پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فوتبال ملی و لیگ برتر ایران

* * - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
10759 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من در اين تاپيک در مورد مسابقات ليگ برتر ايران گفتگو و تبادل نظر خواهد شد اهداف درست کردن اين تاپيک 1- گفتگو در مورد ليگ ايران 2- مستقل کردن تاپيکها استقلال و پرسپوليس 3- صحبت در مورد نتايج اين رقابتها و قهرمان اين رقابتها اميدوارم از اين موضوع ها خارج نشيد با تشکر
  • tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
خیلی وقت بود که می خواستم این تاپیک رو بسازم مرسی از کمال جان اما من فکر کنم این تاپیک رو در مورد کل فوتبال ایران بزاریم بهتر باشه یعنی تیم ملی و حتی جام حذفی
  • tecra از این پست تشکر کرده است

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام نويد جان پيشنهاد شما رو قبول ميکنم درستش کردم اميدوارم توي اين تاپيک بحث هاي به دور از دعوا و جنجال برگزار بشه با تشکر

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
بحث رو شروع كنيم؟ رخصت 8) ببينيد دوستان.ليگ ايران ليگ حرفه اي بحساب نمياد .بغير از كشوراي خاور ميانه و آسيايي .كشوراي ديگه براي سرمايه گذاري روي بازيكنا و تيمها وارد ميدان نميشن! اگه دقت كنيد تمام بازيكنايي هم كه به ليگهاي اروپايي راه پيدا كردند توسط تيماي عربي و ليگ امارات بوده كه شناخته شدند. چرا؟ چون اونا رو تبليغات و استاديوم سازي و كلن رو بازيكنا سرمايه گذاري كلان ميكنن! اروپاييها چرا بايد رقبت كنن برن ليگ امارات رو ببينن ولي نيان ايران كه ليگ ايران رو ببينن؟ مسائل در اين مورد زياده. كه برخي از اونا هم برميگرده به سياست و .... كه واردش نبايد شد. اگه به ليگ ايران از بالا نگاه بشه ميشه ريزه كاريهاي زيادي ازش در آورد. ولي شما جاي ليگ ايتاليا! از چشم اون به اين ليگ نگاه كن. تفاوت مثل زمين چمن دل آلپي ميمونه با زمين خاكي كنار استوديوم آزادي! بايد در مورد اين ليگ يه راهايي در پي گرفت كه پيشرفت داشته باشه. نميدونم شايد از ما هم كاري بر بياد. ولي از نزديك ....... از نزديك ليگ بدي نيست.اونم چون ايراني هستيم و ارق ملي داريم. انصافا بازيكن خوب و حرفه اي زياده.امكانات بايد باشه.اگه عين ليگ اسپانيا دولت هم كمك كنه به سرمايه ي ليگ امكانات بيشتر ميشه. به همين مموال پيشرفت هم بيشتر ميشه. . . حالا قهرمان اين فصل بنظرتون كيه؟ ;D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
جالب بود صحبت ها به نظر من سه تیم پیروزی-پاس و ذوب آهن امسال واسه قهرمانی شانس دارند و نظر من پرسپولیس قهرمان

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من ميلاد خيلي صحبتهاي جالبي کرد به نظر من مثل يک کارشناس زبده اين صحبتها رو کرد من هم تا حد زيادي با صحبتهاي ميلاد جان موافقم واقعا ايراني اگر بخواد ميتونه ، اين رو بارها و بارها ثابت کرديم ولي فدراسيون ما نميخواد با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
بزرگترین مشکل ما ایرانیا مدیریته و این امر حتی توی فوتبال ایران و فدراسیون ایران هم به چشم میاد فوتبال ما پتانسیل این رو داره که جزو بهترینها باشه و این غیر قابل انکاره اما مدیریت بد و ناصحیح مارو از این مسیر دور کرده فوتبال ایران هنوز درگیر یک سری مسائل پیش پا افتاداس و تا وقتی نتونه خودشو از بنده این مسائل رها کنه نمیتونه پیشرفت قابل ملاحضه ای داشته باشه این مسئله نه تنها در فوتبال ما بلکه در کل ورزش ما و حتی در سطح کلان تر در کل مسائل مملکت ما وجود داره

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من يک بحثي سال پيش مطرح شد مبني بر خصوصي سازي تيمها ولي نصفه کاره رها شد ، به نظر من اگر همه ي تيمها رو يک شخص حقيقي بگردونه اينطوري بازيکن سازي هم انجام ميشه و فوتبال ما پيشرفت ميکنه چيزي که الان توي اروپا بسيار مرسومه اينه که يک کارخونه يا يک فرد با وضع مالي خوب تيمي رو ميخره و روش سرمايه گذاري ميکنه ، اينطوري هم باعث تبليغ شرکت يا کارخونش ميشه و هم تيم پيشرفت ميکنه با تشکر

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
ولي اين هم در همه ي موارد صدق نميكنه ها. مثال خوبش پارسال منچستر نصف بيشتر سهامشو به يك شخص فروخت. دليلش رو نميدونم ولي همه ي طرفداراي منچستر جلوي باشگاه تجمع كردند و نا رضايتي خودشون رو ابراز كردن!!! ??? تو اين حالت امكان از هم پاشيدگي و يا ورشكستگي باشگاه زياد ميشه.آخه اينجا طريقه تبليغات هم اينجا جا نيوفتاده .....

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
من پیشنهاد میکنم که اینقدر فوتبالمون رو نکوبیم و یکم هم از نکات مثبتش بگیم هرچند انتقاد بسیار خوبه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام نويد جان ما اينجا فوتبالمون رو نميکوبيم من و ميلاد تا به اينجا مشکلات رو گفتيم و با هم تبادل نظر کرديم به نظر از مشکلات بگيم بهتره تا اينکه بيايم بگيم فوتبال ما يه سر و گردن از گوام بالا تره با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
من منظورم این بود که فوتبال ما چیزهای ارزشمند زیادی داره که اگه نخوایم با تمسخر بهشون نگاه کنیم واقعا عالی هستند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
دعوت از نفرات جدید جهت حضور در مسابقات جام ال‌جی اردن كار خوبی است كه آینده فوتبال ایران را بیمه می‌كند و شایسته‌ها انگیزه بیشتری را به‌دست می‌آورند. اینکه از بازیکنان برتر لیگ استفاده کنیم می تواند به نفع تیم ملی فوتبال ایران باشد. دعوت‌های این‌چنینی در فوتبال ملی می‌تواند سرچشمه بسیاری از كارهای مفید برای آینده فوتبال این كشور باشد كه امروز از سوی سرمربی تیم ملی انجام می‌شود. بازیکنان جدید جزو بهترین‌های چهار هفته اول لیگ باشگاههای ایران هستند. این نفرات راه را برای برترین‌های فوتبال ما باز خواهند كرد و با اعتماد كادر فنی به این بازیكنان، اندیشه و شیوه‌های جدید مربیان در تیم ملی بیش از گذشته نمود پیدا خواهد كرد. بعد از تورنمنت ال.جی باید به مصاف چین تایپه برویم. نباید این تیم را دست كم گرفت، اما این بازیكنان هم می‌توانند پیروزی چشمگیری در این رقابت به دست آورند و جواب اعتماد مربیان را بدهند. بازی با چین تایپه كه باید به سود ما تمام شود اما در مسابقه ایران و كره جنوبی این شانس بزرگ را داریم كه در تهران به مصاف تیم پرقدرت كره برویم و بتوانیم با تلفیقی از بازیكنان با تجربه و جوان سرگروه شده و با اقتدار صعود خود را جشن بگیریم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من با حرفهاي حسين کامل موافقم بهتره که نفرات دعوت شده رو اينجا بزارم پرسپوليس تهران : شيث رضايي ، عليرضا واحدي نيكبخت ، مهرزاد معدنچي ، پژمان نوري استقلال تهران : داود حقي استقلال اهواز : ابراهيم ميرزاپور پاس تهران : حسن رودباريان ، محمد نصرتي ، هادي شكوري ، كيانوش رحمتي ، هادي عقيلي سايپا : سيد جلال حسيني ، رحمان احمدي صباباطري : عباس آقايي سپاهان : روبرت ماركوسي ، حميد شفيعي پيکان : سپهر حيدري ذوب آهن : مهدي رجب زاده اينم نميدونم : امير ازهري اگر توي باشگاهها اشتباه کردم معذرت من رو پيشاپيش ببخشيد با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
استقالال فقط یک نفر؟

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

استقالال فقط یک نفر؟

تازه مطمئن نيستم داود حقي توي استقلال باشه :D
ولي قلعه نوعي گفته هيچ کدوم از اين بازيکنا که الان دعوت شدند
توي ليست نهايي براي بازي با چين قرار ندارند
با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نه داود حقی استقلاله نه مارکوسی سپاهانه و نه ... مارکوسی برق شیراز - عباس آقایی پاس و هادی عقیلی سپاهان

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
قلعه نوعی بازیکنان استقلال رو برنداشته چون میخواد تیم اولش که استقلال باشه با هم منظم تر بشن... ولی بازیهای اصلی و مهم میبینی 11 نفر استقلالی تو زمین هست......

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من نه ديشب توي 90 گفت بخاطر اينکه بازي استقلال و صباباطري امروزه از اين دو تيم بازيکن بر نداشته تا بتونن راحت بازيشون رو بکنند با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
البته من شنیدم که انصاریان به تیم ملی دعوت شده درسته؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی