Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

میتینگ

- - - - -

• Please log in to reply
2356 replies to this topic

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
سلام دوستان !

از این به بعد در این تاپیک در مورد مسایل مختلف میتینگها صحبت میکنیم و نتیجه گیریهای خودمون رو از میتینگهای مختلف بیان میکنیم ! لازم به ذکره تمامی پستهایی که به هر نحوی مغایر موضوع میتینگ باشه ، پاک خواهد شد . از این به بعد سعی میکنیم تا قبل از گرفتن میتینگ ، یه آمار از بچه هایی که کارت طلایی دارن و میتونن تو میتینگها شرکت کنن رو منعکس کنیم تابا آمادگی بیشتری پا به خانه ی هنرمندان بذاریم ! عرض دیگه ای نیست جز برنامه ی میتینگ های کانون هواداران یوونتوس در سال 1387 :

جمعه ، 20 اردیبهشت ماه ساعت 16:30 .

جمعه ، 17 خرداد ماه ساعت 1630.

جمعه ، 21 تیر ماه ساعت 16:30 .

جمعه ، 18 مرداد ماه ساعت 16:30 .

جمعه ، 22 شهریور ماه ساعت 18:30 ( به صرف افطاری ) .

جمعه ، 19 مهر ماه ساعت 15:30 .

جمعه ، 17 آبان ماه ساعت 15:30 .

جمعه ، 15 آذر ماه ساعت 15:30 .

جمعه ، 13 دی ماه ساعت 15:30 .

جمعه ، 18 بهمن ماه ساعت 15:30 .

و

جمعه ، 23 اسپند ماه ساعت 15:30 .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,940 posts
با تشکر از قاسم عزیز برای انتخاب تاریخ - زمان و مکان میتینگ های کانون این هم جواب دوست عزیزمون که توی تاچیک پیشنهادات و انتقادات پرسیده بودند : سوال : مگه میتینگهایی که گذاشته میشه خیلی شلوغه که باید هر کسی که میاد کارت طلایی و غیره داشته باشه ؟ یا هر کس که کارت طلایی داره یوونتوسی تره و واجب المیتینگه؟ اگه یه کسی روز میتینگ بیاد سر قرار و کارت هواداری نداشته باشه چه بلایی سرش میاد؟ جواب : دوست عزیز ما برای منظم کردن برنامه های کانون این شرط رو گداشتیم که کسانی که کارت هواداری تهیه می کنند فقط می تونند شرکت کنند و به نظر من اگه میتینگ حتی با 5 نفر برگزار بشه که دارای کارت هستند برگزار بشه خیلی بهتر از این هست که بدون برنامه و قانون باشه - چون کسی که واسه میتینگ و برنامه های کانون ارزش قائل می شه و اهمیت می ده اینجوری مشخص میشه در مورد سوال اخرتون هم : ما اتمام حجت کردیم با همه که دوستانی که دارای کارت طلایی هستند تشریف بیاورند ولی اگه کسی گوش نداد و اومد ما ازش پذیرایی می کنیم

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,637 posts
حالا یه سوال : اگه کسی فعلا شرایط عضویت رو نداشته یاشه حالا به هر دلیلی اگه بخواد بچه های سایتو ببینه و باهاشون اشنا بشه باید چیکار کنه . در ضمن سوالات منم مغرضانه نبود و جنبه کنجکاوی داشت . ممنون از جوابتون

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,940 posts

حالا یه سوال : اگه کسی فعلا شرایط عضویت رو نداشته یاشه حالا به هر دلیلی اگه بخواد بچه های سایتو ببینه و باهاشون

اشنا بشه باید چیکار کنه . در ضمن سوالات منم مغرضانه نبود و جنبه کنجکاوی داشت . ممنون از جوابتون

من توی تاپیک های قبلی گفتم که کسانی که الان از شرایط مالی مشکل دارند ثبت نام کنند و هزینشون رو تا 2 - 3 ماه اینده پرداخت کنند . دیگه فکر نمی کنم دلیلی برای لجبازی باشه
  • vesal neghab likes this

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,988 posts
سلام به همه دوستان
نمیدونم چرا دارید اینقدر همه چیز رو سخت می کنید
حسین چندین راه جلوی پای شما گذاشته و فکر نکنم واقعا مشکل خاصی باشه

یه نکته هم من در مورد این سوال بگم :

حالا یه سوال : اگه کسی فعلا شرایط عضویت رو نداشته یاشه حالا به هر دلیلی اگه بخواد بچه های سایتو ببینه و باهاشون

اشنا بشه باید چیکار کنه . در ضمن سوالات منم مغرضانه نبود و جنبه کنجکاوی داشت . ممنون از جوابتون

اگر دوستی بخواد بچه های سایت رو ببینه و براش این موضوع مهم باشه کمی قانون مندی رو هم قبول می کنه و شرایط رو هم میپذیره
در کنار این مسائل واقعا این راه حل اخر حسین هم واقعا عالی هست
هدف ما فقط و فقط منظم کردن برنامه هاست و این هدف فقط به این روش به دست خواهد اومد و برای اجرای این کار نیاز به همکاری دوستان یوونتوسی هم هست
  • vesal neghab likes this

kral

kral

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 63 posts

1-کسی که واسه میتینگ و برنامه های کانون ارزش قائل می شه و اهمیت می ده اینجوری مشخص میشه

2-اگه کسی گوش نداد و اومد

1-اهان یعنی هر کی که پول نده اهمیت قایل نمیشه!

2-اینم یعنی اونی که اومد کر بوده!

3 -اگر دوستی بخواد بچه های سایت رو ببینه و براش این موضوع مهم باشه

4 -قانون

3-اگه مهم هست بره جلوی در خانه هنرمندان واسته وقتی که میت تموم شد دوستاشو اونجا ببینه!

4-من به این یکی تو این مملکت اعتقاد ندارم

من نمی دونم این 25 تومن واسه حسین چقدر مهم شده که از این به بعد می خواد کل میت هارو بیاد!
اخه تو میت قبلی نوید گفته بود که حسین واسه اینکه 200 300 هزارتومن بیشتر بخواد کاسبی کنه اخر هفته نمی اد تهران!اونم به خاطرسیستم شغلیش! پس میت تا قبل از این واسه حسین هم بی ارزش و بی اهمیت بوده که نمی اومده؟!(یعنی این 25تومن از اون 200 300 تومن بیشتره؟)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
جالبه که تا وقتی مسئله تئوری بود،همه رای دادن توی نظر سنجی که پول میتینگ تقسیم بشه. تا وقتی حرف بود،همه می دیدند اینکار درسته بهش رای دادند. حالا که تقسیم شده و وقت پول دادنه،به هرچیزی که میشه گیر داد گیر می دید. حتی اگر اون چیز شماره ی کفش حسین باشه. من موندم چرا موقه نظر سنجی،اگر اشتباه نکنم فقط 1 نفر مخالفت کرد؟ همه گفتند پول میتینگ ها تقسیم بشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,018 posts
سلام دوستان من به نظر من 25000 تومن برای 6 میتینگ که واقعا از ارزش بالایی برخوردار هستند اصلا رقم بالایی به حساب نمیاد ! نمیدونم ! بعضی ها میترسند که نتونند یک میتینگ بیان و پولشون دود بشه بره هوا ! یعنی 3 هزار تومن اینقدر مهمه ؟! باتشکر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6,684 posts
نه ! مشکل اینه که بعضی ها فکر میکنن حسین میخواد پولارو بالا بکشه ! و بره جزایر قناری !!!

kral

kral

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 63 posts

1- همه رای دادن توی نظر سنجی که پول میتینگ تقسیم بشه.

2- همه گفتند پول میتینگ ها تقسیم بشه.

1- اون همه کیا هستن؟ اگه تو ارشیو داری اسم ببر؟

2- اخه تقسیم داریم تا تقسیم! یکی یه چیزی رو میگه 80% واسه من 20% واسه تو! خوب این کجاش تقسیم؟

بعضی ها میترسند که نتونند یک میتینگ بیان و پولشون دود بشه بره هوا!

مگه پول تو منقل خونه خرج میشه که دود بشه؟!اونایی که پول میدن و نمی تونن بیان اون 3000 بزارن رو حساب صدقه سری!

نه ! مشکل اینه که بعضی ها فکر میکنن حسین میخواد پولارو بالا بکشه ! و بره جزایر قناری !!!

اگه اینجوریه منم یه کانون هواداران واسه خودم می زنم که یه مشت عاشق سینه چاک یه تیم دوره خودم جمع کنم بلکه بتونم یه سفر شابدل عظیم برم!

من به مدیرای فروم میگم شمشیر به دستان! تا یکی یه خورده اینور اونور مینویسه مثل افراد لیان پامشو حمله میکنن به طرف! بابا یه ذره انتقاد پذیر باشید!

حسين اينا هوادارانت هستن! مثل شبنم و احمد و مجید از دستشون ندی!!!چون اون ها هم واست عزیز بودن ولی...!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6,684 posts
من نمیفهمم علیرضا چی میگی ! اصلا حرفات سر و ته نداره ! من که گیجم و اصلا متوجه نمیشم و بهتره چیزی نگم ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
خداییش خودت می فهمی چی میگی ؟؟

کم میاری از شبنم و احمد مایه می زاری ؟ چه رررررررربطی داره به پول میتینگ.
گفتم که به همه چی گیر میدی ! حتی اگر بشه به شماره کفش حسین.

الان کل کسایی که دارند اعتراض می کنند 2 نفر اند.تو و احمدرضا.
بقیه حتی اگر اعتراض هم داشتند مثل حمیرد گفتند که تابع جمع اند.

یا اگر اعتراضی داشتند روی جزییات بوده

خیلی ها انتقاد کردند و حسین هم دوستانه جواب داد.ولی من به این پست :

1-اهان یعنی هر کی که پول نده اهمیت قایل نمیشه!

2-اینم یعنی اونی که اومد کر بوده!

3-اگه مهم هست بره جلوی در خانه هنرمندان واسته وقتی که میت تموم شد دوستاشو اونجا ببینه!

4-من به این یکی تو این مملکت اعتقاد ندارم

من نمی دونم این 25 تومن واسه حسین چقدر مهم شده که از این به بعد می خواد کل میت هارو بیاد!
اخه تو میت قبلی نوید گفته بود که حسین واسه اینکه 200 300 هزارتومن بیشتر بخواد کاسبی کنه اخر هفته نمی اد تهران!اونم به خاطرسیستم شغلیش! پس میت تا قبل از این واسه حسین هم بی ارزش و بی اهمیت بوده که نمی اومده؟!(یعنی این 25تومن از اون 200 300 تومن بیشتره؟)

نمی گم انتقاد !

تو بگو کجاش انتقاد ؟ مسخره کردن حرفای حسین ؟ یه گیر دادن به اینکه این پولا به چه درد حسین می خوره ؟

من این وسط هیچکاره ام.من نه توی هیئت مدیره کاره ایم،نه توی کانون.اصلا تاحالا میتینگ هم نیومدم.
تا حالا هیچکدوم از بچه ها هم ندیدم.

ولی منصف باشید.
منصفانه است که یکی مثل امین شهریوری همه ی پول یه میتینگ رو تنهایی بده ؟
یا حسین ؟

اگر می خواد انتقاد کنید،پیشنهاد هم بدید.نه فقط اینکه مسخره می کنید.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,940 posts
خوب چه خبره اینجا و ما بی خبریم - جالبه که اینجا همه موافق هستند و فقط دو نفر شاکی هستند و وظیفه من هم این هست که شفاف سازی کنم تا مشکلی پیش نیاد - ببینید دوستان عزیز شمایی که کارت طلایی می گیرید 25000 تومان به حساب من واریز می کنید که این 25000 تومان به دو قسمت تقسیم می شه 1- 7000 تومان برای ( صدور کارت یوونتوس دات ای ار - تقویم رسمی یوونتوس 1387 - کارت پستال - هزینه ارسال - حق عضویت ) 2 - 18000 تومان برای ( حضور در شش میتینگ - ارسال اخبار مهم باشگاه بر روی گوشی شما - تخفیف برای خرید اجناس و سی دی های یوونتوس ) ( دوستانی که مشکل مالی دارند می تونند درخواست کارت کنند ولی هزینه های خود را طی 2 - 3 ماه اینده به صورت کلی پرداخت کنند ) حالا .من اینجا اتمام حجت می کنم : هر کسی موافق این روش هست که ما در خدمتش هستیم و امیدواریم سال اینده با رضایت کارتشون رو تمدید کنند و در ضمن این نظر من به تنهایی نبوده بلکه نظر بچه های اصلی بوده و بس - و دوستانی هم که این روال رو قبول ندارند دیگه من نمی دونم باید چی بگم بهشون لیست کسانی که تا این لحظه می تونند توی میتینگ بعدی شرکت کنند : نوید - امین - قاسم - بابک - حسین - مانی - وحید - علی - خانم بهرسی - خانم حسین زاده - خانم احدی - علی - نیک - حسن ده گلی - مهدی منصوری - بابک اکبری نکته : خانم بهرسی - خانم حسین زاده و اقای ده گلی - آقای منصوری - آقای اکبری هم اعضای جدید الورود هستند .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
من که اصلا نمیفهمم به چی داری اعتراض میکنی!خدایی اسن سوال من رو توی یک خط واضح جواب بده!بدون کنایه و تمسخر! : به چی معترضی؟! باور کنید هیچ زوری توی عضویت نیست و شرایط هم الان همینه!هرچی هم که بگید هیچ تغییری(حداقل تا ۶ ماه آینده که دوباره باید پول میتینگ ها گرفته بشه) نمیده!خود حسین هم که بارها گفت این سیستم مشکلاتی داره(البته نه این مشکلاتی که تو بهش اشاره میکنی!) و دوست داره نظر بچه ها رو بشنوه تا مشکلات رو برطرف کنه اما یه عده فقط بلدن با تیکه انداختن و کنایه زدن حرف بزنن! من در مورد سری اول کارت ها و میتینگ ها و مسائل مربوط بهش فقط همین رو میتونم بگم که : شرایط در حال حاضر همینه و هرکس دوست داره شرکت میکنه و هرکس هم که نمیخواد ....

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,940 posts
من در مورد سری اول کارت ها و میتینگ ها و مسائل مربوط بهش فقط همین رو میتونم بگم که : شرایط در حال حاضر همینه و هرکس دوست داره شرکت میکنه و هرکس هم که نمیخواد ....

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,988 posts
من در مورد سری اول کارت ها و میتینگ ها و مسائل مربوط بهش فقط همین رو میتونم بگم که : شرایط در حال حاضر همینه و هرکس دوست داره شرکت میکنه و هرکس هم که نمیخواد ....

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,587 posts
خب اونیکی تاپیک رو بستید، اینم مثل همون داره میشه... پاک کنید پستارو بهتره. چون اونی که نمی خواد پول بده میاد و خرابکاری میکنه. رضا اگر اون پست من رو پاک نمی کرد توی اون تاپیک علیرضا متوجه می شد که حق باهاش نیست. گفتم که کارتهای قبلی 8500 بود و حدود 2-3سال همه بطور مجانی و بدون تمدید استفاده کردن که همون موقع هم مانی کلی کارت رو گرفته بود. اگر علیرضا یکبار پول میتینگ رو حساب کرده باشه، می فهمه که چه جوریاست که 10-15 نفر بیان و برن، اون حساب کنه. منم اعتراض ندارم رضا، من چون ممکنه تابستون تهران نباشم و الانم نمی تونم شرکت کنم با نوید و امین صحبت کردم که الان کارت نقره ای بگیرم و برای دور جدید تمدید کنم، که اگر هم تهران باشم چون مقررات اینطور هست قطعا نمی رم و صبر می کنم تا دور بعد... بنابراین بحث بیهوده هست، علیرضا و اون یکی هرچقدر هم که بگن قانون تغییر نمی کنه و الکی دارن سوزن به یاروشون می زنن. متوجه هم نمیشم که چرا وقتی نمی خوان نه پول بدن، نه کاری بکنن فقط اعتراض می کنن... اعتراض رو کسی می کنه که بخواد کاری انجام بده و شریک باشه... حق با من نیست؟؟؟ توی مساله فوتبال من گفتم به علی کهنبانی ربطی نداره و کمال و علیرضا می تونن اعتراض یا صحبتی بکنن. ولی اینجا برعکس هست، اینجا علی کهنبانی که پول داده و عضو هست می تونه نظر بده ولی وقتی علیرضا نمی خواد کاری بکنه نظر نده بهتره...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6,684 posts
هیچ کاری بدون نقص نیست اما هلو هم نیست ! هرکی کارت داشت قدمش رو چشم و هرکی نداشت قدمش روی سنگ فرش پارک ! بسه دیگه ... من در مورد سری اول کارت ها و میتینگ ها و مسائل مربوط بهش فقط همین رو میتونم بگم که : شرایط در حال حاضر همینه و هرکس دوست داره شرکت میکنه و هرکس هم که نمیخواد ....

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,567 posts

خداییش خودت می فهمی چی میگی ؟؟

کم میاری از شبنم و احمد مایه می زاری ؟ چه رررررررربطی داره به پول میتینگ.
گفتم که به همه چی گیر میدی ! حتی اگر بشه به شماره کفش حسین.

الان کل کسایی که دارند اعتراض می کنند 2 نفر اند.تو و احمدرضا.
بقیه حتی اگر اعتراض هم داشتند مثل حمیرد گفتند که تابع جمع اند.

ترو قرآن دیگه پای من یکی رو وسط نکشین.
اصلاً حال و حوصله این بحث رو ندارم.
تا 100سال هم بیایم انتقاد و پیشنهاد کنیم فکر نکنم فایده ای داشته باشه.
تا حالاش که نیومدیم میت از این به بعدش هم دیگه نمی آیم.
خواهشاً دیگه اسم من رو توی این تاپیک نگید که نمی خوام دو باره یکی از در بیاد تو و هرچی از دهنش در میاد بهم بگه...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6,684 posts

ترو قرآن دیگه پای من یکی رو وسط نکشین.
اصلاً حال و حوصله این بحث رو ندارم.
تا 100سال هم بیایم انتقاد و پیشنهاد کنیم فکر نکنم فایده ای داشته باشه.
تا حالاش که نیومدیم میت از این به بعدش هم دیگه نمی آیم.
خواهشاً دیگه اسم من رو توی این تاپیک نگید که نمی خوام دو باره یکی از در بیاد تو و هرچی از دهنش در میاد بهم بگه...

خب وقتی اعتراض غیر منطقی میکنید و جو رو متشنج میکنید باید منتظر عکس العمل هم باشید دیگه .

یکی از بچه ها بهم امروز گفت که خیلی ها میگن اگر تو یه میتینگ 20 نفر شرکت کنن میفته نفری 1000 تومن در صورتی که الان نفری 3 تومن گرفته شده !
فقط هزینه رزرو جا میزی 5 تومن بود ! معلوم نیست 1 ماه دیگه چقدر بشه ! بعدشم مگه تو میت بچه ها سماق میمکن ! فقط 30 تومن هم میخورن !

اگر پولی ته اینجا موند که میره تو حساب کانون و میشه مثلا مثل گذشته در پایان فصل آینده یا برای سالگرد تاسیس باشگاه یا سایت جشن گرفت که فکر نکنم رزرو یه هتل مثل هتل کوثر با 20-30 تومن میسر بشه !

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users