هدف اونا باید صبور باشن. _ من میخوام از پالرمو ستایش کنم چون اونا روحیه فوقالعاده ای از خودشون به نمایش گذاشتن اما ما عالی بودیم، من برای زامپارینی متاسفم چون زیاد بفکرش هستم اما امروز روز ما بود.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کمال کونته یه جورایی جواب این حرفت که یووه خودش رو به آب و آتیش نزد رو هم داده. کونته گفته تهاجمی بازی کردن ریسکیه ولی ما هم تهاجمی بازی کردیم هم خطرات کمی متوجه دروازه مون شد. چون به بازیکن ها تاکید کرده بودم با حوصله بازی کنند و توپ رو براحتی از دست ندند. شما هم می تونید بلوغ اون ها رو ببینید و منم از تمرکزی که توی بازی می زارند تشکر می کنم. خیلی نکته جالبیه، همیشه سراسیمگی حمله یووه رو دیده بودیم و این حرف شنوی بازیکن ها از مربی در این بازی خیلی توجه من رو جلب کرد. خیلی مهمه که مربی یه چیزی بگه و نتیجه اش تو زمین به این سرعت دیده بشه ! یووه 1+31 بازی نباخته، 2 بازی دیگه نبازه رکورد نباختنش دومین نوار بدون شکست تاریخ ایتالیا میشه فکر کنم. یووه تو 10 بازی اخیرش مقابل پالرمو 6 تاش رو باخته بود و بعد از سال ها این تیم رو دبل کرد. یووه در تمام 12 بازی که نیمه اولش 0-0 شده کلین شیت کرده.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی