پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-0 اینتر میلان ( هفته بیست و نهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
229 پاسخ برای این موضوع

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
یه سوال فنی بازی یکشنبه 17:30 است یا دوشنبه 12:15؟ الان م موندم. راستی من فکر کنم بازی دوباره مساوی بشه.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
ترکیب احتمالی:Buffon; Caceres, Bonucci, Chiellini, De Ceglie; Vidal, Pirlo, Marchisio; Pepe, Matri, Vucinic ترکیب احتمالی:Julio Cesar; Maicon, Lucio, Samuel, Nagatomo; Zanetti, Poli, Stankovic, Obi; Milito, Forlan ================================================================ اخرین برد اینتر در تورین برمیگرده به اوریل 2005 که با تک گل خولیو کروز برنده شدند وپس از ان تاکنون 2 تساوی و 3 شکست نصیب انها شده است. 14 برد - 17 مساوی و 61 باخت نتیجه بازی های اینتر در تورین بوده . ====================================== بازی هم روز 25 مارس ساعت 20:45 به وقت ایتالیا (11:15 به وقت ایران ) برگزار میشه .

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

سایت گل در صفحه یوونتوس بازی با اینتر را زده => 3/25/12 7:45 PM BST و خود شبکه JSC Sport هم پشت سر هم هی داره تبلیغ این بازی و میکنه و تاریخ این بازی و فردا اعلام کرده.

سایت رسمی باشگاه Juventus.com و هم چک کردم که اونا هم تاریخ و ساعت بازی و فردا 25 مارس ساعت 20:45 دقیقه اعلام کردند. حالا از اونجایی که ما ساعت هامون را 1 ساعت بردیم جلو تاریخ و ساعت دقیق بازی میشه. 26 مارس ساعت 00:15 .

تصویر

فردا مگه شنبه نیست ؟

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
بازي بامداد دوشنبه ساعت 12/15 دقيقس!افتاد?!

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
واضح تر بگم:يكشنبه ساعت12 شب:15دقيقه كه گذشت بازي شروع ميشه!واسه ما ميشه دوشنبه اما واسه ايتالياييا ميشه همون يكشنبه!اين قانون جلو عقب شدن ساعتم خيلي مزخرفه!تو بقيه كشورا هم اينجوريه?

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
استانکوویچ: فشار روی یووه زیاد است

"آنها برای قهرمانی میجنگند و ما میدانیم که چه فشاری را متحمل میشوند.آنها برای این کار مجبور به پیروزی هستند.
جدول رقابت ها واضح است و خوب نیست که دروغ بگوییم.هرچند برای کسب مقام سومی نیاز به برد داریم بخصوص در مقابل اودینزه و لاتزیو.
در چنین شرایطی برای هیچ تیمی خوب نیست که مقابل اینتر قرار بگیرد.علیرغم نتایج ضعیف این فصل فکر میکنم که هنوز خطرناک هستیم.
من هنوز 10 بازی دیگر در این فصل دارم،شاید یکشنبه روز خوبی باشد.من هرگر یک فصل را بدون گل تمام نکرده ام ،هرگز.
من فکر نمیکنم که برای من ممکن باشد که در طول یه فصل گل نزنم.حتی نمی خواهم درباره ی این فکر کنم!!!"

میلیتو: یووه خط حمله خوبی دارد

"آنها فوروارد های با ارزشی دارند.
ووچنیچ،متری،کوالیارلا،بوریلو و دلپیرو همه بازیکنان مهم و با تجربه ای هستند.اما قدرت یووه بیشتر در سازماندهی و سازمان تیمی شان است تا خلاقیت های فردی.
اگر یک بازیکن از یووه را قرار باشد از بازی خارج کنم آن شخص پیرلو خواهد بود.
من میدانم که آنها در کنار خود مربی بزرگی دارند.یووه امسال پس از چند سال بدون جام برخواسته خود مبنی بر کسب قهرمانی در لیگ یا کوپا تمرکز کرده."

در تایید صحبت دوستان عرض کنم که بازی روز یکشنبه 25 مارچ 2012 ساعت 20:45 به وقت ایتالیا و به وقت ایران 15 دقیقه بامداد روز دوشنبه 26 مارچ 2012 برگزار می شود
:1:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
فرداشب که میلان بازی میکنه و بنابراین نمیشه که دو بازی حساس را بی دلیل تو یه شب بذارن. بازی همون دوشب دیگه است............پس فردا است.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
راحت ترين راه براي درك زمان بازي اينه كه شما دو شب بعد كه يكشنبه ميشه ، ساعت ١٢ شب كه شد ، تلويزيون رو روشن كنيد ، يه ربع بعدش كه وارد روز دوشنبه ميشيم ، بازي شروع ميشه :1: ساعت ١٥ دقيقه ي بامداد روز دوشنبه

shapoor

shapoor

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 10 ارسال

واضح تر بگم:يكشنبه ساعت12 شب:15دقيقه كه گذشت بازي شروع ميشه!واسه ما ميشه دوشنبه اما واسه ايتالياييا ميشه همون يكشنبه!اين قانون جلو عقب شدن ساعتم خيلي مزخرفه!تو بقيه كشورا هم اينجوريه?

اره تقریبا تو اکثر کشورهای دنیا این قانون وجود داره تعدادی ساعتها رو اول مارس تغییر میدن تعدادی هم اول آپریل . بعضیها هم نیم ساعت بیشتر ساعتها رو تغییر نمیدن. البته کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس این کار رو نمیکنن. فلسفه این کار هم اینه که اختلاف ساعات شب و روز رو که به خاطر تغییر فصلها زیاد میشه یه ذره به تعادل برسونن. اما بنده فکر میکنم که به دلیل نزدیکی ایران به مدار راس الجدی و کم بودن اختلاف شب و روز این تغییر ساعت توی ایران اثر معکوس داره.امیدوارم که تغییرش ندن یا مقدارش رو کمتر کنن یا اینکار رو بذارن برای اول اردیبهشت
.

hadirajabbi

hadirajabbi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
سلام به همه دوستان يووه اي خودم......راستش ديگه برد مقابل اينتر برامون عادي شده .خيالتون راحت ميبريم

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
آمار بازی های اینتر

نراتزوری تا اینجای فصل 15 بازی خانگی انجام داده:

6 پیروزی ( 1-0 کیه وو ، 2-1 کالیاری ، 2-0 فیورنتینا ، 4-1 لچه ، 5-0 پارما ، 2-1 لاتزیو )
4 تساوی ( 0-0 رم ، 4-4 پالرمو ، 2-2 کاتانیا ، 0-0 آتالانتا )
5 شکست ( 3-0 ناپولی ، 2-1 یووه ، 1-0 اودینزه ، 1-0 نوارا ، 3-0 بولونیا

13 بازی خارج از خانه:

6 پیروزی ( 3-1 بولونیا ، 1-0 سیه نا ، 1-0 جنوا ، 1-0 چزنا ، 1-0 میلان ، 2-0 کیه وو )
1 تساوی ( آتالانتا 1-1 )
6 شکست ( 4-3 پالرمو ، 3-1 نوارا ، 2-1 کاتانیا ، 1-0 لچه ، 4-0 رم‌ ، 1-0 ناپولی )

38 گل زده و 36 گل خورده
با کسب 41 امتیاز در کنار کاتانیا به دلیل تفاضل گل، موقت در رتبه هفتم هستند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

استانکوویچ: فشار روی یووه زیاد است

"آنها برای قهرمانی میجنگند و ما میدانیم که چه فشاری را متحمل میشوند.آنها برای این کار مجبور به پیروزی هستند.
جدول رقابت ها واضح است و خوب نیست که دروغ بگوییم.هرچند برای کسب مقام سومی نیاز به برد داریم بخصوص در مقابل اودینزه و لاتزیو.
در چنین شرایطی برای هیچ تیمی خوب نیست که مقابل اینتر قرار بگیرد.علیرغم نتایج ضعیف این فصل فکر میکنم که هنوز خطرناک هستیم.
من هنوز 10 بازی دیگر در این فصل دارم،شاید یکشنبه روز خوبی باشد.من هرگر یک فصل را بدون گل تمام نکرده ام ،هرگز.
من فکر نمیکنم که برای من ممکن باشد که در طول یه فصل گل نزنم.حتی نمی خواهم درباره ی این فکر کنم!!!"

خوب اون گلتم بزن به میلان به یووه چی کار داری؟
ولی در مورد ساعت من مطمئنم که توی ایتالیا هم ساعت رو جلو میکشن چون بهار و تابستون پارسال بازی هایی که شب انجام می شدن ساعت 11:15 بوده نه 12:15
احتمالا این تغییر از اول آپریل شروع میشه

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
تصویر تصویر

Serie A Week 29 - 25 Mar 2012

Juventus - Inter

Juventus Stadium

دربی ایتالیا همواره حساسیت های خاص خود را داشته اما دربی امسال با دربی های سالهای قبل تفاوتی اساسی دارد.این بار شرایط دو تیم پس از سالها دچار دگرگونی و تغییر شده است و به عبارتی دیگر دو تیم
جایگاهشان را با یکدیگر عوض کرده اند.دو سال بود که بیانکونری شرایط سختی را در لیگ سپری می کرد و دست آخر لیگ را با رتبه هفتمی به پایان میرساند و سال قبل هم فرصت حضور در اروپا را از دست داد این در حالیست
که اینتر در فصل گذشته با میلان بر سر اسکودتو تا هفته های پایانی جنگید. اما امسال همراه با استادیومی جدید یوونتوسی جدید متولد شده و این یووه است که برای قهرمانی میجنگد و اینتر برای حضور در اروپا.یووه در حال
حاضر در جدول رده بندی جایگاه دوم را دراختیار دارد و 4 امتیاز با میلان صدرنشین فاصله دارد اما اینتر در مکان نازل هفتمی قرار دارد.
- کلودیو رانیه ری به مصاف تیمی می آید که زمانی هدایت آن را به عهده داشت و در فصل 9-2008 درست 2هفته مانده به پایان فصل شغل خود را در تورین از دست داد آیا این بار هم سرنوشت او به تورینی ها گره خورده؟
گفته میشود که در صورت شکست در این بازی شاید رانیه ری دیگر رنگ سن سیرو را نبیند و شغل خود را این بار در اینتر مشابه زمانی که در تورین بود از دست بدهد.

به احتمال زیاد یووه را سال بعد در اروپا خواهیم دید این در حالیست که حضور اینتر در رقابتهای سال بعد لیگ قهرمانان در هاله ای از ابهام قرار دارد. بازیکنان اینتر بسیار امیدوارانه به هفته های پیش رو نگاه میکنند
اما حضور اینتر در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان با شرایط فعلی این تیم غیرممکن به نظر میرسد.شاید اینتری ها دوست دارند این فصل کابوس وار هرچه سریعتر برای آنان خاتمه یابد تا در تابستان دست به یک خانه
تکانی اساسی بزنند.
- اینتری ها در حالی به تورین می آیند که هنوز شکست 1-2 بازی رفت مقابل یووه را در میلان را فراموش نکرده اند.

- یووه در بازی نیمه نهایی کوپا برابر میلان به جیجی بوفون و ماتری استراحت داد تا در این بازی آنها را با انرژی کامل در اختیار داشته باشد.میرکو ووچینیچ هم با روحیه ای عالی ناشی از بازی درخشانش در مقابل میلان
پا به این میدان میگذارد.لیختشتاینر تنها محروم یووه در این دیدار است این در حالیست که آندره آ بارزاگلی همچنان با اندکی مصدومیت روبه روست.

- در رقابت های سری آ یووه توانست طلسم تساوی هایش را بشکند و با 5 گل یاس های فلورانس را درهم بکوبد و این نمی تواند برای اینتری ها خبری خوشایند باشد.
- اینتر به احتمال زیاد در این بازی از وجود آلوارز- گوارین و اسنایدر بی بهره خواهد بود و رانیه ری در این بازی از سیستم مورد علاقه ش 2-4-4 استفاده خواهد کرد.به احتمال زیاد شاهد حضور جوئل اوبی و همچنین آندره آ پولی
به جای کامبیاسو و در خط حمله شاهد حضور پاتزینی و میلیتو در ترکیب اینتر خواهیم بود. نکته جالب توجه درمورد دیه گو میلیتو ناکامی دائمی او در گلزنی مقابل یووه است.رابطه فورلان و رانیه ری هم پس از امتناع از حضور
در زمین در دیدار با آتالانتا به تیره گی گراییده و بعید است رانیه ری در این دیدار به فورلان میدان دهد مگر آنکه وضعیتی اضطراری برای رانیه ری پیش بیاید.
- طرفداران اینتر پس از حذف از رقابت های لیگ قهرمانان مقابل مارسی و تساوی مقابل آتالانتا در لیگ صبر خود را از دست داده اند و خواهان اخراج رانیه ری هستند ولی موراتی در آخرین مصاحبه خود از رانیه ری حمایت
کرده و جایگاه او را تا آخر فصل مستحکم کرده است اما یک نمایش ضعیف مقابل یووه می تواند پایانی بر حضور رانیه ری و دستیارانش در اینتر باشد شاید یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان باشد.

مرد تماشایی این بازی:

تصویر

میرکو که چیزی نمانده بود به چهره ای نه چندان محبوب میان هواداران یووه تبدیل شود با بازی درخشان و گل فوق العاده اش به میلان ره صد ساله را یک شبه پیمود و باید منتظر ماند و دید آیا می تواند دیگر تیم
شهر میلان را هم به سرنوشت همشهری اش دچار کند یا خیر

- آخرین برد اینتر مقابل یووه در سری آ در تورین به آوریل 2005 برمی گردد که توانستند بازی را با تک گل خولیو کروز به سود خود به پایان برسانند.پس از آن اینتری ها 2 تساوی و 3 شکست را در تورین تجربه کرده اند.
آمار اینتری ها در تورین به هیچ وجه خوشایند هوادارانشان نیست 17 تساوی 14 برد و 61 باخت.

آمار 5 بازی آخر دو تیم در لیگ:

Juventus (D D D D W) Inter (L L D W D)

نتیجه سال قبل در تورین:

1-0 به نفع یووه.

ترکیب احتمالی دو تیم:

Juventus: Buffon; Caceres, Bonucci, Chiellini, De Ceglie; Vidal, Pirlo, Marchisio; Pepe, Matri, Vucinic

Inter : Julio Cesar; Maicon, Lucio, Samuel, Nagatomo; Zanetti, Poli, Stankovic, Obi; Milito, Forlan

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
رانیری همیشه تو بازی های بزرگ نسبتا خوب نتیجه گرفته درسته تو این چند سال همیشه خوب جلوی انتر نتیجه گرفتیم ولی من به شخصه مطمئن نیستم این بازی رو ببریم حتی با اینکه میدونم با رسیدن به فینال کوپا تیم روحیه خوبی داره

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
ایا تنها خط تیره جدول سری ا فرداشب از بین خواهد رفت؟

juventusvictorious

juventusvictorious

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 120 ارسال

ایا تنها خط تیره جدول سری ا فرداشب از بین خواهد رفت؟

اگه بخواد بره (که نمیره) پس فردا شب میره.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
فکر کنم ساعت اروپا از 25 مارچ جلو کشیده میشه.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
اصلا فكرش رو هم نكنيد كه اينتر بتونه يوونتوس رو ببره،اونم تو ورزشگاه يووه اميدوارم 3-4 تا به اين سوراخا بزنيم تا كلا شهر ميلان رو به آتيش كشونده باشيم

ALI-S

ALI-S

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 56 ارسال
خط تیره از بین نمیره ولی چه خوبه قهرمان بدون باخت شیم نه نایب قرمان بدون باخت

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
کیلینی: اینتر همچنان برای ما حریف بزرگی است

"این درست است که دیدار این هفته مقابل اینتر شاید کمتر از گذشته مورد توجه رسانه ها قرار بگیرد اما اینتر همچنان برای ما حریف بزرگی است و ما این هفته بارها در مورد این دیدار صحبت کردیم.
امسال اینتر دوران سختی را پشت سر می گذارد. آنها قوی بودند،اما حالا ما احساس میکنیم که در فرم بهتری نسبت به اینتر قرار داریم.
امیدوارم این فصل شروع دوران جدیدی برای یوونتوس باشد.
در زمانی که رانیری هدایت یووه را بر عهده داشت چیزهای زیادی از او یاد گرفتم."

پاتزینی: یووه میتواند اینتر را احیا کند!!!

"در چنین دیداری به خودی خود انگیزه زیادی در ما ایجاد میشود.یوونتوس به باخت نزدیکتر است تا ما و ما نهایت تلاشمان را میکنیم و ما این کار را برای ماسیمو موراتی انجام میدهیم!او برای باشگاه فرد شگفت انگیزی است و وجود چنین فردی برای هر باشگاهی عالی است.
تا زمانی که روی ورق شانس برای مقام سوم داشته باشیم به آن ایمان داریم و برای آن میجنگیم."

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی