پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلیـانتس اسـتـادیـوم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1264 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
70 % ؟؟؟ اینجوری یعنی سرجمع کونته و مدیران و بازیکنان 30 % تاثیر داشتند ؟ برای استادیوم حداکثر دیکه 10 -15 % تاثیر باید قائل شد :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اصولا هیچ تیمی بدون عملکرد خوب در بازی های خارج از خونه موفقیت کسب نمی کنه. یادمون نره نیمی از امتیاز های قهرمانی فصل پیش خارج از خونه بدست اومده. یه تیم برای قهرمانی معمولا به +75 امتیاز در سری آ نیاز داره. کل بازی های خونگی یک فصل سری آ 57 امتیاز میشه. معمولا تیم ها قهرمان آماری حدود 60 تا 65 درصد پیروزی دارند یعنی حدود 12 پیروزی. یووه فصل پیش 68 درصد پیروزی توی خونه داشت یعنی 13 بازی. یووه از 84 امتیازی که آورد 45 تاش توی یوونتوس آرنا بود، پس تقریبا نیمی از امتیازهای فصل پیش یووه خارج از تورینو بدست اومده که یوونتوس آرنا تاثیری توی اونا نداشته. اصلا اگر می خواید بهتر بدونید یوونتوس کونته فقط 4 امتیاز خونگی بیشتر از یوونتوس رانیری (سال اول رانیری 41 امتیاز خونگی گرفت) داشت. تفاوت توی بازی های خارج از خونه بود اتفاقا. کلا کونته مجموعا توی 33 بازی خارج از خونه مربی یووه بوده. 19 تا رو برده. یعنی 58 درصد. حفظ میانگین حول و حوش 60 درصد پیروزی خارج از خونه، به کیفیت هایی خیلی بیشتر از ورزشگاه خونگی نیاز داره.

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
مگه نمیگفتید همه ی بلیط های بازی با کالیاری فروخته شده ؟ چرا ورزشگاه کچلی داشت این همه ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

مگه نمیگفتید همه ی بلیط های بازی با کالیاری فروخته شده ؟ چرا ورزشگاه کچلی داشت این همه ؟

گزارشگر بازی گفت "با اینکه ورزشگاه Sold out شده بود ولی به دلیل سرمای هوا خیلی ها به ورزشگاه نیومدند". با این حال به نسبت جمعیت خوبی اومده بود. بازی کم اهمیت کوپا + بازی وسط هفته ی آخر شب + سرمای هوا برای ایتالیایی ها خیلی تاثیرگذاره !

راستی بازی بعدی کوپا مقابل احتمالا میلان هم توی تورین برگزار میشه.

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال

واقعا این نظیر سنجیه؟ :np:
گزینه ها فاجعه هستند ، یعنی یا باید قبول کنی نصف موفقیت ها ماله استادیومه یا دو سوم موفقیت ها ماله استادیومه یا استادیوم نقشی نداشته :np:

به نظر من استادیوم 20 تا 30 درصد میتونه تاثیر داشته باشه

اونی که 70 درصد انتخاب کرده ، همونیه که رفت بالا پشت بوم تا لوگو پپسی رو روی ماه ببینه :1:

کمال من اولین نفری بودم که 70 درصد رو انتخاب کردم بالا پشت بوم هم نرفتم تا روی ماه نیگا کنم ببینم لوگو پپسی کجاس :np:
تنها راهی که میتونم اثبات کنم که تاثیر ورزشگاه خیلی زیاد بوده اینه که برگردیم به فصل گذشته و ورزشگاه افتتاح نشه تا ببینیم چه نتیجه ای کسب میکنیم که امکانش وجود نداره :2qcmh45:
سینا الان اگه یه نفر بین 50 تا 70 بخواد بزنه چی میشه قضیه؟! :1:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
من به گزینه بالای 70 درصد رای دادم ! پیشمون هم نیستم . ببینید من استادیوم رو یک چیز مستقل و دور از مسائل فنی می دونم . استادیوم توی مسائل فنی قرار نمی گیره بلکه می ره توی مسائل حاشیه ای قرار می گیره . مسائلی که شامل چیزایی مثل روحیه دادن به تیم , هوادار ها , تبلیغات و .... میشه . استادیوم رو من تو این دسته و کنار این مسائل قرار میدم . توی این دسته هم استادیوم بدون شک بیشترین نقش رو داشته . اینکه بیاییم استادیوم جدید رو به مسائل فنی ربطش بدیم واقعا خنده داره !! من استادیوم رو توی دسته بندی مخصوص خودش موثر ترین عامل موفقیت می دونم . این استادیوم به یوونتوس و بازیکن های یوونتوس ارزش و قدرت داد . باعث شد حریف ها از یوونتوس بترسن . اینا فاکتور هایی که باعث شد من به گزینه اول رای بدم . پ.ن : باز بگم من هیچوقت استادیوم رو تو مسائل فنی قاطی دخالت ندادم و نخواهم داد :1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
::: من که به زیر 50 % رای دادم :1: درسته ورزشگاه به بازیکنان قدرت داد و بهشون یاد آور شد که توی چه تیمی هستند ولی اگر اینطوریه خیلی از تیم ها بودند که اومدند با ورزشگاه جدید و هیچ فرقی هم نکردند ! از اسپانیول بگیر تا آرسنال. تاثیر داشته ولی کمتر از بقیه عوامل. همون عواملی که هم توی این تاپیک و هم توی تاپیک کونته داره بحث میشه. به نظر من اصلا منطقی نیست بگیم ورزشگاه عامل اصلی بوده. [وقتی به بالای 70 % رای میدیم یعنی عامل اصلی بوده دیگه ] اگر اینطوره با بچه ها میریزیم رو هم برای مس یه ورزشگاه می سازیم سال دیگه با جام لیگ قهرمانان آسیا بر می گردیم :1: منطقیه ؟! :1: پ.ن : حسین یه سوال ، چرا ورزشگاه عامل اصلی بوده بعد از اونور توی تاپیک کونته ، کونته و بازیکنها ؟! :1: اگر میگی این حرفها رو زدم که بحث حاشیه ای رو جزو بحث فنی نکردم یعنی چی ؟! :1:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

پ.ن : حسین یه سوال ، چرا ورزشگاه عامل اصلی بوده بعد از اونور توی تاپیک کونته ، کونته و بازیکنها ؟! [img alt=:1:]http://bianconeri.ir/Smileys/default2/4.gif[/img] اگر میگی این حرفها رو زدم که بحث حاشیه ای رو جزو بحث فنی نکردم یعنی چی ؟! [img alt=:1:]http://bianconeri.ir/Smileys/default2/4.gif[/img]

سید نخوندی پست منو ؟ :1: من گفتم استادیوم رو اصلا کنار کونته و بازیکن ها قرار نمی دم ! استادیوم واس من از بحث فنی خارجه . استادیوم واس من جزء عوامل حاشیه ای حساب میشه . یک تیم معمولا 2 دسته داره : یک دسته مسائل فنی که مربی , بازیکن ها و مدیر ها توش قرار میگیرن یه دسته هم مسائل حاشیه ای که هوادار های , تبلیغات , امکانات و استادیوم توش قرار میگیرن ! واس من که اینطوریه . استادیوم هم توی دسته مسائل حاشیه ای بدون شک بیشترین تاثیر رو داشت .

آخر پست قبلیم هم. گفتم هیچوقت استادیوم رو کنار مسائل فنی نمی زارم . این کار خدایی خنده داره :1: من استادیوم رو با عوامل دیگه ای مقایسه می کنم و نسبت به همون عوامل هم استادیوم بدون شک بیشترین تاثیر رو داشته ! از نظر من یک تیم هم واس اینکه توی سطح جهان خیلی موفق باشه باید هم توی مسائل فنی موفق باشه هم تو مسائل حاشیه ای . یعنی هم کادر فنی خوبی داشته باشه هم تبلیغات و هوادار های خوبی ! الان فهمیدی منظورم رو ؟ :1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

سید نخوندی پست منو ؟ :1: من گفتم استادیوم رو اصلا کنار کونته و بازیکن ها قرار نمی دم ! استادیوم واس من از بحث فنی خارجه . استادیوم واس من جزء عوامل حاشیه ای حساب میشه . یک تیم معمولا 2 دسته داره : یک دسته مسائل فنی که مربی , بازیکن ها و مدیر ها توش قرار میگیرن یه دسته هم مسائل حاشیه ای که هوادار های , تبلیغات , امکانات و استادیوم توش قرار میگیرن ! واس من که اینطوریه . استادیوم هم توی دسته مسائل حاشیه ای بدون شک بیشترین تاثیر رو داشت .

آخر پست قبلیم هم. گفتم هیچوقت استادیوم رو کنار مسائل فنی نمی زارم . این کار خدایی خنده داره :1: من استادیوم رو با عوامل دیگه ای مقایسه می کنم و نسبت به همون عوامل هم استادیوم بدون شک بیشترین تاثیر رو داشته ! از نظر من یک تیم هم واس اینکه توی سطح جهان خیلی موفق باشه باید هم توی مسائل فنی موفق باشه هم تو مسائل حاشیه ای . یعنی هم کادر فنی خوبی داشته باشه هم تبلیغات و هوادار های خوبی ! الان فهمیدی منظورم رو ؟ :1:

اگر پستت رو نخونده بودم پس چطوری این سوال رو ازت پرسیدم ؟! :1: ببین حرف من اینه که توی نظرسنجی گفته "نقش ورزشگاه در موفقیت یوونتوس" ، نگفته "نقش ورزشگاه از لحاظ مسایل حاشیه ای در موفقیت یوونتوس" !! :1: اگر قرار بر مسایل حاشیه باشه که منم قطعا گزینه بالای 70 % رو انتخاب می کنم اما در کل عوامل از قبیل کونته و الکس و بازیکنان و خریدها و ... قطعا نقش کمتری داشته و عامل اصلی نبوده. من حرفم اینه :1: حرفت رو قبول دارم که توی مسایل حاشیه ای نقش اصلی رو داشته اما در مقایسه با کل عوامل نه ! :1: هیچ دوشواری هم نداره :1:

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
در فصل جدید در سه تورنمت معتبری که یوونتوس استادیوم میزبان مسابقات بوده مجموعا 13 دیدار رو میزبانی کرده و رکورد بیشترین تماشاگر و کمترین تماشاگر ها در این دو بازی رقم خورده : + پرتماشاگرترین دیدار مربوط میشه به هفته 11 مسابقات سری آ که یوونتوس میزبان اینترمیلان بود در تاریخ 03.11.2012 استادیوم جمعیت 40.553 نفر رو در خود جای دادهو یووه اون دیدار خونگی پایانی بود بر رکورد شکست ناپذیریش و بازی رو با نتیجه 3-1 واگذار کرد. + کم تماشاگرترین دیدار یووه مربوط میشه به دیدار کوپا ایتالیا که شاگردان کونته مقابل کالیاری قرار گرفتن و در تاریخ 12.12.2012 جمعیت 18.932 نفر وارد استادیوم شده و از بازی دیدن کردن که بازی با نتیجه 1-0 به نفع یووه به پایان رسید تا این دیدار رکورد کم تماشاگرترین میزبانی یوونتوس استادیوم رو به خود اختصاص بده.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بلیط فروشی ورزشگاه تا نیم فصل :

بازی - تعداد - درآمد

پارما - 37.771 - 1.301.644 یورو
کیه وو - 38.369 - 1.271.249 یورو
رم - 39.221 - 1.552.099 یورو
شاختار - 29.368 - 1.515.836 یورو
ناپولی - 40.562 - 1.594.363 یورو
بولونیا - 38.895 - 1.274.773یورو
اینتر - 40.563 - 1.672.898 یورو
نورشلند - 31.366 - 1.307.661 یورو
لاتزیو - 38.839 - 1.376.410 یورو
چلسی - 39.670 - 2.413.277 یورو
تورینو - 40.042 - 1.540.220 یورو
کالیری - 18.932 - 161.745 یورو
آتالانتا - 38625 - 1.265.923 یورو*

که تقریبا میشه چیزی حدود 20 میلیون یورو در نیم فصل اول. توجه کنید که یووه توی المپیک تورین گاهی 11 میلیون یورو در کل فصل درامد داشت. تازه این به غیر از هزینه های تبلیغات و فروشگاه ها و رستوران ها و البته فروش نام ورزشگاهه. یعنی احتمالا امسال یووه حدود 50 میلیون یورو درآمد از ورزشگاه خواهد داشت.

میانگین تماشاگر یووه هم 94.93 درصد بوده.

Spoiler

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
البته خیلی از این مبلغ فکر نمی کنم همین حالا و مستقیم به جیب ِ باشگاه بره . یه چیزی مثل ِ Annual Ticket که خیلی ها اول ِ فصل می خرن و پولش رو هم همون اول ِ فصل میدن . بعید میدونم که کمتر از 30 % هوادارای یووه از این نوعش نباشن . شاید هم خیلی بیشتر باشن ! یه مورد ِ دیگه هم که هست ، به طور ِ مثال بازی با کالیاری تمام ِ بلیط ها به فروش رفت و پولش به جیب ِ باشگاه رفت ، اما فقط 18.000 نفر از این بازی دیدن کردن ! حالا ممکنه اونجا قانونی وجود داشته باشه که ، کسی که بازی رو نتونسته بیاد و ببینه ، بیاد و درصدی از اون پولی که داده رو پس بگیره . حالا من هرچی که گشتم ، نتونستم گزینه ی کنسلی رو پیدا کنم ! باز اگه یه آماری از بلیط هایی که هر بازی برای فروش میذارن رو میدادن ، آدم به به جمع و تفریق ( قسمت ِ مخصوص باشگاه و تیم ِ مهمان ) میتونست سود ِ خالص ِ یووه رو از هر بازی خونگی بدست بیاره . با این حال که پول ِ اون Annual Ticket ها پرداخت میشه ، اما منظور ِ من پولی هست که یووه حین ِ اون بازی بدست میاره ! در کل این استادیوم خیلی محل ِ خوبی واسه درآمد زایی شد و فکر کنم شاید بیشترین سهم رو توی به سمت ِ مثبت بردن ِ تراز ِ مالی یووه داشته باشه .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته مهدی باشگاه یووه همیشه تو گزارش های مالیش درآمد های ورزشگاه هم اعلام می کنه. فکر می کنم این آمار درآمد آمار رسمی باشگاه باشه. ولی منم نمی دونم مثلا بلیط های فصل و استثنا های دیگه چطوری محاسبه می شند. برای همین توی تحلیل بعد از آمار همه چیز رو تقریبی اعلام کردم :1: اصل قضیه این بود که یووه پیش بینی کرده بود این فصل حدود 40 میلیون یورو از بلیط فروشی بدست بیاره. که نیم فصل اول این رقم نزدیک به 18.5 بود که با توجه به بازی های جام حذفی به نظر میرسه تو نیم فصل دوم به همچین رقمی برسیم براحتی. بعد توجه کنید که یووه حدود 5-6 میلیون فقط بلیط فروشی 3 بازی لیگ قهرمانان داشته که ازین بازی ها دوتاش قیمت بلیط ها در حدود لیگ بوده (تقریبا) و فقط بازی با چلسی بلیط فروشی گرون در حد لیگ قهرمانان داشته. اگر یووه سلتیک رو حذف کنه و بره بالا، یه بازی دیگه هم تو مرحله یک چهارم انجام بده براحتی می تونه 5-6 میلیون دیگه ازین دو بازی هم بلیط فروشی داشته باشه. البته اگر قیمت ها در حد بازی با چلسی باشه که ممکنه حتی گرون تر هم بشه برای مراحل بالاتر.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یوونتوس 2-3 روز پیش با پرداخت 11.7 میلیون یورو، 180 هزار متر مربع زمین جدید از شهرداری تورین خرید تا کار برای ساخت مدیا سنتر جدید، بخش توریستی، هتل، مسکن خصوصی و بخش های سرگرمی و رستوران رو شروع کنه. این پروژه درواقع قراره یک Juvnetus Area در کنار Juventus Arena ایجاد کنه. ساختمان مرکزی جدید یوونتوس هم در این فضا ساخته میشه.

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال

تصویر

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

قسمت ورودی تماشاگران !
[img width=480 height=287]http://www.shiaupload.ir/images/02156411446420611062.jpg[/img]

بد نیست یکم زیباتر بشه! مثل پارکینگ شده :sad1: مثلا عکس زیر jنقریبا همون قسمت ورزشگاه اودینزه هست که قراره سال بعد بازساری بشه و جدیدا هم همچین تغییراتی داشته

[img width=450 height=600]http://www.shiaupload.ir/images/75402275790226306273.jpg[/img]

اینم فوتبال دستی همونجا! فکر کنم یک ربع طول بکشه توپ از اینور برسه اونور :))
[img width=480 height=286]http://www.shiaupload.ir/images/26012357649071284003.jpg[/img]

این هم در آمد یووه که قبلا دیدید.حالا یکم ریزترش میکنیم.یووه بعد از من سیتی,دورتموند و ناپولی بیشترین رشد افزایش درآمد با 27 درصد رشد داشته. که 174 درصد در آمد روز مسابقش نسبت به پارسال بیشتر بوده! نزدیک ترین رشد نیوکاسل با فقط 26 درصد بوده! از طریق تبلیغات هم بعد از من سیتی (48 درصد) با 36 درصد در رتبه دوم هست(البته بین تیم های پردرآمدی که در جدول موجود هستند)
هر دوی این افزایش در آمد تا حدود زیادی بخاطر داشتن ورزشگاه اختصاصی هست. yes1

Spoiler

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
یوونتوس استادیوم در سال 2013 میلادی تعداد 181987 نفر رو در خود جای داده و در پنچ بازی انجام شده در استادیوم یوونتوس آمار تماشاگران به این صورت یوده. در سری آ : + در هفته 19 یوونتوس _ سمپدوریا 38.401 نفر + در هفته 21 یوونتوس _ اودینزه 36.109 نفر + در هفته 22 یوونتوس _ جنوا 36.408 نفر در کوپا ایتالیا : + یوونتوس _ میلان 38.792 نفر + یوونتوس _ لاتزیو 32.277 نفر

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
چمن ورزشگاه درسته میگن زیر سازیو این حرفا کلا حرفه ایه. ولی چمن ورزشگاه از نطر قیافه خیلی آشغاله به نظرم و اینکه سمت راست زمین رنگ محوطه جریمه هم خیلی داغونه اینگار کندنش دوباره گذاشتن خیلی تابلوعه .بازم میگم همه چی عالیه ولی زمین چمنش اصلا در حد خوده ورزشگاه نیست از نظر قیافه میگم.از نظر کیفیت به نظر مطلوبه. بازی اسپانیا و اروگه زمینو اگه دیده باشید بازی تو قطر بود شکل و قیافه زمین به سبک جام جهانی و جام ملتها بود.اون زمین ها خیلی جالب هستن کاش یه فکری به حال چمن میکردن حداقل یکم رنگ بیاد

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
مدیران باشگاه یوونتوس برای فروش نام ورزشگاه یوونتوس استادیوم دارن روی پیشنهادات فکر میکنن و گفته میشه که شرکت سامسونگ با پیشنهاد 105 میلیون یورویی که به مدت 3 سال به مدیران یووه پیشنهاد داده شده از شانس بالایی برای تصاحب نام ورزشگاه برخوردارند.

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
105 میلیون یورو برای سه سال ؟ جک میگی مرد حسابی ؟ !!! :no: مگه ما حق نامگذاری ورزشگاه رو نفروخته بودیم ؟ پس دیگه چی میگی شما ؟ :hanghead:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی