Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

انتقادات و پیشنهادات

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
7578 replies to this topic

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,953 posts
پس از مشکلاتی که فوروم قبلی داشت صلاح دیدیم که با نصب فوروم جدید کار خود را اغاز کنیم برای پیشبرد اهداف از پیش تعیین شده خود به کمک شما دوستان عزیز نیازمند هستیم ما را از پیشنهادات و انتقادات سازنده خود دریغ نکنید

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
من یه پیشنهاد خفن دارم! اگر عملی بشه خیلی عالی میشه. یاهو مسنجر 8 که تازگی ها اومده کلی امکانات جدید داره.که مهمترینش چت با msn مسنجره و این حرفاست. اما این یاهو یه سری plug in داره که یکیشون rss reader .یعنی توی مسسنجر یه پنجره باز میشه که باهاش میتونه فید های rss رو بخونه. من سایت یاهم اسپورت رو از توی ایدیم چک میکنم مثلا! اگر بشه برای سایت. و یا حتی هر بخش فروم یه rss feed بزاریم میتونه خیلی باحال بشه!! اما در درجه اول دیدن اخبار سایت از توی ایدی خیلی حال میده! اگر درست حسابی ساخته بشه حتی عکس های مطلب هم مسنجر باز میکنه! عملی نیست!؟

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,988 posts
قکر جالبیه باید روش فکر بشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,953 posts
یعنی به همه این امکان رو می دهند؟ توضیح لطفا

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
منظورتون رو نمیفهمم! اما توضیح میدم: توی یاهو مسنجر 8 یکی از پلاگین های پیشفرضش یاهو نیوز هست! وقتی آپشنش رو بزنید.یه سری اسم با سه سری آدرس فید آر اس اس . من یکی ازین آدرس های فید رو پاک کردم و به جاش یه آدرس دیگه گذاشتم1 اسمشم خودم تغییر دادم! حالا توی اون پلاگین حروقت اجراش میکنم برای او فیدی که خودم گزاشتم رو باز میکنه!! حالا میشه این کارو با همین سایت کرد.فید رو میزاریم.توی یاهو وارد میکنیم.اخبار سایت رو میشه از همونجا دید!! تازه من اخبار خود سایت یاهو که میزنم عکس هاشم باز میشه حتی!!! تیتر+عکس+خلاصه خبر!! فید های خارج از یاهو هم داره. آره این برای همست.خود یاهو 7-8 تا پلاگین گزاشته که قابل افزایشن.یکیشون آر اس اس ریدیر ه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
سلام دوستان من کاري که آقا رضا ميگه به نظر من يک کار نوين ميتونه باشه براي کانون هواداران اگر بشه اين کار رو به مرحله عمل رسوند خيلي خوب ميشه با تشکر

shaghayegh

shaghayegh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 134 posts
ايول باحاله پيشنهادت :).ولي اخه ميشه؟! ???بهر حال هروقت ترتيبشو دادين خبرم كنين!!!! ;)

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,849 posts
میشه سایز فونت امضاء و نقل قول رو بزرگتر کرد ؟

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts

میشه سایز فونت امضاء و نقل قول رو بزرگتر کرد ؟

سلام ماني جان
بله ميشه اينکارو کرد
اصلا شما ميتوني هر طوري خواستي امضات رو توي پاسخ درست کن
يعني توي پاسخ مثلا رنگش رو عوض کن که کدها اونجا هست
بعد کپيش کن جايي که امضات رو بايد بنويسي
اميدوارم درست فهمونده باشم
با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,849 posts
آره متوجه شدم دستت درد نکنه

juve_servant

juve_servant

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 8 posts
سلام دوستان. در مورد اون rss feed بگم که اگه سیستم حسین جان این قابیلت رو داشته باشه به راحتی میشه اینکارو کرد. بنظر من که داره آخه خیلی سیستم خوبیه. اگه حسین رو ببینم باهاش صحبت میکنم.

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 posts
براي چه هر تايپكي رو پاك ميكنيد به نظر من فقط بايد تايپك خارج از قوانين را پاك كرد نه هر تايپك رو

pavehedved

pavehedved

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 248 posts
بازم تعداد تاپیک های خارج از فوتبال داره زیاد میشه....!
خواهشا کمتر تاپیک بسازید بحثاتون رو به پارازیت و تاپیکهای دیگه منتقل کنید مرسی...

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts
سلام دوستان من به نظر من زياد شدن تاپيکها هيچ مشکلي به وجود نمياره فقط مشکل ما مديرا رو زياد ميکنه که بايد به تک تکشون سر بزنيم از دوستان ميخوام اگر تاپيکي هست ، مشابه اون رو نسازيد با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,849 posts
درسته مشکلی ایجاد نمی کنه ولی ایجاد بعضی از تاپیک ها واقعا ً لزومی نداره و میشه توی پارازیت مطرحشون کرد

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,587 posts
اره اینجوری که تاپیکا زیادن و جواب های پست شده بهشون کمه وجه فروم رو بد می کنه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,849 posts
آره هرچی مرتب تر باشه بهتره

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,988 posts
بچه ها یه درخواست اگه کسی خواست تاپیکی ایجاد کنه قبلش با یکی از مدیرا مشورت کنه من که خودم همه این مسائل رو تقبل میکنم دوای دردش یه پیغام خصوصی یا یک پی امه

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
ما که هرچی ساختیم با حسین و نوید ساختیم.....

pavehedved

pavehedved

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 248 posts
آخه نوید میدونی مشکل کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟
این که مدیرا با هم در ارتباط نیستن زیاد!
::)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users