پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سیمونه پادوين

* * * * * 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
164 پاسخ برای این موضوع

la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1155 ارسال
امشب باید از پادوین هم تشکر کرد بخاطر گل دوم و سوم پاس ماقبل گل دوم رو به ماتری پادوین داد و گل سوم هم این بنده خدا بود که رفت رو پل بازیکن سلتیک و توپو زد که افتاد جلو پا مارکیزیو و اونم داد میرکو گل زد ممنونم پادوین :thankyou:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال
- برای من یکی از بازیکنان کاملا مفید و محترم تیم هست ! یک بازیکن چند پسته که در هر دقیقه و وضعیتی، در هر پست و شرایطی میتونه به بازی بیاد و به تیم کمک کنه، توی هیچ چیزی هم عالی نیست (!) ولی یک بازیکن آچار فرانسه ست که هر تیمی بهش نیاز داره و خوشحالم که چنین بازیکن منعطف و با استعدادی رو داریم. قابلیت بازی در چندین پست دقیقا یک استعداد به شمار میاد و هر بازیکنی نداره.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اصلا به پستی که بازی میکنه کاری نداره ، فقط تمام تلاششو میکنه که بهترین بازیشو انجام بده. واقعا هم بازی به بازی داره بهتر میشه :worship:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
تو بازی با سلتیک چه خوب شد با تعویض اجباری به زمین اومد ! اگه اشتباه نکنم پادوین توپ رو به ماتری داد و ماتری به مارکیزیو و گل ! گل سوم رو هم پادوین توپ گیری کرد دیگه ؟! (کلا دیشب یک چشمم خواب بود یکی دیگه بیدار ! :1: ) واسه اولین بار ازش خوشم اومد !!

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

سیمونه پادوین امروز 29 ساله شد. @};-

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
پادووین بدطور دارهرشد میکنه تو یوونتوس ، یعنی واقعا از ایسلا خیلی خیلی بهتره. من که ازش خوشم اومده ، یک طورایی مثل پلوسو هر دوشون کم کم دارن جایگیزین های خوبی میشن در نیکمت برای یوونتوس

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
مجتبی به نظرم پادوین رشد زیادی از نظر فنی نداشته و بازیکن با کیفیتی نیست .. همونجوری که همه میدونیم ایسلا نصف اون چیزی که انتظارش رو داشتیم هم مثبت نبوده , بخاطر همین تو ضعف و نداشتن بازیکن الان بازی کسی مثه پادوین به چشم میاد .. ! : واقعا چرا گفتم عباس ؟؟!!!! :Facepalm: نکنه داشتی غیبت مارو میکردی .. :3: بهرحال جفتتون ببخشیییییید :wink2: @};-

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

عباس به نظرم پادوین رشد زیادی از نظر فنی نداشته و بازیکن با کیفیتی نیست .. همونجوری که همه میدونیم ایسلا نصف اون چیزی که انتظارش رو داشتیم هم مثبت نبوده , بخاطر همین تو ضعف و نداشتن بازیکن الان بازی کسی مثه پادوین به چشم میاد ..

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
سهیل از کی مجتبی شده عباس :1:
منم از نظر فنی پادوین و قبول ندارم . ولی از نظر تعصب و تلاش فوق العادس .

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
امشب خوب بود انصافا چند بازیی که فیکس بوده واقعا بیش از حد ظاهر شده هر چند لیخ یه چیز دیگس ولی واقعا خوب بوده.

baggio

baggio

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال
با اینکه بازیکن متوسطی حساب میشه اما میشه بهش اعتماد کرد.بازی کم حاشیه ای داره اگه بیشتر بهش میدون داده بشه جای پیشرفت بیشتری داره. من که خیلی ازش خوشم میاد

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
انصافا پیشرفتش قابله لمسه. پاس های خیلی خوبی میده. مخصوصا اون پاس های بیرون پاش که تحت فشار میده.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
سیمونه پادوین در جدیدترین مصاحبش : یوونتوس من از یوونتوس تعجب نمی کنم ، آنها یک تیم منحصر به فرد تشکیل دادند. کونته او ذهنیت متفاوتی نسبت به همتایان قبلی خودش داره و همیشه برای برد بازی می کنه، باید بگم که نام برای او مهم نیست و هرکسی که تلاش بیشتری انجام بده شانس بازی داره . الگو من خیلی سیدورف رو دوست دارم اما الهام بخش واقعی من زیدان است. در اوقات فراغت دوست دارم تا مطالعه کنم، پیاده روی کنم و ورزش تنیس رو انجام بدم. بهترین بازیکن یوونتوس ؟ نمیتونم نگم بارزالی با اینکه او هم اتاق منه،او پسر فوق العاده ای هست،یک مدافع حرفه ای که کارهای بزرگی میتونه انجام بده ( اما یووه کارهای بزرگتری می تونه انجام بده ) هوادارن همیشه از من بابت گلی که فصل پیش مقابل فیورنتینا زدم تشکر می کنند

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

Time Played : 69 | Touch : 33 | Pass : 27 | Tackle : 0 | Shot : 0 | Was Fouled : 0 | Dribbles : 0

:|

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
مهدی اگه زحمتی نیست آمار بقیه رو هم تو تاپیک بازی بزار

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
پادویین: - یورنته، توز و اوگبونا سریع و به خوبی در تیم جا افتاده اند. آن ها بازیکنان مهمی هستند و به باشگاه برای جذب آنان باید تبریک گفت. - تنها با آغاز فصل می توان فهمید که آیا ما قوی تر از فصل گذشته شده ایم یا خیر، اما ما از هم اکنون متقاعد شده ایم که آمدن آن ها به ما سود خواهد رساند. - ما بر روی خوب کار کردن در اروپا تمرکز کرده ایم، اما هدف اصلی ما بردن اسکودتو برای سومین بار متوالی است. - با هر دیدگاهی این اتفاق آسان نخواهد بود، زیرا پس از این که دو بار پشت سر هم قهرمان می شوید، تبدیل به تیمی می شوید همه در تلاش شکست آن هستند. اما ما بیشترین تلاش خود را می کنیم. - من در یک فصل و نیمی که در یوونتوس هستم، نشان دادم که می توانم در ترکیب قرار بگیرم، اما می دانم که بازیکنان پیش روی من در سطح دیگری قرار دارند. - بنابراین هدف من این است که مطمئن شوم هر زمانی که توسط سرمربی فراخوانده می شوم، آماده هستم. - این (فصل) با اهداف مختلفی که داریم و بازی های زیادی که باید انجام دهیم، رقابتی طولانی و طاقت فرسا خواهد بود.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
گاتزا نوشته که احتمال داره پادویـن به تیم سمپدوریا فروخته بشه ..

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
کمترین صحبت های انجام شده تو فروم راجع به پادویینه فقط 6 صفحه :2laugh: ...... وقتی پوگبا رفت بیرون و این جاش اومد اصلا گم شده بود تو بازی اما تو دفاع کردن بد نبود.....امیدوارم به سمپ فروخته شه..... پول دادن به اینجور بازیکنا حرامه , همون موقع تو اتالانتا بود یادمه همینجوری بود اصلا پیشرفت نداشته .....

capture1_gp2v.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

تصویر

The Italian Iniesta#

:yao:

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1481 ارسال
تولدت مبارک سیمونه ی بی ادعا و بی حاشیه.آخرش لیخت رو نیمکت نشین کردی:fp:ببینم پنجشنبه چکاره ای.

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان

تصویر

پادویین در مصاحبه با JTV

"تقابل با پارما ، بازی پایاپایی خواهد بود . پارما در سال 2014 تنها اندکی کمتر از ما امتیاز اندوخته است و در بهترین شرایط فیزیکی و روانی پا به میدان می گذارد.
اما صرف نظر از هر موضوعی ، آنها به مصاف یوونتوسی می آیند که هرگز نمی خواهد امتیازی را از دست دهد . "

"ما شرایط ایده آل خود در دیدار های خانگی را حفظ خواهیم کرد . هواداران همیشه حمایت بی نظیری از ما داشته اند و یار دوازدهم تیم بوده اند ."

"ستایش سرمربی از تیم ، پس از پیروزی بر کاتانیا ، احساس فوق العاده ای به تیم بخشید . این دیدار از هیچ نظر برای ما ساده نبود .
در این دیدار بازیکنانی که کمتر در طول فصل به بازی گرفته شده بودند ، سخت کوشی بسیاری داشتند .
ما هر زمان که در صورت محرومیت یا مصدومیت بازیکنان اصلی ، به زمین مسابقه می رویم ، بهترین عملکرد خود را به نمایش می گذاریم . "

"قدرت مجموعه ی ما بسیار خوش آیند است . همچنان که بارها سرمربی گفته است ، ما در حال رقم زدن فصلی فوق العاده هستیم و با احترام به تعقیب کنندگانمان ،
هرگز عقب نمی نشینیم . ما روند پیروزی هایمان را ادامه می دهیم و می خواهیم هر چه زودتر اسکودتو را به دست آوریم . "

تصویر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی