Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

بهترین ستاره ؟

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
148 replies to this topic

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,244 posts
  • LocationDeutschland

من هیچ گلی رو مثله اون گلی که ندود از گوش سمت چپ فرستاد بعد الکس پرید با پشت کفشش زد تو گل فک کنم به تورینو زد اون گل هر چی میبینم سیر نمیشم

اون سالی که این گل زو زد گل سال هم شناخته شد .
من این گل رو خیلی دوست دارم .
واقعا رویایی بود !

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,849 posts
من بازي رو مي ديدم همون موقع اين مرديكه پيمان يوسفي گفت يه گل اتفاقي داشتم منفجر مي شدم از حرفش گل به اين قشنگي رو مي گفت شانسي بعد از اون شد تيتر برنامه هاي ورزشي و بهترين گل

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,452 posts
اگه داريد لينکش رو واسه من بفرستيد

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ولی جدا بازی ادگار هم رویایی بود . شاید اگر با باشگاه مشکل پیدا نمیکرد و نمیرفت همین الان هم در ترکیب تیم بودش . واقعا روح جنگندگیش و زیرکی و هوش بازیش فوق العاده بود .

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,954 posts
یاد زیدان بخیر

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
من مارکو دیوایو رو خیلی دوست داشتم خیلی حیف شد تو بازی با امپولی که 5-0 بردیم بازیش خیلی قشنگ بود خیلی باهاش حال میکردم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,244 posts
  • LocationDeutschland

من مارکو دیوایو رو خیلی دوست داشتم خیلی حیف شد تو بازی با امپولی که 5-0 بردیم بازیش خیلی قشنگ بود خیلی باهاش حال میکردم

یادمه یک سال که الکس تو بازی با رم مصدوم شد بجای الکس وارد میدان شد و خلاصه کولاک کرد .
الان هم موناکو هست فکر کنم .
دیگه ازش هیچی نمونده !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts
یه گل هست مال خیلی وقت پیشه.فکر کنم 5-6 سال پیش.اینطوریه که از وسط زمین توپ شوت میشه طرف دروازه اما الکس توپ رو در حالی که داشت زمینی میرفت خیلی فنی و تکنیکی با پشت پا در حالی روش طرف دروازه بود میزنه تو سه کنج دروازه .الکس لباس سفید تو اون بازی پوشیده بود.3-4 ساله دنبال اون گل میگردم اما پیدا نمیکنم.اگه کسی داره لینکشو برام بذاره.خیلی ممنون میشم.ما رو از خماری در بیارین.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,244 posts
  • LocationDeutschland
یک گل دیگه الکس هم که من همیشه تو خاطرم هست اینه که از وسط زمین ضربه ایستگاهی زد و گل شد !
واقعا بی نظیر بود و خیلی دنبال ویدئوش هستم !
===========================

ولی جدا بازی ادگار هم رویایی بود . شاید اگر با باشگاه مشکل پیدا نمیکرد و نمیرفت همین الان هم در ترکیب تیم بودش . واقعا روح جنگندگیش و زیرکی و هوش بازیش فوق العاده بود .

داویدز یک استثنا بود ! هیچ وقت بازی یوونتوس - بارسا که یوونتوس با گل زالایتا صعود کرد رو فراموش نمیکنم .
تو اون بازی داویدز اخراج شد بعد از بازی مصاحبه کرد و گفت که من با اخراجم به تیم کمک کردم ! من حرفه ایم !
و بعدا تو تحلیل های بازی هم این مورد ذکر شده بود که داویدز با اخراج شدنش باعث شد یوونتوس کمی مسنجسم تر بازی کنه .
========================================================================

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,954 posts
ولی اینا همش کنار گل زیدان که به اژاکس زد جدا همه را دریبل زد حتی دورازبان واقعا بهترین گلی تا به حال دیده بودم عالی بود عالی

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
تصویر

خودشم فکر نمیکرد روزی به اینجا برسه ......

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,244 posts
  • LocationDeutschland
دندون های جلوی الکس رو موش خورده ;D ;D

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
امروز یه کلیپ از الکس وباجو دیدم که گلهایه این دو بازیکن رو مقابل هم قرار میداد و یه جمله نوشته بود که خیلی برام جالب بود 'Two Fantasistas #10' Baggio vs Del Piero The First One Was The Master The Second Was his Student خیلی برام جالب بود هر حرکتی و هر نوع گلی که باجو زده بود - به نوعی در نسل بعدش الکس یاد اور وتکرار کننده اون گلها بود در انتهاشم یه چی نوشته بود دقیقا نفهمیدم ولی فک کنم نوشته بود الساندرو بهترین دانش اموز خیلی جالب بود

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
خدا وکیلی چیرو فرارا هم یک مدافع فوق العاده و کامل بودش که تعصبش به یووه اونو هنوز هم که هنوزه تبدیل به محبوترین چهره های باشگاه کرده . چیرو اونقدر با تجربه و باهوش و محشر بودش که لیپی در جام جهانی 2006 رسما ازش دعوت کرد تا به عنوان دستیار و مربی مدافعان همراه تیم باشه . امیدوارم خیلی زود به کادر فنی یووه بیاد چون تجربه و دانش چیرو خیلی زیاد با ارزشه . من که خودم عاشق چیرو بودم و هستم و اونو کم نظیر میدونم . من خیلی دوست دارم ویالی روزی سرمربی یووه بشه و پسوتو - فرارا - رامپولا - کونته و دی لی ویو هم دستیاراش باشن . عجب چیزی میشه که لیپی هم مدیر فنی تیم باشه ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,244 posts
  • LocationDeutschland
منم فرارا رو خیلی دوست دارم . یکی از بهترین یوونتوسی هایی هست که تا حالا دیدم . اول تو تیم جوانان یووه کار میکرد که بعدش به درخواست لیپی به تیم ملی رفت و دوباره برگشته به تیم جوانان . یادمه وقتی از فوتبال خداحافظی کرد گفت دوست دارم به یوونتوس کمک کنم و اصلا هم براش مهم نبود که تو تیم بزرگسالان باشه یا جوانان . جدا دمش گرم !

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
الانم اگه دقت کنید تو تمام بازیهای یووه به خصوص تو تورین کنار پسوتو و رامپولا بازی رو از نزدیک میبینن و قلبشون با یووه هستش . چیرو تو اولین فصل حضور کاپلو قرار بود از فوتبال خداحافظی کنه یعنی درست زمانی که لیپی از یووه رفت اما به درخواست کاپلو با اینکه میدونست باید ذخیره باشه تو تیم موند و کمک روحی بسیار بالایی بود . دمش گرم ... عشق است چیرو فرارا ...

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
ستاره زمین تو بازی با اینتر ، جی جی بوفون بود

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
تصویر

وای انگار دارم خواب میبینم . آنتونیو کابرینی مدافع افسانه ای تیم ملی ایتالیا و یوونتوس سرمربی تیم ملی سوریه شده و به همراه این تیم به تهران میاد تا در مقدماتی جام جهانی به مصاف ایران بره . کابرینی 297 بار برای یووه و 73 بار برای تیم ملی بازی کرده و باید یه تدارک خوب ببینیم تا موقعی که به تهران میاد بریم پیشش و یه تابلوئی یا بهر ترتیب چیزی به عنوان یادگاری از طرف کانون هواداران یووه در ایران بهش تقدیم کنیم و اینجا مسولیت حسین زیاد میشه و کلا باید از این موقعیت استفاده کنیم . به نظرم فوق العادست که یکی از بهترینهای تاریخ یووه و ایتالیا رو ببینیم ...

تصویر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
100% حتما همچین کاری خواهیم کرد و اون بازی باید همه با پرچم سایت و یوونتوس بریم ورزشگاه و مقدمات اینکه چیزی هم بهش هدیه کنیم حتما اماده می کنم ایول به این بابک با این فکرش

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
خدایی من دارم اینجا حروم میشم ;D باید برم تو کانون هواداران کشورهای دیگه و پیشنهاد بدم ::) البته چندتا پیشنهاد دارم ولی فعلا منتظر آماده شدن ویزام هستم ;D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users