پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آتالانتا 0-2 یوونتوس (هفته ی نوزدهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
154 پاسخ برای این موضوع

3hsan

3hsan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 145 ارسال
  • Locationتهران
من هر طور شده میخوام تکرار بازی یووه با آتالانتا روببینم تا بتونم بازی مارونه رو زیرنظر بگیرم کدوم شبکه تکرار و پخش میکنه Rai یا الجزیره کدوم روز تو چه ساعتی پخش میشه...

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
بیشتر از همه بازی قشنگ یووه منو خوشحال کرد تا برد این تیم!گرچه اگر بجای ماتری هر مهره دیگه ی بود فکر میکنم نتیجه بهتر از این هم رقم میخورد!این بازیکن واقعا شوت زدن رو یا بلد نیست یا یادش رفته!تو هر صحنه ی که میخواست شوت بزنه مطمعن بودم یا توپ به بدترین شکل یا میره بیرون یا به بهترین شکل تو دستهای دروازه بانه!!!واقعا سطح بازی رو اورده بود پایین,کونته تو تعویض های نیمه دوم با اوردن جاکرینی و مارونه که باعث گل دوم شد ثابت کرد که تو نیمه مربی ها مثل همیشه خوب بوده ولی ایکاش انقدر به ماتری اعتماد نداشت یا حداقل به بوریلو هم میدون میداد همه بازیکنها خوب بودند دچلیه که واقعا امیدوار کننده بود و با تمام وجودش بازی میکرد,امیدوارم بردهای بعدی یووه بازی قشنگ همراه باشه.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اول بگم خیلی خوشحالم بابت این بازی روون و زیبا،قهرمانی نیم فصل و شکسته شدن رکورد بیشترین بازی بدون شکست توسط دون آنتونیو! من نمیدونم،بازی هایی که میبینم،با اون چیزی که شما میبینید فرق داره یا این تفاوت برمیگرده به نوع نگاه ها!!! بله،اصلا منکر این نیستم که ماتری 3 تا موقعیت گل مسلم رو نزد که شاید بازیکنی مثل کوالیارلا یا دل پیرو گل میکردن اون موقعیت ها رو...ولی یه کم چشم هاتون رو باز کنید...ماتری تو نیمه ی دوم دهن مانفردینی و فری رو سرویس کرد...هر بار که صاحب توپ شدن،با بیشتر سرعت ممکن خودش رو به توپ رسوند...یه بار که توپ رو به زیبایی از فری گرفت و اون ضربه ی چیپ قشنگش با بدشانسی محض گل نشد! همتون میدونید که یووه 2-0 برده و گل دوم رو جاکرینی با پاس گل مارونه زده! همتون دارید میگید به به و چه چه که چه بازیکنیه جاکرینی! مارونه واسه خودش یه پا ژاویه...ولی تصویر گل رو یک دقیقه و سی ثانیه برگردونید عقب،ببینید با پرسینگ چه بازیکنی توپ نصیب یووه شد...نمیخوام بگم با ماتری دشمنی دارید ولی وقتی گل میزد میگفتین مهاجم باید موقعیت بسازه،حالا که داره موقعیت سازی میکنه میگید چرا گل نمیزنه؟؟!؟ تکلیف خودتون رو معلوم کنید. که از بازیکنتون چی میخواید؟ +این گزارشگر عربه خیلی رو مخه! لیخشتینر رو با اعتماد به نفس تمام میگه لیشتن اشتاینر،کونته رو میگه کونتی! :1: دیشب هم زوم کرده بود رو شلوتو هافبک راست آتا؛ده بار شاید هم بیشتر گفت این بازیکن شبیه کامورانزیه...حالا از چه منظری میگفت،خدا میدونه :1: +از بازی خوب دچلیه نباید بگذریم...فکر میکنم دقیقه ی 25 بود که آتا یه ضد حمله زد،دچلیه خیلی قشنگ خودش رو به سمت توپ پرت کرد و نذاشت دنیس غلطی بکنه :1: ضمنا با نفوذهای خودش دهن شلوتو رو سرویس کرده بود(قابل توج حــــچــــــن :1:) +این بازی با این که با یه تیم معمولی بود،ولی صحنه های به یاد موندنی زیاد داشت! +یه چیز دیگه هم اضافه کنم! من خودم اول فصل گفتم،سنگ کونته رو به سینه نمیزنم...اگر خوب باشیم میگم خوبه و اگر بد باشیم میگم بده...ولی کلا مشخص کنید که تفکرتون نسبت به تیم و کونته چیه؟ اگر یه بازی بد بود،نیاید فحش اول و آخر رو بهش بدید و اگر بازی بعدی رو خوب بازی کرد بگید آنتونیو تراپاتونی !!!!

amir-hossein

amir-hossein

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 133 ارسال
سلام............ یووه دیشب خیلی روون بازی کرد...........نیمه دوم هم جاکرینی ترکوند.................ضربه چیپ ماتری هم گل میشد خیلی قشنگ بود

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
کارهایی که ماتری کرد و نکرد اگر بازیکنی جز اون بود بهتر عمل میکرد! ماتری اگر میخواست در همین حد هم نباشه که دیگه..... تاثیری که ماتری داشت چیز چشم گیری نبود که بگیم تو برد یووه تاثیر گذار بود,گرچه برد تیم مربوط به تمام بازیکن های تو زمین میشه ولی اگر بازیکنی جز ماتری هم بود میتونست این حداقل تاثیر ها رو داشته باشه چه بسا بیشتر!!! حداقل میتونست کونته از گزینه های دیگه هم جز ماتری استفاده کنه,که فکر کنم به مرور این اتفاق میفته

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
دیشب چرا ایستیگاریبا رو نیمکت نبود؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

دیشب چرا ایستیگاریبا رو نیمکت نبود؟

به همون دلیلی که بعضی بازی ها روی نیمکت بود :1:

خب اصلا معلوم نیست معیار کونته چیه که مثلا 3 بازی پشت سر هم استیگاریبیا روی نیمکت و چند بازی بازی میکنه بعد چند هفته هم نیستش ، همینطور الیا و کراسیچ.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
کراسیچ که خب فکر میکنم همه دیگه دیدیم چرا! ولی خب ایستیگاریبا تو هر بازی که بوده،جزو خوب های تیم بوده انصافا! در مورد الیا هم نمیدونم چرا بازیش نمیده...فکر میکنم در سطح توقع کونته نیست! فقط متعجبم که چرا براش فرش قرمز پهن کردن؟!؟

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

شوت ویدال
http://uploaded.to/file/zx9gztn0

چیپ ماتری
http://uploaded.to/file/dpioy972

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خدایی ماتری بدشانسه همین تو موقعیت گل قرار گرفتن ، یه فاکتور خیلی مهم برای مهاجمه ماتری دیروز کلی موقعیت داشت که مهم ترینش چیپ و تیرکش بود ولی بدشانس بود ، اون چیپ خیلی خوب و دقیق بود ، باید میرفت تو گل باتشکر

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اره واقعا بد شانس مثلا این چیپ روحرکت خودش بود توپ رو از دفاع زد و تازه با پای چپ زد به نظر من اگه بره رونیمکت کراسیچ دوم می شه اگه بازی کنه بر می گرده و مهاجم بزرگی می شه سنی نداره

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

ماتری دیروز کلی موقعیت داشت که مهم ترینش چیپ و تیرکش بود

کدوم تیرک؟؟؟ :1:
درباره متری نه حمایت الکی میخوام بکنم نه اینکه واسه این چند هفته کیفیتشو زیر سوال ببرم .
نظر من اینه الان خیلی واضحه که متری افت کرده...باید قبول کنیم این متری اون بازیکن اوایل فصل نیست.
همین موقعیت ها رو اگه اون موقع که آماده بود بدست میاورد خراب نمیکرد.
اون موقعیت تک به تک که بهش رسید و چیپ زد روی اشتباه دفاع آتالانتا فراهم شد و روی کار انفرادی خاصی نبود
ولی خدانکنه ما بخوایم از کسی حمایت بکنیم.اگه موقعیت گیرش بیاد و خراب بکنه میگیم همین که تو موقعیت قرار میگیره خیلی عالیه،اگه موقعیت گیرش نیاد و کاری نکنه میگیم خوب تغذیه نمیشه و مگه چندتا توپ بهش رسید و ....
ولی حالا اگه جای متری آمائوری :1: باشه:اگه موقعیت گیرش بیاد و از دست بده که هرچی برسیم بهش میگیم،اگه هم موقعیت گیرش نیاد میگیم جاگیریش ضعیفه و خودشو تو موقعیت قرار نمیده و....
ما همه طرفدار یووه ایم و اگه متری خوب بازی کنه همه خوشحال خواهیم شد ولی وقتی خوب بازی نمیکنه چرا الکی حمایت کنیم و با هم بحث؟؟؟
امیدوارم تو بازی های بعدی متری همون متری بشه که ازش انتظار داریم
فقط نظرم رو گفتم و اصلا منظورم شخص خاصی نبود.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

کدوم تیرک؟؟؟ :1:

نیمه اول فکر کنم دقیقه ۳۰ اینا بود

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

نیمه اول فکر کنم دقیقه ۳۰ اینا بود

تا اونجا که من یادمه دقیقه 10 یه بار به تیر زدیم که متری نزد
دقیقه 40 هم شوت ویدال به تیر خورد
یعنی بازم به تیر زدیم؟؟؟ :1:
میشه دقیقا بگی چه دقیقه ای و به چه شکل؟

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

تا اونجا که من یادمه دقیقه 10 یه بار به تیر زدیم که متری نزد
دقیقه 40 هم شوت ویدال به تیر خورد
یعنی بازم به تیر زدیم؟؟؟ :1:
میشه دقیقا بگی چه دقیقه ای و به چه شکل؟

تو شلوغی محوطه جریمه توپ افتاد جلوی پاش

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
اگه منظورت دقیقه 10 اون توپیه که به دست دروازه بان خورد و بعد به تیر و بعد به کرنر رفت اونو متری نزد !

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

اگه منظورت دقیقه 10 اون توپیه که به دست دروازه بان خورد و بعد به تیر و بعد به کرنر رفت اونو متری نزد !

چرا . اونو ماتری زد

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

چرا . اونو ماتری زد

نه ماتری نزد
ماتری توپ رو کاشت اما کارگردان تلویزیونی هم همش ماتری رو نشون داد چون اونم گمون میکرد ماتری زده
متوجه نشدم کی زد اما ماتری نبود

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
من هم فکر کنم ماتری بود استیلش که به ماتری می خورد

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
در این که متری اون توپو نزد شک نکنید چون متری توپ رو کاشت و فکر کنم لیخت شوت رو زد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی