Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

جام جهانی 2018

- - - - -

• Please log in to reply
217 replies to this topic

Poll: قهرمان (28 member(s) have cast votes)

قهمران جام جهانی

1. فرانسه (14 votes [50.00%])

Percentage of vote: 50.00%

2. Voted کرواسی (14 votes [50.00%])

Percentage of vote: 50.00%

Vote Guests cannot vote

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,021 posts

photo_verybig_184586.jpg

- تقریبا از 2 هفته دیگه جام جهانی 2018 شروع میشه که قطعا برای خیلی از ماها جذابیت خاصی نداره.

ولی بهرحال بزرگترین رویداد ملی در سراسر دنیا محسوب میشه و از اهمیت بالایی برخورداره.

24129882_1491375957642609_12031516728040

اینجا درباره این مسابقات صحبت خواهیم کرد و به مرور نظرسنجی هایی نیز قرار داده خواهد شد.

• mory, eⁿzº, Pinturicchio and 13 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts

امیدوارم فرانسه فاتح این جام بشه. اسپانیا و آلمان و برزیل و آرژانتین هم به نظرم میتونن مدعی باشن

• mory, Principino, Aminvo and 5 others like this

cover_1440_x93r.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری
امیدوارم ایران از گروهش صعوغد کنه و امیدوارم فرانسه و یا برزیل قهرمان جهان بشه......کرواسی هم ب خاطر مانجو پیاتسا عالیه
  • mory, Aminvo, tecra and 4 others like this

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,021 posts

- بعدا مفصل صحبت میکنم ولی امیدوارم برزیل، آلمان و اسپانیا قهرمان نشن.

حالا دیگه هر تیمی شد نوش جونش :nish:

• mory, Principino, eⁿzº and 9 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3,579 posts

از عمق قلبم آرزو می‌کنم فوتبال در بیست و یکمین دوره‌ جام‌جهانی‌اش همه آنچه به ندرت در خود داشت را یکجا رو کند و تیمی دور از پیش‌بینی‌ها و انتظارات قشری و از پیش‌ساخته‌‌شده بتواند جام را بالای سرش ببرد.

وگرنه موسمِ نگریستن به جام جهانی با تمام اِلمان‌ها و پارامترهای کلیشه‌ای و قلدرمآبانه‌اش سالهاست برایم منقضی شده است. چه آنکه نبضِ قلب فوتبالم؛ آتزروی کبیر در این جام هرگز نخواهد طپید.

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº and 9 others like this

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

من که طرفدار کرواسی خواهم بود

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo and 8 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,628 posts
طرفدار کرواسیم اما امیدوارم پرتغال قهرمان شه تا رفته رفته شاهد دست از سر یوونتوس برداشتن آقای رونالدو بشیم !
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo and 4 others like this

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1,235 posts

طرفدار کرواسیم اما امیدوارم پرتغال قهرمان شه تا رفته رفته شاهد دست از سر یوونتوس برداشتن آقای رونالدو بشیم !

یعنی چی؟
  • mory, Heypnotism, tecra and 2 others like this

2_hn6s.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,016 posts
  • LocationKhorram Abad
اولین تورنمنت مهمی هست ک طرفدار هیچکدوم از تیمهاش نیستم...

دوس دارم کرواسی و اروگوئه موفق باشن

امیدوارم آلمان.برزیل.آرژانتین.اسپانیا و انگلیس قهرمان نشن. کاش فرانسه پوگبا رو نداشت.. با این حال برای قهرمان نشدن اون 5 تا بهتره ک جام ب فرانسه برسه...
  • mory, Principino, tecra and 4 others like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,628 posts

یعنی چی؟

یعنی جام جهانی رو بگیره و بزنه به چاک ...
  • mory, tecra, Escanor and 1 other like this

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts

والله با خوش شانسی و اوضاع بر وفق مرادی که من از این بشر سراغ دارم خیلی هم بعید نیست. بجز جام جهانی جامی مونده که این آدم نگرفته باشه؟!! تو یورو ۲۰۱۶ با سه امتیاز از گروهشون صعود کردن و با اینکه تو فینال هم اول بازی مصدوم شد،تیمش قهرمان شد. رکورددار لیگ قهرمانان گرفتن که هست،لالیگا رو برده،کوپا دل ری رو هم اگه اشتباه نکنم برده،سوپر جام اروپا و اسپانیا رو هم برده،جام باشگاهای جهان رو برده،لیگ برتر انگلیس رو هم هم فکر کنم گرفته،جام حذفی و اتحادیه انگلیس رو هم مطمئن نیستم ولی فکر کنم برده دیگه جام جهانی رو هم ببره باید مجسمه اشو بعنوان سمبل جام گیری بسازن
  • GioVanni Agnelli, tecra, Escanor and 2 others like this

cover_1440_x93r.jpg

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 posts

لباس تیم ملی ژاپن زیباترین لباس این رقابتها انتخاب شد (واقعا هم قشنگه، شماره هر پیراهن با کارتون فوتبالیستها طراحی شده)  پرتقال و سنگال هم در رده های بعدی هستند.

کیت تیم ملی ایران هم در جمع 5 لباس زشت این رقابتهاست.

• mory, Aminvo, tecra and 5 others like this

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1,235 posts

خب بعد چی بشه؟

یعنی ما انقدر خوار و ذلیل شدیم که آرزو بکنیم یک همچین بازیکنی زودتر از فوتبال خداحافظی کنه که ما بتونیم قهرمان بشیم مثلا؟! :22:

• mory, Heypnotism, Aminvo and 8 others like this

2_hn6s.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,628 posts

خب بعد چی بشه؟
یعنی ما انقدر خوار و ذلیل شدیم که آرزو بکنیم یک همچین بازیکنی زودتر از فوتبال خداحافظی کنه که ما بتونیم قهرمان بشیم مثلا؟! :22:

دقیقا همینقدر خوار و ذلیل شدیم.
  • tecra, Escanor and Jevdelffon like this

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts
خوار و ذلیلمون کردن وگرنه در اصل خوار و ذلیل نیستیم. از ندانم کاری و کم کاری بعضی ها که به قول معروف دشمن شادمون میکنن. اگه یه بار یه ترکیب کامل داشتیم رونالدو و مسی که هیچ،پله و مارادونا هم نمیتونستن مانع شش گانه گرفتنمون بشن
  • tecra and Escanor like this

cover_1440_x93r.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

با احترام یک مقدار اغراق کردید. اگر یوونتوس ذلیل شده تیم های دیگه که بدتر هستند ؟
مشکل اینه شما زیاد سه قهرمانی مادرید را جدی گرفته اید. این ها در لیگ و جام خذفی شان به مشکل خوردند. 
لیگ قهرمانان هیچ زمان تا به این اندازه بزرگنمایی نشده بود. در گذشته خصوصا ارزش لیگ بسیار بالاتر بوده 
زمان مارادونا مثلا یا دهه 90. یوونتوس هم در زمانی پایه ثابت فینال ها بود همان زمان که رئال 30 سال رنگ قهرمانی ندیده بود. 

بازی کرواسی و برزیل نشان داد مربی کرواسی برنامه خاصی نداره یا نمیخواسته رو کنه. 

• tecra, Escanor, cr7 and 1 other like this

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,628 posts
با احترام به شما دوستان، توانایی گل کردن پنالتی دقیقه 97 با اون شرایط و جنجال رو در هیچکدوم از بازیکنای یوونتوس نمیبینم. ما هم پای رئال مادرید جلو رفتیم اما این جزئیات بودن که تفاوتا رو رقم زدن.

اصلا راجع به اون بازی صحبت نکنیم بهتره ...
  • tecra, Escanor, cr7 and 1 other like this

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی

اگه جام جهانی 98 که 10 سالم بوده و با جذابیت زیاد جام جهانی رو دنبال میکردم رو فاکتور بگیرم بعد از اون جام جهانی برام تا جایی جذابیت داشت که ایتالیا بود

2002 تلخ ترین خاطره فوتبالیم . بعد از اون گل طلایی تو فاصله یک متری تی وی چندین دقیقه خشکم زده و باور نمیکردم و بعد از اون بازی جام جهانی هم برام تموم شد

2006 شیرین ترین خاطره فوتبالیم . بازی آلمان . اونقدر سر ذوق اومدم از بردن این بازی و رسیدن به فینال که واقعا تخلیه انرژی بودم و بردن جام جهانی اینقدر خوشحالم نکرد . فکر کنم خیلیا اینطورین . هر چند اگه فینال رو نمیبردیم شیرینی بردن آلمان از بین میرفت

2010 تو گیر و دار امتحانات دانشگاه بودم و اشتباه نکنم روز بعد هر سه بازی امتحان داشتم و نشد درست ببینم و بعد حذف اصلا دنبال نکردم و خاطره ای از این جام ندارم

2014  بعد از بردن انگلیس تو بازی اول اصلا فکرش رو هم نمیکردم از گروه بالا نیاییم . اون خطای مارکی و کارت قرمز و داور همه چی رو گرفت و بعد از بازی باز اروگوئه فقط بازی آلمان و برزیل رو دیدم

2018 امسال واقعا نمیدونم چطوری باید بشینم و فوتبال ببینم. مگه جام جهانی بدون ایتالیا معنی میده ؟ اصلا جام جهانی بدون ایتالیا اعتبار داره ؟

شاید هم قضیه فرق کنه و چون میدونم که ایتالیا نیست فقط بخوام بشینم فوتبال ببینم بدون لذت بدون شوق بدون اینکه مهم باشه کی میبره کی میبازه کدوم تیم میاد بالا به کدوم تیم میخوره و اصلا چه اتفاقی میفته

• mory, Aminvo, tecra and 5 others like this

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts
کلا با اینکه از وقتی که فوتبال میبینم جام جهانی ها رو نگاه و پیگیری میکنم ولی صادقانه میگم بازی های ملی به اندازه بازی های باشگاهی واسه من جذاب نیست. به سه دلیل اول اینکه تو بازی های ملی بحث حساسیت و حیثیت و آبرو اونقدر بالاست که هیجان و جذابیت بازی رو تحت الشعاع قرار میده بطوریکه من خودم به شخصه کم دیدم مثلا یه مسابقه رسمی ملی ۴ به ۳ یا ۵ به ۴ تموم بشه. اکثرا یک هیچ و دو هیچ و دو یک و غیره. دوم اینکه تو بازی های ملی نمیشه با خرید و کنار هم قرار دادن ستاره های خوب تیم رو تقویت کرد و بازی های جذاب و تماشایی دید و مثلا آدم نمیتونه تصور کنه اگه فلان دو ستاره کنار هم بازی میکردن چه تیمی میشد و چه بازی جذابی. و سوم اینکه تو بازی های ملی معمولا ستاره ها زودتر خداحافظی میکنن و زمان میبره تا ستاره های جدید جایگزین بشن. به این سه دلیل مسابقات باشگاهی رو بیشتر ترجیح میدم اما به هر حال بازیهای ملی هم جذابیت های خودشو داره علی الخصوص جام جهانی که به قول معروف آوردگاه بین المللی فوتبال و بازیکنان فوتباله
  • mory, Aminvo, Prince Claudio and 4 others like this

cover_1440_x93r.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2,512 posts

بازیای تیم ملی بنظرم جذابیت نداره.. یه سری بازیکن که صرفن بخاطر موقعیت جغرافیایی مشابه برای یه تیم بازی میکنن و احساسات ناسیونالیستی مردمشونو ارضا میکنن..

برای مایی که لیگ های درجه یک اروپا رو هر هفته دنبال میکنیم این تیم های ملی نه تاکتیک جذابی دارن نه بازیکنا شناخت و هماهنگی خوبی از هم.. 

• Aminvo, Prince Claudio, Escanor and 5 others like this

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users