پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1 - 1 کالیاری (هفته هجدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
112 پاسخ برای این موضوع

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

اقا سریع یک سایت بدید یوو اول باشه با یکی کل دارم سریع مرسی

ما که هر سایتی میریم میلان اوله :Facepalm:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

اقا سریع یک سایت بدید یوو اول باشه با یکی کل دارم سریع مرسی

سایت یوفا
http://www.uefa.com/...ague/index.html

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

ما که هر سایتی میریم میلان اوله :Facepalm:

مهم سایت فیفا :1: :ghelioon:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من به این بازی خیلی امید دارم! اگر ماتینیچ (منظور ماتری و ووچینیچ هستن :1:) خوب باشن،شک نکنین یه بازی خیلی پرگل در انتظارمون خواهد بود! با توجه به این که دچلیه بازی میکنه،من امیدوارم په په در سمت چپ حمله بازی کنه! چون ووچینیچ از گشادی مفرط رنج میبره و با توجه به ضعف دچلیه در دفاع،دوندگی په په میتونه خیلی کمکمون کنه در این زمینه!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

کنفرانس مطبوعاتی کونته

-ما فقط تمرکزمون برای کسب 3 امتیاز دیدار این هفته است.دیداری مقابل تیمی که هفته پیش جنوا رو 3-0 شکست داد

-ما اصلا کاری به نتیجه دیگر تیم ها نداریم و فقط به فکر بازی خودمون هستیم.ابتدا باید 3 امتیاز رو کسب کنیم،بعد خواهیم دید که در سایر بازی ها چه روی داده

-ما خودمون رو آنتی میلان یا تنها تیمی که توان رقابت با میلان برای اسکودتو خواهد داشت فرض نمی کنیم.حقیقت اینه که صدرنشینی مدافع عنوان قهرمانی بوسیله چند تیم که یکی از آنها یووه است در حال تعقیبه

-فراموش نکنید که ماموریت ما برای این فصل جنگیدن برای بازگرداندن شخصیت یوونتوس است.اما رسانه ها دوئل بین میلان و یووه رو به میان می کشند ولی صحبت در مورد این مسئله خیلی زوده

-همچنین از این مسئله نیز آگاهیم که رقیبان ما تغییر کردند و به ما نزدیک شدند و ما از این مسئله غافلگیر نشدیم.از یک نظر این مسئله باعث خشنودیه و از یک نظر هم به این معنیه که کار ماسخت تر خواهد بود و باید تلاشمونو بیشتر کنیم

-ما به دچلیه اعتماد داریم .در سیستم جدید بیشتر اوقات او نیمکت نشینه ولی وجود او برای ما تضمینیه و او فردا برای ما بازی خواهد کرد

-مارکو بوریلو نیز می تواند در آینده در ترکیب اصلی قرار بگیرد اگرچه از زمانی که وارد تیم شده با مخالفت شدید هواداران همراه بوده

-مارکو فقط یک هفته است که با تیم تمرین کرده و هنوز شرایط بدنی مناسبی نداره و من قصد ندارم برای این بازی او را دعوت کنم

-من متوجه ناراحتی هواداران شدم ولی وجود بوریلو آماده به ما کمک خواهد کرد و بوریلو هرگز پیشنهاد یوونتوس رو رد نکرده.پس من از همه هواداران توقع دارم که از ما حمایت کنند در هر شرایطی و با وجود هر بازیکنی روی نیمکت یا داخل زمین زیرا ما یک تیم در حال ساخت و شکل گیری هستیم و معتقدم که هواداران باید یار دوازدهم ما در زمین باشند همینطور که تا حالا بودند

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
21 بازیکن برای این دیدار توسط کونته دعوت شدند :

1 Buffon
5 Pazienza
7 Pepe
8 Marchisio
10 Del Piero
11 De Ceglie
13 Manninger
14 Vucinic
15 Barzagli
17 Elia
19 Bonucci
21 Pirlo
22 Vidal
23 Borriello
26 Lichtsteiner
27 Krasic
28 Estigarribia
30 Storari
32 Matri
33 Sorensen
34 Marrone

کیه لینی به علت محرومیت، و جاکرینی و کوالیارلا هم به علت مصدومیت در این لیست حضور ندارند. نبودن موتا ، گروسو ، یاکوئینتا و تونی هم که طبیعی شده !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
با توجه به سیستم 4.3.1.2 کالیاری و نبود وینگر در تیمشون میشه امیدوار بود حضور دچلیه خیلی ضربه به شیرازه تیم نزنه.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
امروز کونته اینجوری میشه احتمالا با سوتی های دچلیه :1:

[img width=480 height=300]http://static.sky.it/static/contentimages/original/sezioni/sport/calcio_italiano/2012/01/14/conte_lecce_juventus_ansa.jpg[/img]

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ترکیب : Juventus: Buffon, Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, De Ceglie; Vidal, Pirlo, Marchisio; Vidal, Pepe, Matri, Vucinic. A disp.: Storari, Sorensen, Marrone, Estigarribia, Krasic, Borriello, Del Piero

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
مگه حاجی نگفته بود یلورو نمی خواد پجرا رو نیمکت؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

ترکیب :

Juventus: Buffon, Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, De Ceglie; Vidal, Pirlo, Marchisio; Vidal, Pepe, Matri, Vucinic.

A disp.: Storari, Sorensen, Marrone, Estigarribia, Krasic, Borriello, Del Piero

قبول ویدال خیلی سخت کوشه
ولی دیگه به اندازه دو تا بازیکن که نیست :1:
باتشکر

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
فقط میتونم بگم فوق العاده بود عالی این گل داره شخصیت تیم کونته رو نشون میده

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
گللللللللللللللللللللل میرکو روی حرکت ترکیبی بسیار زیبا و پاس گل لیخ

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
عجب سوپر گل مدرسه ای بود . اگه دقت کنیم از تو همین بازی تفاضل گل با میلان رو جبران میکنیم

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
ديكه كابوس يووه جلوي تيماي ضعيف داره تموم ميشه و داريم براحتي اين تيمها رو ميبريم.بعد از جند سال دارم بهترين روزاي يووه رو ميبينم.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
امون بدید بابا ! بذارید یک سوم بازی تموم شه بعد تصمیم گیری کنید ! نبینم آخر بازی بشه و به زمین و زمون فحش بدید ! :1: ایشالله که با اخاتف زیاد میبریم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
هر روز که می گذره داریم هماهنگ تر می شیم چه می کنیمممممممممممممممم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
ده دقیقه ای هست تیم خوب بازی نمی کنه

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
بجه ها ناينكولان جطور بازي ميكنه؟اونطور كه بعضي دوستان كفتن خوب هست؟

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
پرس شدید بازیکن های کالیاری تو نیمه اول بدجور آدم رو می ترسوند که هر لحظه مدافعین سوتی بدن . از دقیقه 20 به بعد اصلا به نظرم خوب نبودیم . نتیجه 1-0 هم به نظرم خیلی خوبه . با این پرس ممکنه اواخر بازی کم بیارن و بتونیم یکی دو گل دیگه بزنیم . فقط خدا کنه گل نخوریم .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی