پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ناپولی 3 - 3 یوونتوس (هفته یازدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
427 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

يادواره فرارا ؟ فوق العادست ، ايده اش از هركي بوده ، شماره كارتشو بهم PM كنه ، با اسم بانك :1:

نوکرتم بصیر جون ! لطف داری !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
این یادواره ها واسه یک دوره ای بود، دیگه بیخیال، خاطره خوشی هم ازشون نداریم ...

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
ناپولی تو این فصل خوب کار نکرده . میتونیم این بازی رو هم ببریم به راحتی . نگران نباشید :confeti:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

جان ِ هر کسی دوست دارید این : " یادواره ی چیرو فرارا " ـش رو ور دارید. :cry2: یاد ِ بازی دو سال پیشمون با فولام افتادم !! :Facepalm:

دقیقا منم یاد همون موقع افتادم :1: ، از یوونتوس در اون بازی فقط یه "س" موند ، بدجوری به زانو در اومدیم.

از این بازی خیلی میترسم ، اگر قرار به سنت شکنی باشه در این فصل ، پس باید از همینجا شروع بشه باید ناپولی را پس از N سال در سن پائولو شکست بدیم ، بردن ناپولی اصلا کار آسونی نیست ، من میتونم اولین باخت فصلمون و حدس بزنم ، خط حملشون خیلی خطرناک تر از مال ماست. کاوانی لاوتزی هامسیک . من فکر میکنم میتونیم بازی ناپولی و بایرن ببینیم و بفهمیم بایرن چه جوری اینقدر فوق العاده جلوی ناپولی بازی کرد.

ناپولی فکر کنم چهارشنبه در لیگ قهرمانان بازی داره پس در فاصله یک هفته دو بار 90 دقیقه بازی میکنه و این یعنی خستگی بازیکنان ، یوونتوس در فاصله یک هفته یک بازی میکنه و یک هفته تا بازی آینده استراحت داره و میتونه تمام تمرکزش و بگذاره برای بازی ، کونته بازی فوق العاده سختی و پیش رو داره . این بازی هرچی موقعیت خراب بشه اونور ناپولی همون و گل میکنه ، اولین اشتباه آخرین اشتباهه . دوست دارم دهن این دلا اورنتیس و سرویس کنیم.

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
سن پائولی را از هر طرف نوشتم ، جهنم بود . دکتر شریعتی :دی حقیقتاً اگر ناپولی روی فرم باشه سخت ترین بازی فصلمون رو داریم . یه تیم آماده ، با بازیکنان سرعتی و البته خوش تکنیک به علاوه بازی در استادیوم خانگی و جو وحشتناکش همه و همه کافیه تا یه یوونتوس سردرگم رو اسیر کنه. نکته مثبتی که ناپولی برای ما داره اینه که بجز کاوانی اساساً عنصر قدبلند و سرزن دیگه ای در خط حمله و هافبک خودش نداره و این مسئله برای مایی که ضعف مفرطمون روی توپ ها هوایی ، ضربات شروع مجدد و مخصوصاً کرنر ها هست ، میتونه خیلی مهم و مفیده فایده باشه . اما در نقطه مقابل ناپولی تیمیه که روی زمین سرعت زیادی داره ، ضد حمله های وحشتناکی که دیدیم چطور هم میلان و هم ناسیوناله رو زمین گیر کرد . ظرف 3 تا 5 ثانیه سریع توپ رو از زمین خودی منتقل میکنن به محوطه جریمه حریف ! یه همچین استایلی رو خود یووه هم داره اما هیچ وقت سرعت ساختار تیمی ما نمیتونه با سرعت ساختار تیمی ناپل رقابت کنه چون ما حتی نصف ناپولی هم بازیکن سرعتی نداریم . اینه که باید همون پرس از زمین حریف رو در دستور کار قرار بدیم . اگر به هر دلیلی اساس بازیمون رو بزاریم برپایه تجمع در زمین خودمون و رویکردمون صرفاً ضد حمله باشه ، نمیگم میبازیم میگم وحشتناک میبازیم ! یووه احتمال غریب به یقین با همون 4-2-4 استارت میزنه . من از ویدال یه دوندگی تموم نشدنی میخوام . تنها راهی که میشه خط هافبک سرعتی اما ظریف ناپولی رو از بازی خارج کرد دوندگی و درگیری فیزیکی هست . نه همسیک نه لاوتزی هیچ کدوم برای بازی فیزیکی گزینه مناسبی نیستن . مخصوصاً اینکه لیکشتینر باید حواسش جمع باشه با نفوذ هایی که میکنه فضایی رو برای لاوتزی آماده میکنه که اگر به هر دلیل توپ از دست بره ، اون ضد حمله میتونه مخصوصاً از سمت لیکشتینر که قریب به یقین یار مقابل لاوتزی هست ، فاجعه بار بشه . یه بازی منطقی ، نه سرعتی نه دفاعی میتونه یووه رو با امتیاز از بازی بیرون بیاره . اگر بخوایم مثل میلان هجومی بازی کنیم بدجور توی ضد حمله ها زمین گیر میشیم اما از طرفی اگر بخوایم بشینیم تو دفاع تا با ضد حمله بتونیم کاری از پیش ببریم از اونجا که اصولاً تیم خوش شانسی نیستیم و ضربات آخر هم از مشکلات تیممون بشمار میره ، نتیجه گرفتن خیلی سخت و وابسته به بخت و اقبال میشه . امیدوارم کونته یه تدبیر اساسی برای این بازی داشته باشه . وجود فانتزی بازی مثل الکس در این قبیل بازی ها که اصولاً گرهش به دست یه بازیکن فانتزی باز میشه ، میتونه مؤثر باشه.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

باید ناپولی را پس از N سال در سن پائولو شکست بدیم ،

N سال نه! با چیرو 3-0 بردیم ناپولی در کوپا

plzdr

plzdr

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
میلان دقیقاً پشت سر ماست . داره سایه به سایه ما میاد . غفلت کنیم صدر رو از دست دادیم . نمیخوام آیه یاس بخونم . ولی خیلی خطرناکه . استرس دارم .

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من برعكس شما اصلا استرس ندارم . تقريبا مطمئنم كه با يه برد از زمين ميايم بيرون . هر چي باشه ما يوونتوسيم . . بعضي وقتها هم همين اسمها فوتبال بازي ميكنن

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

میلان دقیقاً پشت سر ماست . داره سایه از فصبه سایه ما میاد . غفلت کنیم صدر رو از دست دادیم . نمیخوام آیه یاس بخونم . ولی خیلی خطرناکه . استرس دارم .

درسته.. در این مقطع از فصل میلان حریف اصلی است. به احتمال زیاد در ادامه هم همینطور خواهد بود.
تیم های دیگه مثل ناپل لاتزیو و اینتز یا رم با محدودیت ها و مشکلاتی مواجهند.

رقابت یووه با میلان و با زلاتان است.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
یاسر پاشو بیا این ناپولی رو انالیز کن :1: من از ناپولی زیاد بازی ندیدم ولی فکر کنم خیلی زهر دار حمله میکنه من از دفاع راست دلم قرصه میمونه دفاع چپو وسط که ببینیم چی میشه :1:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
سانتانا تو بازی قبلی ناپولی اخراج شده کسی اطلاعاتی ازش نداره توچه پستی بازی میکرده

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
آره درسته سانتانا تو بازی دیروز کارت قرمز گرفت و بازی آینده تیمش جلو یووه رو از دست داده. ماریو البرتو سانتانا پست تخصصیش هافبک تهاجمی امسال از جمع فلورانسیا به ناپل اومده. از 2006 تو فیورنتینا بوده و 100 بازی انجام داده و 15 گل زده. تو این 9 هفته فیکس بازی کرده برای ناپولی...

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
خب ، منم متاسفانه بازیهای زیادی از ناپولی نمیبینم با این که طرفدارشم ، بیشتر گلها و هایلایتها رو بعد از هربازی نگه میکنم . راستش از آمار محرومین و مصدومین ناپولی هم خبر ندارم :1: ولی به احتمال زیاد این ترکیب ناپولی خواهد بود : کاناوارو ، کامپانیارو ، ارونیکا مجیو ، اینلر ، گارگانو یا ژمایلی ، زونیگا (هافبک چپ ) سه تا بازیکن تهاجمی رو هم که میدونید :1: : همشیک ، لاوتزی ، کاوانی کاوانی بعد از بازگشت از مصدومیت هنوز بازی خوبی رو انجام نداده و تو چندتا بازی بدترین بازیکن میدان انتخاب شده. اما کل تیم رو درنظر بگیریم این اواخر نوسان زیادی داشته به طوری که تو بعضی بازیا بازی خیلی بدی رو به نمایش گذاشته ، مثل همین بازی با کاتانیا که امتیاز همه بازیکن های 5 5.5 بوده. قطعا خستگی ناشی از بازی با بایرن و احتمالا شکست مقابل بایرن تاثیر زیادی رو بازیکنان ناپولی خواهد داشت ، با در نظر گرفتن شرایط دو تیم احتمال برد یووه رو بیشتر میدونم ، اگرچه بازی تو جو وحشتناک سن پائولو برگزار میشه.

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
بعد مدت ها تو نظرسنجی شرکت کردم اشتباهی زدم برد ناپولی! هیچ جورم نمیشه نظر رو عوض کرد! نظر من برد یووه است.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
چیزی که من از بازی های ناپولی دیدم ، اینه که خیلی سریع بازی رو از فاز دفاعی ، به حمله میبرن ! با سرعت و حرکات خوب بازیکنایی مثل ماجو لاوتزی و همشیک ، خیلی خوب نفوذ میکنن ! کاوانی هنوزم بازیکن زهر داری هست ، اما نه به اندازه ی فصل قبلش ، ولی بازم خطرناکه رهبر خط دفاع ، کاناوارو هست که بازکن خوبیه ، خط هافبک شون هم قویه با وجود اینلر و همشیک ! دی سانتیس هم مثل غلامپوره ، یا استثنائی میگیره یا خیلی راحت ضربه کاشته میره تو دروازش ، مثل بازی با سیتی کلا در حالت عادی و در کنار هم قرار دادن لاین آپ اونا با ما ، از نظر مهره ، اگه برتر نباشن بی شک کمتر هم نیستن و البته نشون دادن این یکی دو سال خوب تیم های بزرگ رو اسیر خودشون میکنن خدا کنه تو تمرینات این چند روزه ، بزنن همدیگه رو مصدوم کنن ، ترجیحا لاوتزی پاش بشکنه :1:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

N سال نه! با چیرو 3-0 بردیم ناپولی در کوپا

با فرارا !!!!!!! چیرو فرارا اگه بلد بود ناپولی و تو سن پائولو ببره ، الآن مربی امید ایتالیا نبود :laugh3: :laugh3: :laugh3:

اون بازی در المپیکو تورین بود :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

با فرارا !!!!!!! چیرو فرارا اگه بلد بود ناپولی و تو سن پائولو ببره ، الآن مربی امید ایتالیا نبود :laugh3: :laugh3: :laugh3:

اون بازی در المپیکو تورین بود :1:

هه هه هه بی مزه.
یه جوری میگه مربی امید ایتالیا انگار مربی شاسی سازی قزوین شده.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
نه اینکه واسهمون خیلی شانس داشته یادوراشم گذاشتید :1: -------------- ما یوونتوسیم پس باید ناپولی از ما بترسه.

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

خدا کنه تو تمرینات این چند روزه ، بزنن همدیگه رو مصدوم کنن ، ترجیحا لاوتزی پاش بشکنه :1:

زبونتو گاز بگیر :1:
به چیز دیگه بگو خو ، ( مثلا ایشالله تاکتیکهای کونته جواب بده و بتونیم 1 امتیاز از این بازی بگیریم :1: )

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
کاتانیا 2-1 ناپولی رو برده . پس یووه هم میتونه ببره . از کاتانیا که ضعیف تر نیستیم . اگه بازیکن ها مغرور نشن این بازی رو هم راحت می بریم .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی