پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مجمع هواداران پرسپولیس تهران

* - - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4438 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من واقعا متاسفم واسه ی این مرادی این میخواست بره جام جهانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
من نمیدونم دیگه باید اونجا توی محوطه جریمه چه اتفاقی می افتاد تا داور پنالتی می گرفت

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
فکر کنم این اولین داوری بود که شما رو ساپورت نکرد. همه براتون پنالتی می گیرین که هیچی اگه اقا مهرزاد گل نکرد مجدادا تکرار می کنه. اگه پنالتی می گرفت هم می گفتید استقلالیه؟ می گفتید واقعا حقش رو خوردن که نرفت ورلدکاپ06

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
بيخيال. مشكلات داوري هميشه هست. منم حقو به شما ميدم.خدا وكيلي اين يكي پنالتي بود. :'( مرادي بدبخت گناهي نداره!استقلالي نيست چون نوبت استقلال هم ميرسه و اونموقع ماميگيم پرسپوليسي بود! شما خودتو جاي اون بذار . شايد يه لحظه نديده و يا زاويش بد بوده و يا خيلي مسائل ديگه. كمتر داوري به خاطر پول هم از قصد سابقه خودشو خراب ميكنه.حالا چه برسه به خاطر طرفداريه يه تيم. . . انصافا رو هوا قضاوت نكنيد.هم پنالتي پنالتي بود درست. هم ممكنه مرادي اشتباهش از قصد نبوده باشه!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

بيخيال. مشكلات داوري هميشه هست. منم حقو به شما ميدم.خدا وكيلي اين يكي پنالتي بود. :'(
مرادي بدبخت گناهي نداره!استقلالي نيست چون نوبت استقلال هم ميرسه و اونموقع ماميگيم پرسپوليسي بود!
شما خودتو جاي اون بذار . شايد يه لحظه نديده و يا زاويش بد بوده و يا خيلي مسائل ديگه.
كمتر داوري به خاطر پول هم از قصد سابقه خودشو خراب ميكنه.حالا چه برسه به خاطر طرفداريه يه تيم. . .
انصافا رو هوا قضاوت نكنيد.هم پنالتي پنالتي بود درست. هم ممكنه مرادي اشتباهش از قصد نبوده باشه!

کاملا حق با ميلاده

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
و این رو هم قبول کنیم که پرسپولیس خیلی خوب نبود

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
سپاهان با پيروزي در ضربات پنالتي قهرمان جام حذفي شد و شايد هيچ تغييري در سرنوشت اين ديدار روي نمي دهد اما پرسپوليسي ها با اشاره به يک تخلف قانوني اميد هاي خودشان را زنده کرده اند. به گزارش خبرگزاري فوتبال باشگاه پرسپوليس به حضور عماد رضا مهاجم عراقي سپاهان در ديدار فينال معترض است و اين اعتراض را به فدراسيون فوتبال ارسال کرده. اين باشگاه مدعي شده که قرارداد عماد رضا رسما به ثبت نرسيده و حضور مهاجم عراقي در فينال قانوني نبوده است. فدراسيون فوتبال با بررسي مدارک و شواهد در اين خصوص تصميم گيري خواهد کرد. اگر بازيکني از نظر قانوني حق حضور در يک بازي رسمي را نداشته و در آن ميدان بازي کند طبيعتا نتيجه به سود تيم حريف اعلام مي شود اما بايد ديد کميته انضباطي فدراسيون فوتبال در اين خصوص به چه نتيجه اي خواهد رسيد. ولی بعید می دونم سپاهان انقدر بي تجربگي كرده باشه!!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
همونطورکه گفتی خیلی بعیده سپاهان چنین اشتباهی کرده باشه اگه هم چنین چیزی صحت داشته باشه فرقی نمی کنه چون توی فوتبال ما قانون معنایی نداره نمونه ش صنعت نفت و پگاه گیلان من شخصا قهرمانی این مدلی رو نمی پسندم (توی مایه های اینتر میشه)

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال
اقا نوید شک نکن مصلحتی تو کار مافیا بوده.مظلوم جلوه دادن پرسپولیس.تازه الان هم ولکن نیست تا سپاهانو از لیگ برتر به خاطر عمادرضا بیرون نکنه یه جا نمیشینه. این وسط فقط استقلال بیچاره بدبخت شد.چون آقا مسعود برا اینکه نگه استقلالیم یه جا واسه استقلال یه آش درست میکنه :(

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من به نظر من اگر بخوايم اينطوري کاپ بگيريم نگيريم بهتره من اصلا اينطوري دوست ندارم يعني چي با يک حکم بشيم قهرمان اگرم قراره حکمي صادر بشه بازي مجدد رو ترجيح ميدم اينطوري فکر کنم تا پايان ليگ برتر سال 90 قهرمان جام حذفي 85 اعلام ميشه با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
از این شایعات همیشه توی فوتبال ایران هست

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
منم خیلی به این جور قهرمان شدن اعتقاد ندارم دقیقا میشیم مثل اینتر میلان ای کاش توی بازی کار رو تموم می کردیم تا کار به اینجاها نکشه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
مسئول ثبت قراردادهای فدراسون فوتبال گفت : قرارداد عمادرضا با سپاهان هیچ مشکلی ندارد و کاملا قانونی است. من نمی دانم باشگاه پرسپولیس به دنبال چیست. با این حال به عنوان کسی که سال ها مسئولیت این کار را در فدراسیون فوتبال بر عهده دارم باید به شما بگویم مدارک آقای عماد رضا موجود است و او کاملا به طور قانونی در بازی های فینال جام حذفی به میدان رفته است. وی در ادامه تصریح کرد: در این چند روز بارها و بارها با من تماس گرفته اند و در این خصوص از من سوال پرسیده اند. در حالی که اصل این موضوع بی پایه و اساس است و مهاجم سپاهان برای حضور در این دیدار مشکلی نداشته است. تا پیش از این باشگاه فولاد خوزستان از عماد رضا شاکی بود اما آقای رضاییان از شکایت باشگاه فولاد خوزستان صرفنظر کرد و با این حساب مشکلی برای حضور این بازیکن در بازی فینال وجود نداشته است. گریگوریان در پایان تصریح کرد: من روز پنج شنبه برای اینکه آی تی سی اولادی برسد تا ساعت 15 در فدراسیون حضور داشتم و کمال همکاری را با باشگاه پرسپولیس به عمل آوردم اما در نهایت دستمزد این همه تلاش را با چنین اتهاماتی می دهند که واقعا جای تاسف دارد. ما همواره در این سال ها سعی کرده ایم تا مشکلات تیم ها را برطرف کنیم و این را وظیفه خود دانسته ایم.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
مهدي واعظي دروازه‌بان سابق تيم فوتبال پيكان تهران روز پنجشنبه به- طور رسمي به تيم پرسپوليس تهران پيوست. اين دروازه‌بان پيش از ظهر امروز با حضور در هيات فوتبال استان تهران ، قراردادي دوساله را با باشگاه پرسپوليس منعقد كرد. وي پس از عقد قرارداد با باشگاه پرسپوليس با ابراز خرسندي از حضورش در اين تيم پرطرفدار افزود : شايستگي‌هاي خود را در پرسپوليس به نمايش مي‌گذارم. واعظي قرار گرفتن در تركيب اصلي تيم فوتبال پرسپوليس و بازگشت به اردوي تيم ملي فوتبال ايران را از مهم‌ترين اهداف خود براي پيوستن به اين تيم اعلام كرد. دروازه بان سابق تيم ملي فوتبال ايران با بيان اينكه ‪ ۳۰‬روز ديگر دوران محروميتش به اتمام مي‌رسد، گفت : از روز شنبه تمرينات خود را با پرسپوليس آغاز مي‌كنم تا آمادگي جسماني خود را نگه دارم. وي اظهار اميدواري كرد كه در ديدار حساس تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال تهران در ليگ برتر فوتبال ايران با پيراهن اين تيم به ميدان برود. واعظي پيش از جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬آلمان به علت مصرف داروهاي نيروزا به مدت چهار ماه از ميادين فوتبال به دور ماند.

GIGI GIGAR

GIGI GIGAR

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
شنيدين نيكبخت گفته ميخوام برگردم استقلال ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من كه ميخوام صد سال ديگم برنگرده.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
نیکبخت رو دیگه تو ساختمان باشگاه استقلال راه نمی دن چه برسه باهم بشینن قرارداد امضا کنن. ببینم این واعظی همون بود که وقت تلف می کرد؟ چقدر اعصاب خورد کن بود. هم استقلالی ها هم پرسپولیسی ها کلی فحشش می دادن.

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
فعلا مهم اینه که 4 تا زدیم.استقلال تو خواب بتونه 4تا بزنه.

imposible

imposible

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 125 ارسال
مرسی می ترسیدم استقلال اهواز صدر بره! خوب زدید باعث شدید تفاضلش م کم شه!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

مرسی
می ترسیدم استقلال اهواز صدر بره!
خوب زدید باعث شدید تفاضلش  م کم شه!

سلام آناهيتا خانم
بعد از دربي هم تيم استقلال اهواز مياد ميگه
ممنون که يکبار ديگه شيش تايياش رو تکرار کرديد اينطوري استقلال ميره زير ما و ما به دسته يک سقوط نميکنيم
با تشکر

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
کمال جان رفتی تو کار داستانهای باور نکردنی ...

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی