پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-1 کاتانیا ( هفته ی بیست و چهارم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
191 پاسخ برای این موضوع

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
خوب بازی تموم شد و بردیم ولی اقای مربی نمیدونم چرا باید هودار جور خریدای اشتباه تو رو بدن 60 دقیقه پادوین رو تحنل کردیم که هیچ نکته مثبتی نداشت و از همه بدتر 77 دقیقه فاجع رو تحمل کردیم بدون هیچ نکته مثبت فقط خطا و اعتراض کردن به دارو یکی بیاد منو توجیه کنه بوریلو چه خصوصیت بهتری نسبت به اما تونی و یاکی داره و در هر بازی چرا باید تعویضامون بسوزه مثلا بازی قبل استگاریبیا و حالا این دوتا در کل یووه امشب باید بیشتر گل میزد و از اینکه یه مهاجم گل زد خوشحالم پیرلو خیلی خوب بازی کرد هم خوب پاس داد و هم خوبم جنگید ولی نکته خطرناک اینه که گلامون دوتاش کاشته بود و یکی هم اشتباه دروازه بان و مهم تر هم اینکه تو 10 نفره شدن حریف دو گل زدیم به هر حال این برد برا یووه خیلی مهم بود و میتونه روحیه پیروزی رو به تیم برگردونه و خدا نکنه ادم رو جو بگیره استوراری یه تیم رو نابود کرد بعد گل :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

3 گلی که زدیم یک طرف واکنش جی جی در برابر شوت المیرن یک طرف
مرسی جی جی

دقیقا ! اگر اون لحظه بوفون ما رو تو بازی نگاه نمی داشت حتی مساوی کردن بازی هم سخت می شد. سوتی بونوچی هم بود ها، چه وضع دفع توپه ؟ قشنگ المیرون رو تک به تک کرد ولی خدا رو شکر بوفون گرفت.

یعنی اگر بازی رو نمی بردیم خیلی زور داشت. چقدر مالک توپ بودیم ؟ 90 درصد ؟ چقدر موقعیت داشتیم ؟ 30 تا ؟ واقعا تا دقیقه 80 کاتانیا 2 تا پاس متوالی هم نداد. فقط ما داشتیم حمله می کردیم. دقیقا چیزی که من بعد از بازی قبلی گفتم. این تیم ضعف داره، ضعف هاش رو باید با تلاش مضاعف حل کنه. کمبود کیفیتش رو باید با 120 درصد بازی کردن برطرف کنه مثل اول فصل. اگر یه سری از بازیکن ها کم آوردن و خسته شدن، بازیکن های جدید باید به بازی بیان. و دقیقا همین شد، 5 بازیکن جدید به بازی اومدن و تیم شد سراسر تلاش.

ولی تو رو خدا نگید تیم برای حمله برنامه نداشت. یادتون بیاد پارسال که حریفا همینطوری دفاعی بازی می کردن و ما 1 حمله هم نداشتیم. یادتون بیاد فصل پیش تو یه مقطع 350 دقیقه ضربه به دروزاه حریف نداشتیم ! (دور بر بازی با میلان بود). ضعف هایی داریم توی حمله، کسی منکرش نیست. کمبود کیفیت داریم اون جلو ولی بی برنامگی نیست. تیمی که 20-30 تا ضربه به دروازه حریف می زنه بی برنامه نیست.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
عجب گلی بود که 2 تا مصدوم داد بیرون . دماغ په په هم فکر کنم اون وسط بین دو نفر گیر کرده بود . لیخ هم اون اخر از یه چیزی شاکی بود داشت به کنته میگفت . چی بود قضیه ؟

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
تبریک میگم کوا خوب بود و حقش بو گل بزنه ولی کمی خودخواه بازی میکرد بارزالی عالی بود دمش گرم پیرلو یکی از انگشتاشو به آلگری نشون داد!!! :2: ولی فک میکنم کنته میتونست بهتر از این هم تصمیم گیری کنه... کمی شانس تو این برد دخیل بود و البته سوتی دروازبان و این که موتا بالاخره روی ماروتا رو سفید کرد خوبه اینا رو بخریم بدیم تیمای دیگه ستون پنجم... تا حالا هیچ وقت واسه یووه بازی نکرده بود!! :pleaseantry: و همچنین دارم یه بار دیگه کم کم به بونوچی امیدوار میشم تو این چند بازی نشون داد میتونه خوب هم باشه ( روزنه امید :ph34r:!) با تشکر از بوفن :thankyou: در نهایت امیدوارم امشب زیاد از کنته تعریف نکنید

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

هرگز! شانس آوردیم موتا اخراج شد.اصن یهو ترکیدن.تیم اون جلو برنامه خاصی نداره. جاکرینی شده عین ممد نوازی منتها از چپ. هی میره اون گوشه سانتر میکشه!:|

خدا وکیلی کسیو با نوازی مقایسه نکن!!!
چون اندازه دلپیرو دوستش دارم و کسیو اندازه اون توو ایران دوست نداشتم و ندارم :rose:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
منم برد رو تبریک میگم . فقط همین گل خورده کاش نبود . حیف شد واقعا . ولی بازم رکورد شکست ناپذیرمونه که میگه ما شاخیم.

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال
من نميفهمم وقتي جاکريني داره دستورات مربي رو انجام ميده چرا اينقد الکي بعضيا بش گير ميدن....ديگه بايد چيکار کنه؟؟؟

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
این برد را فقط مدیون چند تا مورد زیر هستیم 1- بازی سازی عالی پیرلو 2- داور که گل کلینی که روی بازکن حریف خراب شده بود خطا نگرفت 3- موتا که از اول بازی معلوم بود انگیزه زیادی برای اخراج شدن داره. 4- واکنش های شگفت انگیز بوفون تیم برای امسال خوب هست ولی نیاز داره که برای سال دیگه چندتا بازیکن تراز اول بگیره. واقعا کلاس بازی پیرلو و دلپیرو با این که سن بالایی دارند تفاوتش با بقیه بازکن ها مشخص هست. کاش امشب هم الکس وارد زمین می شد. در مورد په په هم باید گفت که از جام جهانی معتقد بودم که بازیکن به درد نخوری هست و همین طوری چشم بسته بازی می کنه، فقط یاد گرفته کات دار سانتر کنه، اصلا نمیبینه که کسی توی محوطه هست یا نه. امید ورام که امسال بتونیم هم در جام حذفی و هم سری آ قهرمان بشیم و توی این 10 روز آینده یک بازیکن با تحربه دیگه بگیرند چون در اواخر فصل به این بازیکنان نیاز بیشتری هست.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
واقعا چسبید . کی میونه بگه پیرلو بهترین بازیکن زمین نبود ؟!؟!؟! خیلی عالی کار کرد ، مثل همیشه . بوریلو و فابیو واقعا تشنه ی گلزنی بودن . خیلی دوست داشتم گلزنی مارکو رو ببینم . آلمیرون خودش هم باورش نمیشد که اون توپ رو بوفون تونست بگیره . عجیبه این بشر . اگه اون توپ گل می شد ... جاکرینی مثل همیشه قشنگ بازی کرد . تا آخرین لحظه مثل چی میدوید . ای کاش جای پادووین الیا بود . پادووین اصلا خوب نبود . در کل خیلی بازی قشنگی بود و اگه هواسشون رو جمع می کردن ف بیشتر از اینها میتونستن گل بزنن . این برد رو باید به اسم کونته نوشت . با اون تعویض های معرکه ش . کی رو دیده بودین تو یووه با 4 تا مهاجم و 3 تا دفاع بازی کنه ؟!!؟! واقعا انگار بزرگ شده ی مکتب لیپی نیست .

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
تیم بی برنامه نیست اتفاقا برنامه درست و حسابی داره که داره اینطور نتیجه میگیره. مشکل از نداشتن یک مهاجم شش دانگ و هافبک خلاق هست. بازیکنای کناری ما قدرت دربل زنی ندارن مهاجم ها ی ما بوریلو،ووچینیچ،ماتری نه سرعتی هستند نه تمام کننده قهار. واسه همینه که یووه با درصد مالکیت زیاد و تعداد حملات و موقعیت های زیاد بازی های زیادی رو مساوی میکنه...

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
جدا از برد كه واقعا مثل اكسيزن برا تيم نياز بود از موافق حرف هاي كمال و عرفان هستم.تو اينجور بازيها (البته كاتانيا مردونه فوتبال بازي كرد) جلو تيمهاي ضعيف بهترين حربه استفاده از شوت هاي از راه دورهست.بارزترين شوتزنمون بيشك كواليارلا و تا حدودي ماركيزيو هستند.لازم نيست اينجور بازيها بازيكني مانند ماتري تو بازي باشه كه فقط تواناييهاش ضربه آخر زدن تو محوطه بنالتي هست.ميشه با يكي مثل فابيو از هر فاصله اي اقدام به شوت زني كرد كه امشب جندين بار فابيو با شوتاش دروازه تهديد كرد كه اكه خوش شانس بود جند كل ميزد.همونطور كه رضاي عزيز كفت اين تيم نياز به جند جابجايي داشت كه مهمترينش جابجايي كوا با ماتري بود.هرجند بوريلو فرقي با ماتري نداره و جه بسا بايين تر باشه ولي از رو شكم سيري ضربه نميزد و حداقلش با انكيزه و تلاش بود.اميدوارم با آمادكي فابيو كماكان در تركيب فيكس باشه و بتونيم اين مقطع سخت عبور كنيم

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
منم این برد تبریک میگم.یه کم نیمه اول نگران روند بازی بودم که موتا دمش گرم به دادمون رسید و نشون داد اگرهم فوتبالیست خوبی نیست عوضش تیفوسی یووه س:1:. بهترین بازیکن امشب بی شک پیرلو بود. یووه سال بعد به چندتا بازیکن تو کلاس پیرلو به خصوص تو یک سوم هجومی احتیاج داره. اما نکته ای که نباید ازش غافل شد ضعف مهاجمامون و این سیتم عجیب غریب 3.5.2 که تو پاره ای از اوقات تیمو داشت به فنا میداد.کلا من یکی با این سیستم اصلا حال نمی کنم ولی چاره ای نیست مث که کونته جلو تیمایی که میان چند لایه دفاع کنن میخواد از این سیستم استفاده کنه :Facepalm:

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
به نظرم از بازی بعد باید الکس فیکس بازی کنه یا حتما از دقایق اولیه نیمه دوم بیاد تو بازی. جلو این تیمای بسته الکسه که میتونه کمکمون کنه نه اون بوریلو ضدحال!!

خدا وکیلی کسیو با نوازی مقایسه نکن!!!
چون اندازه دلپیرو دوستش دارم و کسیو اندازه اون توو ایران دوست نداشتم و ندارم :rose:

جدی؟ منم عشق نوازی بودم. یادش بخیر گیر داده بود به پاس ریوالدویی!!:دی

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
الان یه گام تا اسکودوتو مونده . اونم هفته بعد بردن میلان تو سن سیرو ه . که اگه ببریم تمومه کار . البته یکم سخته

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
جالبه ماتری بازی می کنه میگید بوریلو باید الان جاش رو با ماتری عوض کنه . این بازی بوریلو اومده باز میگید ماتری . عجب نظراتی

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آمار بازی : شوت به دروزاه حریف: 29 یووه - 8 کاتانیا در چهارچوب : 11 یووه - 6 کاتانیا (تیر دروازه : 2 یووه - 1 کاتانیا ) کرنر : 8 یووه - 1 کاتانیا خطا : 12 یووه - 15 کاتانیا کارت زرد : 2 یووه - 4 کاتانیا کارت قرمز : 0 یووه - 1 کاتانیا مالکیت توپ : 64 یووه - 36 کاتانیا آمار پاس یووه : 561 پاس، 87 درصد صحیح پیرلو : 101 پاس، 83 درصد صحیح (14 پاس بلند، 12 تاش صحیح) مارکیزیو : 52 پاس 88 درصد صحیح جاکرینی : 48 پاس، 84 درصد صحیح

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال
اين بورياو چي داره که هر بازي بايد فيکس باشه آخه؟ ؟؟؟ يعني چي من نميفهمم

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال

جالبه ماتری بازی می کنه میگید بوریلو باید الان جاش رو با ماتری عوض کنه . این بازی بوریلو اومده باز میگید ماتری . عجب نظراتی

تقریبا کسی نگفته بوریلو جای ماتری باشه
از ماتری انتقاد زیاد شده و گفتن میشه بیرون باشه ولی جاش کوا باشه نه بوریلو
تو تورین هم هوادا از بوریلو متنفرن

بازم میگم چرا الکس بیرون باشه و یاکی از تیم بره تا بوریلو بازی کنه یه نکته مثبت ازش برام بگید

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
تبریک میگم عالی بودیم پیرلو یک گل زد ، دو تا پاس گل داد این بازی کونته اومده بود که ببره ، همونطور که رضا گفت ، تهاجمی ترین ترکیب ممکن رو چید راحت میتونستیم بیشتر بزنیم ولی مهاجمانمون خیلی داغونن از نظر من بهترین مهاجممون کوا است که اگر روی فرم بیاد ، میترکونه واقعا چرا ووچینیچ قل میده ؟ شاید مشکلی داره همه کار میکنه ، بازیکن روبروش رو راحت دریبل میزنه ولی ضربه آخر رو قل میده امیدوارم فردا چزنا ارزش این برد رو بیشتر کنه باتشکر

amir-hossein

amir-hossein

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 133 ارسال
سلام... نکته ای که بعد از برد و بازی خوب یووه در این بازی دیده شد حرکات استوراری بعز از گل سوم بود...تنهایی 3 نفررو لت و پارکرد........ بونوچی رو داشت خفه میکرد.........پوست په په رو هم زخم کرد...........کوا رو هم که او نطور.............فکر کنم اگه به خوش بود کله کوا رو چند بار به نمایشگرهای تبلیغاتی میکوبوند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی