پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - میلان ( دیدار برگشت نیمه نهایی جام حذفی )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
224 پاسخ برای این موضوع

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

کلا این طرفدارای میلان هم نابغه ای هستن در نوع خود.یارو میگه به دلم افتاده نوچرینو گل میزنه 1-0 میبریم صعود میکنیم :2qcmh45: :2qcmh45:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

تصویر

کلا این طرفدارای میلان هم نابغه ای هستن در نوع خود.یارو میگه به دلم افتاده نوچرینو گل میزنه 1-0 میبریم صعود میکنیم :2qcmh45: :2qcmh45:

ولی کلا فروم قشنگی ندارن . فروم یووه در عین سادگی به نظرم فوق العادس . در بدترین حالت من هم مشکلی ندارم 1-0 ببازیم با گل نوچرینو ومیلان صعود کنه :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
چه جوري با صعود ميلان مشكل ندارين؟‏!‏‏!‏ يوونتوس در بدترين شرايط مساوي ميكنه، يا ميبره يا مساوي الكس هم بازي كنه گل ميزنه

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
من دوس دارم با تك گل پيپو اينزاگي از كوپا حذف شيم!!!!!!!!!!

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
یه سوال ر میلان یک هیچ ببره مگه قانون گل زده ما نباید بریم بالا؟؟؟ بازی رفت که توی سن سیرو بود

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
بله ديگه، همه بخاطر همين ميگن‏!‏

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
كاملن درست مي فرمايي!

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
ما نیز از صعود میلان با تک گل نوچرینو به داخل باقالیا استقبال میکنیم :D

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
اين نوچرينو گل بزنه پررو ميشه ديگه تيركم نبايد بزنن اين سوراخا

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
قضیه گربه و گوشته.طرفدارای میلان میگن کلا تو تاریخ کوپا واسه میلان مهم نبوده و این جام واسه یووه و رم و انتر مهم بوده.آخه یکی نیست بهشون بگه شما چند قرن زیر دست و پای ما بودید :kick: تا همین چند ساله پیش هم که ما تو اوج نبودیم انتر چپ و راستتون کرده بود حالا 1 سال قهرمان شدن واسه دم درآوردن :2qcmh45:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

بله ديگه، همه بخاطر همين ميگن‏!‏

اصلا بذارین نوچرینو برگردون بزنه با چهار تا تیرک
عقده خالی کنن بدبختا

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ آره امیر جان میلان باید 2-0 ببره تا صعود کنه باتشکر

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
این امار نیمه نهایی که به تنهایی اولیم
[img width=480 height=81]http://up.vatandownload.com/images/5c5n1hiz2pcmjteshb.png[/img]
http://up.vatandownl...z2pcmjteshb.png
تعداد حضور در فینال و قهرمانی هم به زودی شاهد تغییرات زیبایی میشن :1:
[img width=480 height=129]http://up.vatandownload.com/images/j4jz2if8qh0xzfb900.png[/img]
تصویر

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

قضیه گربه و گوشته.طرفدارای میلان میگن کلا تو تاریخ کوپا واسه میلان مهم نبوده و این جام واسه یووه و رم و انتر مهم بوده.آخه یکی نیست بهشون بگه شما چند قرن زیر دست و پای ما بودید :kick: تا همین چند ساله
پیش هم که ما تو اوج نبودیم انتر چپ و راستتون کرده بود حالا 1 سال قهرمان شدن واسه دم درآوردن :2qcmh45:

منم تو یه فروم دیگه با چند تاشون بحث کردم
بهش میگم تو بازی میلان شما باید نیمه دوم یه بازیکنتون اخراج میشد
میگه نه ما گل زدیم فبول نشد
میگم ما هم گل زدیم ولی افساید نبود
میگه نه ما زود تر گل زدیم
میگم به خدا فوتبال غیر قابل پیشبینیه همین یوونتوس از ناپولی دو تا خورد ولی اخر بازی سه سه شد ولی در هر صورت بازی که ما دیدیم یه گل یووه زد قبول مشد یه گل هم میلان زد قبول نشد
میگه نه ما زود تر گل زدیم
________
یکی دیگه از شاهکاراش این بود که میگفت بازیکنای یووه تو جام جهانی 2006 هیچ تاثیری نداشتند و ییوه در گیر کاچوپولی بود

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ من کلا وقتی ببینم طرفم خیلی داره میره تو اوت میگم هر چی که تو میگی ، اصلا باهاش بحث نمیکنم بحث باید فنی و بر پایه ی واقعیات باشه غایب های دو تیم رو کسی میدونه؟ باتشکر

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
زلاتان: برای صعود به تورینو میرویم

"به این مسئله آگاهیم که رسیدن به فینال سخت خواهد بود اما ما به قصد صعود به فینال به تورینو میرویم
ما در مهمترین مقطع فصل قرار داریم.ما ابتدا یوونتوس را پیش رو داریم.سپس برای ادامه جنگ قهرمانی به مصاف رم میرومیم وهمینطور به فکر دیدار با بارسا در لیگ قهرمانان هستیم.
ما بخاطر برتری اندکی که در لیگ نسبت به یوونتوس داریم خوشحال هستیم.ما بسیار خوب و آماده هستیم و بازی رضایت بخشی رو انجام میدهیم هرچند که در بازی مقابل آرسنال اینگونه نبود
اگر همانطور که توقع داریم مقابل بارسا ظاهر شویم توانایی پشت سر گذاشتن آنها را داریم.ما از چیزی نمیترسیم.ما دوبار دیگر هم در این فصل با آنها روبرو شدیم و دوبازی بعد نیز تفاوت زیادی با بازی های قبلی ندارد."

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
با توجه به اينكه ميلان 1-3-2-4 يا 1-2-3-4 بازي ميكنه,بنظرم اگه زوج كيه ليني و كاسرس مأمور مهارش بشن,هيچ غلطي نميتونه بكنه!اما اگه بونوچي باشه معلوم نيست چي پيش بياد...

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

^^^^
من کلا وقتی ببینم طرفم خیلی داره میره تو اوت
میگم هر چی که تو میگی ، اصلا باهاش بحث نمیکنم
بحث باید فنی و بر پایه ی واقعیات باشه

غایب های دو تیم رو کسی میدونه؟
باتشکر

ما که جز بازاگلی مصدوم نداریم.از تیم اونا هم فک کنم همه مصدوماشون برگشتن از جمله بیگ بنگ بواتنگ :1:
تنها نکته نگران کننده در مورد این بازی اینه که کونته ممکنه بازهم هوای 3-5-2 بزنه به سرش :f:

ویرایش:فن بومل و روبینیو غایبن

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - بله، دلپیرو در این بازی حضور خواهد داشت. اون چیز متفاوتی به تیم اضافه می کنه و من هم از او و یووه انتظار نمایش خوبی دارم. - این بازی مهمترین بازی فصل یوونتوس خواهد بود. بازی خواهد بود که به ما فرصت جام گرفتن رو بعد از مدت ها میده. - البته من امیدوارم در ادامه فصل باز هم ازین بازی های مهم داشته باشیم. - با وجود اهمیت این بازی استوراری بازی خواهد کرد. من اعتماد کاملی به او دارم و ثبات خوبی هم داشته. - لازمه من از منینگر هم تشکر کنم. منینگر شخصیتی داره که من حضورش رو در رختکن تیم خیلی ضروری می دونم. - بازی سه شنبه هیچ تاثیری در روند لیگ نداره. و نبرد اسکودتو تحت تاثیر این بازی نخواهد بود. - من هیچ علاقه ای ندارم به اینکه در ذهن میلان و میلانی ها چی می گذره. من فقط متوجه بازیکنان و تیم خودم هستم. - مهمترین چیز در این لحظات برای ما اینه که نهایتت تلاشمون رو کنیم و ماکزیمم چیزی که می تونیم بدست بیاریم. - اگر شما افسوس چیزی رو نخورید، یعنی نهایت تلاشتون رو کردید و بیشتر ازین نمی تونستید کاری کنید. - (ازش می پرسند 4-3-3 یا 3-5-2 ؟) سیستم ها می تونند حتی در جریان بازی های عوض بشند. این ها مهم نیست. مهم عملکرد و رفتار بازیکن هاست. - برای ما چون در حال بازسازی یووه و دوباره ساختن شخصیتمون هستیم، به خونه بردن یک جام در این فصل خیلی مهمه.

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
اینطوری که بنظر میرسه قراره 3 - 5 - 2 بازی کنه تیم کونته ! دل پیرو - بوریلو هم زوج خطه حمله ان . به استفان و بوفون هم استراحت داده میشه ! ترکیب احتمالی دو تیم : JUVENTUS: Storari; Caceres, Bonucci, Chiellini; Pepe, Marchisio, Pirlo, Vidal, De Ceglie; Del Piero, Borriello MILAN: Abbiati; Bonera, Mexes, Thiago Silva, Mesbah; Ambrosini, Van Bommel, Nocerino; Emanuelson; Ibrahimovic, Maxi Lopez

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی