Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا : یوونتوس 0 - 3 رئال مادرید

• Please log in to reply
121 replies to this topic

Poll: دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا : یوونتوس 0 - 3 رئال مادرید (29 member(s) have cast votes)

نتیجه بازی رفت

1. برد با اختلاف بیشتر مساوی ۲ گل (5 votes [17.24%])

Percentage of vote: 17.24%

2. برد با اختلاف ۱ گل (14 votes [48.28%])

Percentage of vote: 48.28%

3. مساوی بدون گل (3 votes [10.34%])

Percentage of vote: 10.34%

4. مساوی همراه با گل (7 votes [24.14%])

Percentage of vote: 24.14%

Vote Guests cannot vote

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts

ru77_juventus-20180318-0001.jpg

یوونتوس ایتالیا - رئال مادرید اسپانیا
زمان : سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷
ساعت : ۲۳:۱۵ به وقت ایران
مکان : ورزشگاه آلیانز آرنا تورین

WAKE UP JUVE ,YOU MUST RUN

نظر سنجی فراموش نشه ..
لهشون میکنیم
  • mory, eⁿzº, alexdelpiero and 12 others like this

______ Never chase a bitch _______

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts

انشالله رئالو میبریم و صعود میکنیم. بازیکنها باید خودشونو باور کنن نباید یادشون بره که یووه بیشتر از هر تیم دیگه ای تشنه و مستحق این جامه باید نشون بدن یووه یکی از مدعی های اصلی این جامه                                                                                                                                                                                                                          138234.jpg

• mory, Aminvo, tecra and 6 others like this

cover_1440_x93r.jpg

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 posts
  • Locationurmia

دیگه این جام مال بوفونه!!

• tecra, ace of glass, D E L P I E R O and 2 others like this

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 posts
بدون کوادرادو ضد حملات یوونتوس مثل قبل نیست ، بد بازیکنی رو نداریم

در صورت بودن همه ، مخصوصا کیلینی ، دیبالا و هیگوایین و مانزو به نظرم میتونیم با اختلاف بیشتر از ۲ گل پیروز باشیم

۴.۳.۲.۱ : بوفون ، دیشیلیو ، بارزاگلی ، کیلینی ، ساندرو ، خدیرا ، متویدی ، اساموا ، کاستا ، دیبالا ، هیگواین

پیانیچ و مهدی بد بازی رو از دست دادن ، اگر بودن شک نداشتم که با بیشتر از ۲ گل پیروز میشیم
  • Orphée, mory, alexdelpiero and 6 others like this

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1,312 posts

گزینه باخت هم کاش بود توی گزینه هایی که گذاشتید. به نظر میبازیم با اختلاف یک گل. کلی مصدوم داریم به علاوه دو عدد محروم. در نظر داشته باشید هنوز فرصت هست برای مصدومای بیشتر.

Spoiler

• Orphée, mory, Principino and 10 others like this

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,628 posts
نظرتون قابل احترام هست اما من فکر میکنم یووه ترکیبی در اختیار داره که حتی بقول معروف با تیم دومش هم میتونه تو ایتالیا موفق شه. واسه بازی با رئال هم مصدوم و محروم زیاد داریم ولی خب فوتبال هیچوقت یه بازی کاملا منطقی نبوده و حتی همین بی منطقی نمیتونه منطق فوتبال باشه. هیچکدوممون فراموش نمیکنیم تیمی که آنتونیو کونته به الگری تحویل داد و معتقد بود با ده دلار نمیشه توی رستوران غذای صد دلاری خورد، رفت و با مهاجم قرضی رئال خود رئال رو حذف کرد.
رئال همچنان رئال هست و همیشه باید احتمال باخت جلوی این تیم رو در نظر گرفت ولی خب همین آقای زیدان یبار ثابت کرد گاهی وقتا اوضاع اونطوری که باید پیش بره پیش نمیره.

من امیدوارم توی تورین گل نخوریم چون بدجوری کارمون رو سخت میکنه. پیشبینی من 0-0 هست و امیدوارم همین اتفاق بیفته ...
  • mory, Principino, MaMpIeRo and 9 others like this

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4,003 posts

با این وضعیت حتی به برد خرشانسی و با کمک داوری هم امید ندارم .
رونالدو اونور برگشته روی بهترین فرمش بعد تیم ما این ور داره پشت سر هم مصدوم میده . فرم تیم هم زیاد تعریف نداره .
بنتانکور شانس داره برگ آس آلگری باشه ولی باید بهترین بازی عمرش رو ارائه بده .

+ تازه من همونیم که بعد مساوی 2-2 جلوی تاتنهام امید به صعود داشتم :1:

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero and 7 others like this

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
خدیرا مصدوم شذ
  • alexdelpiero, tecra and Escanor like this

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1,364 posts
  • Locationقزوین

خدیرا مصدوم شذ

حالا می تونیم به استورارو بازی بدیم و وظیفش هم این باشه که فقط رونالدو رو بزنه. مهم نیست که رونالدو فقط تو محوطه ی جریمه خطرناکه مهم اینه که بدونه اینجا لالیگا نیست. کارت هم گرفت تعویضش می کنیم بنتانکورو میاریم تو که بزندش. بقیه ی مهاجم هاشون که تعریفی ندارن. . کروس و مودریچ هم که خیلی وقته شوت یادشون رفته. راموس تایمشون هم که امسال برعکسه. بونوچی هم نیست که توپ بخوره بهش کمونه کنه. واقعا نباید گل بخوریم ازشون.

• alexdelpiero, tecra, L'Avvocato and 5 others like this

adp.jpg

• مهمان

برای فانش هم که شده باید استورارو رو بیاریم کمی لگد بزنه به رونالدو . واقعا اگه یه نفر بیاد رونالدو رو مصدوم کنه حتی اخراج هم بشه خوبه 

• alexdelpiero, tecra, Escanor and 2 others like this

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts

با وجود اینکه منم یه جورایی با حرفتون موافقم و میدونم رونالدو قطعا برامون دردسرسازه و دلم میخواد مصدومش کنن تا کارمون راحت بشه،ولی ته دلم دوست دارم بازی جوانمردانه رو رعایت کنند و یه جوری باشه که رئال با همه نفراتش به مصافمون بیاد. انشالله بدون اینکه نیاز داشته باشیم رونالدو رو مصدوم کنیم رئال رو ببریم. باور کنید اینجوری طعم پیروزی خیلی لذت بخش تره. اونجوری میتونیم افتخار کنیم که رئال رو با تمام نفراتش بردیم

• Orphée, tecra, L'Avvocato and 2 others like this

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts

یه چیز جالب بهتون بگم. من با وجود این که طرفدار تیم ملی فرانسه ام ولی وقتی تو فینال یورو 2016 رونالدو رو مصدوم کردن یه جورایی دلخور شدم از فرانسوی ها و با این که طرفدار فرانسه بودم تو اون بازی آرزو کردم پرتغال ببره چون از اون حرکت خیلی بدم اومد. آخرش هم که پرتغال برد با اینکه رونالدو رو هم مصدوم کردن

• tecra and ace of glass like this

cover_1440_x93r.jpg

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 589 posts
  • Locationgolestan-gorgan
خب خب خب
مصدوما: بنتانکور، کیلینی، خدیرا، برنادسکی، کوادرادو الکس ساندرو البته تا اینجای کار
مصدومای اونا: زرشک
اینجوریاس که بازی عادلانه ای رو درپیش خواهیم داشت، فقط امیدوارم بد نبازیم، رونالدو هم‌زیاد گل نزنه، توانایی دیدن اون خوشحالیه مغرورانش رو ندارم، مرتیکه خر شانس دقیقا به تیمی خورد که میتونست حماسه افرینیش رو تو نطفه خفه کنه دوجین مصدوم داریم.
  • alexdelpiero, tecra, L'Avvocato and 4 others like this

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2,086 posts

رئال هیچوقت حرفی واسه گفتن نداشت جلو یووه تو دور حذفی، اگرم برد یا گل زد، همیشه با دوز و کلک بود 

• tecra, ace of glass, D E L P I E R O and 3 others like this
dme48gukzvs8_t.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts

بابا بردیم که بردیم خدا رو شکر اگر هم نبردیم که دیگه هیچی فدای سرتون. فکر نمیکنم هیچکس به اندازه من دلش بخواد یوونتوس قهرمان این جام بشه. من اینقدر عطش این جامو دارم که حاضرم یووه امسال و سال بعد هیچ قهرمانی تو هیچ تورنومنتی بدست نیاره ولی امسال قهرمان این جام بشه. 13 ساله منتظرم این جام به دست یووه برسه نه جام جهانی واسم جذابه نه جام ملت های اروپا نه هیچ تورنومنتی ،فقط یووه این جامو ببره. ولی اگر هم نشد که انشالله بشه فدای سرمون

• Pinturicchio, tecra, Senmorta and 2 others like this

cover_1440_x93r.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4,104 posts

هم میشه امیدوار بود به صعود هم ناامید از صعود

بازی خوب از یووه در اروپای امسال کم دیدیم.

به نظرم زیاد خودتون درگیر این بازی نکنید و خود را به نااامیدی بزنید.

• Pinturicchio, tecra, Senmorta and 4 others like this

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,286 posts
  • LocationRasht

- بنظرم شبیه آخرین باری میشه که حذفشون کردیم. 3-2 یا یچیزی تو این مایه ها + ترکیبِ احتمالیِ یووه مقابل میلان و رئال...

- یووه 7/10 بارها از مرحلۀ یک چهارم نهایی UCL صعود کرده و فقط لیورپول (2005) ، آرسنال (2006) و بایرن (2013) تونستن در این مرحلۀ حذفش کنن...

- یووه فقط 2 بازی از 8 بازی اخیرش مقابل رئال در UCL رو باخته (4 بُرد) که متاسفانه یکیش فینال بوده! + هیچوقت توسط رئال در مرحلۀ حذفی UCL حذف نشده و 4/4 بارها صعود کرده...

- 2 تیم ایتالیایی برای اولین بار در 11 سال اخیر به یک چهارمِ UCL صعود کردن و آخرین باری که این اتفاق افتاد، یکیشون قهرمان شد (میلان در 2006-07)...

- فقط یبار در تاریخ تو خونه به رئال باختیم که اونم برمیگرده به 56 سال پیش در European Cup...

• Juventus FC, mory, MaMpIeRo and 18 others like this

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts

انشالله امسال هم این سنت حفظ بشه و صعود کنیم                                                                                                                                                                       314727901998493.jpg

• Orphée, mory, Aminvo and 5 others like this

cover_1440_x93r.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,016 posts
  • LocationKhorram Abad
تو ۴ مصاف اخیر ک رفت و برگشت با رئال بازی کردیم ی سری آمار مشابه ثبت شده مثل:

۱ برد واسه یووه ۱ برد واسه رئال دو تساوی
برنده تو بازی رفت مشخص شده
هر بازیکنی بازی رفت گل زده بازی برگشت هم گل زده رونالدو واسه رئال و یورنته و موراتا موفق شدن رفت و برگشت گلزنی کنن
هر تیمی میزبان بوده ب نفعش پنالتی اعلام شده و همه هم گل شدن رونالدو ۲ بار پنالتی گل زده ویدال و توز هم هر کدوم ۱ بار

ی آمار فوق العاده امیدوار کننده: یوونتوس آلگری هیچوقت تو اروپا وقتی میزبان بوده نباخته
  • mory, eⁿzº, Pinturicchio and 12 others like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,628 posts
^
آخرین بار که تیمی دو بازی رفت و برگشت رو جلوی رئال کلین شیت کرده کی بوده ؟
  • MaMpIeRo, Aminvo, tecra and 4 others like this

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users