Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

سرگی میلینکوویچ ساویچ

- - - - -

• Please log in to reply
65 replies to this topic

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,016 posts
  • LocationKhorram Abad
سرگی میلینکوویچ ساویچ

Sergej Milinković Savić
sden_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8%DB%B1%DB%B

هافبک خوش آتیه باشگاه لاتزیو در 27 فوریه 1995 از پدر و مادری صربستانی در کشور اسپانیا متولد شد... سرگی در خانواده ای کاملا ورزشی شروع به پیشرفت کرد. پدر سرگی، نیکولا میلینکوویچ فوتبالیست و مادرش میلانا ساویچ بازیکن بسکتبال بوده. همچنین برادر کوچکتر او وانیا میلینکوویچ ساویچ دروازه بان باشگاه تورینوست که هم اکنون به صورت قرضی در باشگاه اسپال مشغول به فعالیت است... میلینکوویچ علی‌رغم تولد در کشور اسپانیا فوتبال خود را در صربستان و پایه های تیم وویوودینا آغاز کرد بعد از 8 فصل فعالیت در رده های مختلف برای باشگاه وویوودینا، باشگاه خنک بلژیک موفق به خرید این بازیکن شد... آمار 24 بازی 5 گل و 1 پاس گل در یک فصل خیلی زود وی را از جمع بلژیکی ها جدا و راهی پایتخت ایتالیا کرد جایی که میلینکوویچ ساویچ را از یک استعداد نو ظهور به یک ستاره گرانقیمت تبدیل کرد. سرگی بعد از سه فصل و نیم حضور در جمع عقابهای شهر رم موفق به انجام بیش از 120 بازی با لباس این تیم و زدن 23 گل و همچنین دادن 11 پاس گل شد... در تابستان گذشته باشگاه های رئال مادرید و منچستریونایتد به دنبال جذب این بازیکن بودند اما قیمت درخواستی بالای باشگاه لاتزیو همچنین عملکرد نه چندان جالب این بازیکن در جام جهانی روسیه آنها را منصرف کرد... در روزهای اخیر خبرهایی مبنی بر توافق یوونتوس و لاتزیو بر سر ستاره لاتزیو مخابره شده است انتقالی به ارزش 110 میلیون یورو که این بازیکن را تبدیل به گرانترین بازیکن تاریخ یوونتوس،سری آ و صربستان تبدیل خواهد کرد! هرچند که این بازیکن تنها چند روز پیش قراردادش را تا سال 2023 با بیانکوچلستی تمدید کرد اما رابطه تیره او با هواداران و همچنین افت فنی بازیکن نسبت به فصول گذشته شاید لاتزیو را به فروش وی ترغیب کند به نظر میرسد بعد از انتقال پاول ندود انتقال جنجالی دیگری از لاتزیو به یوونتوس در راه است!

افتخارات: قهرمانی با تیم زیر 20 سال صربستان در رقابتهای جام جهانی جوانان و جام ملتهای اروپا جوانان و همچنین قهرمانی سوپرکاپ ایتالیا با لاتزیو مقابل یووه

پ.ن: دلیل اینکه نام خانوادگیش بر خلاف دیگر صربستانی ها دو قسمتیه اینه که تو اسپانیا هم نام خانوادگی پدر و هم نام خانوادگی مادر رو به اسم بچه ها اضافه میکنن...

9tue_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8%DB%B1%DB%B
  • حامد, GioVanni Agnelli, mory and 8 others like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان
اینقدر عکس واقعی هست فکر کردم به یووه امد
من واقعا سبک بازیش رو میپسندم و امیدوارم تو یووه ببینمش
چون حضور بازیکنان مورد علاقه ام تو یووه باعث میشه بازی های یووه رو بیشتر دنبال کنم.
  • GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº and 6 others like this

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

بازیش مهم نیست خانمشو پسندیدم پروندش تکمیله بگین بیاد .

• Orphée, eⁿzº, alexdelpiero and 5 others like this

capture1_gp2v.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran

اگه قراره 110 میلیون یورو پای این بشر بدن امیدوارم هیچ وقت نیاد!

والا ما برا داگلاس کاستا یک سوم پول دادیم ایشون مگه چقد قراره بهتر بازی کنه؟ 10 درصد؟ بعدم هندونه در بسته ست. فعلا که این فصل گند زده معلوم هم نیست تو بازیای بزرگ مرد عمله یا نه. کاستا حداقل سه فصلی جلو رئال بارسا بازی کرده بود این بنده خدا گنده تر از میلان و اینتر ندیده!

• Orphée, mory, alexdelpiero and 6 others like this

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2,512 posts

یووه که تراز مالیش همینطوری پارسال منفی شده بعیده الکی خرج کنه. 

شوت زن نیست خوشم نیومد :39:  :68: .. قدش هم زیادی بلنده توپ همش زیر پاش گیر میکنه.  :1: فقط لامصب حفظ توپ و قدرت بدنی عالی داره. 

• Orphée, mory, alexdelpiero and 3 others like this

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,016 posts
  • LocationKhorram Abad

اگه قراره 110 میلیون یورو پای این بشر بدن امیدوارم هیچ وقت نیاد!
والا ما برا داگلاس کاستا یک سوم پول دادیم ایشون مگه چقد قراره بهتر بازی کنه؟ 10 درصد؟ بعدم هندونه در بسته ست. فعلا که این فصل گند زده معلوم هم نیست تو بازیای بزرگ مرد عمله یا نه. کاستا حداقل سه فصلی جلو رئال بارسا بازی کرده بود این بنده خدا گنده تر از میلان و اینتر ندیده!

یووه که تراز مالیش همینطوری پارسال منفی شده بعیده الکی خرج کنه.

پول زیادیه درسته اما ی نکته ای این وسط هست اونم اینکه ظاهرا لاتزیو با قسطی شدن پول حتی تا 5 سال مشکلی نداره! مثلا ما بخوایم ی هافبک درجه 1 ک پوگبا باشه رو بگیریم علاوه بر اینکه پول بیشتری باید بدیم باید حقوق نجومی هم بدیم اما میلینکوویچ هم حقوقش خیلی پایینه هم سالی مثلا 30 میلیون بدیم بهتره تا اینکه 150 تا ی جا واسه پوگبا بدیم! سطحشم پایین تره اما پتانسیل زیادی داره...
  • mory, eⁿzº, alexdelpiero and 3 others like this

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,022 posts

- مرسی از آرش عزیز بابت تاپیک.

- من حقیقتا شناخت کاملی از SMS ندارم برای همین هم درباره ش قضاوت نمیکنم اما توقع دارم وقتی که 110 میلیون برای یک بازیکن سرمایه گذاری میکنیم (چه نقدی و چه پرداخت طی 10 سال !) اون بازیکن، بازیکنی باشه که بتونه تفاوت ها رو رقم بزنه. به نظرم تجربه ش کمه در تقابل با تیم های بزرگ و این مسئله کوچیکی نیست.

شخصا بازیکنی با تجربه نظیر خامس رو ترجیح میدم، هم در تیم های بزرگی بازی کرده و هم میدان های بزرگی رو دیده.

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº and 6 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,022 posts

- توتو مدعی شده که یووه میتونه SMS  رو با مبلغ کمتری به خدمت بگیره.

ظاهرا چیزی در حدود 70 میلیون (بدون در نظر گرفتن بونوس ها) در نظر گرفته شده که طی 3 سال پرداخت میشه.

• Orphée, mory, eⁿzº and 6 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,016 posts
  • LocationKhorram Abad
امشب دقایق آخر تعویضی اومد و با گل زیبایی ک با ضربه سر زد تیمشو قهرمان جام حذفی ایتالیا کرد (البته گلی ک دقیقه 90 کورئا زد هم تیر خلاصی بود بر پیکر آتالانتا)

خیلی دوس دارم دوباره بریم سراغش مطمئنا قیمتش هم پایین اومده...

پ.ن: حریف یووه تو سوپرکاپ هم مشخص شد! ب رسم اکثر فصلها : لاتزیو
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº and 8 others like this

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1,460 posts

غیر از این گلی که به واسطه‌ی دیلاق بودنش زد :1: کسی آماری ازش نداره؟ اگه بازیهاش رو دنبال کردید به نسبت پارسال چه طور بوده؟ چرا قیمتش اومده پایین؟

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº and 9 others like this

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,016 posts
  • LocationKhorram Abad
^

نسبت ب پارسال از نظر گل و پاس گل افت فاحشی داشته! ی مدت مصدومیت براش پیش اومد جایگاهشو تو تیم از دست نداده اما امسال خیلی هم نتونسته سرمربی تیم رو قانع کنه! کما اینکه دیشبم دیدیم تعویضی ب بازی اومد! اینکه ک گفتم قیمتش پایین اومده نظر خودم بود ممکنه نظر مالک باشگاه چیز دیگه ای باشه! اما تا پارسال رئال و منچستر دنبالش بودن امسال میلان و اینتر! واضحه ک افت داشته و در نتیجه قیمتشم باید افت داشته باشه!
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº and 7 others like this

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,016 posts
  • LocationKhorram Abad
امشب هم تعویضی ب بازی اومد و با گلی ک زد مانع از شکست خانگی لاتزیو مقابل بولونیا شد!

شاید اگه اینتزاگی بیاد یووه SMS رو هم تو لباس یووه ببینیم!
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, alexdelpiero and 5 others like this

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,628 posts
^
نمیشه قلعه نویی بیاد کیروش استنلی رو هم بیاره با خودش ؟ :1:
  • Aminvo, Dreamer and اون که من دوسش دارم like this

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,581 posts

یعنی این 100 تا ارزش داره و ازارد هم 100 تا !!!

قیمتش در همین حده ؟ ازاردم 100 تا میفروشن ؟

این بهتر بازی میکنه یا کواچیچ اینتر و رئال ؟

نکنه توی مایه های بنتانکوره و سبکش اونجوریه؟

بازیهایی که ازش دیدم در حد و اندازه های بنتاکور بوده 

شایدم بازیهای بدشو دیدم

ولی امیدوارم اگراومدایووه برای جای ترقی شه و بشه مثل ندود

• حامد, mory, alexdelpiero and 6 others like this

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,016 posts
  • LocationKhorram Abad
من ی هفته پیش گفتم دی مارتزیو الان فهمیده! :1:

با اینکه امسال نسبت ب فصل قبلش افت کرده اما بهترین هافبک فصل سری آ شده! 100 میلیون ک بعیده با حدود 70 تا میشه لوتیتو رو راضی کرد بعیده تیمی بیشتر از این بده براش! بازیکن خوبیه میپسندم! توافق شخصه ک یعنی کشک اما خوبه ک دوباره رفتیم سراغش
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº and 8 others like this

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 posts

به نظرم نیازمون به هافبکی مثل اندومبله بیشتر از ساویچه. تنها قسمت مورد علاقه ی ماجرا برای من مربوط به اون بخش «سرگی» ـه که خوش آهنگه  :1:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero and 10 others like this

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,581 posts

کاتالدی گفته اروم باشید سویچ جایی نمیره چون بدون من نمیتونه زندگی کنه چون هروز میخنده یا نیاز به خنده داره!!

Danilo Cataldi, su Instagram ha tentato di rassicurarli scrivendo questo sotto un post dell'amico:

"Sergej senza di me non potrebbe vivere, perchè ogni giorno è una risata. Quindi state sereni”. 

ویرایش شد :

واقعا میخوان 120یورو تا بدن جای این ؟

هم توی لیگ هم تیم ملی ازش بازی دیدم انچنان چهره ای نبوده!!

نمیدونم والا

Edited by اون که من دوسش دارم, 22 May 2019 - 05:44 PM.

• mory, eⁿzº, El rey leon and 4 others like this

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,016 posts
  • LocationKhorram Abad
کوریره از پیشنهاد عجیب یووه ک اسپیناتزولا + رومرو در ازای میلینکوویچ هست پرده برداشته! اسپیناتزولا تو سیستم 3.5.2 اینتزاگی بسیار کار آمد خواهد بود...

با عقل جور در نمیاد کلا و اسپیناتزولا هم حیفه اما از تحرکات یووه برای خرید امرسون میشه گفت فروش اسپیناتزولا خیلی هم دور از ذهن نیس!
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº and 2 others like this

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,628 posts
اگه حقیقت داشته باشه یووه خودشو مسخره کرده با این پیشنهاد :fp:
لاتزیو سالی سه چهارتا خفن تر از اسپیناتزولا از اروپای شرقی میاره بیرون.

واقعا درک نمیکنم؛ ساویچ رو یا میخوایم یا نمیخوایم دیگه ! از این دو حالت خارج نیست. اگه لازمش نداریم که هیچ، ولی اگه لازمش داریم اما نمیخوایمش پس چرا بعد از این همه تلاش بی حاصل نمیریم سراغ یه بازیکنی با خصوصیات مشابه ساویچ.
اگه میخوایمش هم این پیشنهاد ها رو درک نمیکنم. یعنی اینا بعد از دو سه فصل مذاکره با لوتیتو هنوز زبون این مردک رو بلد نیستن ؟

من که کلا زیاد موافق جذب ساویچ نیستم؛ ولی خب یا بگیرنش یا برن سراغ یه گزینه دیگه ! تیم هافبک میخواد !
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº and 6 others like this

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,022 posts

- گفته میشد که با منچستر تموم کرده ولی اینطور نبود و فعلا جایی نرفته.

حالا هم به گفته منابع ایتالیایی به اینتر و PSG نزدیک هست و البته دوباره اسم یووه اومده وسط !

لوتیتو داره دندون گردی میکنه برای ساویچ و به نظرم فصل آینده هم در لاتزیو خواهد بود، مگر اینکه مثل همیشه با اینتر مهربون باشه و واگذارش کنه.

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº and 8 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users