پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سی و ششم سری آ : آ اس رم 2 - 0 یوونتوس

16 پاسخ برای این موضوع

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

gij5_juir1556914657izoqkd.jpg

آ اس رم - یوونتوس

زمان: یکشنبه، 22 اردیبهشت 1398

ساعت: 23:00 به وقت تهران

مکان برگزاری: ورزشگاه المپیکو رم

• mory, eⁿzº, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
امسال تنها جذابیت سری ا کسب سهنیه تیم سوم و چهارم هست و جذابیتش مثل جزیره هست ک تیما دارن سهمیه رو پاس میدن و فرصت سوزی می کنن
عملا علاقه قلبیم اینه تیم اتالانتا به عنوان تیم سوم و اث رم به عنوان تیم چهارم به سی ال راه پیدا کنن و تیم های میلانی یا همون دختر عمو ها به بدبختی و فلاکتشون ادامه بدن
شرایط جوریه ک حتی ممکنه یکیشون سهمیه یورو لیگ رو هم نگیره.
در کل اگه قرار باشه یک تیم میون تیم های میبانی بیاد بالا ترجیح میدم میلان باشه چون اینتر بیاد سی ال دیتش باز میشه و ماروتا میاد ک برا ایکودتو دهن نارو سرویس کنه اما سهمیه نگیره کارش زاره
برا همین صمیمانه به دو دلیل ارزوی قلبی وارم اث رم یوونتوس رو بزنه له و لورده کنه.
اول شکیت دادن الگری ک مدیرا بیشتر بکر کنن تا اخراج بشه
دوم شانس بالای رم برا کسب سهمیه و بالا قرار گرفتن از اینتر و اث میلان هست
بازی بعدیم مشتاقم به اتالانتا ببازیم به شرط اینکه فردا اتالانتا لاتزیو رو ببره حتما
  • mory, Aminvo, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

La Gazzetta dello Sport

به نظر مي‌رسد پائولو ديبالا براي حضور در تركيب يوونتوس در ديدار مقابل رم مشكلي نداشته باشد.

داگلاس كاستا به صورت جداگانه مشغول تمرين است و احتمال رسيدن او به بازي روز يكشنبه (مقابل رم) 50-50 است.

رودريگو بنتانكور و دنيه‌له روگاني قرار است ظرف امروز و فردا در كلينيك يووه آزمايش شوند تا ميزان بهبودي و آمادگي‌شان براي حضور در ديدار يكشنبه مقابل رم سنجيده شود.

احتمال رسيدن امره جان و الكس ساندرو براي بازي مقابل رم اما نسبت به بقيه كمتر است.

و خبر خوب براي يوونتوس بازيابي ماريو مانزوكيچ و در دسترس بودن اين بازيكنِ كروات براي دو ديدار آخر يووه در رقابت‌هاي سري آ مقابل آتالانتا و سمپدوريا است.

• mory, eⁿzº, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

مهم ترین بازی رم یووه همون بازی بود که ناکاتا از راه دور در توین گل زد مساوی دو بر  دو شد و راه قهرمانی رم هموار...

• حامد, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
بازم آخر فصل ی بازی بی اهمیت تو المپیکو! تو این هشت فصل 3 تا از بازیهای آخر ما با رم تو المپیکو بازی کردیم این چهارمیشه! اولیش تو اسکودتوی سوم بود ک با گل اوسوالدو بردیم! دومیش تو اسکودتوی ششم بود ک 3.1 باختم گل رو لمینا زد. آخریش همین پارسال بود ک صفر صفر شد

این بازی گرچه برای یووه تشریفاتیه اما برای رم حیاتیه. رمی ک با رانیری سرمربی سابق یووه در پی کسب سهمیه هست! البته آخر فصل رانیری چ سهمیه بگیره چ نگیره میره!

رم بعد از فروش آلیسون دست ب خرید اولسن زد اما این اواخر ب حدی بد کار کرده ک الان میرانته همون دروازه بان سابق یووه براشون فیکس بازی میکنه!

آلگری گفته تو این 3 بازی آخر لیگ حتما پینسولیو گلر سوم تیم ی بازی انجام خواهد داد! من امیدوارم اون ی بازی با رم باشه! چون دو بازی بعدی با سمپدوریا و آتالانتا هست دو تیمی ک بهترین گلزنهای لیگ یعنی کوالیارلا و زاپاتا رو در اختیار دارن! اگه ب پینسولیو مقابل اونها بازی بدیم شانس آقای گلیشونو افزایش دادیم و این برای رونالدو بده!

یووه تو 6 بازی اخیرش فقط 1 برد داشته!

یووه تو 7 بازی اخیرش کلین شیت نکرده!

ترکیب احتمالی رم:

میرانته
کولاروف.فازیو.مانولاس.فلورنتزی
ده روسی.کریستانته
الشراوی.پلگرینی.زانیولو
ژکو

مصدوم: بیاندا

ترکیب احتمالی یووه:

شزنی
اسپیناتزولا.کیه لینی.بونوچی.کانسلو
ماتویدی.پیانیچ.بنتانکور
رونالدو.دیبالا.کوادرادو

محروم: برناردسکی
مصدومین: کاستا.خدیرا.مانژوکیچ.پرین.روگانی

داور: داویده ماسا
  • حامد, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

انصافاً با اين بازيكنان شاهد يكي از بهترين رم‌هاي در يك دهه اخير هستيم؛ عجيب است كه نتواستند اين فصل در قامت يك مدعي جدي در كورس قهرماني باشند.

gji_photo_2019-05-11_21-31-48.jpg

• mory, eⁿzº, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

میلانی ها چشم انتظار یووه 

درصورتی که میلان هنوز شانس برای قرار گرفتن در چهار تیم باالا نشین سری آ را دارد در انتظار بازی های درخشان یووه جلوی رم و اتالانتاست تا بتوانند ب لیگ قهرمانان صعود کنند و این نهایت خفت گری برای انهاست .

• mory, Aminvo, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

انصافاً با اين بازيكنان شاهد يكي از بهترين رم‌هاي در يك دهه اخير هستيم؛ عجيب است كه نتواستند اين فصل در قامت يك مدعي جدي در كورس قهرماني باشند.

gji_photo_2019-05-11_21-31-48.jpg

تیمشون نامتقارنه. دروازبان و دفاع تعطیل (غیر مانولاس). پاستوره فوتبال یادش رفته. کلایورت براش زود بود تیمش رو عوض کنه. دروسی سنش بالاست و دائم المصدوم. اوندر و پروتی به خوبی فصل قبل نبودن و ...

کلا هم مصدوم زیاد داشتن این فصل + عدم هماهنگی اعضای اصلی تیم با ذخیره ها که چند لول پایین تر از 11 تای اصلین

• حامد, Aminvo, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1470 ارسال

وظیفه داریم این بازی رو به رم و بازی بعدی رو به آتالانتا ببازیم :1:  ناپولی هم وظیفه داره هفته‌ی بعد اینتر رو ببره :1: این وسط کیه‌وو یا امپولی باید همت کنن و یه تساوی از اینتر بگیرن :fp:

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
رم بهترین خط هافبک سری آ رو داشت ولی جناب مونچی همت کرد و انزونزی رو با هزار زحمت از تیم اصلی خودش اورد رم.
قبلنا چند باری انزونزی لینک شد به یووه. خیلی خوبه که نگرفتیمش ...
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

ترکیب رسمی: شزنی - دیشیلیو - کاسرس - کیلینی - اسپیناتزولا - امره جان - پیانیچ - متوییدی - کوادرادو - دیبالا - رونالدو

• mory, eⁿzº, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

رونالدو رو تا به حال اینقدر بی انگیزه ندیده بودم

• Aminvo, L'Avvocato, cr7 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

دوستان اگر تیم تونست توی زمین حریف 5 تا پاس(پاس منظورمه نه پاس) بده حتما اینجا اشاره کنید

هر وقت رونالدو و دیبالا تونستند بین هم پاسکاری کنن اشاره کنید

و هر وقت رونالدو دیبالا و یکی دیگه مثلت ساختند هم بنویسید 

هر وقت مدافعان کناریمون نفوذ کردند و با دو نفر دیگه مثل ساختند بنویسید 

و هر وقت این مثل تبدیل شد به مثلث روان هم بنویسید(یعنی مثلث اولی تبدیل شد به مثلث دومی با اضلاع متفاوت)

- معتقدم انزونزی اگر یووه بود میتونست موفق باشه (حتی زیر نظر الگری هم میتونست موفق باشه )

• mory, El rey leon, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1470 ارسال

هرچند بازی برای ما تشریفاتی بود ولی امیدوارم باخت بابرکتی باشه :1:

• mory, Aminvo, ace of glass و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خب اینم باختیم اما ی گام دیگه ب پایان فصل نزدیک شدیم! ما نباید از آلگری انتقاد کنیم چون ایشون 6 تا اسکودتو داره و ما نداریم! اگه این باختها باعث میشه آلگری ب اخراج نزدیک بشه ترجیح میدم دو بازی بعدی رو هم ببازیم!

میرانته چ گلری شده و ما نمیدونستیم! کوادرادو بازم رو اعصاب بود با اون گل خالی ک خراب کرد! اما خب چون ب بایرن گل زده و برای برگشت ب یووه گریه کرده کماکان نباید ازش انتقاد کرد 4 ساله با همین منطق گند زده ب بازیای یووه! لباس جدیده هم بدک نبود! البته بد یمن بود! ب تن دیشیلیو و اسپیناتزولا خیلی میومد!
  • GioVanni Agnelli, Aminvo, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

هرچند بازی برای ما تشریفاتی بود ولی امیدوارم باخت بابرکتی باشه :1:

دقیقا  :1: 

هم برای اینتر برکت داره هم برای الگری  :worship: 

• Aminvo, L'Avvocato, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بازی رو نیمه اولشو فقط دیدم ک موقعیت ساختیم برا گل اما بسیار بد و بی سلیقه بازی کردیم و مثل اکثر مواقع درهم برهم اما موضع الان من سر لباسه اخه این چیه؟؟؟

پیراهن خوبه اما اون شرت و جوراب خیلی مشکیه خیلی بده . 

رانیری ب ضد حملاتش معروفه و عالی بود ...

فقط امیدوارم انیلی دکمه الگری رو بزنه ...خواهش میکنم .....دیگه نمیشه تحمل کرد

• Aminvo, amirali2001, black&white و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی