پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

زمین فوتبال و تیم یوونتوس دات ای ار

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
2257 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ما فعلا چون زمان زیادی نداریم برای جام رمضان برای همین فقط یک مرحله تست داریم بعد از مسابقات جام رمضان در تاریخ های مشخص دوباره تست داریم و نفراتی رو جایگزین خواهیم کرد تیم متعلق به یوونتوسی ها است و حالا حالا ها با این تیم کار داریم ما

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
متاسفانه (برای من) و خوشبختانه (برای بقیه دروازبان ها) این دفعه نمی تونم باشم. ولی امیدوارم موفق باشید.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من آقا حسين اگر ميشه ليست بازيکناني که توي تست قبول شدند رو بزاريد ممنون و موفق باشيد با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
کمال جان هنوز چیزی معلوم نیست احتمالا دوباره هم تست خواهیم گرفت هر چند اکثر افراد معلوم شدند اما باید یکم صبر کنید تا اطلاع بدیم بهتون

shaghayegh

shaghayegh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 134 ارسال
ايكاش ما هم ميتونستيم بيايم. :(ولي واسه تيم بانوانش اگه باشه من پايم :).اخه عضو تيم فوتسال سمپادم.ولي جور كردنش خيلي مشكله :-\

GIGI GIGAR

GIGI GIGAR

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
بيچاره ما دخترها...

sanam_137

sanam_137

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 35 ارسال
البته ما هم ميتونيم با پسرا بازی کنيم.ولی خوب ميترسم کم بيارن ::) برا همين ما به نفع طرف مقابل ميريم کنار 8) شقايق جان هر وقت خواستی بازی کنی منو خبر کن! ;)

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
چه اعتماد به نفسی من به نمایندگی از همه پسرا از شما تشکر میکنم که به نفع ما رفتید کنار و نذاشتید ابروی ما بره(کو پیداس)

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

بيچاره ما دخترها...

ما پسرها بازی میکنیم...
شما هم یه سوتی،دادی بزنید و ما رو تشویق کنید.... ;D

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال
منم دوست داشتم بازی کنم.دروازه بان هم هستم ولی هم شیرازم وهم اینکه یه سری مشکلات دیگه دارم ;)

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
به نظر میاد که دروازبان خوبی باشی چون خیلی روی بوفون تعصب داری

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
متاسفانه توی مرحله اول تمرینات اونجوری که از بچه های فوروم انتظار می رفت چیزی مشاهده نشد و هیچ کسی از بچه های فوروم حضور نداشتند ولی یه سری بازیکن خیلی خوب الان داریم که یوونتوسی هستند و سابقه بازی دارند اما من با بعضی از دوستانی که تماس داشتند عرض کردم اگه بالای ده نفر بشوند دوباره تست مججد گرفته می شه وقت هم زیاد نداریم برای مسابقات نهایتا باید تا 7 روز دیگه اسامی رو رد کنیم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من خيلي دوست دارم مدير فني تيم باشم قول ميدم بر عکس پروين توي کار سر مربي دخالت نکنم :D با تشکر

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
حالا این مسابقات کی شروع میشه و زمان برگزاری بازی و مکانشم اگه ممکنه بگین اگه همه چیز خوب باشه شاید منم بیام.راستی حسین خان دفا و یا هافبک لازم ندارین؟

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
اصلا محدودیت سنی داره یا نه؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
محدویت سنی داره از 15 سال به بالا و از 40 سال پایین تر مکان مسابقات هنوز معلوم نیست ولی زمانش ماه مبارک رمضان است توی همه پست بازیکن نیاز داریم

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
چه جوری تست میگیرید؟ تو بازی؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
زودتر چند وقت دیگه ماه رمضونه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
قرار شد ده نفر بشید تا دوباره تست گرفته بشه اگه ده نفر هستید ما حرفی نداریم

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
خوب حسین جان من میگم شما بشمر : من و کمال و مصطفی میشیم 4 تا شما 5 نفر دیگه پیدا کن تستو بگیر دیگه ؟ حالا یه سوال ؟چرا ما باید 10 نفر بشیمتا تست بگیری؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی