پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5222 پاسخ برای این موضوع

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

antonio-conte.jpg

نام:انتونیو
فامیلی:کونته
متولد 31 جولای سال 1969 درشهر لچه ی ایتالیا
انتونیو بازی خودش رو از تیم جوانان لچه در سال 1985 شروع کرد.در سال 1992 به یوونتوس رفت.و مدتی بعد قبل از اینکه دلپیرو کاپیتان یووه شود کاپیتان یوونتوس شد.
کونته در لچه در 89 بازی یک گل به ثمر رساند و در یوونتوس با 295 بازی 29 گل زد.و در سال 2004 در حالی که در یووه حضور داشت از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.
کونته در تیم ملی ایتالیا هم سابقه ی حضور داره. درفینال جام جهانی1994 مقابل تیم ملی برزیل حضور داشت و با ایتالیا
نایب قهرمان جهان شد.در سال 2000 هم در جام ملتهای اروپا حضور داشت و با ایتالیا در فینال مقابل فرانسه به نایب قهرمانی اروپا دست پیدا کرد.
افتخارات:
قهرمان سری ا ایتالیا در سالهای1995,1997,1998,2002,2003
نایب قهرمانی سری ا ایتالیا در سالهای 1992,1994,1996,2000,2001
قهرمان لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا در سال1996
نایب قهرمان لیگ قهرمانان اروپا در سالهای 1997,1998,2003
قهرمان جام یوفا در سال1993
نایب قهرمان جام یوفا در سال 1995
قهرمان اینترتوتو در سال 1999
قهرمان جام باشگاه های جهان در سال1996
قهرمان سوپر کاپ یوفا در سال 1996
قهرمان کوپا ایتالیا در سال 1995
نایب قهرمان کوپا ایتالیا در سالهای 1992,2002,2004
قهرمان سوپر کاپ ایتالیا در سالهای 1995,1997,2002,2003
پس از دوران بازیگری خود به مربیگری پرادخت.
در فصل 2005-2006 دستیار لویجیا دی کانیو در سیه نا شد.
در مارس 2007 سرمربی تیم سری بی ارزو شد.و در هفت بازی که سرمربی این تیم بود 19 امتیاز کسب کرد.ولی درپایان فصل تنها با 1 امتیاز اختلاف از اسپزیا باعث شد که ارزو به سری سی 1 سقوط کنه.
در دسامبر 2007 در تیم سری بی باری جایگزین سرمربی این تیم جیوسپه ماتراتزی برای نیم فصل 2007 - 2008 شد.

**

• F A R SH A D J U V E, Camel Blue و Buffon1 از این پست تشکر کرده است

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
این کونته سمبل عشق به یوونتوسه واقعا دوستش دارم محبوب ترین بازیکن یووه برای من همین انتونیو کونته هستش وای وسط زمین مال کونته یود خوشحالی های از ته دلش بعد از گل زدنش واقعا دوست داشتنی بود ارزوم اینه یه روزی بشه سر مربیه یووه کاپیتان انتونیو دوست داریم

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
عجب کاپیتانی بود چقدر دوسش داشتم هر چند این اواخر دیگه اون کاپیتان سابق نبود و افت کرده بود ولی بازم نماد یه بازیکن با ابهت بود

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
این هم صحنه شکستن پای کونته زیر استوک های گئورگ هاگی کاپیتان رومانی
واقعا درد اوره

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
چرا یوونتوس یه تحولی تو مربی گری نمیده؟ بابا این انتونیو به خاطر اون ابهتی که داره بشه مربیه یووه تمام تیم ها باید جلوش زانو بزنند

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
از یه طرف می گم هنوز مربیگری یووه واسش خیلی زوده از طرف دیگه می گم دیگه از گواردیولا که کمتر نیست

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
تصویر

شخصیت و به قول معروف استایل خاصی داره کونته .

منم خیلی دوست دارم روزی در یووه ببینمش، ولی انگار فعلا از یووه دلخوره ...
  • jigartala2020 از این پست تشکر کرده است

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2916 ارسال
خدایش خدا بود
  • jigartala2020 از این پست تشکر کرده است

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من فکر کنم به خاطر اون جریان سری ب و تیم کونته که داشت میرفت سری سی یه مشکل هایی پیش اومد ولی من با همه این شرایط هنوز بهش عشق میورزم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من اولين بار كه بابك رحماني(مائورو كامورانزي خودمون توي فوروم) رو از نرديك ديدم شديدا ياد كونته افتادم.مدل خنديدن و مدل چشماشون عين همديگه‌ست و اينكه حجفتشون از ته دال عاشق يووه هستن!!! ولي خب اين كجا و اون كجا(دو نقطه دي،بابك جون ناراحت نشو)

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
حالا حتی در حد شایعه وی انگار داره صداش بلند میشه که بشه مربیه یووه به جون خودم میشه و یووه دوباره میشه قهرمان ایتالیا

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
کونته کی از مربیگری باری برکنار شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اخه سایت گل اسم مربی باری رو ونتورا زده

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
منم سوالم همینه کلی خوشحال بودم که کونته از اینتر امتیاز گرفته اگه کسی خبر داره بگه لطفا

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
کونته مربی نیست. نمی دونم چطور شد که هم تمدید کرد هم بیرونش کردن.... میخاد مربی زنیت بشه

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
به نظرم بهترین گل تاریخ فوتبال، برگردون کونته به برشا تو سال 97 بود. اگه ندیدید حتما ببینید چون واقعا به نظرم قشنگ ترین گل دنیاست. اون بازی رو 4 - 0 فکر کنم یووه برد. دروازه بان خشکش زد! نتونست تکون بخوره. یه گل استثنائی بود به نظرم که محاله دیگه تکرار بشه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کاپیتان کونته رسماً سرمربی آتالانتا شد .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
کاش قبل از بازی با اینتر این اتفاق می افتاد

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
بعد از گلی که به منچستر زد چنان از ته دل خوشحالی کرد که یاد خوشحالی مارکو تاردلی افتادم. همیشه حسرت ضربه سری که تو فینال چمپیونز به تیر میلان زد رو میخورم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
اماری : کونته در سال 1992 از تیم لچه به یووه پیوست و تا سال 2004 پیراهن یووه را به تن داشت و بیش از 295 بار پیراهن بانوی پیر رو به تن کرد و 29 گل هم به ثمر رسوند!! سیه نا - ارتزو - باری و اتالانتا هم تیم هایی بودند که مربیگری کرده
  • ace of glass از این پست تشکر کرده است

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
چقدر خوش تیپ شده این آنتونیو کونته الان بازی انتر و آتالانتا رو نشون میداد رو سکوها

نشسته بود ! اما خیابانی همش به اشتباه کمک مربی آتالانتا که روی نیمکت بود رو آنتونیو کونته نام میبرد

اینیم یه عکس از کونته ولی فکر کنم مو کاشته ها !

تصویر
  • ace of glass از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی