پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلیـانتس اسـتـادیـوم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1264 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
رضا جان دعا کن همین هم پر بشه اما من شنیده بودم قراره 55 هزار نفری باشه

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اره بابا المپيكو تو بازي هاي اين فصل پر نميشه بهتره ورزشگاه ظرفيت كم داشته باشه تا پر بشه ورزشگاه پر يه ابهت ديگه داره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
زيمنس آرنا....؟؟؟؟ كاش اسم فيات آرنا مي شد يا همون دل آلپي يا اصلا مي ذاشتن : استاديوم دي جيانلوكا پسوتو

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
نه خیر اسم ورزشگاه باید بشه Grand Pinturicchio خیلی زیباست این اسم (درست نوشتم ;D )

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
همه چیز این ورزشگاه خوب و راضی کننده هست به جز تعداد صندلی های ورزشگاه حالا اگه در بهترین حالت بگیریم 55 هزار تفری هم باشه واقعا خیلی سبک هست برای یوونتوس

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
اسم ورزشگاه همون دل آلپی باید باشه . اما بصورت سمبلیک میشه مثلا ورزشگاه رو به اسم یکی از اسطوره های بزرگ قدیمی گذاشت .

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
بابک جان اسطوره ای بزرگ تر از الکس در تاریخ یووه پیدا نمیشه . اگه هم اسم سمبلیک میخوان باید بزارن Pinturicchio یا Godot

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
این اسم هایی که میگید برای 10 سال دیگه هست؟!؟!؟!  ;D چون اسپانسر حق داره تا 10 سال نام ورزشگاه رو مشخص کنه و مطمئنا به خاطر جنبه تبلیغاتی فوق العاده قوی نام ورزشگاه تا 10 سال Siemens Arena خواهد بود.البته شاید بین هوادارها با همون دل آلپی شناخته بشه اما اسمی که ثبت میشه Siemens Arena هست

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان

بابک جان اسطوره ای بزرگ تر از الکس در تاریخ یووه پیدا نمیشه .

اگه هم اسم سمبلیک میخوان باید بزارن Pinturicchio یا Godot

الان من یه چی بگم باز همه میگن من ضد الکسم . ولی باور کنید که الکس اسطوره تاریخ باشگاه نیست ولی چون ماها فقط در زمان فوتبال دیدنمون بازی الکس و وفاداریش به یووه رو دیدیم برامون اسطوره هستش وگرنه برای کسی که 50 سال هستش که طرفدار یووه هستش مسلما الکس به تنهایی اسطوره نیست .

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
هر چند اینجا جاش نیست - ولی نیمدونم بابک جان تعریف تو از اسطوره چیه؟ -- دل الپی عشقه نه هیچ اسم دیگهای

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
یک سوال فنی ! وقتی این ورزشگاه درست شد ،تورینو بازم بازی میکنه توی این زمین یا بازی هاش رو توی المپیک انجام میده !؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه تورینو تازه از وقتی یووه رفت می خواد اسم ورزشگاهش رو شخصی کنه ! مدیریت قبل یووه برای 99 سال به تورینو پول داده که دست از سر دل الپی بر داره !!!!! یعنی سهم تورینو رو داده و پرتشون کرده بیرون !! یه همچین چیزی !!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
میدونم ! برای 99 سال خرید یووه دل آلپی رو ، ولی بازم بازی میکردند !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ولی من می دونم قراره بعد از رفتن یووه تورینو نام المپیک تورین رو تغییر بده به : Stadio Grande Torino یه همچین چیزی ! و ورزشگاه خانگی تورینو بشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه مقاله دیدم فکر کنم راجبه دل الپی باشه !
ولی ایتالیایی،

کسی تونست ترجمه کنه ما رو هم بی نصیب نذاره !
http://www.lastampa....12644girata.asp

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بفرستش براي خانم احدي فر تا اگه وقت داشت ترجمه‌ش كنه. راستي در مورد تورين هم من شنيدم كه با اينكه يووه سهم شونو داده ولي هر از چندي سر رفاقت باشگاه ها با هم بهش اجازه مي دن مفت و برخي اوقات با پرداخت احجاره تو دل آلپي بازي كنه(البته مي كرد)

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
یعنی المپیکو مال یووه نیست ....    میگفتن که یووه این ورزشگاه رو خریده که!!!!!؟؟؟؟؟؟ ??? ??? ???

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یوونتوس ورزشگاه دل الپی را خرید البته بهتره بگم 99 اجارش کرده و دو تیم هم شهری یوونتوس و تورینو در ورزشگاه مجهز و از نظر امنیتی یکی از پیشرفته ترین ورزشگاههای ایتالیا هست

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها این هم اخرین خبری که در مورد دل آلپی هست خانه يوونتوس مي ماند در همان دل الپي دوست داشتني و مه گرفته ، بعد از يک ماه بررسي برنامه کامل و نهايي ساخت ورزشگاه جديد دل الپي مورد قبول واقع شد و قرار شد بيانکوني ها از سال 2009 در دل الپي تازه بازي نمايند البته پيش بيني مي شود دل الپي جديد در سال 2011 تکميل شود

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آمار یووه-کالیری در المپیکو : attendance 19,412 (€ 394,799.40 takings

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی