پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پالرمو 0-2 یوونتوس (هفته سی و یکم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
155 پاسخ برای این موضوع

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال
رکورد تعداد کلین شیتو فکر کنم میگن

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
کونته تو مصاحبه اش گفته کوا فردا فیکس بازی خواهد کرد بعنوان مهاجم ! مثله اینکه قراره 3 - 5 - 2 بازی کنیم , چون گفته از 2 تا مهاجم استفاده میکنه .

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
کنته برای 8 بازی اتی از روش چرخشی استفاده خواهد کرد. و بدین خاطر کوالی مهاجم اغازین است فردا شب

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

کونته تو مصاحبه اش گفته کوا فردا فیکس بازی خواهد کرد بعنوان مهاجم !

ای دمش گرم
ایشالله الکس و کوا با هم فیکس بازی کنن و بتونیم این بازی رو به راحتی ببریم

میگم پالرمو هم از سیستم 3-5-2 استفاده میکنه ؟

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

میگم پالرمو هم از سیستم 3-5-2 استفاده میکنه ؟

یاسر هنوز 100% مشخص نیست که واسه بازی با یووه چه برنامه ای دارن ولی فعلا 3 - 5 - 2 واسشون پیشبینی شده با این بازیکنا :
Viviano; Munoz, Milanovic, Labrin; Pisano, Migliaccio, Della Rocca, Barreto, Acquah; Miccoli, Budan

ولی واقعا مشخص نیست چون پالرمو از اوایل فصل تا حالا همش ترکیبشو عوض میکرده .
5 - 4 - 1 رو ابتدا استفاده میکردن , این اواخر هم 4 - 4 - 2 رو بیشتر بازی میکردن واسه همین اصلا معلوم نیست فعلا !

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
سیستم اصلی اون ها هم که بیشتر استفاده کردن همین 2-1-3-4 بوده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

کونته تو مصاحبه اش گفته کوا فردا فیکس بازی خواهد کرد بعنوان مهاجم !

مثله اینکه قراره 3 - 5 - 2 بازی کنیم , چون گفته از 2 تا مهاجم استفاده میکنه .

اگه قرار به 3 - 5 - 2 باشه احتمال بازی کردن ووچینیچ - کوا خیلی بیشتر از حضور الکس یا متریه !

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

[img width=480 height=161]http://myup.ir/images/03445587348669511518.jpg[/img]

[img width=480 height=399]http://myup.ir/images/66038193189459141134.jpg[/img]

یوونتوس این بار در راه رسیدن به اسکودتو روانه دیدار با تیم اول سیسیل یعنی پالرمو می شود.دیداری که به میزبانی پارمو و در استادیوم خانگی این تیم(رنزو باربرا)خواهد بود.
پالرمو هفته قبل توانست رکورد عجیبش در رقابت های این فصل را بشکند و بلاخره در یک بازی خارج از خانه پیروز شود.آن هم پیروزی 3-1 برابر تیم خوب بولونیا.این برد می تواند روحیه
سیسیلی ها را در آستانه دیدار سختشان برابر بیانکونری ها افزایش دهد اتفاقی که بارتولو موتی مربی پالرمو هم بر آن تاکید داشته است:برد مقابل بولونیا می تواند به ما آرامش دهد.جوانان
ما در آن دیدار فوق العاده بودند و ما کیفیتی بسیار خوب را در تیممان عرضه کردیم.
مشکل اصلی موتی در این دیدار غیبت چند تن از بازیکنانش است:نیکلاس برتولو.آندره آ مانتوانی.ماسیمو دوناتی و همچنین آبل هرناندز همگی در این دیدار محرومند.ماتیاس سیلوستره
به احتمال زیاد در ترکیب تیم نخواهد بود و فدریکو بالزارتی هم به دلیل مصدومیت به این دیدار نمی رسد.اما فابریتزیو میکولی پس از غیبت در دیدار مقابل بولونیا این بار در ترکیب اولیه پالرمو
مقابل یووه حاضر خواهد بود.

- رویای اسکودتو یووه پس از تساوی 1-1 میلان مقابل کاتانیا رنگ دیگری به خود گرفت تورینی ها توانستند با پیروزی قاطع 0-3 مقابل ناپولی بیش از پیش به کسب اسکودتو امیدوار شوند و
فاصله خود را با میلان صدرنشین به 2 امتیاز کاهش دهند.
آنتونیو کونته به خاطر نمایش شاگردانش در دیدار با ناپل آن ها را تحسین کرده اما کماکان تاکید دارد که اسکودتو فعلا در دستان مردان ماکسی آلگریست.
- جورجو کیه لینی هم در آخرین مصاحبه خود حضور یووه را در رقابت های فصل بعد لیگ قهرمانان تقریبا قطعی دانسته اما تاکید داشته او و هم تیمی هایش حال به هدفی دیگر می اندیشند و
آن هم کسب اسکودتو است.

- به احتمال زیاد کونته در این دیدار باز هم یووه را با آراش 3-3-4 به میدان می فرستد و احتمالا شاهد حضور ماتری و په په در ترکیب اصلی یووه خواهیم بود.هرچند کونته در مصاحبه امروز خود
از حضور دو مهاجم در دیدار مقابل پالرمو پرده برداشت که با احتساب این مصاحبه بر خلاف پیش بینی ها آرایش فردا شب یووه همانند دیدار با ناپولی 2-5-3 خواهد بود.

بازیکن تماشایی این دیدار:

تصویر

آندر ه آ پیرلو

هافبک 32 ساله یووه در دیدار مقابل ناپولی نمایشی دلپذیر داشت و چشم همه طرفداران یووه در این دیدار به ساق های هنرمند موتزارت یووه است.شنبه شب اگر شب پیرلو
باشد کار برای پالرمو واقعا سخت خواهد بود.

نتیجه سال قبل در پالرمو:

1-2 به نفع پالرمو

تصویر

فابریتزیو میکولی تا به حال 4 بار مقابل تیم سابقش یووه موفق به گلزنی شده است.او در 3 دیدار فصل قبلشان مقابل یووه موفق به گلزنی شد.

جایگاه دو تیم در جدول سری آ :

تصویر

ترکیب احتمالی دو تیم:

Juventus (probable): Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, De Ceglie; Vidal, Pirlo, Marchisio; Pepe, Matri, Vucinic

Palermo (probable): Viviano; Munoz, Milanovic, Labrin; Pisano, Migliaccio, Della Rocca, Barreto, Acquah; Miccoli, Budan

دیگر اطلاعات مرتبط با این دیدار:

تصویر

تصویر

[img width=480 height=118]http://myup.ir/images/80946719410792527351.jpg[/img]

[img width=480 height=179]http://myup.ir/images/70736671850807810704.jpg[/img]

تصویر

[img width=480 height=353]http://myup.ir/images/98411424858540914694.jpg[/img]

[img width=480 height=282]http://myup.ir/images/98338931735832108325.jpg[/img]

[img width=480 height=519]http://myup.ir/images/58663358046866118717.jpg[/img]

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم بازیکنان دعوت شده برای این دیدار: Juventus squad to face Palermo: 1 Buffon, 3 Chiellini, 4 Caceres, 7 Pepe, 8 Marchisio, 10 Del Piero, 11 De Ceglie, 13 Manninger, 14 Vucinic, 15 Barzagli, 18 Quagliarella, 19 Bonucci, 20 Padoin, 21 Pirlo, 22 Vidal, 23 Borriello, 24 Giaccherini, 26 Lichtsteiner, 28 Estigarribia, 30 Storari, 32 Matri, 34 Marrone

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
دیگه کراسیچ و الیا حتی دعوت هم نمیشن امیدوارم لهشون کنیم باتشکر

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
عجب اماری داره میکولی . خیلی دوسش دارم . دوست داشتم یووه نگهش داره . . امیدوارم تو بازی کار خارق العاده ای انجام نده . چون تجربه نشونداده هر کی از یووه رفت تو بازی مقابل دهن ما رو سرویس کرد

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
ایشالا میبریم پالرمو رو با دو سه تا گل چون میتونیم پالرمو از لحاظ دفاعی ضعیفه الانم که چند تا محروم و مصدوم داره .با یه بازی منطقی راحت پالرمو رو میبریم.تنها خطر پالرمو هم میکولیه که با یه یارگیری تمومه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

عجب اماری داره میکولی . خیلی دوسش دارم . دوست داشتم یووه نگهش داره . . امیدوارم تو بازی کار خارق العاده ای انجام نده . چون تجربه نشونداده هر کی از یووه رفت تو بازی مقابل دهن ما رو سرویس کرد

البته آمائوری ، این آمار رو خراب کرد :1:

Juve_Alex

Juve_Alex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
سلام به دوستان بیانکونری عزیز من یه سوال داشتم البته می دونم یه کم نامتعارف هستش واسه این تایپیک. می خواستم بدونم تو ایتالیا وقتی امتیاز 2 تا تیم برابر میشه بازی های رو در روی 2 تیم رو نگاه می کنن یا تفاضل گل رو. من قبلا فک می کردم تو ایتالیا هم مث اسپانیا بازی های رو در رو مد نظر قرار داده میشه اما الان شک دارم... نمی دونم. ممنون Juventus always and forever

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

سلام به دوستان بیانکونری عزیز
من یه سوال داشتم البته می دونم یه کم نامتعارف هستش واسه این تایپیک.
می خواستم بدونم تو ایتالیا وقتی امتیاز 2 تا تیم برابر میشه بازی های رو در روی 2 تیم رو نگاه می کنن یا تفاضل گل رو. من قبلا فک می کردم تو ایتالیا هم مث اسپانیا بازی های رو در رو مد نظر قرار داده میشه اما الان شک دارم... نمی دونم.
ممنون
Juventus always and forever

بازيهاي رو در رو مهم هست، و در اين صورت يوونتوس قهرمان ميشه...خدا ميدونه كه حقشه...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - کوالیرلا فردا بازی خواهد کرد چون فرم خوبی داره. نوک یا کنار؟ شاید اصلا با دو مهاجم بازی کنم. - ما در فاصله کوتاهی سه بازی با پالرمو، لاتزیو و چزنا داریم، من برای انتخاب بازیکن بازی به بازی فکر می کنم ولی احتمالا چرخش هم در ترکیب وجود خواهد داشت. - ناراحت شدم که خبرنگارها حرف های سر تمرینات من رو بدست آوردند. دفعه بعد باید بیشتر دقت کنم. - میلان برتری و بازی های آسون تری در پیش داره نسبت به ما. ولی ما هم در مسیر درست قرار داریم و می خوایم پیروز بشیم تا از اشتباه میلان استفاده کنیم. - ما باید جوری تلاش کنیم که در انتهای فصل حسرت هیچ چیز رو نخوریم. - (در مورد قرارداد جدید با یووه ازش پرسیدن گفته : ) در مورد این چیزا به وقتش حرف می زنیم.

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال

البته آمائوری ، این آمار رو خراب کرد :1:

و صد البته میرکو موتای عزیز :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

کونته :
- ناراحت شدم که خبرنگارها حرف های سر تمرینات من رو بدست آوردند. دفعه بعد باید بیشتر دقت کنم.

به نظرم این فقط یه ترفند بوده برای از بین بردن تمرکز و عصبانیت میلانی ها . برداشت دیگه از این مطلب نمی تونم بکنم .

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

به نظرم این فقط یه ترفند بوده برای از بین بردن تمرکز و عصبانیت میلانی ها . برداشت دیگه از این مطلب نمی تونم بکنم .

دقیقا منم همین فکرو می کنم کونته باهوش تر از این حرفاست که بخواد یه کاری کنه دیگران نفهمن ولی نتونه. کونته خیلی با سیاست تشریف داره و با این کارش فقط داره فشار رو رو میلان بیشتر می کنه آلگری هم معلومه خیلی بارش نیست چون تا الان هر ترفندی کونته زده گرفته.

Juve_Alex

Juve_Alex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
مرسی سهیل بیانکونری عزیز.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی