Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

بحث آزاد درباره بانوی پیر

- - - - -

• Please log in to reply
650 replies to this topic

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,022 posts
یه سری از بحث ها هستند که براشون موضوع و تاپیک خاصی تعریف نشده؛
مثلا درباره نظر خودمون درباره یووه، اساطیر یووه و کلا حسی که راجع به یووه داریم؛
این تاپیک موضوع خاصی نداره و هر چیزی که دوست دارید میتونید درباره یوونتوس بگید؛

• tecra and L'Avvocato like this

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

فكر ميكنم اگر مبنا كسب افتخارات باشه من پسوتو و ويالي و بونيك و اناستازي و بيريندلي و خيلي هاي ديگه اسطوره ميدونم .
البته در اسطوره بودن اين افراد شكي نيست.
اما در مورد زيزو ... خب اسطوره شدن بر مبناي فوتبال خوب بازي كردن بنا نشده ! خيلي چيزهاي ديگه در اسطوره شدن دخيل هست. معناي اسطوره رو ميشه به راحتي در كساني مانند پسوتو و پلاتيني و روسي و ... ديد . شايد بشه زيدان رو جزء برترين هاي تاريخ يووه دونست ولي فرق بزرگش با بقيه قلب سياه و سفيد هست .
ميبينيم كه بعد از گذشت سال ها ميشل پلاتيني موقع سخن گفتن در رابطه با يووه از كلمه ما استفاده ميكنه !
اسطوره شدن و اسطوره مانندن كار بسيار دشواريست و كار هر كسي نيست و اسطوره شدن در يووه لياقت ميخواد و اين لياقت بر مبناي فوتبال و افتخار نيست !

من هم با نظر حسن تا حدود زیادی موافقم ...

بازیکنا و حتی مربیها یی که توی یووه عضو بودن رو میشه ... به چند دسته تقسیم کرد ...
1- یه عده ای بازی رو از یووه شروع میکنن و توی یووه هم تموم میکنن ... اینا فوتبالشون در هر سطحی که باشه اسطوره اند و یا از برجسته ها میشه اونا رو به شمار اورد ...
این بازیکنا حتی اگه در سطح بالایی هم نباشن ... بازهم قابل احترامن و جزو درجه یکها شمار میرن ..

2- یه عده ای هستن ... فوتبال رو از یووه شروع نمیکنن ... ولی رفتار و دلبستگیشون به یووه ... باعث میشه اسطوره بشن ..

ندود ... کامورانسی

3- یه عده ای هستن ... مثل طلبکارها از ییوه جدا میشن ... و بعد از جدایی شون ، علیه مدیریت و کل باشگاه و یا اسطوره های یووه مصاحبه میکنن و موضع میگیرن ...

4- یه عده ای مثل ربی باجو ... از ییوه جدا میشن و حتی به باشگاههای رقیب میرن ... ولی بخاطر شخصیت خاصشون و یا بخاطر خدماتی که واسه یووه انجام دادن ... همیشه محبوبن ...

اگه بخوایم ... معلوم کنیم که چه کسی اسطوره است ....اسطوره در معنی والای کلمه...

شاید توی ییوه ، باید به تعداد انگشتای دست ، ازشون یاد کرد ...

ولی با یه کم اغماض... باید به مسئله نگاه کرد ...

اسطوره یووه به نظر من .... فوتبالیست خوبی که به ییوه احترام بگذاره ...

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,503 posts
من یه چیزی بگم به نظر من بازیکنایی که تو دوتا لیگ قهرمانان تاثیر زیادی داشتن باید جزئ اسطوره ها باشن مثلا همین 96 باید ویالی <راوانلی و دشان تو اسطوره ها باشن بازیکنایی بسیار خوب و موفق واسه یووه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
تاپیک خوبیه ، خیلی خوب میشد اگه یه همچین تاپیکی رو تو انجمن "تیم یوونتوس" میداشتیم ! یه جورهایی کلوب هواداری یوونتوس که همه بحصی حتی خاله زنکی در مورد بازیکنا رو میشد توش کرد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,022 posts
بچه ها،
به نظرتون یووه در چه پست هایی همیشه خوب بوده ؟
خط حمله، خط هافبک، خط دفاع، دروازه بان
به ترتیب بگید که کدوم قوی تر بوده.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
بنظر من ... و اونچه که توی ذهنم هست از ییوه ... من نسبت به بازیهای ملی میگم ... اول مهاجم دوم دروزاه بان سوم مدافع چهارم هافبک البته حس من اینه ... با یه کم تحقیق بهتر میشه ... دقیقتر نظر داد... درباره مدافعا بگم که .... درسته که یووه( معاصر بهتره ) مدافعای خیلی خوبی داشته ... ولی اونا توی تیم ملی حرف اول رو نمیزدن ... اما اگه بحث ملی رو کنار بذاریم ... بنظر من دفاع و دروازه ... میتونه اول و دوم باشه بازم بعدا نظرم و کاملتر و دقیقتر میگم...

esfandyar_alex

esfandyar_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 347 posts
یووه همیشه هافبک های خوبی داشته دفاع کردن همیشه تو خون و روح بازیکنای یووه به صورت تیمی بوده

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
بهمن بنظرم اگه توی دوران معاصر درباره موضوعی که مطرع کردی حرف بزنیم بهتره ... مثلا از 1970 به بعد ... یا ازدوران تراپاتونی به بعد ...

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,427 posts
یووه بیشتر به دفاع و دروازه بانش مشهور بوده. سبک بازی یووه دقیقا سبک اصیل ایتالیایی است که مبتنی بر یک دفاع منسجم تیمی و استفاده از حداقل موقعیت به دست آ مده می باشد. من حضور مهاجمین و هافبک های بزرگ جهان و تاثیر آن ها در تیم رو به هیچ وجه انکار نمی کنم. ولی خیلی به خاطر ندارمم که یووه در یک بازی سراسر حمله باشد و بیشتر پیروزی را در دفاع کردن به دست می آورد.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
اینکه یووه خوب دفاع کردن رو بلده ... درسته .. ولی دلیل نمیشه یادمون بره مهاجمها و گلزنهای سطح بالا یی توی یووه بازی کردن و مطرح شدن... کاسیراگی . راوانلی . ویالی . بتگا . اسکیلاچی . بونی پرتی . بتگا . کاپلو . گولیئلمو گابتو . اناستازی . التوبلی . پائولو روسی . عمر سیوری . فلیچه بورل . هانسن . فدریکو مونراتتی . چارلس . پلاتینی . اینزاگی . مایکل لائودروپ . جیامپائولو منیچلی مهاجم یوونتوسی ... کاری جز ... گل زدن نداره ... مهاجم یووه باید گلزن باشه ... از تک فرصتها استفاده کنه ....

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 posts
1-طرفداران :snitch: 2-مهاجم 3-گلر 4-مدافع 5-هافبک

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,022 posts

بهمن بنظرم اگه توی دوران معاصر درباره موضوعی که مطرع کردی حرف بزنیم بهتره ...

مثلا از 1970 به بعد ... یا ازدوران تراپاتونی به بعد ...

هر کسی نظر خودش رو بگه،
به معاصر و غیر معاصرش کاری نداشته باشیم بهتره؛ :دی:
---

واقعا سخته؛
ولی به نظرم اینه :

1- خط دفاع
2- دروازه بان
3- خط حمله
4- خط هافبک

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
اگه بازیهای ملی را کنار بذاریم ... احتمالا همه به این توافق برسیم که یووه ... بیشتر مدافعهای بزرگی رو به فوتبال معرفی کرده ... ویرجینیو روستتا . بنیتو سارتی . پیترو راوا . فرارا . شیره ا . کابرینی . دی اگوستینی . جیانکارلو برچلینو . فلیپه مونتی . برونو گارزنا . جزپه فورینو . کوکوردو . سالوادوره . بریو . الفردو فونی . کارلو پارولا ... خیلی از این مدافعها از کاپتانهای یووه هم بودن ... مثل روستا . فلیپه مونتی . راوا . پارولا . سالوادوره . جزپه فورینو . شیره ا . سرجیو بریو . فرارا .

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

تصویر

توی سایت

football-italia.net

این عکس رو دیدم .... اگه اشتباه نکرده باشم ..... تیم منتخبه تاریخ یووه است ...

ویرایش :

عمو تراپ رو هم بهترین مربی انتخاب کرده

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
این عکس منتخب تا چه سالیه؟؟؟ من اصلا قبول ندارم زیدان اون وسط باشه...جای ندود به شدت خالیه.الکس هم نیست. ولی خط دفاعش محشره.الان اگر بازیکنانی با کیفیت شیره آ،کابرینی و جنتیله تو فوتبال دنیا باشن(که نیستن) و دور هم یه خط دفاع تشکیل بدن،دروازه ی پشت سرشون،بدون دروازه بان هم باز نمیشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,022 posts
البته باید دید این تیم منتخب رو کی انتخاب کردند ؟
من احتمال میدم که الکس و ندود رو بخاطر این نزاشتند چون هنوز بازی می کردند؛

ولی عجب خط دفاع و حمله ای :سوت:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
http://www.football-...juventusxi.html

این هم لینک مخصوص این انتخاب .............

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,427 posts
اصلا حال نكردم. با اينكه بازيكن هاي فوق العاده اي توش هستند؛ ولي در خط هافبك كمبودهايي احساس مي شه.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
درسته من هم با خط میانی و مخصوصا زیدان مشکل دارم ... شاید بجای زیدان ... جیوانی فراری خوب بود .. یا جزپه فورینو دلیل بهمن هم مناسبه ... چون ندود تازه ترک فوتبال کرده یا اله که داره بازی میکنه ... اسمشون نیست .. که منطقیه ... توی دفاع هم بجای جنتیله ... من ویرجینیو روستتا رو می پسندم ...

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,178 posts
اسطوره های بانوی پیر نظر خودشون رو در مورد بازیکنان حاضر در تیم دلنری که می توان در آینده شاهد نام آنها در دل آلپی جدید باشیم رو دادند :

بونی پرتی : نام های زیادی وجود دارد و انتخاب یک نام غیر عادلانه خواهد بود ، باید منتظر بمانیم "

بریو : در دفاع ؟ کیه لینی ، وی ثابت کرد که DNA یوونتوس را در خود حمل می کند "

بوفون : کیه لینی و مارکیزیو و در سال های آینده بازیکنان دیگری نیز خواهند بود "

کاوزیو : مارکیزیو ، در یوونتوس پرورش یافت و یوونتوس در خون وی جریان دارد "

ویورینی : " کیه لینی و مارکیزیو "

جنتلیه : " کیه لینی وارد تاریخ خواهد شد و نام وی در کنار نام ما در ورزشگاه جدید نقش خواهد بست "

مونترو : " اگر همانگونه که ما به پیروزی می رسیدیم وی نیز به پیروزی برسد و من آرزو می کنم که این اتفاق بیفتد ، کیه لینی خواهد بود "

پروتزی : " کراسیچ ؟ ایتالیایی ها را ترجیح می دهم ، کیه لینی و مارکیزیو "

راوانلی : " کراسیچ توانایی این کار را دارد "

نستور فرزند اسطوره ی بزرگ سیووری : " ستاره ی فلیپه بونی پرتی را در کنار ستاره ی پدر بزرگش مشاهده خواهید کرد "

تاکونی : " کیه لینی و مارکیزیو "

----------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------

شبکه ی تلویزیونی مدیاست در یک نظر سنجی از هواداران یوونتوس نظر اونها رو در مورد 50 ستاره ای که باشگاه انتخاب کرد رو پرسیده و در یک سوال دیگر از اونها خواسته که ستاره های ویژه خود را انتخاب کنند :

در این نظرسنجی حدود 2730000 شرکت کردند و بیشتر هواداران با این انتخاب باشگاه موافق بودند اما بیشترین اعتراض هواداران به وجود نام های روبرتو باجو و ویالی به دلیل اظهارنظرهای آنها پس از کالچیوپولی بود ، در سمت دیگر بونیک مهاجم لهستانی یوونتوس نیز با مخالفت هواداران همراه بود و آن هم بدلیل عشق و علاقه ی فراوان به باشگاه رم ، اما سه ستاره ی ویژه هواداران با کسب 77% نظر هواداران به آندره آ فورتوناتو تعلق داشت و پس از آن ادگار داویدز و تودور قرار گرفتند .

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users