پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میلان 1 - 1 یوونتوس (هفته بیست و پنجم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
367 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه چیز جالب !

گل میلان که مردود اعلام شد، از یه لحاظ دیگه واقعا مردود بود :

تصویر

توپ رو نباید داخل می کاشت روبینیو ؟ :1:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

برید ببینید سایت گل چه چزت و پرتی نوشته درباره بازی
حتی اصلا اسمی از گل ساام ماتری که داور نگرفت رو نیاورده

آره.انگار یووه یه عقده س واسه یه عده :102:

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
تازه امروز خبر ورزشی هم مطلب گل رو کپی کرده کلی چرت و پرت نوشته! دیگه عمرا خبر ورزشی بخرم. یعنی همه ترسیدن از بازگشت یووه...

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

آره.انگار یووه یه عقده س واسه یه عده :102:

جرشون گرفته داریم قهرمان میشیم

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

:furious: :furious: :furious: :furious: :furious: :furious: :furious: :furious: :furious: :furious: :furious: :furious: :furious: :furious:

فردا صبح زنگ میزنم آبرشونو میبریم بیشرف ها

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
خیلی بی شرفا این شماره رو بدید من هم زنگ بزنم واقعا چقد نسبت به بوو اقده داره بد بخت ها

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
من از این که میبینم این قدر همه از یووه ترسیدن خوشحالم ولی دلیل نمیشه هر بیشور بی فرهنگی بیاد در مورد یووه حرف بزنه , خیلی راحت دارن با احساسات هوادارا بازی میکنن!! نمیدونم داوری های بارسلونا اینقدر حرف زدن!!!؟؟؟!!!؟!!؟!؟!

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
تو کل فصل تا به اینجا یه بار داوری به نفع یووه شد دارن خودشون رو میکشن انگار نه انگار که اگه تو بازی های تو داوری عدالت برقرار میشد الان یووه با چند امتیاز اختلاف صدرنشین بود!

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
شماره امروز خبر ورزشی کاملا ضد یوونتوسی بود... نمیدونم چه دشمنی با یوونتوس دارند!!!

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

خیلی بی شرفا
این شماره رو بدید من هم زنگ بزنم
واقعا چقد نسبت به بوو اقده داره بد بخت ها

شماره sms خراب شده شون 2000550

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
فقط روزنامه تماشا بگیرید چون یکی از مدیرانش طرفدار یوونتوسه کدام روزنامه ورزشی است که فابل روزانه اش تو سایتش باشه؟

JUVE_HFZ

JUVE_HFZ

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال
منم اس ام اس دادم هرچی داشتم بارشون کردم ؛ بعدشم مگه همون 1 اشتباه بوده : مکسز اول نیمه دوم باید اخراج میشد که اگه میشد(از 3 جلسه محرومیتش پیداس) باختشون محتمل بود ؛ بنده خداها همین 1 بازی ام که امید داشتن ببرن و نشد و بایدم انقدر بسوزه اونجاشون؛

shapoor

shapoor

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 10 ارسال
درود غیر منصفانه و یک جانبه ننوشتن مطلب توی یک روزنامه مهمه به ویژه روزنامه هایی که ادعا دارن رنگی نیستن و بی طرفند .اما مهم تر از اون اینه که نویسندگان و کادر تحریریه روزنامه ها باید افراد متبحر و متخصص و پیگیر و همه جانبه نگر باشند تا وقتی قراره در مورد یه موضوع ورزشی اظهار نظری کنند یا مقاله ایی بنویسند مطلبشون عاری از اشتباه باشه به خصوص که در عصر اینترنت و ماهواره کوچکترین اشتباه سهوی یا عمدی در یک نوشته میتونه منجر به از بام افتادن تشت رسوایی نویسنده و بی اعتبار شدن روزنامه بشه. اتفاقی که به نظر میاد در مورد مقاله صفحه هشتم شماره دوشنبه روزنامه شما افتاده( مقاله مربوط به حواشی بازی یووه و میلان) . چرا که مقاله مفصل کذایی بر مبنای یه مطلب دروغ نگاشته شده. این که توی این مقاله اعلام بشه گل افساید ماتری رو داوری به اشتباه سالم اعلام کرده و نتیجه رو با چنین اشتباهی مساوی کرده در حالی که اولا اون گل بنا به شهادت دوربین ها کاملا سالم بوده و ثانیا از طرف کمک داور مردود اعلام شد و ثالثا گل تساوی بازی چند دقیقه بعد توسط متری و روی ارسال از کنار به ثمر رسید یا نشون دهنده اینه که نویسنده مطلب بازی رو ندیده و از روی هوا مقالش رو نگاشته و دبیر و سردبیر روزنامه وزین خبر ورزشی هم چشم بسته مطلب رو تایید کردند و یا اینکه نویسنده مذکور به عمد و برای انحراف اذهان فوتبالدوستان مبادرت به قلب واقعیت اون بازی کرده و مسئولین بالا دستش هم با سکوت سهوی یا عمدی خود وی رو در رسیدن به منظورش یاری کرده اند. به هر حال جا داره که مسئولین روزنامه خبر ورزشی برای زدون هر گونه سو تفاهم از دهن فوتبالدوستان به خصوص هواداران پرشمار یوونتوس در ایران در این مورد توضیح دهند. با تشکر /جمعی از هواداران یوونتوس -------------------------- این نامه رو من به ایمیل روزنامه خبر ورزشی فرستادم. ببینم توی روزنامه شون در مورد این افتضاح توضیح میدن یا نه!!!

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
منم رفتم اعتراض خودم رو به شکل نسبتا محترمانه ای!! فرستادم. :king_Aragorn:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من همین الان به تحریریه زنگ زدم و بعد از وصل شدن به تحریریه خبر خارجی یه اقایی محترمانه جواب داد و گفتش از دیروز تا حالا تماس های زیادی داشتیم و اشتباه رو هم قبول کرد و گفت مجتبی صالح هنوز نیومده تا 20 دقیقه دیگه زنگ بزنید با خودش حرف بزنید اینم شماره کسی خواست 88939561

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
لطفا هر کسی می تونه زنگ بزنه ! این آقای صالح خودش میلانی هست و خیلی هم میلانیه :دی:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
پولتون زيادي كرده مي‌ريد خبر ورزشي مي‌خريد؟؟؟؟ تماشا رو منم خوندم مطالبش خيلي تخصصي تر هست نسبت به بقيه روزنامه‌ها

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
حسین این خودشه ؟ :1:

http://www.shiauploa...15687909714.jpg

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال