پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جام دزدان 1 - 2 یوونتوس (هفته دهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
212 پاسخ برای این موضوع

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
بهترین بازیکن زمین به نظر من الساندرو متری بود واقعا فوق العادس این بشر

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
چقدر این ضربات دروازه که با دفاع شروع میشه روی اعصاب هوادار رژه میره :دی یووه نیمه اول منطقی بازی کرد . 10 دقیقه اول خیلی طبیعی بود که بریم زیر یه فشار نسبی . به هر حال هم حریف ناسیوناله هست هم توی زمین حریف و فشار تماشاگرانش بازی میکردیم . من بیشتر از این میترسیدم که بازیکنها توی جو غرق بشن و تحت تأثیر قرار بگیرن اون دقایق اول گل بخوریم که اینطور نشد و توی حمله هم فکر میکنم 3 تا حمله جدی کردیم 2 تا گل زدیم . یه آفساید که 30 متر با دروازه خالی داشت رو میتونستیم بزنیم و کار رو تموم کنیم . پنالتی هم جای بحث نداره کلاً اما توی این بازی برخلاف بازی های گذشته اصلاً نتونستیم پرسینگ رو از زمین حریف انجام بدیم . شاید بیشتر یه حس احتیاط باعث میشد سعی کنیم به روش سنتی توپ رو از زمین خودمون پس بگیریم . تیمی که بازیکنی مثل لوسیو رو داره به راحتی اماده ضد حمله خوردنه ! من نفهمیدم کونته روی این موضوع چرا هیچ حسابی نکرد . تمام فرار هایی که لوسیو میکرد و میزد به دفاع ما اگر با یه یارگیری درست و یه توپ برگشتی بود به راحتی منجر به موقعیت گل میشد . نیمه دوم زیادی دفاعی بازی کردیم به نظرم میشد بهتر از این هم بازی رو کنترل کرد . پیرلو خوب نبود ، پاس اشتباه زیاد داشت و گاهی زیاد از حد ریلکس بازی میکنه و با خیال راحت یه سری از پاسهای ریسکی رو میندازه . ویدال بر خلاف دوندگی زیادش ، اونقدرها که باید جنگندگی نداشت . ووچینیچ خوب بازی کرد . کیلینی اصلاً فکر پاس بلند دادن رو باید از سرش بیرون کنه . بارتزالی خوب بود . متری هم خوب موقعیت سازی میکرد و مارکیزیو الان چند بازیه که داره نقش ستون اصلی تیم رو بازی میکنه . چقدر چقشنگ زد ضربشو . هر جور دیگه به توپ ضربه میزد یا هر کار اضافه دیگه ای با توپ میکرد امکان نداشت اون توپ گل بشه . و الکس هم همه دیدن چقدر عالی و تأثیر گذار بود . قشنگ به اندازه همه مدتی که یووه در نیمه دوم سعی کرد توپ رو شوت کنه توی زمین حریف ، اونجا توپ نگه داشت و خطا گرفت . حالا شاید بهتر باشه کونته حساب ویژه تری روی الکس باز کنه . ای کاش اون ضربه ایستگاهی رو خودش میزد ، من روی اون بیشتر حساب باز میکردم . و البته ضربه ای که با بدشانسی به پاشنه پاش خورد و نشد که حضور 10 دقیقه ایش رو با یه گل جشن بگیره . در کل برد خیلی عالی بود . با توجه به باخت ناپولی همچنین برد میلان به این پیروزی خیلی نیاز داشتیم و خوشبختانه حاصل شد . اما اگر نبود اشتباهات داوری نیمه اول واقعاً در اوردن یه 4-1 از این بازی کار سختی نبود :دی

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
راستی این نکته را یادم رفت ، بونوچی واقعا امشب فوق العاده بود ، خیلی عالی پاتزینی و مهار کرده بود اگر بونوچی نبود من فکر میکنم حتی این بازی و میباختیم ، در چند صحنه هم اشنایدر و هم پاتزینی هم مهار کرد و هم جلوش شوت هاشون وایساد و نگذاشت به بوفون برسه. امشب شب بونوچی بود.

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
من خیلی خوشحالم :yesssmileyf: :hihi:..... خیلی حال داد..اما مثل اینکه ننه من غریبم بازیهای اینتر داوری ها رو کم کم جهت دار میکنه :king_Aragorn:,کثافت نمیدونم اسم چی رو میذاره پنالتی....این همه خطا نگرفت,موقعیت تک به تک رو بیخود آفساید گرفت....خیلی کثیفن اینتری ها خیلی :kick:. الکس :hylove: 11 دقیقه تو بود 6 7 تا خطا گرفت حسابی رفت رو اعصابشون وقت رو هم تلف کرد فقط ای کاش اون توپ میگرفت به پاش اونوقت خیلی بیشتر حال میداد البته من پیش بینیم 1گل اختلاف بود بود الکس نخواست خرابش کنه :yesssmileyf:

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
راستی بر عکس همیشه امروز مدافع ها عالییییییییییی بودن, جورجیو هم بهتر از دو بازی قبل بود امیدوارم به روند پیشرفتش ادامه بده.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
واقعا حال داد عالی بود بازی من که حالا خوشحالم اون پنالتی اعلام نشد میتونیم کلی به انتری های فخر بفروشیم و نابودشون کنیم که یه پنالتیمونم سوخته همه خوب بازی کردن استفان ،پیرلو ، ماتری ، مارکیزیو ، وچینیچ همه عالی بودن

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
بر خلاف بازی های قبلی ، اینبار کمتر تهاجم کردیم و بهینه بهره بردیم . امیدوارم ناشی از پخته تر شدن تیممون باشه... 1- اول فصل بابت خرید لیخت اشتاینر حالم گرفته بود - یک بازیکن معمولی دیگر - الان توبه کردم . تا اینجای فصل از بهترینها بوده. 2- پیرلو اینبار چندان خوب نبود ، احتمالا ناشی از خستگیه . ما در این هفته ها زیاد تغییر و تحول در تیم دادیم ولی پیرلو عنصر صابت هر بازی با هر تاکتیکی بوده ، باید مراعات سن و شرایط بدنیش را کرد . 3- آله به بهترین وجهی از تجربیاتش استفاده کرد . زهر حملات یووه گرفته شد ولی عملا اجازه ضد حمله به اینتر پاک باخته هم داده نشد . در همون دقایقی که انتظار میرفت ما تحت فشار جدی قرار بگیریم توپ در زمین اینتر میچرخید . 4- تبریک میگم ، ارزشش از 3 امتیاز خیلی بیشتر بود .

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
به جز 10 دقیقه اول بازی ، در ادامه یوو کاملا مسلط به بازی بود پیرلو این بازی نمیدونم چرا این پاس خطرناک رو میداد چند بار نفس من بند آمد ! اله اون دقایقی که بازی کرد به نظرم وظیفه خودشو که حفظ توپ بود انجام داد و واقعا حیف اون توپ به پاش نگرفت ... خیلی دوست داشتم ختم بازی با گل الس اتفاق بیوفته کلا من از بازی تیم راضی بودم

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

اینکه یوونتوس برگشته را نمی دونیم اما احساس می شه که بله یووه بازگشت خود را شروع کرده و مطمئنا باید این راه را ادامه دهد تا پاسخ مان را با صراحت کاملی بیان کنیم.

اما منتظر بمانید و مطمئن باشید که اینتر نیز برگشته، البته منظورمان اینتری ست که همیشه پایین تر از بانوی پیر قرار داشت و حالا تنها دو اسکودتوی ما مانده که طبیعی ست انها نیز به ویترین افتخارات مان برمی گردد.

:2qcmh45: :2qcmh45: :2qcmh45: :2qcmh45:

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خوشحالی ای که دارم از اینه که مطمئنم کونته چند بازیکن رو کاملا داره روشون کار می کنه که در لحظه آغاز بحران و یا مصدومیت های پیاپی رو بکنه ! کوا و الیا رو قطعا ازشون بازی خواهیم دید در نیم فصل دوم ! الکس و تونی هم حتی می بینم ،البته اگر تونی نیم فصل نره ! *************** من تنها نگرانی ای که تو یووه دارم ، استفان هستش که اینقدر خوب بازی می کنه که جایگزینی ازش نمی تونم متصور بشم ! فکر کنم 2 بازی اخیر ، راحت هر بازی 20 بار نیمه اول پشت محوطه جریمه تیم حریف دیدمش ...

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
لیختن و مارکیزیو 7 کیلینی 6.5 ووچینیچ و پیرلو 6 کونته 6.5 رانیزی 5.5 نمرات rai 2 به بازیکنان

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
اینکه یوونتوس برگشته را نمی دونیم اما احساس می شه که بله یووه بازگشت خود را شروع کرده و مطمئنا باید این راه را ادامه دهد تا پاسخ مان را با صراحت کاملی بیان کنیم. اما منتظر بمانید و مطمئن باشید که اینتر نیز برگشته، البته منظورمان اینتری ست که همیشه پایین تر از بانوی پیر قرار داشت و حالا تنها دو اسکودتوی ما مانده که طبیعی ست انها نیز به ویترین افتخارات مان برمی گردد.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
من بیشتر از این خوشحالم که تیم خیلی پخته و با برنامه بازی می کرد،پیشرفت کاملا در کار تیمیمون مشخصه!اگه نه به قول یکی از بچه ها بردن تیم 16 ام جدول که اینقدر خوشحالی نداره :1:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
دارن با کونته صحبت میکنن :1: صداش گرفته!!! :lol: :lol: خداوکیلی کپه صداها فیلم اره شده!!! :lol: :lol: :lol: کونته در حاله حاضر داره با بازیکنا شادی بعد از برد رو انجام میده دقیقا مثله بازیکنا :blissysmile: :blissysmile: :blissysmile: الکس عاشقتم. با اینکه سرما خوردم اما دادی زدم که همسایمون زنگ زد گفت خبری شده؟؟؟ :2qcmh45: :2qcmh45:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
اول این برد رو تبریک میگم.ولی نیمه دوم بسیار حرص خوردم.سبک بازی تیم تو نیمه دوم خیلی حرص اور بود. نیمه دوم اومده بودیم بازی رو کنترل کنیم و ببریم که خوشبختانه شد . مارکیزیو خوب بازی کرد. ووچینیچ بسیار خوب بود. ماتری هم خوب بود. دفاع خوشبختانه مشکل خاصی نداشت. به نظرم پیرلو امشب بد نبود ولی زیاد خوب هم نبود. ویدال جنگنده بود ولی بعضی مواقع اشتباه هم داشت. این پاسهای اشتباه پیرلو هم بعضی وقتها تن ادم رو میلرزونه. الکس واسه دقایقی که بازی کرد بسیار مفید بود. پپه هم روی هم رفته خوب بود . اما به نظرم اگر نگیم بهترین ولی مسلما لختشتاینر یکی از بهترینهای امشب بود .عالی بازی کرد. اما باز هم یک نکته وجود داره قدر موقعیتهارو خوب نمیدونیم وگرنه نتیجه چیز دیگه ای بود. داوری هم اشتباهات بدی داشت .

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

ایستگاریبیا مغز نداری ها...اون تک به دروازه رو چرا پاس ندادی آقا؟

من ؟ :1:

سمت راست یووه با لیختشتاینر و ووچینیچ خیلی قوی شده ، عالی بودن این دوتا ، به نظرم بهترین پست برای ووچینیچ همین وینگر راسته .

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
موجی هم قبل از بازی گفته بود امیدوارم یوونتوس ده صفر بازی رو ببره

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

تبریک برد یووه :flower:
تنها چیزی که موند حسرت گل الکسه.

فدای سرمنو شما انشاالله بازی بعد جبران میکنه

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
فقط امیدوارم این روند ادامه پیدا کنه, دوست ندارم آخر فصل چیزای دیگه ای ببینم اینجا!

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
ماسیمو موتوری تنها توو جایگاه نشسته و داره سیگار میکشه.اخ خدا چقد حال میده :guntootsmiley: :guntootsmiley: :guntootsmiley: :guntootsmiley: :confeti: :confeti: :confeti:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی