پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2 - 0 چزنا (هفته چهاردهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
128 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
همین که باج ندادیم کفایت میکنه

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
تموم شد تبریک میگم ترکیب ابتدایی کونته جالب نبود انتظار داشتم به کراسیچ و الیا هم بازی برسه اگه پاترزینزا فیکس نبود این اتفاق میوفتاد

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
به هر زر و زروی که بود بردم ، کلودیو مارکیزیو ششمین گل خودش و زد با یک استپ فوق العاده و یک شوت زیبا با پای غیر تخصصی. رو یاخراج آنونیولی من فکر نیمکنم پنالتی اخراج داشت این صحنه توپ از آنتونیولی رد شد بود که جاکرینی باهاش برخورد کرد بعدم جاکرینی خودش و کوفت به آنتونیولی ، البته من هنوز درست صحنه رو ندیدم ولی ظاهرا اینطور به نظر میمود. تعویض متری با کوالیارلا و ووچینیچ با الکس زیاد جالب نبود ، الکس بعد از N بازی بهش فرصت رسید که 30 ساعت بازی کنه اونوفت این مارکو روسی حرومزاده زد سر الکس و شکوند ، این مارکو روسی در دو صحنه باید اخراج میشد یکی همین صحنه یکی اون صحنه که تکل رفت رو پا کیلینی ولی خب بجاش دروازه بانشون اخراج شد. با احراج گلکیپرشون میتونستیم یکی دو تا گل دیگه بزنیم ، یکی که مدافع نگذاشت توپ به مارکیزیو برسه یکی دیگه که لیششتایننر مانغ گل شدن توپ شد. بازم بدون پیرلو گلزدن ظاهرا خیلی سخت میاد ولی خیلی خوب شد که از این بازی تونستیم 3 امتیاز بگیریم ، جلوی این تیم هایی که زوری برای بردن ندارن و 11 نفره 90 دقیقه دفاع میکنند خیلی سخته نتیجه گرفتن ولی بسیار مسرورم که بردیم ، چهره آندره آ هم روی سکوها باحال بود.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
خوب بردیم در یک بازیی که مثل بازیهای پیش عالی نبودیم یووه تو نیمه دوم با تعویضهای خوب کونته بازی بهتری ارئه داد با امدن کوالی و الکس یه شادابی خاصی بازی پیدا کرد که متاسفانه الکس زود از بازی بیرون رفت و داور به بازیکن حتی اخطار هم نداد و اگه میداد بازیکن اخراج میشد چون یه کارت داشت باز هم روی یک حرکت ترکیبی و مثلثی از مارکیزیو کوالی مارکیزیو ویدال مارکیزیو گل زدیم که معلومه روش خیلی کار شده پنالتی هم یه جورایی کولینایی بود اگرم نمیگرفت عین گرفتنش میشد ولی به نظر من هم اخراج نداشت در اواخر هم په په جاکرینی و کوالی4 تا توپ خوب رو خراب کردند که کوالی تو اخرین خیلی بد شانس بود و لیخشتاینر مانع گل شد در کل به همه تبریک میگم از شانس ماهم الکس یه بازی زود اومد تو بازی و سرحال هم نشون میداد که اون عوضی اون خطای بد رو انجام داد

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
تبریک به همه - بالاخره از یک بازی چرک 3 امتیاز شیرین گرفتیم - ولی فدای خون ریخته شده الکس بشم که دیدن اون صحنه خیلی دردناک بود. امیدوارم که چیز مهمی نباشه . هر چی جیگرمون از صحنه خون ریختن الکس له شد ولی دیدن پیرلو با اون تیپ خاص زمستونی در سکو جیگرمونو حال آورد.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

سگ تساوی 3-3 با ناپولی و 1 امتیازش ، به این پیروزی با کلین شیت و 3 امتیاز شرف داشت :1:
پنالتی که اصن من قبول ندارم پنالتی بوده باشه
حقیقتا تیم تاکتیک درست حسابی نداشت ، اما خب درخشش ویدال و پاس زیباش به مارکیسیو باعث شد یدفعه ورق بازی برگرده .
چزنا که افتضاح بود
از روز های خیلی بد کونته بود
حرفی دیگه ای ندارم در مورد این بازی
خیلی مزخرف بردیم و حق مون اینطوری بردن نبود !

این دیگه از اون حرفها بود
تیم گل نمیزنه چکار کونته داره یه بار دیگه بازی را نگاه کنی میبینی حداقل باید 5 گل میزدیم بعدش تیم یه ذره خسته هم بود
در مورد پنالتی اخراج را نمیدانم ولی صد در صد پنالتی بود

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
تبریک میگم ولی اصلن خوب بازی نکردیم واقعن نبود پیرلو خیلی سخته تیم بدجوری به بازیسازی و تمرکزش نیاز داره ویدال فوق العاده بود خیلی خوب تو تیم جا افتاده په په و لیختشتاینر هم خوب بودن داور هم که داغون بود این دیگه چه پنالتی بود!!!!!!!!!!!!!!

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
بردن رو برديم . ولي اخه اين چه فوتباليه . هر كي جلو يووه ميرسه 15 نفره ميره تو دفاع . ولي اگه نميبرديم قشنگ ميفتاديم تو سراشيبي

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بازی خیلی بدی نبود . موقعیت چند تا بیشتر نداشتیم . اون ضربه خیلی بده په په دیگه معرکه بود . یه موقعیت هم کوا خراب کرد . چند تا هم رو پاس آخر اشتباه کردن و الا می تونستیم گل بزنیم . چند دقیقه حضور الکس خیلی خوب بودیم . تیم واقعا رو خوب بازی می کرد اون چند دقیقه . این برد رو تبریک می گم . مهم بردن بود حالا چطوریش مهم نیست . خوب شد که مساوی نکردیم .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
قبل بازی هم گفتم مهم نیست چطوری ببریم ، فقط باید ببریم منچستر با اون عظمتش ، این فصل بازیهایی رو شده که با گل به خودی هم برده هر چقدر هم زشت ولی بردیم باتشکر

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
منم تبریک میگم این بردو.واقعا بازی سختی شد و به نظر من تعویض ووچینیچ زود بود.یه کم نبود خلاقیت اون جلو واقعا مارو اذیت میکنه.متاسفانه ماتری توانایی عبور یک به یک رو م نداره و جلو اینجور تیما به مشکل برمیخوریم تو این تیپ بازیا شوتای از راه دور جواب میده که خداروشکر جواب دادو قفل بازی واشد.در کل تیم یک دستی هستیم ولی تو خط جلو فوق ستاره نداریم و خیلی سخته با این نفرات به خصوص اون جلوقهرمان سری آ بشیم. :sad1:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
پنالتی به نظرم درست میومد دروازبانشون بعد از اینکه توپ ازش رد شد دست راستش رو جلوی دوپای جیاکرینی گذاشت و باعث سرنگونیش شد این ویدال هم فضایی داره بازی میکنه فکر کنم بیشتر از 10 تا توپ گیری موفق داشت هم گل زد هم پاس گل داد واقعا فوق العاده است این بشر لیخت هم اخر بازی جلوی گل شدن توپ کوالیارلا رو گرفت در کل خودمون این بازی رو سختش کردیم میوتنستیم خیلی راحت تر از این ها پیروز بشیم ولی مهم سه امتیاز بود که گرفتیم

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
مهم اینه که بردیم هر چند موقعیت زیادی هم خراب کردیم.به نظرم یک مهاجم خلاق نیاز داریم.هرچند از ترکیب اولیه کنته زیاد خوشم نیومد و حتی تعویضهاش

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
ولی به نظرم تعویض ماتری درست بود خیلی دست کم گرفته بود یه دو باری هم سایه توپ رو زد در کل روز بدش بود اکثر توپ هایی که بهش میرسید یا لو میداد یا پاس رو به عقب میرکو هم وضعیت مشابهی داشت البته با شدت کم تر میرکو اواخر نیمه اول با نیمه دوم داشت خوب بازی میکرد نسبتا ولی به اون خوبی نبود که نشه تعویضش کرد

mohammad-delpiero

mohammad-delpiero

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
ایول یووه ! :victory2: سروری می کنیم واسه خودمون تو سری آ :222: از همین الان می تونم جام رو تو دستای الکس پیر تو آخر فصل حس کنم!!! :1:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
مهم نتیجه بود که گرفتیم تو رقابت تنگاتنگ با میلان نباید کم بیاریم این الکس هم مثل اینکه این فصل سحرش کردند _ خدا روشکر این بازی رو ندیدم _ کی طاقت داره خونریزی الکس رو ببینه

amir-hossein

amir-hossein

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 133 ارسال
سلام.......... از اون بردهای دلچسب بود.........کم کم بازی داشت به بن بست میرسید.......دم مارکیزیو گرم............ اما امروز کونته عجب تعویضهای عجیبی داشت........نه به بازی قبل که تا دقیقه 85 تعویض نکرد....نه به این بازی که در عرض 6 7 دقیقه 2 تا تعویض کرد...به هر حال مهم برد بود.............ولی دلم برای الکس خیلی سوخت.......وقتی اون طور پاشو رمین میکوبید.........ولی مثل این که مصدومیتش خدا رو شکر جدی نیست.............. اما بازیکنان......... ویدال به نظر من بهترین بازیش رو تا اینجای فصل انجام داد............پاتزینزا هم قابل قبول بود........ماتری خیلی با خودش قاصله داشت............. درصد مالکیت هم که یووه در این بازی اجازه نفس کشدن به حریف نداد

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
یکی بیاد امار درصد پاس ها و مالکیت توپ رو بده.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آمار بازی : مالکیت توپ : 74 یووه - 26 چزنا شوت به دروازه : 29 یووه - 2 چزنا در چهارچوب : 8 یووه - 1 چزنا آفساید 6 یووه - 0 چزنا خطا : 8 یووه - 15 چزنا کرنر : 10 یووه - 1 چزنا پاس یووه : 626 پاس، 88 درصد صحیح ویدال : 82 پاس، 91 درصد صحیح پاتزینزا : 85 پاس، 84 درصد صحیح مارکیزیو : 71 پاس، 85 درصد صحیح + کونته بعد از بازی گفته بین نیمه به بازیکن ها گفتم آروم باشید، با آرامش به همین بازیتون ادامه بدید و پیروز خواهید شد. قبل از بازی هم بهش گفته بودن که به بازیکن ها استراحت میدی برای بازی با رم ؟ که جواب داده بود بازی چزنا هم اندازه ی بازی با رم امتیاز داره. ++ دلپیرو فقط 8 بخیه روی ابروش خورده و مرخص شده، مشکلی نداره.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اگه پنالتی درست بوده باشه که اخراج حتمی بود ولی ومااقعا به نظر من پنالتی بود ! دروازه بان دستش رو برای دفع توپ بالا برد اما پایین نیاورد تا مارکیزیو رو سرنگون کرد ! ویدال خیلی خوب بود ! خط دفاعی که خیلی اذیت نشد ولی توی یک صحنه واقعا ضعیف عمل کردند و بوفون هم دو ضرب توپ رو دفع کرد ! بازی قشنگی نبود و تلاش یووه قابل تحسین بود که حتی تا دقیقه ی 90 برای گل زدن تلاش کرد و اصلا پا پس نکشید !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی