پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - میلان ( دیدار برگشت نیمه نهایی جام حذفی )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
224 پاسخ برای این موضوع

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال
شب بخير بچه ها عاشق خوشحالم يووه دوباره داره به روزاي خوبش نزديک ميشه به اميد قهرماني

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
الگری هم گفته ما یوونتوس رو شکست دادیم اما توی وقت اضافی کم اوردیم و خسته بودیم !

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
قهرمان شدیم رفت

alexdelpiero_10

alexdelpiero_10

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 46 ارسال
سلام تبریک میگم از الان دیگه قهرمانیم! کجا میتونم گلها رو دانلود کنم؟

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
بچه ها یه سوال؟! یوونتوس هنوز هم تیم بدون شکست هست یا رکوردش دیشب شکسته شد؟

alexdelpiero_10

alexdelpiero_10

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 46 ارسال
آره دیشب که بازی 2-2 شد اصلا کی باخت؟

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
باز هم ووچینیچ خیلی خوشحال شدم وقتی فهمیدم صعود کردیم !! واقعا لیاقتش رو داشتیم ! قهرمانی توی کالچو که سخته شاید قهرمانی در کوپا بتونه مسیر یووه رو هموار کنه ! البته کار هنوز تموم نشده !

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

مصاحبه گالیانی بعد از بازی:

- میلان امشب بازی فوق العاده ای انجام داد ما توانستیم نتیجه بازی را برگردانیم اما متاسفانه در وقت های اضافی گل خوردیم.
- این میلان فوق العاده بود حتی با 11 مصدوم اگر ما همه تیممان در اختیارمان بود آنوقت......
- ما همه رقبایمان را متعجب کردیم ما با این تعداد مصدوم به تورین آمدیم و قصدمان برد در این بازی بود.
- جام حذفی دیگر برای ما تمام شده ما باید به دیدار سختمان با رم فکر کنیم ما سعی خواهیم کرد فاصله 4 امتیازی خود در صدر جدول را حفظ کنیم.

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
گارشناسان محترم لطفن نقاط ضعف و قوت يووه تو اين بازي رو بفرماييد!

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
خدايا شكرت - به نظرم كونته خيلى زود الكسو تعويض كرد آخه بوريلو اومد چيكار كنه مگه فقط با دوندگى ميشه تيم حريفو عقب نيگه داشت تا به دروازه نزديك نشه! ببينيد چقدر تو نيمه2موقعيت داديم بهشون نتيجشم خوردن گل بود!

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
الان فینال با کیه ؟

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بابا پژمان تو دیگه چرا :1: با برنده امشب سیه نا و ناپولی بازی رفت رو سیه نا تو زمین خودش 2 بر 1 برده

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

بابا پژمان تو دیگه چرا :1:
با برنده امشب سیه نا و ناپولی بازی رفت رو سیه نا تو زمین خودش 2 بر 1 برده

امیدوارم بچه های ناپل صعود کنند و یه فینال به تمام معنا رو شاهد باشیم

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
اول از همه این برد رو به همه تبریک میگم من این بازی رو ندیدم ولی اصلا از مصاحبه گالیانی و الگری خوشم نیومد 11 مصدوم داشتن که یکیشون ترکیب اصلی بود که بواتنگ بود بقیه مصدوماشون جز ذخیرهاشون بودن اصلا جالب نیست وقتی ببازی بیای مثل بچه ها بهانه بیاری یووه شایسته صعود بود و صعود کرد مهم مرحله بعد بود نه پیروزی و برتری در بازی الکس هم دقیقا تو مصاحبه ای که کرد به همین نکته اشاره کرد ما اومده بودیم که صعود کنیم و بازی زیبا و هجومی در دستور کارمون نبود

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
تو خواب شب الگری یووه رو شکست داده!!! طفلک فکر کرده بازی رو برده نمیدونم شاید تا اخر بازی رو نیمکت نبوده نتیجه بازی رو ندیده یادش رفته بازی 120 دقیقه بوده نه 90 دقیقه‌ یووه با یک گل هم که میباخت صعود میکرد پس پیروزی احتمالی میلان باز هم ارزشی نداشت اگه الگری عرضه داشت تو لیگ بازی رو میبرد رکورد یووه هم هنوز سر جاشه

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
آلگری: میلان بیشتر از این نمی توانست

"بخاطر نمایش شاگردانم در این بازی خوشحال هستم،یوونتوس خوب بازی کرد و در اولین موقعیت دروازه ما را باز کرد
کشیده شدن بازی به وقت اضافه فشار زیادی به ما وارد کرد و بازیکنان ما نمایش همیشگی خود را در این لحظات انجام ندادند
این باعث شرمندگیه، زیرا شاگردان من واقعا نتوانستند بهتر از این باشند.در وقت های اضافی دیگر توان فشار آوردن به دروازه حریف را نداشتیم و ووچنیچ یه گل فوق العاده را وارد دروازه ما کرد
زلاتان به دلیل مشکلی که داشت نتوانست به بازی ادامه دهد.ماکسی لوپز نمایش شگفت انگیزی داشت.او سخت جنگید و گل هم به ثمر رساند.او در ادامه می تواند کنار زلاتان نیز بازی کند
آملیا معتقد است که دلپیرو در صحنه گل توپ را با دست لمس کرده و باید خطای هندش اعلام میشد اما من به این قضیه مطمئن نیستم و ما تصمیم داور را میپذیریم.داور قضاوت خیلی خوبی داشت و ما این نتیجه را میپذیریم
در هر صورت ما برای آینده به تیممون اطمینان داریم"

______________________________________________________________________________________________________

در مورد بوریلو به نظر من شکی در بونجول بودن این آدم نیست ولی هدف کونته از تعویض اله و بوریلو رسیدن به گل بوسیله بوریلو نبود .بیشتر بخاطر پرسینگ بود.چون اله توانایی 120 دقیقه پرس رو نداشت ولی بوریلو تازه نفس بود و انصافا تا آخر بازی هم خوب دوید
ولی به هر حال یه موقعیت عالی رو با حماقتش خراب کرد :1:

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
یادمه چند وقت پیش داشتم تاریخچه بازیهای چمپیونز لیگ رو نگاه میکردم چنتا مورده مشابه به این بازی داشت...منظورم اینه که نتیجه بازی همونیه که تو وقت 90 دقیقه مشخص شده...اگه اینطور باشه این اولین شکسته فصلمونه :sad1: از اون بدتر اولین شکست تو ورزشگاهه جدیدمونه :heartbreaking:

شاید اشتباه میکنم...لطفا دوستانی که اطلاعات بیشتری دارند کمک کنن :smile:

ویرایش: اینو الان خوندم: http://www.goal.com/...un-here-are-the

alexdelpiero_10

alexdelpiero_10

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 46 ارسال
یکی نیست بگه گلهارو کجا باید بدانلودم؟

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
doostan tabriik migam in pirozie bozorg roo !!! jedan eyd roo be kamam shirin kard !!!makhsosan ba alex

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
گل ها:
http://goalclip.ir/ی.../یوونتوس-میلان/

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی