Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

اخبار و شایعات یوونتوسی در رسانه ها

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
337 replies to this topic

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
من تاپیک ترجمه روزنامه ها رو بستم ! بعد از نظر بقیه مدیرها،کاربری این تاپیک عوض شد ! قرار بود همه خبرها رو اینجا بزنم،ولی اخبار رسمی و موثق رو توی اون تاپیک میزنیم. و اخبار دسته دوم و غیر رسمی مثل خبر های Goal.com و خبر های بدون منبع Channel4 یا دیگر سایت ها رو اینجا قرار میدیم. خبر های این تاپیک از اهمیت کمتر برخوردار اند و فقط در حد شایعه هستند. ولی خبر های تاپیک اخبار یوونتوس خبرهای موثق اند. هیچ کس حق نداره اخبار غیر موثق رو توی اون تاپیک بزنه نکته : خبرهایی که Goal.com یا channel4 به نقل از شبکه های ایتالیا مثل Sky یا رادیو ها مثل Kiss kiss میزنه موثق حساب می شوند. اخبار ایرانی که منبع خارجی ذکر نکردن غیر-موثق حساب می شوند.
  • tecra and ace of glass like this

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
شایعات : گاتزتا : یووه به دنبال ستاره ی سویا : کیتا کوریره : یووه بدنبال بازیکنان انگلیسی : اورا،سیلوا،پیکه و در رویای لمپارد. 3 ستاره ی جوان یووه برای بازی های چمپیون لیگ یووه بر خواهند گشت : جیوینکو،دی چلیه و مارکیزیو.
  • tecra and ace of glass like this

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 posts
این هم یک لینک خبر از سایت گل است که در آن رانیری لیست خرید خود را برای تابستان اعلام کرده است:

http://www.goal.com/...tenutoId=674183
  • tecra likes this

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
ولی من از خواننده های اصلی تاپیک روزنامه بودم رضا تنبل!!! ;D
  • tecra likes this

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts

ولی من از خواننده های اصلی تاپیک روزنامه بودم رضا تنبل!!! ;D

تیترای یووه ای رو میزنم ازین به بعد !
وقت گیر بود آخه ! هی 1 خط یه خط بخونی و ترجمه کنی ! خیلی اعصاب خورد کنه :D !
حالا فکرامو می کنم ! شاید اونم برگردوندم !

-----------------------------

شایعه ی ستاره ی سوم پیرهن یووه هم شنیدید ! یووه گفته با قهرمانی بعدی ستاره ی سوم رو روی پیراهنش میزاره.
ولی منبع این خبر چیه ؟

گفت و گوی کوبولی با "توتواسپورت"

=-=-=-=-=
مربی لاتزیو بعد از بازی گفته : باختن به یووه در تورین شرم آور نیست،ولی نه اینطوری !
رانیری هم گفته در بازی های بعدی از جوانان استفاده خواهد کرد.

-channel4
  • tecra likes this

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
ناپولی مطمئن از خرید یاکوئینتا! مدیر ورزشی باشگاه ناپولی پیرپائولو مارینو در مصاحبه با یکی از روزنامه های ایتالیا گفته : یاکوئینتا آماده پیوستن به ناپولیه!وینچنزو و لاوتزی زوج عالی ای رو به وجود خواهند آورد Goal.com
  • tecra likes this

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
سلام امین جان نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی یادمه یاکوئینتا سال 2002 که اصلا معروف نبود به موجی میل زده بود که دوست داره بیاد یووه و خیلی یووه رو دوست داره فکر نکنم همچین بازیکنی روزی از یووه بره با تشکر

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,080 posts
سايت Goal به نقل از روزنامه لارپوبليكا نوشته كه دونادوني گفته دل‌پيرو را براي يورو 2008 دعوت خواهد نمود:

http://www.goal.com/...tenutoId=676930

به نوشته همين سايت يووه مي‌خواد پيشنهاد مبادله ياكينتا با همسيك را به ناپولي ارائه كنه:

http://www.goal.com/...tenutoId=676968

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 posts
اخبار ورزشی گفت که دونادونی گفت اگه الکس همینجور روند صعودی داشته باشه مطمینا او رو به تیم ملی دعوت میکنم. روز نامه جام جم گفت که پیتر چک... کولر و چند بازیکن دیگه از ندود خواستن که به تیم ملی دوباره بازگرده.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
کوریره : یووه به لیورپول برای ژابی الونسو پیشنهاد داد. توتواسپورت : آکوییلانی : اگر از رم جدا شوم،اولین گزینه یوونتوس است. لیپی گفته : بعد از اینکه تیم ملی کشورتون رو قهرمان جهان کردید و اشک شوق برای هموطنانتون آوردید،نمی تونید در کشوری به جز کشورتون کار کنید. تصور میشه در صورت عدم موفقیت دونادونی لیپی دوباره مربی گری تیم ملی را به عهده بگیرد. Channel4

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,080 posts
يووه پيشنهاد معاوضه ياكينتا رو با آكوئيلاني مطرح خواهد كرد. در اين صورت مقداري پول هم روش خواهند گذاشت! اين مديران هر روز قراره ياكينتا رو براي معاوضه با يك بازيكن پيشنهاد بدن!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,567 posts
رضا جان فکر می کنم اون تاپیک قبلی ( ترجمه روزنامه ها...) خیلی خوب بود. من هم از طرفداراش بودم... ولی خوب اینشالا اینیکی هم مثل اون خوب باشه و مفید.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
بعد از ناپولی که به خریدن پالادینو ابراز علاقه کرده بود و نام این بازیکن رو در لیست خرید خوددشون اضافه کرده بودند حالا نوبت به سمپدویا رسیده که برای جذب این بازیکن تلاش کنه گاتزتا دلو اسپورت

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,108 posts
فلامینی: من میلان را انتخاب میکنم جوبیلو ایواتا به دنبال ندود Goal

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6,684 posts
یوونتوس برای جذب سولی علی مونتاری هافبک-مهاجم باشگاه پورتثموث ابراز علاقه کرده . همچنین شایعاتی مبنی بر علاقه یووه برای جذب تومازو روکی مهاجم 30 ساله لاتزیو به گوش میرسه . پابلو پیاتی ستاره جوان استودیانتس آرژانتین هم بر سر دو راهی میلان و یوونتوس مونده اما گفته میشه تمایل بیشتری برای آمدن به تورین نشون میده . گفته میشه یه مهاجم 14 ساله ساحل عاجی به اسم دیاکیته قراره با تیم تمرین کنه . لقب بالوتلی جدید رو بهش دادن .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts

گفته میشه یه مهاجم 14 ساله ساحل عاجی به اسم دیاکیته قراره با تیم تمرین کنه . لقب بالوتلی جدید رو بهش دادن .

سلام بابک جان
بالوتلی خودش هیچ پخی نیست تازه 17 سالشه
دیگه بالوتلی جدید چیه
با تشکر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6,684 posts
بمنچه تو خبرش زده بود ::)

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
با وجود اینکه فصل بعد با برگشتن جووینکو و پیوستن احتمالی آمائوری کار برای یاکوئینتا سخت تر میشه اما این بازیکن ابراز علاقه کزده که فصل بعد هم در یووه بمونه و گفته سعی داره با برگشتن به فرم اصلی بتونه ایتالیا رو در جام ملت های اروپا همراهی کنه توتو اسپورت!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6,684 posts
در صورت ملحق شدن گرت بری هافبک باشگاه استون ویلا به لیورپول ، احتمال جدا شدن و پیوستن ژابی آلونسو به یووه قوت میگیره . Goal.com

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6,684 posts
به نوشته روزنامه Corriere dello Sport مذاکرات مخفی برای آوردن مارک شوآرتزر دروازه بان ملی پوش 35 ساله استرالیایی از میدلزبرو به یووه آغاز شده . این در صورتی هست که تیمهای : بایرن ، فیورنتینا ، منچسترسیتی ، تاتنهام و سلتیک هم آمادگی خودشون رو برای جذب وی اعلام کردن . به نوشته مطبوعات انگلستان ، شانس سلتیک از دیگر تیمها بیشتر است .

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users