پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

زمین فوتبال و تیم یوونتوس دات ای ار

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
2257 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من ميخوام يه گزارش از زمين فوتبال بدم من ساعت 18:35دقيقه وارد زمين شدم ديدم به بيست و خورده اي آدم اومده اکثرا هم لباس يووه و بيشتريا آلکس بودند البته نبايد از حق گذشت که پاول ندود هم زياد داشتيم بهرحال حسين کاپلو در کنار زمين مشغول ارزيابي بازي بود و بازيکنان هم خودشون رو نشون دادند بهرحال بعد از گذشت چند دقيقه يعني حدود نيم ساعت تيمي متشکل از خودم ، اشکان ، حميد ، همايون بوفون و مسعود وارد ميدان شديم بازي جنگده ما در آخر منجر به پيروزي دو بر صفر ما شد لازم به ذکره اين اولين و آخرين بازي ما بود در ضمن فرد مرموز فروم آقاي يووه 1897 نيز با حضورشون ما رو خوشحال کردند البته اسرار داشتند که خودشون رو دوست يووه 1897 بدونند ولي بهرحال .... با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
با سلام تست تیم فوتبال یوونتوس دات ای ار برگزار گردید و افراد مورد نظر برای تشکیل این تیم مشخص گردیدند. امیدواریم افراد انتخاب شده نهایت تلاش خود را برای تیم یوونتوس ایران انجام دهند و همچنین افرادی که انتخاب نشده اند حمایت خود را از این تیم دریغ نکنند با امید به موفقیت این تیم در ضمن اسامی بازیکنان مورد نظر به زودی اعلام خواهد شد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
سلام به همه دوستان و تشکر از تمامی عزیزانی که تشریف اوردند با توجه به محدودیت نفراتی که مجبور بودیم انتخاب کنیم 8 نفر منتخب گزینش شدند ولی سایر نفرات می توانند ما را در بازی های بعدی همراهی کنند

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من که میدونم قبول نشدم :'( :'( :'( نمیخوام بهونه هم بیارم ولی انصافا زمین اصلا مناسب نبود.دم اون یووه ایهام گرم که دیروز اون قدر خوب بازی کردن.

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
اي ول كمال در ضمن من با لباس منچستر بودم كه همه داشتن چپ چپ نگاه ميكردن در ضمن كمال تيم ما 3 تا زد :D ;) :) تازه من هم ميدونم انتخاب نشدم : 1. زمين سر بود :-[ 2. توپ جالبي نبود :-[ ولي همه جا با اين تيم هستم :D ;) :) ولي خداييش بايد اعتراف كرد خيلي ها از من بهنر بودن و تكلي كه من زدم كار ها رو خراب كرد + لباس منچستر من ::) :o 8) ??? :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
من هم به نوبه خودم واسه همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم مثل تیم یووه پر قدرت ظاهر بشن و خوشحالم که چنین بازیکنانی رو حالا نمیدونم از کجا گیر آوردیم. کمال جون داداش جنبه داشته باش . ;) ما که 2 تا خوردیم داد زدیم تیم ما 2 به 0 باخت ؟؟؟؟؟

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
اولين بازيتون كي ه؟ راستي از تيماي با اسماي مسخره بترسيدا! :-[ معمولا اينجور تيما به اندازه كافي قوي هستن! محكم باشيد.ما پشتتونيم! ;D ;) از الان هم هي به همديگه بگيد نتيجه مهم نيست.مهم بازيه خوبه! ;D در كل موفق باشيد. حالا اگه نشد سوم و دوم بشيد حداقل اول رو بشيد!!! :D دروازه بان كي شد؟

10_pinturicchio

10_pinturicchio

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 97 ارسال
خیلی دوست داشتم بیام.ولی وقتی نشستم پای فینال قصد داشتم تا تموم شد بیام.به وقت اضافه که کشیده شد موندم که بیام یا نه! قلبم میگفت برو ولی مغزم مخالف بود.خونمون هم دور بود.حالمم بدجوری گرفته شد.بالاخره مغزم به قلبم غلبه کرد و من نیومدم. البته یکی از کلنجارهای قلب و مغزم درسام بود.آخه اگه قبول هم میشدم(که حتما میشدم!!!) نمیتونستم بازی کنم... من و یه دوست یوونتوسیم قرار بود بیایم که هر دو مون پارسال سابقه بازی تو این جام رو داشتیم.من تیم کوثر و اون تیم پاس.ولی امسال سال بدی وا3 ماست!!! آرزوی موفقیت برای آقا حسین و این تیم دارم و امیدوارم اسکودتوی پس گرفته شده رو دوباره بگیرن!!!جام سختیه ولی میتونید قهرمان شید! تلاش کنید و قوی باشید!سعی میکنم که پیگیر باشم و اگه تونستم از نزدیک بازیتون رو ببینم! در ضمن اگه تونستید برنامه بازیهاتون رو تو سایت بذارید.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من

اي ول كمال
در ضمن من با لباس منچستر بودم كه همه داشتن چپ چپ نگاه ميكردن
در ضمن كمال تيم ما 3 تا زد :D ;) :)
تازه من هم ميدونم انتخاب نشدم :
1. زمين سر بود :-[
2. توپ جالبي نبود :-[

ولي همه جا با اين تيم هستم :D ;) :)
ولي خداييش بايد اعتراف كرد
خيلي ها از من بهنر بودن و تكلي كه من زدم كار ها رو خراب كرد + لباس منچستر من ::) :o 8) ??? :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

اين آقا مسعود که ميبينيد گتوزو تيم ما بود
بهرحال ديگه داشت رفيق رئاليش رو ميکشت که حسين ما رو کشيد بيرون :D

من هم به نوبه خودم واسه همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم مثل تیم یووه پر قدرت ظاهر بشن و خوشحالم که چنین بازیکنانی رو حالا نمیدونم از کجا گیر آوردیم.

کمال جون داداش جنبه داشته باش . ;)
ما که 2 تا خوردیم داد زدیم تیم ما 2 به 0 باخت ؟؟؟؟؟

بيژن جان از کي تا بحال باخت رو هم داد ميزنم
معمولا برد رو اعلام ميکنند

اولين بازيتون كي ه؟
راستي از تيماي با اسماي مسخره بترسيدا! :-[
معمولا اينجور تيما به اندازه كافي قوي هستن!
محكم باشيد.ما پشتتونيم! ;D ;)
از الان هم هي به همديگه بگيد نتيجه مهم نيست.مهم بازيه خوبه! ;D
در كل موفق باشيد. حالا اگه نشد سوم و دوم بشيد حداقل اول رو بشيد!!! :D
دروازه بان كي شد؟

کاملا تاييد ميشه
به نظر من اگر دروازبان همايون بشه ميشه يه اميدي داشت

با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
بازی های ما رو جمعه قرعه کشی خواهد شد من اسامی دعوت شدگان رو اعلام می کنم: اقایان : افشین طاهری حسین عباسی سعید قائم مقامی ارسطو صحبت لو مصطفی پاچله یاشار نادرزاده محمدرضا حیدری محسن میرزایی اسفندریار گواهی رسول عظیمی و یک دروازه بان که از بین همایون و دو نفر دیگه یکی انتخاب خواهد شد و دو نفر از نفرات بالا نیز خط خواهند خورد

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
سعی میکنیم یک جلسه در طول این هفته برگزار کنیم امیدوارم اوهایی هم که دعوت نشدند بیاند . از این تیم حمایت کنند

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من در اين بين من فقط مصطفي پاچله و اسفنديار گواهي رو ميشناسم بقيه چهره هاي جديدي هستند اميدوارم موفق باشند راستي حسين يه سوال ميانگين سني جوونه ؟ تيم رو جوون ببند تا در مسابقات سالهاي آينده هم بدرد بخورند با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
واقعا همه بچه ها جوونوند توی تست دیدید که فکر کنم میانگین تیم به 20 یا نهایتا به 21 هم نرسه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من بله حق با شماست داش نويد خود مربي هم که جوونه پس اين تيم کاملا موفقه ولي تجربه رو نبايد فراموش کرد اونايي که تجربه دارند و در اين جام حضور داشتند لطفا تيم رو تنها نزارند با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
موافق برگزاری بازی یوونتوس الف با یوونتوس ب هستید توی همین هفته؟؟؟؟

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
پیشنهاد بدی نیست یوونتوس الف که مشخصه بقیه بچه ها هم دور هم جمع بشند و تیم یوونتوس ب رو تشکیل بدند تا هم یه بازی کرده باشیم و هم اینکه تیم یوونتوس ب تشگیل بشه تا پشتیبان خوبی برای تیم یوونتوس ا باشه

10_pinturicchio

10_pinturicchio

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 97 ارسال
یه چیز یادم رفت بگم.من راجب تیم های شرکت کننده اطلاعات خوبی دارم که فکر میکنم به دردتون بخوره!ما پارسال جلوی اینا بازی کردیم وچهارم شدیم! سعی میکنم حالا که نمی تونم بازی کنم یه جور دیگه کمکتون کنم! در خدمتتون هستم

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
ایول عالیه ما رو در جریان بذار

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
قبول من كه حاضرم و در عين حال باعث ميشه تيم الف قوي تر بشه و آماده تر راستي اسم تيم ب رل ده اين جوري باعث ميشه هميشه رقابت باشه و تيم الف با انگيزه تر بازي كنه خلاصه من پا هستم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
توی این هفته یا هفته اینده با دوستانی که توی تست رد شدند تماس می گیریم و برای حضور در تیم ب دعوت می کنیم و بعد از ان یه بازی دوستانه بین یوونتوس الف و ب خواهیم داشت

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی