پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گزارش زنده بازی ها از طریق برنامه raid call

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
364 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

دوباره از گزارشگر این بازی تشکر می کنم . دیشب مدت زیادی بازی رو از طریق گزارش سپهر دنبال می کردم .

هر روز به تعداد افرادی که از این طریق در جریان بازی ها قرار میگیرن بیشتر میشه . واقعا جو خوبی پیدا کرده

سپهر :thankyou:

چاکرم دادشم ! شرمنده کردی واقعا !

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

[img width=480 height=320]http://myup.ir/images/59417377992318730884.jpg[/img]

تصویر Italian League , Serie A , Alessandro Del Piero Season 2011-2012

تصویرJuventus تصویر Atalantaتصویر

Week38
تصویر

[center]گزارش زنده بازی یوونتوس _ اتالانتا از طریق raid call

زمان شروع :یکشنبه 24 اردیبهشت 91 ساعت: 17:30
نام گزارشگر:پژمان

نام روم در raid call :
juventus live

ID group:571209

[size=18pt][color=brown]اموزش تصویری استفاده از برنامه

http://bianconeri.ir...19622#msg319622

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
خوب اولین سال گزارش بازی ها تمام شد این برنامه از بازی برگشت میلان شروع به کار کرد و تا اخر مسابقات کاملا بازی ها رو پوشش داد با وجود تجربه کم ما و اشکالاتی که وجود داشت فکر می کنم طرح خوبی بود و همون طور که دید استقبال خیلی خوبی هم با توجه به اطلاع رسانی کمی که انجام می شد از برنامه به عمل امد رکورد در بازی یووه نوارا با 58 نفر شکسته شد و هم اکنون گروه 200 عضو دارد که باعث افتخار هست تو این برنامه ما 3 تا گزارش گر فوق العاده خوب داشتیم پژمان سپهر مهدی که از هر 3 خالصانه تشکر می کنم که وقت و انرژِی خود رو برای اطلاع رسانی به دوستان خود هزینه کردند امیدوارم شرایط فراهم باشه و برای فصل بعد هم چنین برنامه ای داشته باشیم از دوستان خوبم می خوام که اگر انتقادی پیشنهادی دارند بگند که برای سال بعد بر طرف بشه اگر برنامه ای می شناسن که از raid call بهتر هست معرفی کنند با تشکر از همه که ما رو تو این طرح حمایت کردند

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
مخلصیم دادا :1: ما هم از شما تشکر میکنیم ! یه چیزی بگم :1: کلا گذارش گری خیلی حال میده مخصوصا اون موقع که یوونتوس تو بحران بود و هی پشت سر هم مساوی میداد ! همون موقع ها 5 بازی پشت سر هم من گذارش گر بودم چقدر این آنتونیو کونته بیچاره رو مورد انتقاد قرار میدم ! مردونه اصلا آدم حال میاد :1: ولی خوشبختانه یا متاسفانه تا من شروع کردم به گذارش روند صعودی یوونتوس شروع شد و 8 برد پیاپی داد و رفتیم برای قهرمانی و به حول و قوه الهی قهرمان شدییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم :1: . اگر قرار این برنامه و دم و تشکیلات باشه خدا وکیلی یه فکری به حال این RD بکنید ! هم خیلی حجم میبره که وارد خودش و گروه و اینا بشی هم خیلی موقع گذارش از نت مصرف میکنه ! اگر یه رومی تو یاهویی جایی بشه پیدا کرد و یا ساخت یا هر برنامه ای غیر از این پیدا بشه مردونه من هر 38 بازی و حاظرم گذارش کنم :rose: فصل دیگه هم باید تعداد گذارش گر ها بره بالا چون لیگ قهرمانان هم اضافه شده و ما 6 MatchDay توی گروه داریم + بازی های سری آ و کوپا ایتالیا هم هست ! احتمالا در 1 ماه 8 بازی برگزار میشه که نمیشه همه بازی ها رو یه نفر گذارش کنه ! بگردید دونبال گذارش گر ! :hmm:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
خوب تصمیم گرفتم به یک نفر از گزارش گر ها یک هدیه نا قابل از طرف خودم بدم :fp: واقعا انتخاب سخت بود :1: کار با پژمان اغاز شد گزارش های خوبش واقعا به من انگیزه بیشتر داد :hmm: :hmm: بعد سپهر اضافه شد که در سخت ترین مواقع و شرایط بحرانی امد و گزارش خوب که انجام داد و نتایج خوبی که در اون موقتع گرفتیم :rolleye: مهدی هم با صدای خوبش گزارش های عالی انجام داد اما به علت اینکه ساعت ها با برنامه هاش جور نبود کم گزارش کرد امیدوارم فصل بعد بیشتر بشه :victory2: خوب می رسیم به لحظه تصمیم گیری: :20: ملاک هام:تعداد گزارش ها در دسترس بودن و شکستن رکورد و کیفیت گزارش ها بود خوووووووووووووووووووووووووووووب انتخاب من سپهر :P: است که جایزه ویژه اش هم یک ماه اکانت سی س کم رایگان و :rose: است باید از پژمان بابت گزارش های خوب و با کیفیتش و به خاطر بازی های اول که پشت سر هم گزارش کرد نشکر کنم از مهدی هم بایت گزراش های خوب و خوش صدای خودش و با هیجان زیاد که می داد به کار تشکر می کنم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

خوب تصمیم گرفتم به یک نفر از گزارش گر ها یک هدیه نا قابل از طرف خودم بدم :fp:
واقعا انتخاب سخت بود :1:
کار با پژمان اغاز شد گزارش های خوبش واقعا به من انگیزه بیشتر داد :hmm: :hmm:
بعد سپهر اضافه شد که در سخت ترین مواقع و شرایط بحرانی امد و گزارش خوب که انجام داد و نتایج خوبی که در اون موقتع گرفتیم :rolleye:
مهدی هم با صدای خوبش گزارش های عالی انجام داد اما به علت اینکه ساعت ها با برنامه هاش جور نبود کم گزارش کرد امیدوارم فصل بعد بیشتر بشه :victory2:
خوب می رسیم به لحظه تصمیم گیری: :20:
ملاک هام:تعداد گزارش ها در دسترس بودن و شکستن رکورد و کیفیت گزارش ها بود
خوووووووووووووووووووووووووووووب انتخاب من سپهر :P: است که جایزه ویژه اش هم یک ماه اکانت سی س کم رایگان و :rose: است
باید از پژمان بابت گزارش های خوب و با کیفیتش و به خاطر بازی های اول که پشت سر هم گزارش کرد نشکر کنم
از مهدی هم بایت گزراش های خوب و خوش صدای خودش و با هیجان زیاد که می داد به کار تشکر می کنم
---------------------------------------------------------------------------------------------------
خوب از امروز به مدت 1 ماه تا 8 تیر به علت کنکور ( :102: ) نیستم امیدوارم نبودم رو تونید تحمل کنید
فعلا......

دمت گرم دادا !
خیلی مخلصیم ! اون موقع ها واقعا میگم گذارشگری حال میداد ! اوضاع یوونتوس خراب بود تا میتونستی به این کونته چیز میز میگفتی :1: ولی بازم دمت گرم . به پژمان و مهدی هم یه خسته نباشید حسابی میگم که بازی ها را خیلی خوب گذارش کردند و واقعا منحصر به فرد بودن :rose:

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
خب جا داره که از زحمات بسیار زیاد محمد عزیز تشکر ویژه کنم که این فصل رو برای ما زیباتر از قبل کرد همین طور از دوستان عزیزم پژمان و سپهر و مهدی بابت گزارش های خوبشون واقعا تشکر میکنم امید داریم که شروع مجدد این بخش از رسانه بیانکونری با برنامه ریزی ای عالی و با بهترین کیفیت ممکن برای شما عزیزان یوونتوسی باشه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
با توجه به اینکه بازی امشب شبکه 3 نمی زاره گزارش بریم؟ :65: :65:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

با توجه به اینکه بازی امشب شبکه 3 نمی زاره گزارش بریم؟ :65: :65:

گذارش کن ! البته من و معاف کن قبلش :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
ه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
از دوستان می خوام اگه کسی برنامه ای سراغ داره که بشه توش گزارش کرد اینجا اعلام کنه شرایط 1-داشتن روم اختصاصی 2-مصرف ترافیکش زیاد نباشه 3-تا اونجا که امکان داره فقط صوتی باشه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
خوب استارت فصل جدید رو از همین الان می زنیم فصل قبل فوق العاده خوب بود استقبال بازی های اخر به عدد 60 رسیده بود با اپدیت این برنامه کاملا مشکلاتش حل شده و دیگه از بابت برنامه مشکلی نداریم فقط می مونه گزارش گر ها مهدی و پژمان و سپهر تا اونجایی که من می دونم این فصل هم این لطف بزرگ رو انجام می دن و بازی ها رو گزارش می کنن خودم هم به این جمع اگه مشکلی پیش نیاد اضافه شدم :1: باز هم اگه کسی دوست داره گزارش کنه اعلام کنه با توجه به این که ucl هم هست هر چه تعداد گزارش گر ها بیشتر باشه بهتره این فصل برای هر بازی 2 تا گزارش گر معرفی می شه که اگه مشکلی پیش امد گزارش دومی باشه بازی های دوستانه هم پوشش داده می شه :3: اگه کسی انتقاد یا پیشنهادی داره بگه خوشحال می شم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

[img width=480 height=320]http://myup.ir/images/59417377992318730884.jpg[/img]

تصویر

Juventus تصویر hertha berlin

گزارش زنده بازی یوونتوس _ هرتابرلین از طریق raid call

زمان شروع :شنبه 7 مرداد 91 ساعت: 17:45
نام گزارشگر:محمد

نام روم در raid call :
juventus live

دانلود نسخه جدید برنامه

اموزش تصویری استفاده از برنامه
http://bianconeri.ir...19622#msg319622

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
این برنامه رو روی گوشی نمیشه نصب کرد?

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

این برنامه رو روی گوشی نمیشه نصب کرد?

فقط یرای سیستم عامل mac هست

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
یادمه اولین روز هایی که raid رو زده بودیم شب ها بچه ها تو روم دور هم جمع می شدن و با هم صحبت می کردن و باعث دوستی خیلی ها شد
حالا که تابستونه می خوام چند شب دوباره استارت بزنیم و شب ها دور هم جمع بشیم :P:
من الان هستم منتظرم بقیه هم بیان
لینک ریدکال http://www.raidcall....call_v7.0.2.exe
نام روم juventus live

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
دوستان من الان تو لیست گزارش گر ها مهدی پژمان سپهر +خودم رو دارم اگز گزارش گر ها بیشتر بشن خیلی بهتر است چون تعداد بازی ها خیلی زیاد شده است خواهشا اگه کسی علاقمند به گزارش بازی هاست خبر بده :3: ------------------------------- از مهدی و پژمان و سپهر هم می خوام که زمان هایی که می تونن گزارش کنند رو بهم پ خ بزنند که بتونم برنامه ریزی کنم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
با تایید حرف های ممد کراسیچ عزیز ، اگر دوستانی بیشتری بیان برای گزارشگری واقعا خوب میشه ، چون امسال 3 تورنومنت داریم و بیش از 40 بازی در فصل . من شخصا خیلی خوشحال میشم که دوستان دیگه هم بیان برای گذارشگری و فکر میکنم به حدی رسیدیم که بتونیم در خود سایت هم تبلیغ این برنامه رو داشته باشیم !

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
یکی از دوستان که با برنامه اشنایی داره در راه خدا آموزش نصب و ورود به گروه رو بزاره واسه فردا به شدت نیاز هست من هم خونه نیستم و نت درست درمون ندارم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

تصویر Italian League , Serie A , Gianluigi Buffon Season 2012-2013

تصویرJuventus تصویر Parmaتصویر

[center][color=limegreen]Week 1
تصویر
[center][b]بازی در تاریخ شنبه 04 شهریور ماه 91 خورشیدی برابر با 25 آگوست 2012 در [size=12pt]ساعت : 23:15
به وقت ایران برگزار خواهد شد

نام گزارشگر:سپهر محمدی

نام روم در raid call :
juventus live

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی