پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گزارش زنده بازی ها از طریق برنامه raid call

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
364 پاسخ برای این موضوع

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
به به میبینم که دزدی طرح رو شروع کردید ها :دی: برید بخونید اولین نفر من بودم که گفتم ارسنالی ها دارن این کار رو انجام میدن و رادیو اینترنتی دارن برا پخش بازی هاشون اوینکه اگه ما هم میتونیم انجام بدیم این از تاریخ و زمان نظرات خوب معلومه :دی:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
احسان نمی تونی که منکر این بشی کی اول این بحث رو شروع کرده ؟ در مورد رادیو اینترنتی اگه هم تو گفته باشی باز بحث رو من شروع کردم که تو بعدش ادامه دادی . ویرایش : یادم رفته بود این شکلک رو بزارم :1:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
عباس جون اینم دوتا پست شماره پستا رو بخون ببین کی اول نوشته میتونی صفحه 333 انتقادات و پیشنهادات رو هم ببینی :lolo:
دقیقا تو دنباله روی من بودی اونم بعد 10 ساعت :1:

امروز یه چیزی دیدم به اسم رادیو ارسنال که همه بازی های ارسنال رو ان لاین پخش میکنه
http://www.gunnerstr...fa/topic-4.html
گفتم ما هم نمیتونیم یه همچین چیزی داشته باشیم خیلی قشنگ میشه
یعنی کسی که ضحمت گزارش لحظه به لحظه و تایپ رو میکشه بازی رو گزارش کنه
من کلا از مسائل فنی و مالی کار خبر ندارم
رضا یا حسین اگه میتونید توضیح بدید کمی

قديم منم يه چيزي تو مسنجر بيلوكس ديدم يه نفر بازي استقلال و پيروزي رو ميورد بعد وب ميداد با نرم افزار مني كم صفحه دسكتاپش توي وبي كه داده بود نمايش داده ميشد . اينطوري يك نفر كه سرعتش بالا بود از طريق اينترنت بازي رو براي همه گذاشته بود .
حالا اگه امكانش هست اونايي واردن ببينن ميشه بازي هاي يوونتوس رو هم اينطوري نگاه كنيم . اگه بشه زحمتش فقط نصب مسنجر بيلوكسه .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
وای این طرح چقد صاحب پیدا کرده :lol: کلا تو شهر شما هر کی امد یک حرفی زد و بعدا یکی دیگه امد یک کاری شبیه به اون انجام داد صاحب طرح اونیه که حرف رو زده؟؟؟یا اونی که رفته طرح رو تغییر داده و به بهترین شکل درش اورده و عملیش کرده؟؟؟ اقا حالا که صاحب طرح شما هستی برای بازی بعد گزارش گر پیدا کن :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

این پیشنهاد من واسه ی قرار گرفتن رو سایت نیست .

یه برنامه ای هست به اسم رید کال ، حتما میدونین چیه . یه نوع مسنجره . به راحت ترین شکل ممکن میشه اونجا روم ساخت .

خیلی راحت هم امکان استفاده از وویس رو میده . دیگه اون طوری واسه هر کسی که استفاده می کنه هزینه ی دانلود میفته .

ولی اینطور که معلومه شما میخواین یه بخشی رو به سایت اضافه کنین ، که این راه حل فکر نکنم واسه اونجا جواب بده .

احسان رید کال رو مهدی پیشنهاد کرد . اون پیشنهاد تو به درد خودت میخوره :1: ولی جدا از شوخی میشه تصویریش رو هم راه انداخت .
اینترنت 1 مگابایت حجم دانلود 5 گیگ در ماه و دانلود شبانه رایگان 28 تومنه . محمد ببین اگه میتونی بگیر و ماهواره رو به سیستمت وصل کن . صفحه دسک تاپت رو از طریق وب برای بچه ها نمایش بزار . اگه هم 400 مگ باشه ماهی میشه 2 گیگ و تا 5 گیگ فاصله زیادیه . در مورد پولش هم میشه حسین یه حساب باز کنه به نام یوونتوس دات آی آر و شماره حساب بده . هر کی هر چقدر میتونه کمک کنه مطمئنا هر ماه 30 تومن میشه دیگه . اگه هم بیشتر شد که برای بهبود فروم استفاده بشه 30 تومن هم نشد کلا بی خیال پخش بازیها واسه این مدل طرفدارا که حاضر نباشن به خاطر دیدن بازیهای یووه چند هزار تومن هر ماه خرج کنن و فقط منتظر باشن شبکه 3 پخش کنه واسشون .

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

وای این طرح چقد صاحب پیدا کرده :lol:
کلا تو شهر شما هر کی امد یک حرفی زد و بعدا یکی دیگه امد یک کاری شبیه به اون انجام داد صاحب طرح اونیه که حرف رو زده؟؟؟یا اونی که رفته طرح رو تغییر داده و به بهترین شکل درش اورده و عملیش کرده؟؟؟

به نظر من اونیکه اولین بار گزارش کرده . حالا اسمش الان یادم نیست :1: :1: :1:

ولی جدا از شوخی حالا این دوستمون بنده خدا یه تشکر کرد چه شری به پا شد . کلا دست همتون درد نکنه چه اونیکه اول پیشنهاد داد و چه کسی که راش انداخت و مهدی هم به خاطر گزارش زیباش

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

به نظر من اونیکه اولین بار گزارش کرده . حالا اسمش الان یادم نیست :1: :1: :1:

نه پژمان اونیکه دومین بار گزارش کرد . حالا منم اسمش یادم نیست . فقط نتونست هتریک کنه :1:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

نه پژمان اونیکه دومین بار گزارش کرد . حالا منم اسمش یادم نیست . فقط نتونست هتریک کنه :1:

عباس خوابیا . هت تریک شد دیگه :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

عباس خوابیا . هت تریک شد دیگه :1:

سومی رو که اون بنده خدا که اسمش رو نمیدونیم گزارش نکرد . مهدی بود . :1:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

سومی رو که اون بنده خدا که اسمش رو نمیدونیم گزارش نکرد . مهدی بود . :1:

میلان - کیوو - بولونیا . مهدی جنوا رو گزارش کرد

با گزارش تو عالی می شه قبول داری؟

حرفی نیست فقط میترسم 1 -1 بشه باز

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

میلان - کیوو - بولونیا . مهدی جنوا رو گزارش کرد حرفی نیست فقط میترسم 1 -1 بشه باز

1-1بهتر از 0-0

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

میلان - کیوو - بولونیا . مهدی جنوا رو گزارش کرد حرفی نیست فقط میترسم 1 -1 بشه باز

بازی با میلان رو شبکه 3 با تاخیر پخش کرد من اون موقع دیدم گزارش اون بنده خدا رو نشنیدم . من معذرت میخوام از اون بنده خدا :1:
پژمان دیگه هم تو این تاپیک تا یک روز پست نده که الان یک مدیر پیدا بشه گیر میده :1: قربونت دستت :rose:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
من مثل پرویز پرستویی شدم ، فکر کنم تو فیلم به نام پدر که هرچی معدن پیدا می کرد این و اون میزدن به اسم خودشون . احسان تو چی میگی ؟ :biggrin: محمد کراسیچ انصافا این طرح تو بود ؟ نگو آره که جفت پا میام تو دو تا دندون جلوت . :biggrin: ولی خداییش خوب این طرح رو به اسم خودت سند زدی ، همه کاراش رو هم که خودت کردی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یه سری چیزاش رو خودت بهتر می دونی . به قول یه بنده خدا " بگم ؟ " :biggrin:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

من مثل پرویز پرستویی شدم ، فکر کنم تو فیلم به نام پدر که هرچی معدن پیدا می کرد این و اون میزدن به اسم خودشون .

احسان تو چی میگی ؟ :biggrin:

محمد کراسیچ انصافا این طرح تو بود ؟ نگو آره که جفت پا میام تو دو تا دندون جلوت . :biggrin:

ولی خداییش خوب این طرح رو به اسم خودت سند زدی ، همه کاراش رو هم که خودت کردی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یه سری چیزاش رو خودت بهتر می دونی . به قول یه بنده خدا " بگم ؟ " :biggrin:

اقا به خدا من ادعایی ندارم ول کنید
این طرح ما همه اس
وقتی انجام شد دهن من سرویس شد همه مدعی شدن
روم بساز
بچه ها رو بگو بیان
به این پیام بده به اون پیام بده
به یکی بگو عکس طراحی کنه
هر بازی دنبال گزارش گر بگرد
و......(البته من منکر زحمت مهدی نیستم)
وقتی کارا انجام شد همه صاحب طرح شدن دیگه
برای من مهم نیست مهم اینه که 30 نفر از طرفدار های یوو دیروز بازی رو شنیدن و حال کردن همین کافیه

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
ما باهم رفیقیم . محمد عزیزم ، فقط لبخند میزنم . :smile:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
منم كه خيار ,آره ؟ :1: اون بنر رو كي طراحي كرد ؟ :1: كي تو فيسبوك تبليغ ميكنه براتون ؟ هان :1:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
عباس من یه پست دیگه بدم بعد تا 24 ساعت off میشم

میگم محمد فکری واسه ظرفیت روم کردی ؟

منم كه خيار ,آره ؟ :1:
اون بنر رو كي طراحي كرد ؟ :1: كي تو فيسبوك تبليغ ميكنه براتون ؟ هان :1:

بصیر تو تا اون میکروفن رو راه نندازی و گوش ما به جمال صدای شما روشن نشه همه زحماتت کلهوم در حکم همون خیاره :1: :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

میگم محمد فکری واسه ظرفیت روم کردی ؟

مشکلی نداریم حل شد

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

میگم محمد فکری واسه ظرفیت روم کردی ؟ بصیر تو تا اون میکروفن رو راه نندازی و گوش ما به جمال صدای شما روشن نشه همه زحماتت کلهوم در حکم همون خیاره :1: :1:

یک پیشنهاد ویژه برای افرادی که می گن pc از رسیور دور هست(اصلا منظورم بصیر نبود :1:) یک وسیله ای هست به نام tv box که مانیتور شما رو به تلوزیون تبدیل می کنه هم دیگه تلویزیون دارید هم می شه رسیوررو بهش وصل کرد بازی رو هم گزارش کنید و هم لذتشو ببرید
قیمتش هم از 25 تومان شروع می شه برو به بالا
اینم عکسش
تصویر

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

برای بازی فردا گزارش گر می خوایم کسی مشتاق بود تا ساعت 5 بعد از ظهر به من خبر بده

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی